• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Vše nej nej nej Viktorce k 1.ročku !!! :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně zdravíčko a úsměv na tvářičce !! :slight_smile:

Jaká byla oslava??? :wink:
31. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
a jaká byla oslava 1.ročku u Vendulky???

Peto, proč si smazala Vendulce album i ty fotečky z atelieru i fotečku z pasu??? :confused: :fearful:
31. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
jezis holky u vas uz se slavi? Tak preju taky vsechno nejlepsi :dizzy_face:

My mame tatku na cely tyden v Praze, dneska jsem byla s maminou jeste jednou v Tescu a jsem uplne kaput. No penez jsem tam nechala az se o me pokouseli mrakoty u pokladny :fearful: a to jsem mela pocit ze beru fakt jen nejnutnejsi :fearful: Ale pekny bylo ze jsem v sobotu koukala na jeden komplitek, takove bile kratasky s trickem, uplne jsem se nad tim rozplyvala, jenze jsem paer dni pred tim koupil abile kratasky v CA tak jsem si rikala ze to brat nebudu nac dvoje kratasy temer stejne, ale byla to prvni vec kterou mamka do kosiku strkala :grinning: takze mam komplitek doma :sunglasses: :grinning:

No jinak zuzanka morduje suplik s tuzkama, me honi mlsna, a az se bude chtot zuzance spat zalezem rovnou obe. POsledni dobou jsme nejaka nevyspala.

Gabi jak je ti? Je to lepsi? A jak jste si uzili prodlouzeny vikend? A co ten obkladac?
1. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holky,

díky za blahopřání pro Vikí, o víkendu jsme byli u našich a slavili, byla to paráda, ještě jedna oslava nás čeká teď o víkendu doma! Hraček máme, že nemůžeme chodit po bytě a že by z nich byla Vikí nějak unešená, to se říct nedá, moc si nehraje, spíš všude leze, kramaří v kuchyni, vypíná a zapíná televizi a dělá samý zakázaný věci:o)

A je hrooooooozně vzteklá!

Jinak já blahopřeji Vendulce k 1. roku, hlavně zdravíčko a spoustu tak krásných úsměvů, jako na těch fotkách!

Omlouvám se, že jsem nebyla na srazu, ale fakt jsem nestíhala, jak je manža doma, tak nestíhám vůbec nic a taky mi nebylo dvakrát hej, bolí mě záda jako blázen, o víkendu jsem zjistila, že by to mohly být nastydnuté ledviny, takže piju urologický čaj a už je mi fajn, jen jsem hrozně unavená!

Už se těším, až bude další srazík, slibuju, že se dostavíme!
2. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Misko vy zijete? :slight_smile:
No urcite jsme se neslezli naposledy, tedy my s gabcou mame rande kazdy ctvrtek po cvicu muzete se kdykoliv pridat :wink:
2. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojte Zuzi, tak mame za sebou foceni u tveho "svatebniho" fotografa. Fotila nas pani Landova a bylo to super.
Lituji, ze jsem si je nevzala na svatbu taky. Ale jsme domluveni, ze tam zajdeme i s malym. :wink:
2. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo ja uz se tesim na nejaky dalsi foceni, oni jsou oba moc fajn a takovy prijemny
2. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
prihraj nejakou ukazku do alba

musim ted jit zuzanka je uz urcite aspon ctvrt hodky vzhuru, ale nebeka, jenze ona si vzdycky sunda cepicku a ponozky, no tak at mi jeste nenastydne. Taky by mozna chtela obed :slight_smile:

Zatim
2. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky holky.

No, mám vše smazánp protože jsem chtěla dělat albíčko a dát jinou fotku.Tak že začnu od začátku, a volala mamina, no a už tu seděl manžel.Takže jsem se k tomu ještě nedostala.

Hlavně nám nešel net.

Míšo, taky přejeme dodatečně Viktorce vše nej k ročku. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
je to jsou davy dneska :dizzy_face:

holky predsatvte si ze zuzanka spala od 11 temer do 2 hodin :fearful: :sunglasses: ja se mezitim v klidu najedla, dokoukala film, a z dlouhe chvile trcohu poklidila nahore, slouzi to tam jen na prespani a na skladovani nepotrebnych kramu, takze si to mozna umite predstavit. Nicmene jsme se dohodli ze nahoru vratime manzovi stul a PC z obyvaku, kde se jednak uvolni misto a bude to tu vypadat trochu lip a druhak bude mit manza svuj kutloch a mozna to tak nejak bude fungovat lip. Ne zebychom meli doma nejaky zle, ale zkratka potrebuje tu svoji jeskyni :slight_smile: Takze jsem nahore trochu preskladala nabytek, zuzanky postylku( ta bude bohuzel v jedny mistnosti s PC, jinak to nejde) al epredelila jsem mistnost skrini tak kdyz si da manza sluchatka nic rusit ji nebude. Tak mam dobry pocit, ze zase nejaka zmena. To ja obcas potrebuju takle prestehovat doma veci a jsem zase chvili spoky.
No kocky tak ja jdu dat tedy obed :grinning:
2. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky holky, dneska to tedy vypadá na pěkné počásko!

Vikí dneska vstávala v šest :rolling_eyes: Teď asi zajdeme na prohlídku v jednom roce, tak jsem zvědavá, to bude zas u doktorky kravál! Taťka šel k doktorce, tak snad ho už pustí do práce, už je z toho marození celej nervózní!

Včera jsme objednali dort na víkendovou oslavu, tentokrát obyčejnej ořecháč, slavnostní už jsme měli na oslavě ve Zdíkově!

A co jinak, jak se máte?
3. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojík,

Míš, koukej sem dát nějaké fotečky z oslavy, at se taky pokocháme...:slight_smile: a jaký dortík nakonec zvítězil?? :slight_smile:

a ty Peto stejně tak... :wink: vy jste ale tajnůstkáži, všechno si necháte pro sebe..

Zuzi, tak to najíždíte na jeden spánek denně, ne?? Když spinkala Zuzasnka takhle dlouho, tak to asi už opdoledne spát nešla...

Holky, u nás se od víkendu chodí !! :grinning: :grinning: Jako za jednu ruku nebo prstík chodila už dlouho, ale od víkednu chodí zcela sma po bytě, je u toh strašně namachrovaná, úplně ji žeru...

:grinning: :grinning:

Včera ji M. spravoval postýlku, přišla za ním, vzala si šroubky a začala je dávat do dírek na postýlce, to bylo tak sladké jak ty dva spolu "pracovali", musela jsem si to vyfotit....Jsme ted z Emm uplně hotový, jak je chápavá, šikovná, no parááááááda.... :grinning: :grinning:

Tak doufám, že přístí srazík bude v plné sestavě !!!!
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky Gábi,

gratulace k chození, to je paráda, Emm je fakt šikulka!!!! To máte asi radost, viď? Nojo, je na co být pyšný!!!!

Hele, Gábi, vy už jste byli na očkování Priorixem? A dávali jste očkovat Priorix nebo Priorix Tetra, ten, co je i proti planým neštovicím? My dneska byly u doktorky a ta nám o tom vykládala, máme přijít v srpnu a v 18 měsících na 4. dávku Hexy a 3. dávku Prevenaru!!!

Holky, jinak máme 10,26kg a 73cm, Vikí řvala, jako kdyby ji na nože brali! Jo a umí ukázat, že je jí jeden rok :grinning:
3. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo, ještě dotázek na Petrušku! Petruš, můžu se zeptat, kolik vás stálo focení u Landy, když tak mi písni do IP, ty fotky jsou fakt úžasné!
3. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Mišo, děkuju...:slight_smile: to víš, že máme radost !! Dneska lítala po městě a honila holuby...:slight_smile:

Byli jsme min. čtvrtek na Priorixu, zatím vše o.k., bez reakce, bez teplot, ani u píchání nebrečela...:slight_smile:

tak Emm má teď tak 9,30 kg a 80 cm, možná více, měřila jsem ji tak před 3 týdny jen tak na podlaze..:slight_smile:

Jinak Miško, nějak nemůžu přijít Badoo na kloub , poradíš mi?? :wink:
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Gábi, s Badoo je to dlouhá historie, kamarádka mi poslala vzkaz na mail, já to blbec otevřela, ono to zaktivovalo moji mailovou adresu a rozeslalo vzkaz na všechny mé kontakty!!!! Takže je to nějaký SPAM a už s tím nechci mít nic společného, omlouvám se!!!!

A ten Priorix jste platili, máte to i proti těm planým neštovicícm nebo jak?
3. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
neplatili, on Trivivac došel a doktorům co neměli velké zásoby dali Priorix...takže se očkuje tím a neplatíš nic...je šetrnější než Trivivac..je proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám ..

ha tak tak to je s tím badoo, já se zkoušela nějak přihlásit, tak doufám, že to nedojde všem mým známým... :angry: :angry:
3. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojky holky!

Gábi, myslím, že přes Badoo to všem známým dojde!!! :grinning: Hnus fialovej!

Nám právě MUDr. nabídla Priorix s očkováním proti planým neštovicím, ten se platí, stojí 1.800,-- Kč, ale připadá mi to zbytečné, takže půjdeme v srpnu na obyč Priorix!

Dneska vařím polévku z červené čočky, trochu jsem si upravila recept, je výýýýýborná!!!
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Holky, kam jste se zase poděly??? :frowning2: :fearful:
9. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Gábi, já sem koukám pořád a nikdo nikde!!!!

Tak občas písnu do Budějic.... :confounded:
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Badoo prislo i manzovi ale diky vam jsem ho vcas zastavila :slight_smile:

Jinak jsem tu tedy, ale je fakt ze nam to tu nejak upada.
Miso taky sem koukam a nikde nikdo tak to sem vsichni spolecne akorat koukame :grinning:

Jak je manzovi? Je uz tedy v praci?
10. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak já nestíhám,mám toho moc.Připravuju mojí oslavu, tak na pc časík neni.
Papa
10. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my jsme kdesi chytli nějakou rýmu, Vikí teče nudle až na paty, noci jsou hrozný, jak nemůže dýchat!!! Pořád se budí, večer usíná jenom se mnou v posteli, když ji dám do postýlky, budí se každou chvilku, takže očistec!!!

Chjo, zítra jsme chtěli vyrazit na Šumavu a být tam týden, ještě uvidíme, ale asi vyrazíme, přece jen na příští týden hlásí vedra, tak ať nejsme zavřený tady a kdyby něco, tak dětská doktorka tam je, tak se nebojím!

Zuzí, manža je úplně OK, minulý čtvrtek zvesela vyrazil do práce a byl z toho div živ, to víš, skoro po třech měsících marození, to je asi záhul, než si člověk zvykne. Jinak kontrola v Praze úplně na jedničku, jsme rádi, že to všechno tak dopadlo, měli jsme z toho hodně velký strach, i doktoři.... :angry:

A co u vás, co bydlení? Rýsuje se něco, nebo jste si zatím dali pauzu?

Gábi, co stavba, jak pokračuje domeček?

A co dětičky????
11. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Míšo, to je moc dobře, že je manža úplně v pořádku :slight_smile:

jinak jsem se vás přišla zeptat (Zuzi, Petruš), na kolik vyšlo focení v tom ateliéru u Landů, kde jste byli? :wink: moc se mi ty fotečky líbí, tak přemýšlíme, že bysme po prázdninách vyrazili taky :wink: ale tady v krumlově se mi teda nechce :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Oli,

jsem ráda, že tě po dlouhé době vidím!!! Jak se máte, jak plánujete dovču? Co Jáchymek, co všechno už umí? Už určitě chodí, viď? Co mu dáváš papat? Kolik váží? A co Hyneček???? Jak se máte, Krumlováčci?
11. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
ahoj Míšo :wink: no to víš, konec školního roku a navíc Hyneček končí ve školce, tak to máme napjatý :sweat_smile: na dovču jedem za 14dní a pak mizíme na chalupu :slight_smile: už se těším :dizzy_face: Jáchymek je šikula, ještě nechodí, už sice udělal sám pár krůčků, dneska asi 6, ale na samostatný chození to ještě není, vidím to minimálně ještě na měsíc :grinning: a co Viktorka? ani jsem vám nepopřála k ročku, tak dodatečně všechno nej! :dizzy_face:
11. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky

Oli ja uz si to moc presne nepamatuju, nejak mam v hlave 800 ale vubec si tim nejsem jista. V atelieru jsme byli hodku. Anitrams bude vedet asi lip.

Misko s bydlenim vse pri starem, nam nezbyva nez pockat az mesto doroste k tem pozemkum co "mame" (patri tchyni) ve Ctyraku a budem tam moc stavet. Penize na nic jineho nemame. POstavime tak akorat nejaky skromnejsi domecek., ALe vsak mi si radi pockame, jinak se mame az moc dobre, jsme zdravi, mame co jist takze co vic si prat.

A fajn ze je manza ok
14. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
AHoj tak zase nikde nikdo.

Manza dela pro malou piskoviste a objednal tunu a pul pisku :fearful: pred chvili to slozili pred domem. To sem zvedava jak dlouho bude s koleckem behat nez to nataha dovnitr :grinning:
15. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem měla víkend na koni A, nakonec jsme byli na stavbě všici až do 9 do večera celý víkend, Emm to zvládla na 1*...:slight_smile:

Wow, Zuzi, vy buete mít pískoviště?? tak to je paráda !! Emm má za domem teď taky kupu, co se používá na domek a zabaví se tam parádně, tak uvidíš, že si odfrkneš az bude stavět bábovišky !! :slight_smile:

Míško, stěhovat se chceme 1. července, tak snad to klapne !! :slight_smile:

Musíme dát srazík at ty děti omrkneme, takhle popisovat co děti ..jak rostou a tak, to není ono, to chce vidět live !! :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
JO pisek ji bere a vydrzi tam dloooooouho :dizzy_face:

ted chrnime, no usnula cestou z plavani tak neco podelam a tak . Martin vyrabi piskoviste uz se tesim :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.