• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
počásko je ale na prdlačku, co??

M.je na stavbě...já mám uklizeno, jen vytírání pořád odkládám... :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
tak mame priskoviste :slight_smile: ja byla sice vcera trochu nabrucena, pac to MM delal do vecera, hlavne pak dlouho prekladal vsechen ten zbyvajici pisek, takze s nama vubec nebyl, ale vysledek stal za to :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Zuzi, tak paráda, to je rychlík...:slight_smile: To se bude Zuzík mít !! :slight_smile:

M. dojel ze stavby o půl 10 večer, takže s náma taky vůbec nebyl, ale nedá se nic dělat, chceme bydlet...:slight_smile:
16. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Jo vsak uz to mate za par, my zatim za par let :grinning:

Hele to vis ze jsem unorovky cele docetla no pul dne v hajzlu :unamused: jeste tu byla ta znama jak uz pomalu 14 dni rodi, jde nakonec zitra na cisare, tak byla takova spatna, bylo to smutny ze je posledni den s pupikem , k tomu smutne zpravy z unora sem si dneska pekne poplakala tedy :pensive:

ach jo
16. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se zpět v ČB! Byli jsme u našich na týden, bylo to fajn, až na to počasí! Vikí dostala rýmu a horečky, takže super! Teď ještě rýmujeme, malá v noci chrochtá a nemůže spát, takže noci jsou veselé!

Manža to chytnul taky, ale má to asi na průduškách, každej večer kašle jako blázen!!! Tak se dneska musí jít ukázat k MUDr.... :confounded:

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak spinkají vaše mláďátka? Přes den a v noci? My přes den pořád ještě 2x, dopoledne a odpoledne, od 10:00 - 11:15 a od 14:45 - 15:30 a večer chodíme spinkat po osmé a vstáváme cca v půl sedmé.

A taky se vám cipísci postavují večer v postýlce? Mě už to Vikí dělá týden a mám pocit, že je to hra kdo z koho, nervově mě to vyčerpává, uložím, vstane, uložím, vstane, uložím, vstane, nevšímám se jí - řev, ucpanej nos a světová krize...a takhle pořád dokola...už mě z toho asi hrábne! :cry:
22. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojda vespolek...:slight_smile:

Miško, vítej zpět v Čb, s tím nastydnutím to je naprd, počásko tomu taky moc nepřidá...my se naštěstí držíme a ani rýmu nemáme...ťuky ťuk..:slight_smile:

Ať je manža taky brzo o.k. !!

My spíme 1 x denně už hodně dlouho, tak 4 měsíce urřitě, řekla bych...chodí spinkat kolem té 11 a spinká tak 1,5-2 hodinky a večer jde spát v 8...samozřejmě jsou někdy vyjimky že usne později, ake řekla ybch že reřim má zajetý...:slight_smile: Většinou i usíná sama jak v poledne tak večer, hraje si tam, povídá a pak je tuhá....:slight_smile:

Staví se ale bežně, blbne, skáče tam...řeknu výdycky hají, ona si lehne a za pár minut je zas ena nohách, ale pak si dá říct ...:slight_smile:

Jinak tu musím pochválit veřejně Zuzku, včera jsem měla poprvé hlídání pro Emm, Zuzka to zvládla na 1*, měla ji na starost až do 7 do večera, chudinka...moc mmi pomohla, my makali na domečku !! Zlatíčko !! :wink: :wink: :wink:
22. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky Gábi,

tak to máš s usínáním Emm docela pohodičku! Je to šikulka! Tobě usíná sama? To je gól, já vždycky přes den chovám, jenom chviličku, ona jak vidí postýlku, tak už ví, že je čas spinkat a usne mi na rameni a já ji pak dám do postýlky...to je zatím prozatímní řešení, donedávna usínala za houpání v košíku! A večer ji dám do postýlky a držím za ručičku nebo hladím po tvářičce a ona se vždycky postaví, tak ji položím a ona se zase postaví a mě tečou nervy!

Asi brzo najedeme na systém spinkání jenom po obědě! Jen si zatím nedokážu představit, jak budu pak stíhat! UFF!

To je super, že se Zuzí tak hezky postarala, je to šikulka, to už by si mohla za chvilku pořídit druhé mimi, nééé?

A kdy plánujete, holky, vy, druhé mimi? My teda zatím ne, původně jsem myslela, že se začneme snažit, až budou Vikí 2 roky, ale ještě uvidíme, dřív rozhodně ne, spíš možná později, možná bych se vrátila aspoň na rok do práce a Vikí už by byla trochu samostatnější! :grinning:
22. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Cauky cauky

Gabco diky za pochvalu, me to fakt moc bavilo, holky byly zlate proste paradni den :slight_smile: Uz se tesim zase na priste :slight_smile:

Spinkani u nas zavisi na tom co delame. Kdyz jsme doma a nedelame "nic" jako ze nejdem na zadne cviceni atd, tak jde spat kolem ctvrt na 11 a spi tak hodku a pul. Pak jde spat znovu tak kolem 15 hod, tak na hodku cca, ale jak neco delame nema na spani cas treba jak jsme tu meli Emmicku tak spala od pul 12 do 12 za cely den a vic ani tuk.
Vecer usina tak kolem 9 az 10, driv ma proste moc prace :slight_smile: jinak usina u me u prsa pres den i vecer :confused: :sweat_smile:
Jak ji naucime do postylky netusim bude to asi teror na obou stranach :unamused: :frowning2:
Uz pri tom vecernim koju dela takovy kraviny, naucila se slejzat z postele (mmch dneska se vzbudim a zuzanka stoji u postele a smeje se na me :slight_smile:) takze vzdycky prileze, potahne si a meti z postele dolu, zase prileze, na postel ji musim vysadit, zazuzla a zas nekam bezi. Na palici :grinning:

A druhe mimco klido hned :sunglasses: ale manza ma v praci kolegu co ma dve deti a je porad desne ustvanej tak se toho MM boji, ani pohodova nedele kterou z pulky prospal ho nenavnadila :slight_smile: NO otehotneni by se mi libilo tak za rok, ale to je docela dlouha doba, to nevim jestli vydrzime, i vzhledem k tomu ze proti tehu prakticky nic nedelame :wink: :grinning:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky,

tak dneska je Vikí tak extrémně protivná, už jsem z ní psycho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To je teda někdy den! Vůbec nemám náladu na nic a když se ještě podívám z okna, tak to počasí mě ještě doráží! Zatím nechodíme ven kvůli té rýmě, doufám, že brzo bude lepší počasí a konečně vyrazíme!

Jinak dneska Vikí spala jenom po obědě, dala jsem ji spát v jednu, to už byla fakt grogy a ona se mi do dvou 3x probudila a stála v postýlce, už jsem fakt nemohla! A pak spala až do čtyř! Jinak celej den pořvává, jakmile se ztratím z dohledu - to je taková ta rozmachanost po nemoci.... :pensive:

Doufám, že zítřek už bude lepší!

Zuzí, takže hlídání dobrý? To je fajn! Hele, to Zuzík taky moc nespinká, cooo? My jsme teď právě přešli na spinkání v postýlce, protože v košíku už se ji bojím nechat, postavila by se tam a spadla! Takže ji chvilku chovám, ona mi většinou usne v náručí a pak ji dám do postýlky! Ale naučila se teď v noci docela dost spát se mnou, jak byla nemocná, tak jsem si ji brala dost k sobě!Uffffff! :frowning2:
24. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky holky, pořád nakukuju a koukám, že s váma fakt nic není! :confounded: :grinning:

Počasí naprd, diskuze tady taky stávkuje, to je nějaký blbý období! Vikí je protivná, jakmile jsem jí z očí, řve jako tur! V noci se pořád budí a chce ke mě do postele, je prostě rozmachaná z té nemoci, doufám, že se to brzo srovná!

Tak papapapa :wink:
26. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Cauky
kocky co se pak v zari srazit?
My ted jedem na 14 dni na tabor tak pok az bude klid tak bych neco podnikla. Ted jsme tedy skoro rada kdyz v klidu drepim doma na zadku :grinning:

Miso Zuzanka spi malo a desne nepravidelne. Nebyla nidky velky spac a ted je to asi rozhazene i cestovanim jezdime na chalupu, manza byl s kamaradama na dovce, tak jsme nejak porad kazdy jinde, uz se tesim na ten tabor, Ted budem tedy tyden sami ale ten dalsi tyden uz spolecne tak to bude fajn,
7. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Cau holky co nejaky srazik? Chzstame se ted obehnout nejaka cvica pro deti a tak, nechcete se nekdo pridat?
31. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Zuzi, dokonalá telepatie...dneska se ozvala jak Oli, tak Kullíšek !!!

takže srazík snad bude, vypadá to hoooodně nadějně !!! :grinning: :grinning: :grinning: Jupíííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!
31. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak jak, tenhle tyden krome ctvrtka od 16 (tusim) hod kdy jdem s holkama cvicit (Gabcos a nase princezny) muzu kdykoliv, pristi tyden ne pondeli (od pul 2 plavani) a pak mam neco ve stredu od 16 hod jinak kdyzkoliv :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, já můžu tenhle týden kdykoliv, příští týden už je to omezený spíš jenom na pondělí a úterý :grinning:

A kde se srazit? Chce to někde, aby prcci mohli řádit, co takhle hřiště Bez bot na Máji??? :sunglasses:
1. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Míšo, a kdy se sejdeme my? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj Máťo, kdykoliv!!!! Jak budeš mít čas a náladu! Jenom, jak už jsem psala, toho mýho prcka už musím nějak krotit a nejlíp s ním všude chodit, protože Vikíuž je pěknej rarach!

Hele, nechceš se někdy zastavit u nás???? Kdybysme byly mobilní, tak klidně zajedeme k vám, ale bohužel!!!
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojda,
tak klidně muzeme tento čtvrtek, od 15 h. máme cvicení, tak před tím...ale nevím zda může Oli, písla jse mji, tak čekám na odpověď...:slight_smile:
1. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Gábi, my od půl jedné do cca dvou, půl třetí spinkáme, co takhle dopoledne????Nebo třeba na devátou, abysme byli na obídek a spinkání doma?
1. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak Oli nemuze tento čtvrtek a pak další středu..Taky kdy teda?????????

Miško, dopolko můžeme, nám je to fakt jedno, já klidně nakrmím i uspím dítko ve městě......:slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Gábi, to je fuk!Já nemůžu od té příští středy do konce týdne! Pak už tady možná zase nebudeme, pojedeme ještě k našim, dokud to tam nezapadne sněhem!

A co tenhle pátek dopo?
2. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Nebo teda příští týden pondělí, úterý!!!
2. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
přístí pondělí nebo úterý ZATÍM nic nemáme, ale tutově to budu vědět zítra :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
hele, mám tu na návštěvě Zuzi, tak to tu řešíme spolu...v pondělí bychom mohli, ale Zuzi až po plavaní, takže tak ve 3 o půl 4 ve měste??

a já v uterý vubec nemůžu.... :frowning2:

věřím,že se společný datumek najde... :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Gabi, pro nás je to takhle odpo zase špatně, v 17h musíme na plavečák zaplatit plavko a vyzvednout fotky :frowning2:

Míšo, pátek neklapne taky, Hynďa má jen do 10:40h a po o jedem na chalupu :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo, taky by mě možná spíš vyhovovalo dopolko, ale je mi to jedno, klidně i po té třetí...ale když zase nemůže Olča!!!

Holky, nechala bych tomu volný průběh a počkala, co bude další týden a další! Je fakt, že ten další tady asi nebudeme, ale ještě to nevíme natuty!

A kde se chcete srazit, jak už jsem psala, chtělo by to někde, kde se děti můžou zabavit! Třeba to hřiště Bez bot, tam půjdeme asi v pátek s holkama!
2. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
cauky, no je mi to lito ale pondeli dopo nedam. Kdyz budem nekde ve meste tak mi zuza nepujde spat, je desne zvedava a usne az kdyz bychom meli jit na plavani. No tak to zatim tedy nechame nebo jak?

Na hristo bez bot jsem jeste nebyla
3. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj Zuzí, tak to ještě necháme dozrát :wink:

Hřiště Bez bot je fajnový, děti se tam zabaví! A mamky pokecají! Akorát od roku se tam platí vstup 50,-- Kč! Ale nemá to chybu, zrovna dneska tam možná půjdeme!
4. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
taky jsem tam ještě nebyla ale chystáme se tam už delší dobu, takze jsem pro tam jít.. :wink: o vstupu vím a nedělá mi to problém...:slight_smile:

jeee tak fotte Miško, at se koukneme..:slight_smile:
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.