• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Výborně, takže místo bysme měly! Fakt to tam není špatné, byla jsem tam 1x a hrozně mě to nadchlo, jen teď jak bylo hezky, tak jsem chodila s Vikí radši sem k nám na oplocené hřiště mezi barákama, je moc hezké, jsou tam kamínky, takže bereme kyblík a lopatičku a vždycky se tam pěkně vyřádíme!

Jinak dneska nevím nevím, teď jsme byly nakoupit a Vikí usnula, vidím to, že bude spát hoďku a půl, takže kdoví, jak na tom bude odpo, myslím, že bude cca ve tři pěkně mrzutá, takže buď půjdeme nebo zůstaneme doma a Vikí dá ještě jeden spánek!

Holky, to je dneska počasí, cooo? Fůůůj!!! A dal někdo vědět Petře o srazíku???
4. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
tak fajn, do BB se budu těšit !! :slight_smile:

Peťe jsem vědět nedala, na koně asi už nechodí, že?? Jste s ní někdo v kontatku??
Budu ráda kdyz se sejdeme v plné sestavě...:slight_smile:

A jak se jinak máte?? my fajn, Emm už je veliká ukecaná slečna !! :slight_smile: Myslím, že je to teď nej. období dětiček, každý den je něco nového, nový slova atd., no skvělý !!!

:grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky,

holky zdravím vás po delší době.

Díky za zprávičku že bude srazík.Jenže 15 hodina je pro nás kapku brzo.U nás se kolem té třetí vstává.Pak sváča a cca 50 minut busem někam na máj.Takže já než tam dorazim, tak vy půjdete domů. :grinning:

Tak snad někdy příště.

Papa
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky, pro pripadne zajemkyne - v patek 13. kvetna poradam od 10:00 povidani a ukazku modernich latkovych plen v Rodinnem centru Amalka, vstup je zdarma a nejsem zastupce zadneho konkretni vyrobce, pokud se o tomhle tematu chcete neco dozvedet, prijdte a uvidite - nic za to nedate..Prosim o pripadne prihlaseni predem...Katka Strelcova
2. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky, pro pripadne zajemkyne - v patek 13. kvetna poradam od 10:00 povidani a ukazku modernich latkovych plen v Rodinnem centru Amalka na Sidlisti Mir, vstup je zdarma a nejsem zastupce zadneho konkretni vyrobce, pokud se o tomhle tematu chcete neco dozvedet, prijdte a uvidite - nic za to nedate..Prosim o pripadne prihlaseni predem...Katka Strelcova
2. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.