• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Kuli děkuju, byla to taková procházka z Husovky podél řeky k Vořískovu Dvoru a pak k Výměníku, jestli to tak znáš? :sweat_smile: Já to neumím líp vysvětlit :grinning: tam už se nám malá kroutila tak jsme nasedli na bus, jeli na Šumavu a pak nakonec Máje pěšky :slight_smile: A kde na Šumavě jste byli? :slight_smile:

Panter já myslim že těch 100g dáte, držím palce :slight_smile: a jak je to když rodíš týden před mateřskou? :sweat_smile:

Gábi aha, tak poreferujete potom :slight_smile: a těším se na fotečky :slight_smile:
12. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Jo my jsme jeli na zastávku Šumava, nějak to splynulo s tím jak jste byli na Šumavě vy :grinning:
12. kvě 2008 v 09:03  • Odpověz
Kristi, to víš, že tu trasu znám, u zastávky U výměníku bydlím :wink:

My jsme byli ve Zdíkově, je to cca 7 km od Vimperka a cca 7 km od Kvildy! Je tam prostě moc hezky!!!!

Holky, teď pádím, protože bych na tom koníkovi zkysla do aleluja!

Tak zatím páček!

Kdepak máme dneska asi Dludli? :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
ahoj Gabi, no, těch 100g už máme i překročených, já tipuju tak 200-250g, podle toho, jestli půjdem v úterý nebo ve čtrvtek :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
kulli, ve Zdíkově má chalupu moje kolegyně z práce :wink:
12. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
Kuli tak tam to známe taky, ona je Šumava šikorej pojem :sweat_smile: Tak ahojky, hezký den :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
Gabi, malá je fakt krásná :dizzy_face: ten šáteček jí sekne :wink: kolik teďka vážíte?
12. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
Gábi naušničky seknou :dizzy_face: Je fakt jiná :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
jé, tak teď teprve koukám, že přibyla další fotečka s těma náušničkama :wink: teda mooooc vám sluší :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
holky díky...:slight_smile:

Emmi má ted 5 kilo, tloustne pomalu ale jistě...:slight_smile: :grinning:

jinak je už vzhuru a konikuje se mnou..:slight_smile: takže spánek 10 minut... :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
Gabi, tak to je krásný, to už je macík :wink: no, já počítám, že my bude tloustnout taky pomalu, rozhodně pomaleji než Hyneček, tak nevím, jak dlouho to moje nervy poberou :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
AHoj
Kulli no kde bych byla, v posteli :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem tedy uz nasnidana a chvilku mi trvalo nez jsme docetla. DNeska buud mit asi rozlitany den, na postu, mam balik a dopis, samo ze kazde jinde :rolling_eyes: jeste vyridit nejaky veci do prace a donest nejaky papiry na pracak, no a jeste jsem si objednala navstevu, ktera prijde nevim vubec kdy, slibovala jsme obed, ona nechtela no tak se n ato asi vybodnu, pac tu nemam nic z ceho by sel udelat :grinning: a na nakup jsem lina :sweat_smile:
Takze ja jdu jeste ted chvili pracovat a pak se nejak zastavim.
12. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Dludli ahojky, to si mi připomněla že čekám taky na balík už 6 dní :rolling_eyes: Pani se kasala jak do tří dnů odesílá a ještě to neposlala :rolling_eyes:
12. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz
no ja mam problemy opacny, me to vzdycky lezi na poste a posta mi neda vedet :angry:
Prvne to byl velky balik, povleceni atd, moc jsem se tesila, odeslan byl hned, ale postak se proste nenamahal sem jit a dorucit (tchyne byla porad doma, bejva by to vzala) ale ani se nenamahali hodit oznameni do schranky. No mohlo vypadnout, schranka je takova blba, ale ze by jsme ani neslyseli zvoneni a jeste se nam ztratil listek, trochu moc nahod, ne? Mame tu totiz rozkopanou ulici, je neprujezdna, tak se jim se ai nechtelo.

No a ted cekam na kolotoc, podle cisla baliku ho pry neuspesne dorucovali ve stredu, no ale oznameni mi prislo az v patek normalne do schranky jako dopis. Tak nevim co to je za curbes!

Holk ynevite nekdy kdyz mame s MM trvale bydliste oba jinde, jak to bude mit mimi? On ho ma tady doma a ja taky doma, tedy u nasich. Tak nevim jestli to mam nejak resit nebo co.
12. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Jo Dludli to mi povídej, kolikrát jsem tu na poštu nadávala, přesně jak píšeš - balík s povlečením se válel týden na jiný poště v Budějovicích a nikdo se neobtěžoval dát mi vědět!!!!!!! Tohle jsem si zjišťovala sama!!! Pak to pošlou zpátky a já budu vypadat jako idiot ne!!! Jak já tu poštu nesnáším, já bych je zrušila, to je pokaždý problém a to tu nedávno zvonil jeden poš'ták, vyloženě měl práci rád, mluvil jako by nedodělal ani zvláštní školu, nedokázal se vymáčknout co pro koho má, no tahala jsem to z něj jak s chlupatý deky :angry:
12. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz
no ja sem si taky nasla i posledne balik sama podle podaciho cisla, Tak kdyz jsem si precetla ze lezi na poste a adresat nezastizen, tak jsem byla nastvana. Tezko me mohli zastihnout kdyz to ani nikdo nezkousel, ze? :angry:
12. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
Říkám fakt bych je zrušila :wink: stačí PPLka nebo jiný dopravní společnosti, na co pošta když se platí za to, že ti to donesou domů a oni se neobtěžujou zazvonit, natož vhodit výzvu :angry: :wink:
12. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky holky, jsem zpět z města, tam je teda pařák!!!! Teď sedím u koníka a papám, pěkně se cpu slunečnicovýma rohlíkama, pomazánkou, řízkem a kedlubnou :dizzy_face:

Když už jsme u těch balíků, právě mi tu zvonil pošťák a donesl mi ooooooooooobrovský balík povlečení, hned jsem to musela rozbalit, je fakt moc hezké - moc, moc, moc a moc! Nejhezčí z toho všeho jsou asi žirafky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Panter, svět je fakt malej, Zdíkov je za bukem :slight_smile:

Zuzíííííííííí, čááááu, ty ochrapo jedna....já jsem dneska vstávala chvilku před osmou! No, ale možná si taky příště dám říct :grinning:

Hele, kočky, co všechno musím kde nahlásit! Teď ještě před porodem? Asi nikde nic, coo? U zaměstnavatele jsem odevzdala papír od mého MUDr. na mateřskou a tím to pro mě asi hasne, cooo? Po skončení mateřské si musím asi požádat o posytnutí rodičovské dovolené (také u zaměstnavatele), ještě předtím dojít na pracák (sociálku) a tam si požádat o výplatu dávek SSP a výplatu porodného? Ale teď asi nikde nic zatím nehlásím...nebo se pletu?
12. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Kuli jo popsala jsi to dobře,a korát nevím na jaké dávky SSP máš nárok, já měla nárok je na to porodné :wink:
12. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
Kristý, ty dávky myslím jako rodičák (státní sociální podporu) :wink: Mám z toho hlavu v pejru...jenže teď, když si budu takhle kráááásně lebedit doma, tak na to budu mít spoustu času a pořádně se na to podívám :wink:

Kristý, co děláte?
12. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
Kuli tak to jo :slight_smile: Já na to potřebuju vyplnit papíry a vzhledem k tomu že v mojí práci už měsíc a půl trvá potvrzení že nežádám slevu na dani tak jim to budu muset dát hned, jinak můžu být taky po mateřský bez peněz :angry: :pensive:
Teď určitě už nic zařizovat nemusíš po porodu je to kolotoč, ale pak je zase na půl roku klid než se žádá o ten rodičák :slight_smile: Proboha a jak se žádá po skoneční mateřské o poskytnutí rodičovské dovolené :sweat_smile:

Jinak malá nechce spát tak je u mě na klíně :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
Někde jsem četla (v moudrých knihách), že po skončení mateřské dovolené máš hodit zaměstnavateli na stůl nějakou žádost o poskytnutí rodičovské dovolené do např. 3 let věku dítěte...nevím, jestli je to nutnost... :rolling_eyes: Ale spíš, aby měl přehled o tom, jak dlouho hodláš být doma :sweat_smile:

Kristý, dneska jsem četla, že v Americe existuje nějaký chlapeček, který nespí celý život, tzn. už 3 roky :astonished: Rodiče s ním ponocují, taťka dopoledne, mamka odpoledne a v noci se střídají! Aspoň vidíš, jaký máš doma poklad! Na tohle si asi vždycky vzpomenu, když se malá bude budit :grinning:
12. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
A na to je formulář? Nebo to si napíšeš nějakou svojí žádost? :sweat_smile:

No ten chlapeček je teda dobrej, my zase celej den řveme, zrovna teď se vzteká v ložnici, já už nevím co mám dělat, to je strašný, doufám, že to brzo zkončí :cry:
12. kvě 2008 ve 14:42  • Odpověz
Je holky tak ty formulare me taky desi, jeste jak ja skoncila v praci pred nastupem na MD tak se bojim abych neco nepropasla :astonished:
12. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz
Nééé, není na to žádnej formulář, prostě samy napíšeme žádost zaměstnavateli. Ale ještě na to kouknu, třeba je to jenom nějakej blud :angry:

Jééé, Zuzi se dostavila! Co nového, kočko?

Holky, dneska jsem byla v CA a zase žádná mikinka! To by se jeden fakt zbláznil!
12. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
No ani ti nic. Nejak litam jako hard na holi, mam toho vic nez v praci, nejak se to tenhle tyden seslo, no koukam do diare a ona pulka kvetna, ty jo to to leti :grinning:

Ja zas potrebuju koupit jeste nejakou tehu sukni, zadnou nemam a do konce cervna se v kalhotach pect nehodlam A z mych puvodnich mi nic neni, i kdyz vyvalim pupek nas pas od kratasu nebo sukne, tak se mi do toho nevejde zadek! :grinning:
12. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
tak jsme se vrátili z prochajdy, byli jsme 2,5 hodinky venku, ted nakrmíme a vyrážíme zase...tentokrát směr Bosch, takže to vidím dneska celkem tak na 7 km ... :grinning: :grinning:

Terka, tak běž s malou ven, když zlobí, ne?? V kočárku určitě usne...:slight_smile:
12. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz
Kulli a koukala si na mikinky v bejbycentru?? tak jsem na ně taky koukala min. víkend...:slight_smile:) nebo mají hodně věciček v Tescu - Cherokee
12. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
Gábi, do Tesca se chystám, tam mají krásné věcičky, ale na samostatnou mikinku nemůžu natrefit! Chci bílou nebo růžovou, to je jedno, hlavně nějakou! Zítra ještě mrknu do HM v IGY a hodím okem i do Puntanely, i když tam je to šíleně drahý, no a když nic, tak se poohlédnu na MMB!

Jinak jste dneska fakt šikulky, taková dloooouhá procházka, to se to bude spinkat!!!
12. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
Kulli ja koupila krasnej bilej kabatek s kapuckou v bazarku v Havlinde, bud je tam Dracek u Cechovky a nebo takovej malinkej bazarek v ulici MArie Vydrove

Holky tak mame doma kolotoc :slight_smile: Je peknej, akorat hraje tu samou melodii co nase hraci kocka :sweat_smile: no ale za 300 tady z konika, tak to je myslim dobry kauf :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.