• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
cauky psala jsem do CB ten patek v Septimu plati od 13 hod, je to tam zamluveny na me (Bícová) tak se uz tesim
12. kvě 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Gábi to se máte 2,5h venku, malá takhle dlouho bez jídla nevydrží a když má histerák tak mi neusne nikde, v kočáře už vůbec, uvažovala jsem jestli nemá taky tu klaustrofobii jak se o tom psalo, protože někdy vyvádí neskutečně :confused:

Kuli já kupuju mikiny na MMB, ale asi chceš novou že? :slight_smile: A v H&M maji taky krásný :dizzy_face:

Dludli super že je to zamluvený a jakej kolotoč máte? Máš ho v albu? :slight_smile:
13. kvě 2008 v 06:57  • Odpověz
autor
Tak vidim že nemáš tak to naprav :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 06:57  • Odpověz
no pokusim se s tim neco udelat :slight_smile:

Kristy to jako fakt muze mit mimi v kocarku klaustrofobii? :confused: Ty jo to jsou veci!

Holky mozna uz v patek by nam moh dorazit kocarek :dizzy_face: ja se tak tesim, a MM mozna jeste vic!!! :grinning:
13. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
Jé Dludli to je super, na kočík jsem se taky těšila jako malá holka :slight_smile:
S tím kočárkem - to jsem četla tady, doufám že to nemáme :sweat_smile: Určitě řve proto že jsem měla nervy celý těhu :angry:
13. kvě 2008 v 07:47  • Odpověz
dobré ránko!!

je dludli to je super, že je to už zamluvené, snad tam trefím...:slight_smile: A je tam nějaká terasa?? Nebo jak to tam vypadá?? Byla by fajn být venku když je tak krásně !!!

Pojedeš tam Terka teda autem???
13. kvě 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahojky Gábi jj jedu autem :slight_smile:
Tu terasu jsem viděla, vypadá hezky, doufám že se tam vejdeme :slight_smile:
A jak je dneska?
13. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
jo je tam terasa :sunglasses:
13. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
ale jo, jde to...:slight_smile: Od rána zpívám a děám ze sebe šaška, tak se culí, ale nějak ji ta moje estráda přestává bavit....:slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
ja jsem jeste nevylezla z postele, to je napad nechat si notas na nocnim stolku :unamused: :grinning:
13. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz
ty jo dludli, to se máááááš !!!!! :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko :wink: tak my jdem dneska na převážení, tak jsem zvědavá :wink: no a odpoledne má Hyneček ve školce besídku ke dni matek, tak se taky moc těším, jsem na ty prcky zvědavá :dizzy_face: jinak my jsme včera byli venku od 14h do 18h, byli jsme s Hynečkem na dětským hřišti ve městě, měli jsme tam spicha s kámoškou, co má taky dva prcky (4roky a 7 měsíců :wink: ), bylo to fakt super! :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 09:03  • Odpověz
Panter ti verim, konecne svoboda! Od lezeni myslim :grinning:
13. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
dludli, je to fakt úleva :wink: sice už musím doma všechno dělat, ale ani nevíš, jak ráda to dělám :grinning:
13. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
Čááááu holky, tak jsem zpátky z města, byli jsme u pana doktora, poprvé mi natáčeli monitor :grinning:
Všechno je v pořádku, malá váží 2100g, jenom je pořád hlavičkou nahorů, je to pěkná potvůrka, o víkendu jsem měla pocit, že se přetočila a začala mě kopat do žeber a dneska v noci mě zase začala kopat do močáku :unamused: Dělá si ze mě srandu, lumpice jedna :slight_smile:

Zuzí, jakto, že vás Tůma měřil a nás jenom vážil???? Říkal, že to měření není přesné...a já jsem se tolik těšila!!! :frowning2:
13. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
no vahu pocitam odhadoval prave podle toho mereni, meril na UTZ hlavicku, brisko, a stehenni kost, a jinak mi pokazdy meri pupek, delohu, tak nevim kter ymereni myslis. No a na monitoru jsme byla uz dvakrat dokonce :sweat_smile: ale prvne me vzala sestricka omylem, ze byla nejaka rozjeta :slight_smile:

Misko tak dneska na cvicu? My meli jet do Prahy ale padlo to.
13. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
Jéé, Zuzí, takže jdeš cvičínkovat? To je fajn, budu ti držet fleka! :wink:

Jojo, mě taky dneska měřil hlavičku, bříško a stehenní kost, dělohu. Já myslela, že mi změří mimíska, kolik má cm :dizzy_face: A ono nic :unamused:

Uff, holky, jdu něco dělat, nebo u toho PC shniju :angry:
13. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
Jé Gábi koukám že má Emmi na hrací dečce i to chrastítko od nás, doufám, že se jí líbí, to mě potěšilo :dizzy_face: Musím Kristýnce koupit něco podobného, líbí se jí úsměvy :dizzy_face:

Panter držím palečky pak písni :slight_smile:

Kuli to je ale potvůrka :grinning: A kdyby se nepřetočila budeš chtít rodit klasicky nebo císař? Ale pevně věřím že se přetočí a držím palce :slight_smile:

Koukám ale že vám dělá Dr. monitor ta moje se mi na to pěkně vys.. na prvním monitoru jsem byla na vlastní žádost ve 37tt :sweat_smile:
13. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz
ja myslim ze mimi se takle ani zmerit neda, jak je tam zkrouseny.

Jo kristy dobre si pamatuju Vandaska Bandaska :grinning:

Holky ja zehlim, hnus :angry: kosile bozeee :angry:
13. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
Kristý, fáááákt? To je můra jedna!!!! Někteří doktoři fakt stojí za dvě věci... :angry:

Kdyby se mi malá neotočila, tak zvolím asi císaře, vím, že by mi to můj MUDr. rozhodně doporučil, sice ti nechají vybrat si, ale spíš se většina přikání k císaři. Hlavně, aby byla malá v pohodě! :sunglasses:

Zuzí, taky jdu žehlit, už tady půl hodiny chodím jako bludná duše, do žehlení se mi nechce, tak dám prát další várku prádla, asi povlečení do mimi postýlky.

Hele, holky, praly jste i mantinely? Já je prát asi budu, píšou max. na šedesát, doufám, že se to vevnitř nějak nepomuchlá :unamused:
13. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Dludli jo Bandaska je minulost, už mám nového milého Dr., akorát jsem se pěkně styděla, protože jsem si až nedávno všimla že mám strie i na vnitřku stehen :angry:
Mě taky čeká žehlení, pidioblečky a pleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuli jo císař by byl určo lepší, ale já věřím že se otočí :slight_smile: A kdyžtak si toho císaře naplánuješ nebo se čeká na bolesti? Když už tak bych ti radila naplánovat :sweat_smile: Jo já jsem mantinel vyprala a ty šňurky na uvázání se mi rozpadly :angry: A nepomuchlalo se to :slight_smile: Sice tam píšou nežehlit ale já jsem to na nízký stupeň vyžehlila a ty šňůrky si přešiju, dám si tam kvalitnější :slight_smile:
13. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
ja jsem vyprala uplne vsechno s dobry.

Cisar se vzdycky planuje, tedy jako kdyz se planuje :grinning: jestli mi rozumite a dela se o neco driv nez je termin porodu, prave aby mamina nezacala rodit spontane. No Misko vsak je ale jeste chvilku cas, tak snad se otoci.
13. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
Dludli ale já znám víc císařů kde bylo mimi KP a stejně se dělal císař až u por. bolestí :confused: :wink:
13. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz
hm tak to nevim. Mozna ze se rozhodovali do posledni chvile? Takle mi to rikala jedna co se ji mimi neotocilo a sla na planovany cisar, pred terminem. ALe taky to nebylo v Cechach a taky to muze byt jine pripad od pripadu.

Letim do mesta, fujj v tom vedru a ja nemam zadny kratasy ani sukni, musim neco jeste poridit.

Tak zatim papa
13. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
Holky, já jsem děsná lemra, samo, že jsem nešla žehlit, ale prostě jsem usnula :pensive: :grinning:

Teď papkám a za chvilku půjdu na busík, jdeme se podívat do té porodnice, tak to bude maso... :angry: :angry: :angry: Pak povyprávím i těm, co to tam už dobře znají! :wink:

Jinak toho císaře bych si asi domluvila přímo s Tůmou, on už mi to jednou říkal, že kdyby to nešlo přirozeně (ohledně těch očí), tak že se pak domluvíme! Tak mu plně důvěřuju, že by mě nenechal předtím trpět jako zvíííííře :confused: :sweat_smile:

Ale doufám, že se mimi otočí! On říkal, že může mít třeba kratší pupeční šňůru a že nemá cenu něco lámat přes koleno, já jsem se ho ptala, jestli pro to, aby se mimi otočilo, můžu něco udělat (jako staré známé rady našich babiček - vytírání atd.) a on říkal, že to nemám pokoušet, spíš odpočívat, být v klidu, buď to vyjde, nebo ne, ale že s přibývajícími týdny těhu se šance snižuje, protože tam mimísek má míň a míň místa :pensive: Ale já jí doma budu fandit a manža taky a to by bylo, aby se neotočila, potvůrka jedna!
13. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpěz a já hlásím váhu 2750g :wink: super :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 13:00  • Odpověz
Panter, gratulace!!! Tak to je Jáchymek už pořádný kousek! :dizzy_face: A co nového?
13. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahoj kulli, díky, no, docela nás to překvapilo :sweat_smile: další vážení za týden, tak uvidíme, jestli se dohrabem na ty 3kg :grinning: jinak jsme kupovali plíny a mě pěkně bolí nohy, protože dohrabat se u nás z města, to je cesta do kopce :sweat_smile:
13. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
Holky zrovna jsem psala do tématu Budějovice, že na sraz nejdu, kdyžtak si to tam přečtěte, já nemám sílu to psát znova, vůbec nevim co mám dělat, já se z ní zbláznim, řve až se dáví :cry: :cry: :cry:
13. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz
Terko, a zkoušela jsi to říct dr.? koukám Kristýnka je takovej malej čertík, pořád o ní mamka musí vědět :sweat_smile:
13. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.