• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Tak teď se vyřvala a usnula - na břiše, to pomáhá když už nic, ale ne vždycky :frowning2:
Dr. jsem to říkala - prý prdíky, koliky ... vydržet :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ona nikdy neřve u Dr. a pro mě je pak těžký specifikovat kdy řve aby ona odhadla proč :confused: Jestli znova začne tak jí změřim teplotu, ale tu bude mít akorá z toho řevu :angry:
Koupím čajík v pátek ten je i na prdíky a uvidíme co to udělá?

Co Jáchymek to je určitě poklad co? :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
Terko, já teď pořád ty prdíky řeším, pořád totiž čekám, kdy nás doženou, ale už mi víc mamin říkalo, že už asi ne :sweat_smile: když prý Jáchymek přežil to moje vepřo, knedlo, zelo, čerstvý pečivo, hrachovou polívku a zeleninový saláty s brokolicí.... :confused: musím to teda radši zaťukat - ťuk, ťuk, ťuk
13. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
občas se teda trochu zakroutí a zakňučí :sweat_smile: no, pozítří jsou nám 4 týdny, tak nevím, pořád čekám, že přijdou
13. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
Teda to čumim jakej je Jáchymek borec - hrách, zelí ... ty jo to klobou dolů!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fakt je šikovnej, já si dám skleničku mlíka a pak to poslouchám, čerstvý rohlíky jsem neměla přes dva měsíce :cry:
13. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
Já vlastně ani nevim jestli jsou to prdíky :cry: Já nevím nic :frowning2:
Včera se asi nemohla vykajdit, to jsem poznala, ale dneska kadí a nepomůže prostě ani pochování ... já nevím, jsem bezmocná a sama, MM má teď sezonu takže chodí kolem 20h, takže od rána do 20h sama na ten řev a to nechodí do posilovny příští týden chce zase začít, takže to bude chodit ve 22h :cry:
13. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
Terko, to vadí i mlíko??????? :confused: teda my ho v porodce dostávali každej den navíc k snídani jako kojící matky :sweat_smile:
13. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
no, jen si říkám, jestli by vás dr. neměla poslat na nějaký vyšetření, takovýhle trápení už takovou dobu :frowning2: teda náš Jáchymek má pokaždý, když ho přebaluju v plínce buď naprděno nebo nakakáno a kolikrát ho rozbalím, on skrčí nožičky, pak si odfoukne a už kaká
13. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
Panter vadí mlíko, čerstvý pečivo, citrusy - a tohle jsme měli taky pořád v porodce :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu :astonished:
Jáchymek je šikula, já vám závidím, mě se chce jen brečet, už je to moc dlouho :cry:
13. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
Já to Dr. řeknu, ale nemyslim si, že bych nějak pochodila :frowning2:
13. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
Jsem úplně zpocená jak se mi udělala v tom obchodě z toho zle, jdu si dát sprchu, doufám, že se probere a začne znova, už tam něco brblá :cry:
13. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz
no, já taky koukala, že každej den k snídani bylo jabko a k večeři pomeranč :unamused: já to teda nejedla, ale jak říkám, nevím, čím to je, ale já se nijak moc neomezuju, tak furt trnu a čekám, kdy se to projeví
13. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz
Terko, tak držím palečky, aby vám dr. nějak pomohla, já si to vůbec nedovedu představit :frowning2: asi bych byla úplně vyždímaná
13. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ani jsem nedala na kočár návleky, to nešlo, chtěla jsem se propadnout :frowning2: takže mám přes celou halu přes plovoučku koleje, mě je fakt z toho všeho do breku :frowning2:

Panter já taky začnu jíst asi všechno když vidím jaký to je, hůř být nemůže, vím že jsem tohle řekla několikrát ale tohle jsem asi ještě nezažila, nevim, třeba už mi to splývá a pak každý říká jak bude líp, velký prd :frowning2:
13. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
Tak už se probrala a zase řve, zkusím jí nakojit ale jedla před 50min. :unamused:
13. kvě 2008 ve 13:59  • Odpověz
já to právě neznám, tak se mi to zdá divný, jsem v tomhle taková vyjukaná, že bych to asi řekla fakt tý dr. :confused: třeba jsou to fakt "jen" prdíky, ale je to teda hrůza
13. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
Nakojila jsem a šoupla na hrací deku, zatím to vypadá že bude docela klid, ale nevim, ráno jsem jí fotila jak spí a posílala MM MMSku kde jsem na ní psala chvalozpěvy jak je strašně "nyny" tak se mi to vymstilo :unamused:
Určitě to Dr. řeknu a řeknu jí že prdíky to nejsou, aby se tím zabývala víc, na prdíky mi řekla jen Sab a vydržet, tak schválně řeknu že tohle se mi jako prdy nezdá, protože netlačí, prostě řve :confused:

A Jáchymek teď spinká? :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz
jj, Jáchymek spinká, akorát se chystám, že ho vzbudím a dám mu najíst a vyrazíme na tu Hynečkovo besídku :wink:
13. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz
tak já se loučím, papa :wink:
13. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Tak si to užijte, já jsem ji musela zase utěšovat, teď jí mám u sebe jinak by to nešlo :unamused:
13. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz
Terka a máš dost mlíčka??? Nebo pije efektivně??? Nemůže mít hlad, když se vyžaduje papkání po tak krátké době???
Píšeš že je teď po papkání v pohodě...já fakt nevím...:frowning2:

Na prdíky to fakt nevypadá...!!
13. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz
tak si chce trřeba jen hrát ve tvé společnosti, Emmi taky nebaví dlouho hraní si samotnou - jinak brečí jako tur... :angry: :angry:
13. kvě 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
Gábi mlíka mám až moc, mám úplně nalitý obě prsa - pořád a kojím vždycky na jedno kojení jen z jednoho prsu, dostatečně stačí a ještě zbyde, chce jíst každou hoďku protože má určitě žížu v tomhle počasí, četla jsem v jednom tématu kde to měli holky podobné, začnu dávat čaj abych nebyla otrok ... třeba ani jíst nechce ale já když po hodině brečí tak jí dám :sweat_smile:

My jsme si hráli spolu na té hrací dece a po chvíli začla, nechápu ... a ten řev v kočáru :confused: Já nevím, fakt ne, jsem zvědavá co nám řekne na to zítra Dr., doufám že mě neodbyde, už aby jí bylo hodně let!!! Každý říká opak, ale já už to nevydržim :angry:
13. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz
taky jsem zvědavá co ti mudr řekne... :astonished: podle mě si ale vyžaduje tvoji společnost, je často u tebe na klině- jak píšeš - a zvykla si na to...

co já bych za nalitý prsa dala.... :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Gábi už se ti moc nenalévají? :unamused:

Nevim jestli řve kvůli mojí pozornosti v tom kočáře se vyvedla a to jsem tam byla :grinning: Řve i když jí chovám, když jí chová MM, neřve jen když jí fénujeme :sweat_smile: a to jen proto že je z toho zvuku celá vedle :grinning:
13. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
To je jedno, nebudu si tady pořád stěžovat, jen jsem byla z toho zase hotová, tohle bylo poprvé co tohle udělala i na veřejnosti, takže jsem z toho hotová :frowning2: Prostě mám uřvaný dítě, nevim proč mi řve a doufám, že Dr. mi to vysvětlí ale silně o tom pochybuju :rolling_eyes:
13. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz
nee, prsa se mi nalejou jen v noci, přes den nee...takže kojím zvesela z obou....:slight_smile:

fen Emmi taky miluje, ale odnaučili jsme ji to - konečně...:slight_smile: já ji jednu dobu uspávala fénem, fungovalo to úplně skvělě... :grinning:

Terka, uklidním Tě , Emmi obřas taky řve v kočárku jak tur a lidi se za mnou otáčejí jestli jsem ji náhodou neukradla...:slight_smile:
13. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz
autor
Gábi tak to já asi s tím fénem začnu :grinning:
A jak Emmi spí v noci? :slight_smile:

Já se teď úplně bojim někam s ní vyjet :unamused: :wink:
13. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
Ty jo za chvilku jsou vám 3 měsíce :astonished: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz
v noci spinká pěkně... :slight_smile: :wink: budí se jak kdy - někdy až o půl 4 a pak v 6.. vyjmečně v 1, 4, 7...ale po kojení hnedka spinká...:slight_smile: Teda kromě rána, to už je čilá... :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz
jojo, v něděli nám jsou 3.měsíce... :slight_smile: :slight_smile: bojím se akorát kontroly u Dr. toho očkování, snad to Emmi snese dobře a nebude brečet... :astonished: :astonished:
13. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.