• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
A co je to prosímtě za očkování? Myslím si že to snese líp než ty naušničky, je to šikula :slight_smile:
13. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz
ta je ta první dávka hexavakcíny, je to třikrát po sobě - vždycky po měsíci
13. kvě 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
Zrovna jsem si říkala že nějaký očkování přijde a kolik stojí nevíš? :sweat_smile:
13. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz
1. dávka - 3.měsíc, 2.dávka 4.měsíc a poslední dávka v 5.měsíci

hexavakcína - je proti: žáškrt, tetanus, dávivý kašel, dětská obrna, virová hepatidida B
to je gratis...:slight_smile:
autor
Fákt? Já někde četla že něco tojí 1tis. jedna dávka, tak nevím :sweat_smile: Abych tam nešla za blbce a měla třeba peníze pro jistotu, ale to je u nás až za měsíc :slight_smile: a jak často chodíte k Dr.? :slight_smile:
13. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz
nee, myslím že tyhle povinné jsou zadarmo !!! peníze si sebou neberu !! :slight_smile:

naposledy jsme byli u Dr. v 6-ti nedělí, tedka jdeme až na kontrolu ve 3.měsících, pak zase ve 4.měsích, klasika...
13. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
Hm. tak to my chodíme častěji :confounded: Ale když jí mám pod barákem tak to nevadí :grinning: Někde jsem ale četla že je hrazených je 9 prohlídek za rok, to budeme mít za chvíli, tak budeme pěkně cálovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
a proč chodíte častěji??? Kvůli těm očičkám??? jak na tom vlastně vůbec jsou??je to už dobrý???
13. kvě 2008 v 15:39  • Odpověz
autor
Já vůbec nevim proč chodíme častěji :sweat_smile: Dr. neříkala že by to bylo kvůli těm očím, ale je to možný :slight_smile:
Je to pořád úplně stejný, myju borovou vodou, mačkám slzný kanálky a kapu Opthalmo Septonex, někde jsem tu četla že je dobrý extrakt Novilis Thilia (nevim jestli to mám správně) tak to teďka koupim, u nás v lékárně to nemají tak to bude zase lítání :confounded:
13. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
Dr. říkala taky něco v tom stylu že z toho vyroste :confused: :sweat_smile: No ale asi půjdeme na tu sondáž, docela s tím počítám :confounded: Koupila jsem klokanku, když je někde blbej přístup tak půjdu s klokankou, už se těším :slight_smile: Chtěla jsem šátek ale ten je drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A vy se všude dostanete s kočárkem kam potřebujete? Já mám hlavně problém s tím Jihem, protože tam nejsou koleje na kočár :angry:
13. kvě 2008 v 15:44  • Odpověz
jojo, já jsem se zatím s kočárkem dostala všude kam jsem chtěla..:slight_smile: na jihu je určitě někde vstup pro vozíčkáře, ne???

tu sondáž bych odkládala co nejdýl to jde, je to humus, jedna unorovka na to měla s mimi jít,ale když zjistila co to všechno obnáší, vzdala to a nešla na ni....
13. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
Gábi tam jsou koleje dole a pak nahoře jsou schody je tam nějakej boční výtah ale na to jsem koukala jako trdlo, no kašlu na to :sweat_smile:

A co to obnáší nevíš? Já slyšela že se "jen" píchne ten kanálek a že to nebolí mimčo :wink:
13. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
Samozřejmě jsem to napsala blbě, teď jsem koukala a je to svetlik lekarsky od Nobilis Tilia, to je poslední šance :unamused:
13. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz
počkej, vzdyt jsou vsude na jihu vytahy, ne?? tam se kočár nevejde????ale po straně jsou taky veliké výtaky to máš pravdu, tam vedle záchodů...

já už přesně nevím, musela bych to najít jak o tom psala, ale psala něco o veliké jehle co se strká do toho kanálku...no nevím,ale už i tohle mě děsí...a mimi u toho řvou jak blázen...:frowning2:
13. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
Ne Gábi já myslim ještě než vejdeš do budovy :grinning: Přijdeš a máš jedny schody, vyjdeš (nalevo) je lékárna a pak jdeš po takovým dlouhým prostoru (nevím jak to popsat :sweat_smile:) na konci když chceš do budovy další schody, ale žádný koleje pro kočárek :angry: :unamused:

Máte kliku že vám nic neni, my máme od začátku pořád jen problémy, ale doufám, že se to brzo spraví, myslela jsem si že to zachrání ATB, většinou to zabralo a jedna Dr. (oni se tam střídaji) mi řekla že nám je dá 3x a tahle řekla že už nám je nedá, tak mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak na řvaní jako blázen jsem zvyklá, dneska jsem si to odzkoušela i na veřejnosti takže bomba :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz
ahoj holky, tak máme po besídce, nádhera :slight_smile: úplně jsem měla slzy v očích, jak to bylo dojemný :dizzy_face:

jo, na jihu je nájezd ze strany :wink:
13. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
Panter to je dobře že besídka byla hezká, já jdu za 3 hoďky k Dr., doufám, že mi na to něco řekne :wink:
14. kvě 2008 v 07:40  • Odpověz
Naždár princezny - panter a kde máme fotečky :grinning:
14. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
Ahojík holky..zdravím po ránu :slight_smile: a hlásím že sem ještě celá :wink:
14. kvě 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
Ahoj Kousi :slight_smile:

Spachmanka to je super, to už můžeš rodit :slight_smile:
14. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahojda,

Terka, tak at u doktorky dobře pořídíte - snad Ti něco poradí !!! :slight_smile:

Panterka, taky se už těším až bude mít Emmi jednou besidku..:slight_smile: ty děti jsou hrozně roztomilé, že??? :slight_smile:
14. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahojky,
přišla jsem jen říct, že máme 5450g a 56cm, na řev jsem dostala homeopatika, jak jsem předpokládala neví se čím to je, ráno zase vyváděla neskutečně než jsme k Dr. došli a když jsem šla od Dr. tak už opět řvala v kočáru, jsem z toho fakt na nervy, na procházky chodit nebuedeme, tohle se nedá :angry:
Ale potkala jsem u Dr. pani co se mnou byla na pokoji v Krumlově, měla nedošenou holčičku, jsou pořád malinký, ale hezký :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
Kristý ahoooj :dizzy_face: Teda, to už je Kristýnka pěkně velká koukám :astonished: :slight_smile: A máš pěkné fotečky v albíčku, hlavně s těma šatičkama, tam je fakt kočka :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
Jitul ahojky, děkuji, Kristýnka zase řve tak já musím :wink: Měj se hezky, páá :slight_smile: užívej si těhu :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz
Taky se měj krásně, ahooooj :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz
Jééé, ahojky Jitulko, jak se máme? Týýýý jo, tobě už to taky naskakuje...26TT, to už aby ses opřela do nakupování :slight_smile:

Kristý, nezbývá nic jiného, než ti držet palečky, abys to psychicky ustála!!! :unamused:
14. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz
Kulli ahooooooj :dizzy_face: Noo, naskakuje to pěkně :slight_smile: Tobě už se to taky pěkně blíží co? :slight_smile: Jak se těšíš? :slight_smile: A jak je doma?Odpočíváš? :slight_smile:
Kristý taky držím pěstičky at to všechno zvládnete, za chvíli už bude zas líp, až bude Kristýnka zas o něco větší.....
14. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
Jitulko, u nás pohodička, jsem doma od pondělka, takže fakt super! V PO a ÚT jsem měla lítání, takže toho bylo docela dost, ale dneska jsem si řekla, že budu doma a začala jsem prát na mimi! Dneska jsem zvládla 3 pračky povlečení do postýlky a vyžehlit kopici oblečků, už to mám pěkně ve skříňce srovnané! :grinning: Zítra ráno jdu na krev, pak projdu město a pak domů, musím upéct manžovi k narozkám punčák (koupím nějakou menší formu), abych mu udělala radost a pak budu péct medové řezy, to je docela záhul na čas, takže o zábavu je postaráno :sweat_smile:

A co ty? Jak se máš? Jak se cítíš?
14. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz
No teda, koukám, že se opravdu nenudíš :grinning: :grinning: Mňam, punčák manžovi závidím teda :slight_smile: Ty medové řezy jsem dělala jednou, asi před rokem a víckrát už nechci, dělala jsem to celé odpoledne a ještě se mi moc nepovedly tak jsem měla vztek a už to nechci ani vidět :grinning: Tak vždycky když je udělá tchýně tak si pochutnávám u nich :sweat_smile:

Já se mám jinak celkem dobře,děkuju :slight_smile: Ale už se těším na srpen :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.