• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Ahojky Kratoska kampak jdeš rodit ty? :slight_smile:

Kuli už jsem to s Dr. konzultovala, ale radši bych to nerozebírala, ne každý je k tomu tak chápavý jako ty :slight_smile: Ale díky za optání jsi moc hodná :slight_smile: No na ten receptík se těšim :dizzy_face: MM je na sladký bláznivej a já od doby těhu taky :sweat_smile: Naštěstí na váze to neni vidět, kila jdou pořád dolu, jak já jsem šťastná, kojení je ta nejlepší dieta :grinning:

Dludli taky mi to blblo :angry:
15. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz
to by mě Terka zajímalo, kdo tady k Tobě není chápavý....??? :astonished: :astonished: myslím, že to tady s Tebou řešíme všichny a soucítíme s Tebou, chápeme že to není lehký... :frowning2: :frowning2: nebo teda já to chápu !!!
15. kvě 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
To je jedno Gábi nebudu rozebírat ani matku ani řev :wink: Budu dělat jako že je všechno fajn, díky že to chápeš :slight_smile:
15. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz
a co ty homeopatiky??už je dáváš????
15. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
a co to je?? kapky ???
15. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
Holkyýýý, za chvilku mě vyzvedne manža a jedeme do Bejbycentra podívat se na kočárek V-Cross. Tak jsem zvědavá, co to bude za mašinu :grinning: Ale moc šancí tomu nedávám! Asi zůstaneme u toho Quinnyho :sunglasses:

Zítra všem, co jste tady rozešlu do IP receptík jak na punčák, tak na medové řezy, jsou děsně dobrý, sice trochu pracnější, ale stojí to za to!!!!

Zuzí, určitě bude ještě moooooooooooooooooooooře srazíků, kam dorazím já, možná už i Viktorka a určitě i Kristý s Kristýnkou :dizzy_face:

Gábi, jaký vaříte čajík? Taky ten fenyklový?
15. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz
kulli, koupila jsem v Dm ten Hipp - na klidný bříško, je tam fenykl, heřmánek a nevím co ještě...:slight_smile:

Jééé, za receptík budu moc ráda, manžel sladký miluje, klidně si dá i zákusek k snídani..to já bych nemohla...:slight_smile:

Jem zvědavá jaky kočík nakonec vyberete...:slight_smile: A Qunny teda Speedy??? V-Cross vypadá ale taky moc pěkně,ale Qiunny je lehčí...:slight_smile:
15. kvě 2008 v 15:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
15. kvě 2008 v 15:29 • evs
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
15. kvě 2008 v 15:35 • evs
autor
Napsala jsem ti své vyjádření do tématu České Budějovice a dál se k tomu už nechci vyjadřovat, nechci se s nikým hádat, vím sama co k ní cítím a co dělá přes den, jestli brečí nebo ne!!! :wink:
15. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
15. kvě 2008 v 16:05 • evs
autor
Gábi ty homeopatika jsou kuličky, mám jich 5 rozpustit ve vodě a dávat na lžičku 3x - 4x denně. Dala jsem je dnes poprvé a ani nevím jestli můžu napsat zda zabraly nebo ne a jak se po nich chovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyžtak do IP kdyby tě to zajímalo :grinning:
15. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz
ahoj Terko, a na co působí ty homeopatika? já jsem je hodně využívala v těhu, takže by mě to taky docela zajímalo :wink:
15. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
Panter je to na ten pláč a na zadeček :slight_smile: Je to Chamomila a Borax na co jsi je měla v těhu?
15. kvě 2008 v 16:21  • Odpověz
autor
Ten Jáchymkův koníček je parádníííí :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 16:23  • Odpověz
Terko, to je od tet červnovek :dizzy_face: jsou to zlatíčka, moc mě to překvapilo....
15. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
Jak dlouho vlastně doma máte taťku? :slight_smile:
Mě koupili holky kredit, taky zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já myslím homeopatika obecně, ne přímo tyhle :wink: jinak máme paragrippe, oscilococcinum, stodal :wink:
v pondělí už jde do práce a my zas budem muset v úterý nebo ve čtvrtek do budějc na kyčle, to je teď pořád nějaký lítání
15. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz
Terko, prosím Tě, kdy se malá začla smát a kdy držet hlavičku? já vím, že už to mám jednou za sebou, ale fakt si to nějak nepamatuju :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
Já vím že nemyslíš tyhle, ale myslím na co jsi měla homeopatika v těhu? Jako na jaký problémy :wink:

Panter smát se začla 6.4. takže dva dny před tím než jí byl měsíc, ale cíleně a opravdu hodně i nahlas až ve dvou měsících, máte ještě koooopu času :slight_smile: a hlavičku, ty jo to nevim :sweat_smile: Ale četla jsem že ve dvou měsích udrží na 5s takže fakt pohoda a já jsem koukala Jáchymek už krásně drží, to neměj strach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak hodně štěstí na ty kyčle!!! My jdeme 11.6. a zároveň k Dr. dětský takže lítání taky jako čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz
evs:nech Terku byt. Taky jsem ti neco napsala do tematu CB
15. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz
Kristo:rodit budu tady v Č.B.
15. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz
Terko, on jí udrží docela pěkně, ale hlavně po cvičení, jinak nic moc :unamused:

jinak já brala homeopatika na kašel a nachlazení obecně :wink:
15. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
no, se smátím zatím nehrozíme :sweat_smile: holky, taky vám ty dětičky tak hodně kakaj? :confused:
15. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
Kratoska a jak se cítíš? Máš to za "pár" že :slight_smile:

Panter však je maličkej, dej mu čas :slight_smile: když byla Kristýnka takhle malá tak ji neuměla držet jako Jáchymek :slight_smile:
A byly ty homeopatika dobrý? :slight_smile:
Jo malá ma pokaděnou každou plínu a přebaluju 1x za hodinu nebo dvě :slight_smile: Buď ráda, je dobře živenej :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
Mimochodem Marti děkuju :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
Terko, on nejradši kaká, když mu utíráme prdelku :grinning:

ona ta vojtovka asi je fakt dobrá :wink: včera u dr. na kontrole, když jsme s malým zacvičili, tak pak ho dala na bříško a říkala, tak teď máte 3měsíční miminko :wink: jenže oni to hned zapomenou a proto se musí cvičit tak často :wink:
15. kvě 2008 v 18:39  • Odpověz
jinak mě ty homeopatika fakt pomohly, na stodal nedám dopustit, ten nám doporučila i dětská dr. pro Hynečka a pak jsem brala ten paragrippe a je fakt, že jsem se z toho nachlazení a bolení v krku vyhrabala fakt rychle
15. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
Panter tak to je super, to si koupim až budu marod, v kojení se taky nic nemůže, to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo Krisý taky ráda kaká při přebalování a pravidelně před kojením čůrá :grinning: proto jí přebaluju po kojení :grinning: a už vám Jáchymek něco pokřtil krom toho že si načůral do pusinky :grinning:
15. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.