• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
když nepočítám ty pokřtěný plíny a ručníky na přebalováku, tak to zatím jde, jen se včera u ty rehabky při cvičení pěkně pokakal :grinning:

jo, a agness už má Sárinku, jukni k nám do červnovek :wink:
15. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
fááááááákt? jak dlouho rodila? už běžím!!!
15. kvě 2008 v 18:47  • Odpověz
akorát jsme o ní s holkama začínaly mít strach a přišla sms :wink:
15. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
super ale v kolik se narodila se neví? panter když to sečteš kolik hodin jsi rodila jáchymka? promiň mám malou na ruce, proto ty malý písmena :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:49  • Odpověz
Terko, v pohodě, s tím si vůbec nedělej starosti, malý velký, já taky píšu většinou malýma, i když mám obě ruce :sweat_smile: v kolik se narodila jsem se taky pídila :wink:

já to říkám tak, že do 16h mi porod zastavovali, takže natvrdo jsem rodila 3h19min :wink: ale je fakt, že předtím jsem už měla bolesti, i když zdaleka ne tak hrozný :wink:
15. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz
ale kdybych to teda měla počítat od prvních "poslíčku", tak by to vycházelo na 19h19min, ale to je nesmysl :sweat_smile: to jsem ještě nerodila
15. kvě 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
ty jo to je krása ten čas :grinning: já se děsim druhýho porodu jestli bude :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
panter tak 19h je masakr :sweat_smile: já topočítám od bolestí který jsem musela hodně prodýchávat a nepomohla vana :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz
no, jak se říká, že druhej je lepší než první, tak u mě rozhodně nee :sweat_smile: i když já si fakt myslím, že kdyby mi nedávali ty kapačky na zastavení, tak bych možná porodila v sanitce :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz
no, pokud to beru podle Tebe, tak to bylo od těch 16h do 19:19h :wink: co jsem dorazila do budějc a odpojili mě z kapaček
15. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz
Terko a druhý teda bude? nebo nebude? Ty jsi psala, že počítáte jen s jedním, ne? :confused:
15. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
Panter jj já druhý chtěla, po porodu jsem si to rozmyslela, znova se někdy plácat dva dny, no nevim jako :sweat_smile: ale pak jsem si říkala jak je to sladký :dizzy_face: když zrovna nebrečí samozřejmě :grinning: a tak jsem rýpala do MM - hlavně on chtěl jedno kvůli financím, ale on jednoho dne přišel a prý že se rozhodl že druhé bude :astonished: ale včera zase váhal, řekla jsem mu ať se rozhodne aby se kdyžtak prodal kočár a autosedačka dokud maji cenu, ale samozřejmě jsem mu dala čas, netlačíme na to :slight_smile: Vidím to na "snž" příští rok tak od dubna jako loni :slight_smile:

Panter a ty jsi měla při porodu křížový bolesti? A byly bolesti horší jak se říká než u prvního?
15. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz
rozhodně! ty křížový bolesti byly fakt hnus, u Hynečka mi to šlo jen do břicha, ale tohle, ještě jak jsem ležela na zádech, tak jsem fakt myslela, že se zblázním, taky jsem tam pěkně křičela a nadávala :rolling_eyes:

jo, dneska jsem mluvila se známou, co rodila tady v krumlově 3 týdny před termínem a měla holčičku 2450g (mimochodem náš malej měl ve 33tt 2420g) a taky jí rodil Fialkovič, každýho kolem mě rodil Fialkovič, jen já si to moc přála a prd :rolling_eyes:

jééé, tak to by bylo krásný, kdybyste měli druhý, a ještě k tomu chlapečka do párečku :wink: jen já bych to asi nezvládla tak brzo :sweat_smile: ale to jsem celá já, jiný to zvládaj, tak proč ne :slight_smile:
15. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz
Terezko, zatím se loučím, jdeme cvičit a koupat, papa :wink:
15. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
jo já taky promin odepsu zitra az bude mala hajat :slight_smile:
15. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
Já jsem právě ty křížový bolesti taky měla a to je hrozný :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
evs: konečně někdo má trochu jinej názor. Taky myslím, že ten problém je někde jinde.Ale raději se tady už nevjadřuju protože mě taky ukamenují :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz
Kristo občas sem dneska nakouknu a nestačim se divit, máš mojí 100%ní podporu, z těch chudinek, co sem bez pozvání lezou a útočí na tebe je mi smutno, bohužel jízlivost zapříčiněná vlastní ubohostí je hrozná vlastnost :rolling_eyes:
Tak je politujme, nic jinýho si nezaslouží :wink:

Vám s Kristýnkou přeju jenom to nej, těžký období určitě přejde a uvidíš, jaký usměvavý sluníčko z ní bude :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
tak to je fakt nářez, jak to prožíváte. Ale zase se tu aspoň něco děje :grinning: :grinning:

bebinka: nevěděla jsem že je to tady jen pro zvané, ale vážně nevím čím jsem Kistě "ublížila" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , snad ne tím, když říkám aby se hlavně sama sklidnila....

marta82: neznám žádnou Terku, ale jinak se mýma názorama netrap :wink:
15. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz
Cau holky :slight_smile: Sem tady zachytila zname osubky, tak na vas jdu nakouknout :wink:
15. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz
Na dalku zdravim Jitulku :slight_smile:

Jo a taky pridavam drobny comment pro evs: holka holka, nekoho nahanet po vsech moznych tematech jenom proto, aby jsi ho vzapeti mohla ve svem jiste spravedlivem rozhorceni slehnout plamennym mecem kritiky, aniz bys ho aspon trochu znala - to se proste nedela. Takze tvoji uslechtilou snahu odmenuji vykricnikem :wink: Enjoy :sunglasses:
15. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
Bebi, Mumu díky :slight_smile: :dizzy_face:

Evs tak to mě neznáš tak dobře, asi si se trochu spletla že čteš koníka dlouho, sama jsi se prokecla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Protože já se jmenuju TEREZA!!!! :wink: :wink: :wink:

Panter úžasná fotečka :slight_smile: :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahojky holky,

ty jo, koukám, co se to tu včera dělo ???? :confused: :fearful: :fearful:

Panterka, super koník od LAMAZE..:slight_smile: taky budeme Emmi LAMAZE kupovat, zjistila jse, že ho "NUTNĚ potřebuje ".... :grinning: :grinning: :grinning: ale asi to bude zirafa nebo ta světluška...:slight_smile: Jinak krásná fotečka v pasu !!

Terka, tak jak vidíš ten srazík, dorazíš???? :wink: :wink:
16. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky :wink:
jé, díky za pochvalu fotečky :dizzy_face: konečně nějaká slušná...

Gabi, koníka jsme včera dostali jako překvápko od tet červnovek jako první červnový-dubnový miminko (mimochodnem už jich máme 5!), holky jsou zlatíčka :dizzy_face:

jééééé, vy máte dneska ten srazík, tak ať vám vydrží počasí, moc mě mrzí, že tentokrát nedorazím :frowning2: , ale příště už bych chtěla určo :wink:
16. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz
ahoj ,
no pocasi na houby :unamused: taky koukam ze jste pekne krafali vcera.

Rano mi volal manzel, celje hotovej, kolegovi se vcera narodila v CB holcicka, no jak me MM vzbudil tak jsem byla nejak mimo az ted jsme mu volala co a jak, tak mi to zhruba prevypravel, mamka tam byla v porodce od rana, nad tim se MM desne vztekal, ze ona tam od rana trpi a jeji muz je v praci, no pak byla na sale s muzem vecer a narodila se v po pulnoci. ALe co jsem vam chtela pisnout, jeji muz rikal z etam byl Mudr ktery vypadal jak Upir Krejci a ze ji povida maminko jeste netlacte, a ona ze to uz nezvlada prodychat ze uz ji to porste nuti a ze uz tlacit muis a DR ji odpovedel, no tak maminko, preci jste rozumna, netlacte :grinning: pry ho chtel v tu chvili budouci tatinek prastit.
Tak sazim na Dr Jezka, co myslis panter? :grinning:
16. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Dludli ten doktor je šáhlej, tohle nemůže podceňovat u porodu, mě když se chtělo tlačit tak jsem byla na 8 prstů a to už se fakt jde :angry:

Gábi na srazík nedorazim, malá je dneska opět uplakaná :slight_smile:

Holky konečně jsem to vyřešila s mámou a teď už vás opravdu tím nemusím zatěžovat :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz
jeee, tak to mě mrzí :frowning2: , doufala jem, že se konečně po dvou mesících zase uvidíme...:slight_smile: tak dáme rande někdy jindy sami??? co ty na to??

a jak se to vyřešilo s maminou?? odstěhuje se??? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz
autor
Gábi klidně zajeď kdykoliv máš čas, když kojim každou hoďku tak je to jedno :grinning:
Jj odstěhuje, ale ještě nevim kdy :sweat_smile: no hlavní je že jsme si promluvili i když mi jí bylo líto :frowning2: ale dohodli jsme se takhle :slight_smile: Asi se bojí samoty, ale nedá se nic dělat :unamused:
16. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Koukám že Emmi zabořila :grinning: Kristý teď taky :grinning:
dludli, tak jak jsi napsal upír krejčí, tak říkám - hergot, to je ježek :rolling_eyes: jen s tím rozdílem, že já jsem ho chtěla skopnout :grinning: :angry: magor

já pořád zjišťuju, že všechny moje známý rodil Fialkovič, jen já jsem to zas odnesla :rolling_eyes: no jo, kdybysme se náhodou rozhodli pro třetí, tak v ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ NECHCI, ABY MĚ RODIL DR. FIALKOVIČ!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Terko, a teď jsem teda netrpělivá, jak jste to vyřešili :wink: :confused: honem, sem s tím!!!!
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.