• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Naše malá je asi víc citlivá, já jsem s tím počítala, protože jsem se jako malá taky pořád osypávala :confounded:
30. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
Jo? :slight_smile: Tak to je dobrý vědět :slight_smile: No snad mě to nepotká :sweat_smile: A koupila jsi si nějakou tu osávačku na to mléko?Já se ptám jak blb furt vid? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
Gábi já bych tam zavolala a vůbec bych neříkala že tam nechodíš, hele udělala bych to takhle :grinning:

Nováková dobrý den, já bych se chtěla zeptat jestli byste píchla dceři naušničky? :grinning: Jo? A kdy můžeme přijít?
30. dub 2008 v 11:33  • Odpověz
jitulka, bez odsávačky ani ránu...:slight_smile: ma začátku mi hodně pomohla, prsa jsem měla nalitý a tvrdý jak blázen..:frowning2:
30. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
Jitul kupovala jsem Medelu Harmony a jsem s ní spokojená, odsávala jsem pár skleniček a teď je mám pro případ velký nouze :slight_smile: Ale dopředu bych to nekupovala, tak ještě počkej kdyžtak :slight_smile: a každýmu taky vyhovuje něco jinýho :slight_smile:
A jak vůbec ty nakupuješ? :slight_smile:

Já jsem si teď koupila v Tescu překrásnou halenku, lituju že do ní nemám břicho, vypadá hezky i tak, ale s bříškem bych byla neodolatelná :grinning:
30. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
Jo Gábi a zjistila jsem že ten nástřih mě pěkně štípe :frowning2:
30. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
terka a co když se mě zeptá zda tam k ní chodím?? :slight_smile: jsem na tohle střevo co všechno moc řeší...:-/
ha zítra je svátek - tak to tam nebude...
30. dub 2008 v 11:35  • Odpověz
taky mám medelu harmony...:slight_smile:

Terka, štípe??? :-/ Jako při tom?? :grinning: :grinning: Nebo běžně???
30. dub 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
Ježiš to mi nedošlo, tak tam honem zavolej :grinning:
Tak řekni že ne, ale že tvoje Dr. naušničky nepíchá a že by si je ráda měla, tak jestli by byla tak hodná :slight_smile: Je to pro ní kšeft, tak by mohla ne :sweat_smile:
autor
Gábi při tom :frowning2: Ale jen při nějakých polohách, vůbec nevim proč :frowning2: Celej ten spodek mám teď nějakej rozbitej, asi budu muset ještě počkat nějakej týden :unamused:
autor
Gábi to tam mám zavolat za tebe nebo co? :grinning:
30. dub 2008 v 11:38  • Odpověz
tak jsem tam zavolala Terka a píchnou nám je :grinning: :grinning: ,ale až příští středu.... :unamused:
30. dub 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
Ježiš!!! A proč ta pozdě? :astonished:
30. dub 2008 v 11:42  • Odpověz
Terka, mě to při každé poloze taky nejde....:frowning2: občas se musí opatrně,ale někdy je to zase v pohodě... :grinning: :grinning:
protože zítra je svátek, v pátek tam není a ve středu je poradna pro zdravé děti... :grinning: :grinning:
autor
Mě to teda nejde ani opatrně když jsem třeba nahoře :sweat_smile: :frowning2:
A jednu polohu do smrti se mi dělat nechce :grinning:
30. dub 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
To je škoda :frowning2: A nevim proč tě nevzala dnes, asi nemá už čas, škoda no, ale těšíte se ne? :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
A v kolik tam jdete? A trefíte? Můžeme se taky setkat :slight_smile: Už budu mít opravenej zub :grinning:
30. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
no ještě jsem volala na polikliniku vltava a tam by nás taky vzali ve středu....a na polikliniku máj se nemůžu dovolat, chtěla bych zkusit někde dřív než ve středu... :grinning: :grinning:

na naušničky se těším jako malá...:slight_smile: už je mám od pondělí v lihu, počítala jsem s dneškem
30. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Já jsem na vás taky dnes myslela :unamused:
No tak jsem zvědavá kam se dovoláš a kam půjdete na konec :slight_smile: já musim jí dát malý papkat :grinning: tak zatím pááá :slight_smile:
30. dub 2008 v 11:51  • Odpověz
pekny den, ja nie som z CR, ale aj my tu mame Krumlov a tak sa vola jeden kopec hlboko vlese, takze, caute kecalky, :grinning:
30. dub 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Olejanko tak z toho kopce zrovna nejsme :grinning: Ale je to hezký :grinning:
My jsme rodily v Českém Krumlově :slight_smile:
30. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holky! Tak jsem tu po obídku a už se mi nic nechce....příští týden už jenom 3 dny do práce a pak hurááááá mateřská :dizzy_face:

Ten pokojíček pro mimi dělat nebudeme, ale dáme pěkně dokupy ložnici! Sice ještě nemáme nové postele, na ložnici bohužel ještě nedošlo, takže zatím máme už 4. rokem jenom válendy. Ale prostě ji vymalujeme, vystěhujeme staré skříně, aby se provzdušnila, dáme tam nový přebalovací pultík a jednu skříňku a postýlku. Takže myslím a doufám, že docela dost prokoukne a budu připravená na princezničku :dizzy_face:

Jinak s těma náušničkama je to děs... :rolling_eyes: Pěkně by mě to štvalo :confounded:
30. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
Kuli aha, tak jsem to blbě pochopila :wink:
A jak máte velkou ložnici? Mě se tam toho moc nevejde, jsem ráda, že jsme se tam vtěsnali :sweat_smile:
30. dub 2008 ve 13:55  • Odpověz
Kristy, máme maličkou panelákovou, cca 12m2, ale když to upravíme a vystěhujeme všechny skříně, tak to bude úplně v poho.... :dizzy_face: Pak nafotím! :slight_smile:
30. dub 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
Jo tak to my máme taky něco málo přes 12m2 ale máme tam tu skříň, tak to dělá hodě :slight_smile:
Jo na fotky se těšim :slight_smile: a net máš doma viď? Když už půjdeš brzo na MD aby si s náma byla v kontaktu :slight_smile:
30. dub 2008 ve 14:29  • Odpověz
Kristý, jasně, net máme doma, takže budu neustále online! Fakt už se těším!
My ty starý skříně, co tam teď máme vystěhujeme právě do vedlejšího pokojíku, kde má být dětský pokojík. A cca za rok je zase vystěhujeme dopryč, uděláme dětský pokojík a nám pěknou ložnici. :sunglasses:

Kristý, co malá? Pláče? Nebo je chviličku klídek? :wink:
30. dub 2008 v 15:03  • Odpověz
Hele, Kristý, potřebuju sehnat nějakou pěknou mikinku s kapucí pro malou, chtěla jsem jednu lehkou, jednu teplejší, vůbec na nic nemůžu narazit! Zavzpomínej, kde jsi kupovala mikinky!!!! :angry:
30. dub 2008 v 15:07  • Odpověz
kulli: my máme mimojiné mikinky z CaA...:slight_smile: třeba i tu teplákovou soupravu co mám albu.....:slight_smile:
30. dub 2008 v 15:26  • Odpověz
Ahojky Gábi, jééé, díky, ta je zrovna moc hezká, zajdu to v pátek okouknout! :wink:
30. dub 2008 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.