• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jojo, usnula, ale ted nevím ja to budu stíhat s tím srazem...pak ji totiž musít ještě nakrmit...:slight_smile:

tak to jsem ráda, že se to s maminou vyřešilo, to bude úleva, viď??? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz
jé, Terko, tak to vypadá s mamkou slibně :wink:
16. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Gábi neboj holky určitě počkaji na nejmladší miminko srazu :slight_smile:
Jo úleva jako blázen, celý týden mi poskočilo srdce když jsem se s ní potkávala :sweat_smile:

Panter to je na prd, taky by mě to mrzelo s Fialkovičem :sweat_smile: příště to vyjde :sweat_smile: :grinning:
Písnu ti to do IP ju? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
Já jsem hrozně ráda že mě rodil, takovej pěknej doktor, hm. ale stejně mi to bylo fuk, hlavně aby ze mě to dítě někdo dostal :grinning:
16. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
nene, žádný příště nebude :grinning: :grinning: :grinning:

no, musí mi stačit, že si ho budu užívat jako obvodního gyndaře :grinning:

jinak, Terezko, držím palečky, aby to s mamkou nakonec klaplo a konečně se vám ulevilo a vyřešilo se to :wink:
16. kvě 2008 v 11:55  • Odpověz
holky vám se Fialkovič jako chlap líbi??? :.) mě teda nee... :wink: :wink:
16. kvě 2008 v 11:56  • Odpověz
Gabi, a víš, že docela jo? docela i můj typ :grinning: ale hlavně je to sympaťák a věřím mu jako odborníkovi :wink:
16. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
to jako zase jo, sympaták je to veliký !!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
Gábi je k sežrání :grinning: Má takový pronikavý oči, ty já miluju, ty má i MM :sweat_smile: :grinning:
A je sladce plešatej :grinning: :sweat_smile:

Panter já se ti nedivim že říkáš že příště nebude, po těch dvou těžkých těhu a porodu, ale počkej za pár let :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz
holky, tak mu založíme fanklub, neeeeeeee?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Panter a on bere pacientky nebo jsi protekční? :grinning:
autor
Panter :grinning: :grinning: :grinning: Ten by koukal kdyby se sem jednou dostal :sweat_smile:
autor
A hlavně když mě prohlížel po porodu na pokoji tak jen tak juknul a Římanová si mě nechala celou svlíknout :angry:
16. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz
Terko, on má i ambulanci, takže teď mě čeká návštěva u něj po šestinedělí :wink:
16. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz
myslím, že by ho to potěšilo, ne???

je fakt že je dost vtipnej :slight_smile: , i to jeho koktání mi přišlo roztomilý....:slight_smile:
16. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
No MM s nim vtipkoval když mě šil :sweat_smile: Ještě že mě nezažil blbě :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
co???ty ses musela celá svlíkat na pokoji, Terka???

Já mela po celou dobu na vizitu jem Fialkoviče, takže jen nakukoval....:slight_smile:
16. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
jo, Tys jsi vlastně, Gabi, rodila v pondělí, ne? on chodí na vizity ve všechní den (když tam teda je) :wink:
16. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
jojo, panterka v pondělí...:slight_smile: prostě to byl příjemný začátek týdne.... :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Gábi úplně celá ne, ale celej spodek, to musela sousedka určo vidět, pořád říkala ať se víc a vís svlíknu a já si nechtěla zadělat košili tak jsem tak opatrně, no trapný to bylo :sweat_smile: a pak jsem dostala led a musela ledovat to byl masakr :grinning: Stejně mi bylo trapně, jsm ráda že jsem to vydržela v tý porodce už do nemocnice nikdy nechci :sweat_smile:
16. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Panter jakej den jsi rodila vlastně ty? :slight_smile: škoda že nevyšel Krumlov, stačilo pár tydnů a bylo by viď :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
je fakt, že jak jsme se u něj byli ukázat s Jáchymkem, tak byl naprosto super, pokecali jsme, až jsem se divila, kolik nám věnoval času, když měl ambulanci... tak mi řekl, že prý se ten můj nález tak rapidně změnil, že měl fakt strach, že porodím v sanitce...

jo, a s dr. ježkem mluvil jen po telefonu a říkal, že ho nemůže rozdejchat doteď... a bartošová nám říkala, že s ním měla úplně první službu a že jí obrečela... prostě magor ježek
16. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
Terka ty si ledovala???? já ne....
16. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz
Ja dneska toho kone vubec nestiham! V praci jsem na to mela mnohem vic casu herdek :angry: Hlavne aby mi nic neuteklo!!! :grinning:
já jsem rodila ve čtvrtek... a kdybych neporodila, tak bych strávila noc s dr. F., měl totiž zrovna noční :grinning:
ahoj dludli, ježek je prostě no comment :rolling_eyes: jo a nezačínáte nám taky rodit, červencovky?
16. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
Panter fakt kreféna jsi chytla!!! Myslela jsem si že to byl čtvrtek, ale nechtěla jsem se splést tak jsem se raději zeptala :slight_smile:

Gábi jj já to šití měla nateklý, ale mě to nevadilo :sweat_smile: Ale oni by mě nepustili domů :confounded: tak jsem si dávala i ledovou sprchu a bylo to docela fajn, když byly ty pokoje přetopený :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálně se od tý doby co jsem tam ležela budim v noci zpocená :confounded:

Dludli a co vyvádíš? :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
Gábi pamatuješ ještě jak jsme se sčuchli před křížem? :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
jinak k fanklubu ja urcite i s Kullliskem bychom zalozili Tumovi, vid Miso?
Vcera jem byla se sestrenkou na kafi, ona je 14 tt a ukazalo se ze taky chodi k Tumovi, a smali jsme se tomu podavani ruky (on totiz kdyz vylezete sleceny z kabinky vzdycky poda ruku a pri odchodu taky) no a ona kdyz tam byla prvne a nevedela jak to tam chodi, tak zkratka mela nachmoustany spodary v ty ruce :grinning: no tak rikala jaky to byl trapas :grinning:

Holky to jsem na toho vaseho fialkovice zvedava, urcite se tam chystam na prohlidku a myslim si ze budu rodit tam, tak snad ho uvidim!
16. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
Dludli to je dobrý :sweat_smile: ale asi je na to zvyklej :grinning:
Myslím že na prohlídce ho asi neuvidíš :confounded: oni tam chodí jen rodit a kdyby někdo rodil tak vás tam nepustí :grinning:
16. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.