• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
s Hynečkem jsem nemusela, i jsem se na to tenkrát na neonatologii ptala a nemuseli jsme... s Jáchymkem je to proto, že je dřív, ale hlavně proto, že byl na kyslíku :sweat_smile: ale není to pravidlo, že cvičí jen nedonošený, pokud se dr. nezdá nějakej vývoj, tak pak cvičí i donošený, i moje kámoška cvičila s holčinou, kterou přenášela, ono se pak může vyskytnout i něco později, třeba se mimi neotáčí a tak a pak tam taky posílají... ale účinný je to do dvou let. ono je to fajn, protože posiluje svalíky a aktivuje mozek :wink: no, právě proto nás taky možná netrápí ty prdíky, protože to bříško hodně procvičí
16. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz
Jitul, my se mame naramne dobre, tenhle mesic uz travime ve 3 :dizzy_face: Vcera jsme akorat byli na prvnim ultrazvuku :wink:
16. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz
Terezko paaapaaa :slight_smile: Ponuchnej za me malou :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 17:06  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mumu gratuluji moc moc moc moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz
Takže až budete mít za rok tu svatbičku tak prcek už na ní bude s vámi :wink: To je pěkný.Tak se zadařilo jo?To mám radost a moc ti to přeju! :wink:
16. kvě 2008 v 17:10  • Odpověz
Diiik Jitul :slight_smile: Jeste je to tajemstvi, za dva tydny letime domu, tak az to prozradime, tak taky soupnu do albicka nejaky fotky :wink:
16. kvě 2008 v 17:12  • Odpověz
:dizzy_face: no to určitě, to musíš :wink: Takže pak to oznámíte i doma? :slight_smile: A v kolikátém týdnu jseš? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz
No, dneska zrovna 6+1 tt :grinning: Takze jeste malinko :dizzy_face: Ale fazolku vyfocenou mame :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz
Jo, dik za IP... uz mi to posilala Krista... je to smutny no, ale co nadelame, i takovi lidi jsou :confounded:
16. kvě 2008 v 17:19  • Odpověz
Co ty, co brisko, roste? :dizzy_face: Co doma, uz je to lepsi?
16. kvě 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
Holky MM za chvíli jede na koupit, já s křiklounem nemůžu :grinning: tak tu vydržte prosím :grinning:
16. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz
Terko, já jsem tu furt, zvířátko je nakrmený a spinká, tak mám chvíli klid :grinning:
16. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz
Jééé Mumu tak to se těším na fotečky pak :slight_smile: No jo, bříško roste o sto šest, musím pak dát do albíčka novou fotečku :slight_smile: No jo, lidi jsou různý a tohle je teda fakt extrém :slight_smile: Ale co naděláme.
Holky přišel MM a jedeme k jeho rodičům,tak se na chvíli loučím, mějte se krásně :dizzy_face: Pěkný víkend!Papa
16. kvě 2008 v 17:41  • Odpověz
Terez, jsem zvedava, co budu delat, az to nase budouci zlaticko bude vriskat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Minuly tyden se zrovna jednem kamaradum, co jsou v USA, narodil Kubik a jeho tatinek soucasny stav komentoval zhruba tak, ze "Kdo si mysli, ze maly dite jenom ji, spi a vyprazdnuje, tak se teda seredne myli. Nase dite nikdy nespi." :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 17:42  • Odpověz
Cauky Jitul, rada jsem te zase na chvili "videla" :slight_smile:
16. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz
Panterko, jo jo, tu vojtovku se vyplati cvicit. Nektery maminy se na to vyflajznou, protoze se jim budto nechce nebo maji pocit, ze tim mimisovi ublizujou (slysela jsem, ze deticky pri tom spis breci proto, ze jim to je neprijemny, nez ze by to skutecne bolelo) no a pak se divi, ze se jim deti nehejbou... :pensive: Drzim palecky, at vam to jde :slight_smile:
16. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz
mumu, díky :wink: já vím, že při tom řve jako tur, ale taky vím, že mu tím nijak neubližuju a že mu to bude jen a jen ku prospěchu :wink: oni brečí, protože ten hmat je nutí dělat něco, co zrovna nechcou a o to tu jde :wink: no, snažíme se cvičit poctivě :wink: jen zatím cvičíme krátce a ten náš raubíř občas nechce spolupracovat :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz
jinak Tobě přeju hodně bezproblémový těhotenství, aby bylo všechno v pořádku a hlavně na konci zdravý miminko, protože to je to nejdůležitější :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz
Presne tak, chce to hoooodne trpelivosti. Ale zase na druhou stranu, kamoska co se tim zabyva, povidala, ze si na to po case deti zvyknou a jsou v lepsi kondici :wink:
16. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz
autor
Ahojky tak jsem tady :slight_smile:

Jitulka koukám utekla :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Mumu no to řvaní už je asi lepší než co byla malinká, ale zase má silnější hlásek :grinning: S dětma je stejně sranda, na kdy ti vlastně vychází TP? :dizzy_face:

Panter naše zvířátko taky spinká asi dvě hodiny už :astonished: :astonished: :astonished: to jsem nezažila ani nepamatuju :dizzy_face: asi to bude tím že máme balkon dokořán a jde sem krásný vzduch :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz
Kristy, budeme mit lednacka :slight_smile: Tehotenska kalkulacka mi to vypocitala nekdy v rozmezi od Vanoc do asi poloviny ledna, s nejvyssi pravdepodobnosti kolem 8.1. :slight_smile: Bracha ma narozky 6.1. :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 18:00  • Odpověz
To bude narez, z Kozoroha se asi zblaznim :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 18:00  • Odpověz
Terko, to já tu zrovna přemýšlím, že toho našeho chlapa musíme začít trochu budit, aby byl trochu aktivní :sweat_smile: jenže je fakt zvířátko, prostě buď spí, nebo jí a když nespí ani nejí, tak řve hlady :sweat_smile:

mumu, já právě vojtovce dost věřím :wink: tenkrát mě to docela mrzelo, že jsme jí s Hynečkem necvičili, ale on je fakt v pořádku, takhle aspoň vím, že je Jáchymek i pod kontrolou právě po tý neurologický stránce a včas by se dalo zasáhnout při nějakým problému... zatím teda má jen rozestouplý svalíky na bříšku, to je ale u nedonošenců normální a trochu vytočený kotníčky a to se prý taky cvičením spraví
16. kvě 2008 v 18:05  • Odpověz
Ja jsem presnej opak, pocitam ze tou vaznosti, tichosti a zamyslenosti me bude dohanet k silenstvi :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.astro-horoskopy.xf.cz/znameni-kozoroh.html
16. kvě 2008 v 18:07  • Odpověz
autor
Mumu to je pěkný, brácha dostane taky dáreček, bude strejda :dizzy_face:
Proč myslíš že se zblázníš z kozoroha? :grinning: Já jsem beran taky rohatá :grinning:

Panter a je to nutný ho budit? Já nechala malou vždycky spát jak chtěla, ale je fakt že nebyla nedonošená, máte to asi těžší :wink:
16. kvě 2008 v 18:07  • Odpověz
Panter, jo, budete urcite v poradku, o tom jsem presvedcena :wink: :slight_smile:
16. kvě 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
Aha Mumu no neboj :grinning: My se k sobě podle horoskopu s MM absolutně nehodíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz
Kristy :grinning: :grinning: Nejlepsi na tom je, ze my jako zatim oficialne nemanzele jsme predbehli jak Mirovo segru, ktera se vdavala pred 2 roky a od ty doby se snazej, tak myho brachu, kterej se vlastne zenil taky ten samej rok a taky se tak nejak snazej... :wink: Tomu rikam rana dobrym mravum :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz
Ale s tou svatbou pristi rok porad pocitame, par lidi kolem nas se taky takhle bralo s vlastnim pulrocnim miminem a bylo to v pohode :wink:
16. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz
mumu, MM je taky kozoroh, ale že by byl vážnej, tichej a zamyšlenej, to teda neee :grinning: :grinning: :grinning: náš malej je beran a už se projevuje :sweat_smile:

Terko, on je v pohodě, jí, spí a budí se na jídlo, to je základ, ale přijde mi naprd, že celej první měsíc prakticky prospal :sweat_smile: taky je Kristýnka tak závislá na dudlíku? :confused: náš prcek jak nemá dudlíka, tak má v puse jakýkoliv kousek svýho oblečení, nejradši rukáv a když není nic v dosahu, tak by si tam nejradši narval celou pěstičku :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.