• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Mumu ty jo, doufám, že to vezmou dobře :sweat_smile: Ono je to pro takový ty co se snaží dlouho někdy těžký přijmout :frowning2: ale věřím že vám pogratulují od srdce a jim se taky brzičko zadaří :slight_smile: :dizzy_face:
A co rodiče? Budou asi hotový viď? První vnouče teda? :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Mumu však jo, na tom nic neni, budete tam mít plod vaší lásky :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Panter to mi začla dělat poslední dobou že si do pusy cpe hodně ručičky, tak jí je vyndavám a snažím se všelijak jí to odnaučit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj dudlík ona ráda, pořád ráda něco cumlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a první měsíc nám taky prospala - bylo to fajn :grinning: ale zase je fajn jak už se snaží povídat ap. :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
A hrozně ted malá slintá, MM říká že to má po mě, protože já ze spaní taky někdy slintnu :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz
Holky jsem ještě tady.Manža než se vypraví...a pak že ženskejm to trvá :grinning: :grinning:

Kristý tak TM jel ven s Kristýnkou? :slight_smile:

Mumu náhodou to bude pěkný že budete mít prcka na svatbě.Taky znám plno lidí co se brali když jejich dítěti bylo třeba už půl roku nebo rok.
16. kvě 2008 v 18:16  • Odpověz
Ale jo, akorat svagrova na me asi bude trochu namichnuta, ze jsem ji nic nerekla jako prvni :wink: A zase u brachy, oni si porad vymysleji tolik aktivit, ze mam pocit, ze az tak moc intenzivni to jejich snazeni zase nebude..

No a rodice, ty podle me budou nadseny :slight_smile: Uz pro ne mame pripraveny v krabicce pleteny backurky, babicka a deda dostanou kazdej jednu a fotku fazolky k tomu :slight_smile:
no, nám je zítra přesně měsíc a ten náš prcek to zase prospí :grinning: ve středu jsme mu koupili tu hrací deku, tak už jsem ho tam zkoušela položit, tak občas zareaguje, jak máchne ručkou, na to šustění, ale jinak nic, to ho spíš fascinoval ten koník od tet červnovek, když jsem mu ho dala vedle a on na něj trochu spadnul, tak to prcek koukal jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: ale pozoroval ho a neřval :wink:
:grinning: :grinning: Kristý s tím slintáním to mi povídej :grinning: Taky mám někdy úplně mokrej polštář :grinning: :grinning:
Panter a co Hyneček říká na Jáchymka? :slight_smile: Jak ho přijal?Můj synovec totiž dlouho nemohl přijmout další přírůstek :slight_smile:
16. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
Jitul néééé, Kristýnka se probírá zrovna :grinning: Ona by mu tam vyváděla :frowning2:
No TM je parádnice :slight_smile: Musí se namalovat že :grinning:

Mumu co ty víš jak brácha vyvádí, třeba si najdou na snaženíčko dost času :grinning: a po nocích nespí :grinning: To jsem zvědavá na reakci rodičů, kdy že tam jedete? :dizzy_face:

Panter no malá taky na tu deku reagovala až za dlouho, ale bude se mu určitě líbit :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz
Jo ahaaa, já myslela že jsi dala TM kočárek at jede s malou ven :sweat_smile: Jsem to blbě pochopila :grinning:
No jo, musí se osprchovat a učesat a nagelovat a kdesi cosi :grinning: :grinning:
Mumu musíš pak dát vědět co na to říkali :wink: Jsem zvědavá :slight_smile: Takže za 14 dní přiletíte?
16. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz
Kristy, presne za 14 dni odlitame, jupiii :dizzy_face: No ona Mirovo mami uz davno vyzvidala, jestli se jako na neco nechystame, jestli nahodou nebude darecek z Mexika... :grinning: :grinning: Tak uvidime, jak se bude tvarit, az ji reknem, ze teda darecek z Mexika bude :dizzy_face: Chichi, a MM z toho ma skodolibou radost, ze prej ji okamzite zacne rikat "babko" :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
Jitul, Hyneček je hlavně velkej pomocník, pořád chce Jáchymka chovat, koupat, mazat :wink: chce, abych mu ho dávala na bříško a taky ho pořád opusinkovává :slight_smile:
16. kvě 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
jitul no tak radši pečlivej chlap než smradlavej že :sweat_smile: :grinning:
No někdy bych mu jí ráda dala a věřím že by šel ale radši chodim s nima, co bych doma dělala :grinning:
autor
Mumu ty jo já se těšim úplně za tebe :dizzy_face: a jak dlouho tu pobydete? :slight_smile:
autor
Hyneček je parádní brácha :dizzy_face:
Mame to zase na 3 tydny jako v zime :wink: Ten posledni pred odletem jsme zase v Budejkach, tak jsem se predbezne domlouvala s holkama z budejckych snazilek, ze by jsme se mohli nekde malicko srazit, na kapucino a vetrnika treba :slight_smile: Nechcete se taky nekdo pripojit? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz
autor
Mumu já bych se moc ráda připojila, doufám, že bude Kristýka už hodnější, moc ráda bych tě coby těhu viděla :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz
Panter tak to je fakt úplně suprovej brácha :dizzy_face: To je dobře :slight_smile:

Kristý a co spaní, jak to zvládáš?Spinká Kristýnka v noci nebo se budí hodně?

Mumu taky se těším až pak napísáš co a jak a až dáš fotečky :slight_smile: A co jména?Už máte vymyšlená? :grinning:
autor
Naposledy jste nám na sraze zmizely na dlouhou dobu na záchod :grinning:
autor
Jitul v noci spí, je to miláček :slight_smile: Párkrát spala do 21 do 5h do rána :astonished: ale dneska trošku zlobila, vzbudila se už 1, ale dalo se to, nechala jsem jí pak v posteli - to je andílek když tam může spát :grinning:
Jitul a kam že s TM jdete?:slight_smile:
16. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to je fakt Kristý :grinning: :grinning: :grinning: No i já bych se ráda připojila akorát doufám, že nebudou taková vedra :confounded: Vůbec se netěším až budu muset někam cestovat nebo jít ve třicítkách s panděrem :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
Jitul no tebe bych taky ráda viděla, jezdíš sem někdo do Budějek? Kdyžtak se ovzi :slight_smile:
16. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
ozvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
autor
někdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Fůůůj to je chyb :sweat_smile:
autor
Panterka kam jsi se vypařila? :grinning:
16. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz
No volala manžova mamka že se máme u nich stavit, že nás dlouho neviděli, tak tam chceme zajet, ale než se manža vypraví, to je fakt děs :sweat_smile: Ted se ještě sprchuje.
Jééé tak to je dobrý že takhle spinká.Kamarádky holčičce jsou taky 2 měsíce a ta v noci vůůbec nespí.
autor
Ty jo málem mi vletěl dovnitř holub i přes záclonu ty jsou voprsklý :angry: :angry: :angry:

A malá vyplivla dudlíka, špatné znamení musííím pááá :slight_smile:
autor
Tak nééé ještě spí :astonished:

Jitul to kamarádce nezávidím, chuděra :frowning2: a to se TM tak strojí k vlastním rodičům, to by se MM na nějaký gelování vyprdl :grinning:
16. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz
TErko, já příští týden jedu do budějc s Jáchymkem na ty kyčle, tak jsem si říkala, že bysme se mohly domluvit, ale nevím, jak to máš s tím chozením s Kristýnkou ven :confused:
16. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.