• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Kristý já bych si těch chyb ani nevšimla :grinning: No do Budějek právě nejezdím vůbec, byli jsme tam s manžou naposled 15.4. na tom velkém UTZ a jinak se tam vůbec nedostanu.Ale kdybych jela tak se na 100% ozvu :wink:
16. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
Už musím :sweat_smile:

Panter a jedete autem? Nechce se vám radši k nám domů kdyžtak a jaký den to je? Ve st. jdu na gyn. a přijde kámoška tak ta je zabitá :wink:

Jitul tak někdy zajeď :grinning:

pááá musímmmm!!!
16. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
Určitě až budu mít cestu, dám vědět, to by bylo fajn :dizzy_face: Tak papa, měj se hezky
16. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Terko, bude to úterý nebo čtvrtek :wink: MM by nás tam kdyžtak mohl hodit, tak uvidíme, jak to nakonec vyjde časově, v pondělí to bude MM zjišťovat, jak tam vlastně jsou :wink: tak dám pak vědět, tak teďka pááááá :wink:

jo, promiňte, já u toho věším prádlo :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
Panter ted jsem koukala na Jáchymka do albíčka a je krááásnej :dizzy_face: No já už se těším na srpen když vidím ty miminka vaše krásný :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
Holky tak už konečně můžeme jet :grinning: Mějte se moc krásně a pěkný víkend.Papapa :dizzy_face:
16. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz
Jitul, však se ani nenaděješ a bude to tu :wink: za chvilku se rozrodíte i vy srpnovky, i když vám přeju, ať držíte co nejdýl, ne jako já... o 7 týdnů dřív :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz
tak vám všem taky přeju krásný víkend... papa :wink:
16. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz
Omlouvam se, ze jsem tak najednou zmizela, zase nas zlobi internet :frowning2:
Jmena jsou zatim v jednani, kazdou chvili neco jineho. :slight_smile: Navic mi MM nechce prozradit, co ze to vyrobil :wink: :grinning:
16. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
Mumu to je dobrý že ti to MM nechce prozradit :grinning:

Panter jestli se budeš chtít vidět tak asi bohužel jen u nás, malá zase hodně řádí ty poslední dny :pensive:
17. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahoooooj, jsi tu Kristý ještě? :slight_smile:
17. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
Panter Jáchymek se narodil o 7 týdnů dříve?? :astonished: Ale byl celkem velikej vid?Ale hlavně že je zdravej a moooc roztomilej :dizzy_face:
17. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
Jitul ahojky :slight_smile: JJ jsem, MM neni doma tak tu s Kristýnkou sedíme, venku je pěkně ale půjdeme max. na balkon :sweat_smile:
A co ty?
17. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
Tady je taky celkem hezky, MM taky není doma, zase maká, klasika :sweat_smile: .Odpoledne chci jít na procházku, furt sedím doma tak abych se aspon protáhla drobet :grinning: Co Kristýnka?Sedí u tebe určitě vid? :slight_smile:
17. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
Jitul tak můžeš jít na procházku do Budějovic co? :grinning:
Jj Kristý je u mě, spinká ale za chvilku jí půjdu položit brní mě nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to jde na baráčku? Nám budou konečně měnit okna a zateplovat!!! těšim se!!! teda ne na bordel ale na to že to tady bude komplet nový :dizzy_face:
17. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak jo, já přijdu...za chvíli vyrazím a tak zítra na oběd mě čekej :grinning: :grinning: :grinning:
U tebe se jí spinká určitě nejlépe co? :slight_smile: Kamarádka má taky holčičku, je jí měsíc a taky nejraději spí u ní na klíně a když jí položí do postýlky, okamžitě se vzbudí a brečí a když si jí vezme do náruče tak je zas spokojená :slight_smile: Ty dětičky jsou pěkně vyčuraný :slight_smile:
Na baráčku to celkem jde, ted už se to rýsuje fakt hodně, už máme i vodu, elektriku, topení, ted ještě dneska nahazují koupelnu a záchod a pak už vyměnit okna a bude to, už se těším.
Takže vy taky budete mít nová okna a zateplení jo?To bude paráda co?my tady v paneláku máme ještě starý, no hrůza.Se bojím to otevřít, že to na mně vypadne, je to hrozně chatrný a protahuje to, v zimě to vůbec netěsní a jak byla před rokem v lednu ta vichřice, tak jsem si myslela že ty okna vypadají :sweat_smile: Ale bordel z toho bude, až to budou dělat, to jo....ale zase pak to bude super :slight_smile:
17. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Jitul jo to je přesný s těma oknama :slight_smile:
Baráček paráda jak vám to jde od ruky a budeš tam mít net? :astonished:
17. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz
No kdybychom si to všechno nechali dělat od řemeslníků tak bychom už určitě bydleli, takhle se tam dělá fakt jen o víkendech a dělá tam jen MM s jeho tátou a bráchou.Ale zase od nějaké firmy jsme si to nechtěli nechávat, je to drahé a hlavně nevíš jak ti to třeba udělají a furt aby na ně někdo dohlížel....
Net mít určitě budeme, ale asi ne ze začátku :unamused: Chtěla bych tedy aby tam byl co nejdřív, ale nevím nevím jak dlouho to trvá a hlavně jaký net si tam necháme.Jako od čeho.
17. kvě 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
No právě určitě nekradete abyste si na to najali firmu, to my to taky ještě nemáme dodělaný, děláme to skoro dva roky, ale už chybí jenom kravinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nevíš jaký je tam pokrytí? Budete mít třeba kabelovku? Vím že od kabelovky je dobrý net :slight_smile:
17. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz
No jasně, někdy je fakt lepší dodělávat postupně než do toho vrazit plno peněz najednou.A co vy s tím bytečkem?Už je to lepší?Myslím že si minule psala že budete vyhlížet nějaký baráček.
No tady právě kabelovka není :sweat_smile: Tady je jen Starnet a ještě něco podobného jako Starnet.my to ted máme přes pevnou linku ten net, ale pak už pevnou nechci ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy máte pořád Starnet vid?
17. kvě 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
už jsemtady spadl mi kůn a kojim :grinning:
17. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
Jo pořád máme Starnet, ale tento měsíc to kabelovka zřizuje zdarma tak jsem o tom přemýšlela, ale už je pozdě, to bylo tuším jen do 15. škoda :confounded:
No baráček bychom moc rádi, ale asi na to nedosáhneme, nevim možná v budoucnosti, teď je hlavní dodělat tento byt a nějak slušně tu žít :grinning:
17. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
A co prdcek kope hodně?
17. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz
Mně to občas taky padá.Ale tak i v bytě je dobře.Já jsem zvědavá jak to v baráku budu zvládat s tchýní, oni bydlí vlastně hned vedle, tenhle kousek právě co budeme mít my je jejich, ale nikdo tam hrozně dlouho nebydlel tak proto jsme to tam museli všechno komplet předělat.Ale bojím se že u nás bude furt, to víš, první vnoučátko..... :sweat_smile: Ale třeba ne.
Prcek kope někdy hodně, někdy fakt mi přijde že vůbec nespí a celý den kope a někdy ho zas celý den necítím a až večer když jsu spát, tak začne.A to to stojí za to :grinning: :grinning: Ale je to hezký.Si vždycky vzpomenu na tebe jak jsi psala že kristýnka řádí a hrozně to letí.....Když si uvědomím že třeba někdy v prosinci jsi byla ve stejném týdnu jako já ted a já teprve testovala a ty už máš ted takovou velkou holčičku a já už jsem taky skoro v 6. měsíci, no mazec jak to utíká :slight_smile:
17. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
Jitulko, jj, Jáchymek se narodil o 7 týdnů dřív a Hyneček o 5 týdnů dřív :wink:
17. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Jitul to máš pravdu, spočítala jsi to dobře, opravdu v prosinci jsem byla v tomhle "tt" všechno strašně letí!!! Než se naděješ tak budeš rodit :grinning: Kdy pojedeš kouknout na tu porodku? Mimochodem mooooc se omlouvám za překlep prdcek :sweat_smile:
17. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
dobré ránko :wink: taky u vás byla taková buřina? :confused:
18. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz
holky, maminy, prosím, poraďte... Jáchymek má od včerejška kakání dozelena :frowning2: jinak je spokojenej, pěkně papá, spinká, bříško ho očividně nebolí :unamused: je to normální? nějak se mi to nezdá :confused:
18. kvě 2008 v 11:55  • Odpověz
panterka:ja myslim ze to nevadi. Uz si to nepamatuju,ale myslim ze to nic neni.
18. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz
marti, díky moc :wink: my jdem v úterý na převážení k dr., tak se jí na to stejně zeptám, ale já jen, jestli to není nějak akutní, abych jí musela třeba v po hned volat nebo tam jít :wink:
18. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.