• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Panter zelený hovínko je, že se napije jen předního mlíka na žízeň - střídej méně prsa aby se vypilo i zadní mléko :slight_smile:
Když ti nebrečí hlady tak to neni nic špatnýho :slight_smile: ale měl by spíš mít takový oranžový hovínko :slight_smile:

Jinak já už jsem zase nemocná!!! Mě z toho švihne, proč???!!! Nechápu, jsem doma a ráno jsem se vzbudila zpocená a nemůžu polknout, to je po čtvrtý od tý doby se Kristýnka narodila :frowning2:
18. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz
Holky ahooj :dizzy_face: Přeji pěknou neděli :slight_smile: Jak se máte?To počasí je pěkně na prd co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kristý tak at se brzy uzdravíš, určitě to nic nebude...
18. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
Jitul ahojky, no to doufám, všechno se mi teď léčí dýl, jsem k tomu strašně náchylná a nemám na nic náladu, je to hnus prostě :confounded: Počasí mi vyhovuje, protože Kristýnka spí doslova jako miminko :grinning:
Ale manžel dělá na autě tak na něj prší, tomu to asi moc nevyhovuje :grinning: :sweat_smile:

A co ty jak je? Co procházka včera? :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz
ahoj Terko, já kojím vždycky jen z jednoho prsu :sweat_smile: na každý kojení je střídám... tak to jsem ráda, že to pravděpodobně není nějaká infekce, dost mě to rozladilo... ale Jáchymek má už od porodky jinak kakání žlutý :sweat_smile: oranžový snad ještě neměl :astonished:

Terko, s tím marozením je to naprd, Hyneček má nějakou rýmu, tak se modlím,abych to nechytla :unamused: smrká i MM, tak doufám, že to kluci nějak zvládnou :confused: kdyžtak zkus nějaký ty homeopatika, mě v těhu pomáhaly :wink:
18. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz
No to věřím, možná máš ted i nějak víc sníženou imunitu vid? :unamused:
Kristýnku to uspává tohle počasí jo? :slight_smile: Ani se jí nedivím, taky bych šla hned spát a přemýšlím že půjdu :sweat_smile:
Jinak procházka včera moc pěkná :dizzy_face: a mám se moc fajn, děkuju :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz
ahoj jitulko :wink:
18. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
No Panter takový oranžovožlutý, neni to přesně oranžový jako pomeranč :wink: Jako vajíčka :wink:
Já už nevim co na to svoje nachlazení, je to pěkně na prd :angry: Já doufám, že to Kristýnka nechytne, to bych si to hodně vyčítala, já si myslim že jsem to zase chytla od MM ale on popírá že mu nic neni :confounded:
18. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
Jitul no já jsem jí tam otevřela okno dokořán a je zachumlaná tak se jí hezky spinká, já mám tohle počasí na spaní taky ráda :grinning: A co prcek taky spinká nebo vyvádí? :grinning:
18. kvě 2008 ve 14:34  • Odpověz
Terko, tak fakt díky :wink: já jen, abych zítra neplašila a nevolala hned dr., když tam máme jít v úterý na převážení a prohlídku :wink: ale právě že se mi zdá spokojenej, tak jsem si říkala, že to snad nebude tak hrozný :sweat_smile:
18. kvě 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
Panter nn nic to neni :slight_smile: Kristýnka dneska ráno měla taky zelený protože se včera večer vztekala a odstrhávala se zase, tak jsem s tím počítala :slight_smile: A Hyneček to asi nikdy neměl viď? :grinning: Teď mi došlo že jsi nekojila, tak proto :grinning:
Třeba Jáchymek neměl hlad tak si jen cucnul :slight_smile: :grinning:
18. kvě 2008 ve 14:38  • Odpověz
Terko, je fakt, že jsem ty poslední dva dny kojila častěji, tak to tak asi bude :wink: dneska jsme zas najeli na klasickej systém, tak uvidím, jestli se to spraví :wink: fakt dík :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
No já teď naštěstí kojim zase tak po těch dvou hoďkách, pár dní chtěla malá skoro každou půl hodinku :sweat_smile: tak se mi začaly zase víc nalévat prsa a skoro mi prasknou než se vzbudí, ale jsem líná odsávat :sweat_smile:

A jak spinkáte? Dneska Kristýnka fakt celej den spí, to bude určitě rodeo až se vzbudí :grinning:
18. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz
Kristý mně se při tomhle taky spí nejlíp :slight_smile: Kristýnka určitě nic nechytne, myslím si že má plno obranných látek a když ne tak si je tělíčko aspoň utvoří.
Prcek ted spinká, byl aktivní v noci, že jsem byla vzhůru každou hodinu :slight_smile: My budeme mít asi nějakého nočního tvorečka :grinning:
18. kvě 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
Já musím malá už se vzbudila :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
No, je fakt, že u nás se dneska taky spí a spí a spí... už jsem musela na jídlo i budit, abysme zvládli těch 8 jídel za den. dneska jsme spali i v noci, jedl ve 20h, pak se vzbudil v půl jedný a pak až v šest :wink: tak jsem se konečně vyspala :wink:

koukala jsem, že taky bojujete s moučnivkou :unamused: to my taky, přinesli jsme si jí už z porodky :rolling_eyes:
18. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
Kristý tak ahoooj, měj se hezky :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz
Terko, tak paaaa :wink:
18. kvě 2008 ve 14:48  • Odpověz
nazdárek :grinning: přeju vám krásné upršené pondělní ráno :wink:
19. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz
Ahojky holky, ten Kůň mě dneska ale dožral...mám úplnej koníkovej deficit :grinning:

Jak se máte????? V tomhle počasí. Já jsem ráda, že jsem doma a mohla jsem si pospat (do osmi) :pensive: :sweat_smile:
19. kvě 2008 v 18:05  • Odpověz
Ahojky,

ty jo zorvna včera když jsem se potřebovala vykecat tak oř nejde... :angry: :angry: :angry:

V 9 vyrážíme na 3-měsíční kontrolu,tak jsem zvědavá jak se budeme doktroce líbit..a jak snese Emmi očkování...:frowning2: No možná ho nedostaneme, páč nám občas ještě trochu hnisají ouška ( začali hnisat z ničeho nic po týdnu) , tak nevím, zda se může přitom očkovat, no uvidíme...

Emmi je jinak zlatíčko, jen manžela bych darovala do dobrých rukou...:slight_smile:

co Kristýnka, už je hodná????

a co dělají bříška holky, Kulli a Dludli??? .-)

panterka, ty jo, Jáchymek takhle pěkně spinká??? :slight_smile: :slight_smile:

Já chci taky, naše Emmi přes den naspí hodinku !!!!!! Jo, fak nekecám !!!!
20. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz
ahoj Gabi, my v 10h vyrážíme na 3týdenní kontrolu :wink: no, trochu se zpožděním :grinning: příští týden totiž máme kontrolu v 6ti týdnech :grinning:
20. kvě 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky,

Gábi, koukala jsem do albíčka na nové foto! Emminka je zlatíčko!Začaly vám hnisat ouška? Mažeš tím Framykoinem? Ten je na to výýýýýborný!

Panter, vy už jste taky veliký! Jak přibíráte?

Holky, já dneska vyrazím do Bejbycentra, ještě potřebuju pár drobností, tak to půjdu okouknout!
Jinak bříško roste jako z vody, od zítřka za 5 týdnů mám termín, tak jsem hrozně zvědavá a moc se těším :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
Holky přišla jsem jen říct, že mám už 3 dny vysoký teploty, Paralen nepomáhá ani moc studený obklady. Malá je moc hodná, kdyby zlobila tak to nezvládnu, v noci nespím, takže jsem hotová a ona mě včera nechala vyspat přes den, i když se vzbudila tak ani nepípla. Kdyby měla to uplakaný období tak to nezmáknu ...

Panter takže na minisrazík to nebude, vždycky když se má něco dít tak jsem nemocná :cry:
Jsem "ráda" že jsem na páteční sraz nešla, už to určitě bylo ve mě a akorát bych někoho nakazila :frowning2: Psala jsem MM ať se staví v lékárně a zeptá se na něco co se může v kojení, nechci jít k Dr. aby mi nedal něco co se nemůže a neřekl že s kojením končím, neni trágedie nekojit, ale za tragedii považuju nekojit když je mlíčko, takže tady asi radši umřu. Snažila jsem se potit, ale to se mi teplota vyšplhá ještě daleko výš, ale kupodivu je mi lépe když mám 38,4 než 37,2 - asi to neni moc vysoká teplota ale moje normální je kolem 35 (díky štítné žláze) takže já jsem fakt na umření :confounded: Krk mi asi upadne, mám to tam nějaký nateklý, takže nemůžu ani pořádně mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prostě sranda, takhle dlouho se mě teplota ještě nedržela, bojim se že to neni klasická chřipka, ale pevně věřím že jo. Jak říkám jsem ráda že je Kristýnka hodná, protože jinak to nezládám :wink:
20. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
ahoj kulli, váhu budu hlásit, až se vrátíme od dr. :wink:
ahoj Terko, to je pakárna ty nemoci :angry: je to fakt hrůza, u nás to taky začíná pochrchlávat... a navíc to počasí, člověk si zvykne na teplo a najednou taková kláda :angry: no nic, nejedem do budějc naposled, takže se pak určo nějak domluvíme :wink: třeba už to pak půjde i s kočíkama a s Gabi s Emminkou :wink: pokud by chtěla nějaká těhulka, proč ne :wink:
20. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
Jo jsem úplně pitomá zapomněla jsem vám popřát ať dopadnou prohlídky dobře :dizzy_face: Já jsem na zítra objednaná na gyn. ale musím to zrušit, ani bych tam nedošla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Panter ale pamatuješ jak jsem marodila i když se narodil Jáchymek a to jsem tolik chtěla za vámi :cry: Včera jsem vám chtěla pogratulovat k měsíčninám :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
Tak jsme zpátky od MUDr. ... :wink: :slight_smile:

naše nové míry jsou : 5180 g a 59 cm ....:slight_smile:

očkování neproběhlo, páč musí být min.14 dní bez reakce to očkování na TBC a my jsme měli jetě min. týden hnis.čepičku

jinak nás chválila o 106, pasení koníku, jak se moc culí, povídá atd., takže jsem max. happy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Terka přeji co nejrychlejší uzdravení !!!Ať si konešně muzeš užívat hodňoučké Kristýnky !!!

Panterka : jsem pro jakykoliv srazík.... :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
Gábi to je super, že jste dobře dopadli :slight_smile: :wink: Děkuju, doufám že se brzo uzdravim a snad vydržím abych zase něco nechytla :wink: :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme taky zpět z kontroly :wink: přibrali jsme málo, takže budeme dokrmovat :wink: takže záhada rozluštěná :sweat_smile: zelená stolička = hladová stolička :wink:
20. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz
jojo panterka, zelené hovínko znamená hlad..:slight_smile:
a kolik jste přibrali????
20. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz
Gabi, 100g :unamused: no jo, já to věděla, ještě včera jsem MM říkala, že budeme dokrmovat, protože se mi zdá, že prcek nějak stagnuje :sweat_smile: :grinning: Gabi, ještě taky dokrmuješ?
20. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.