• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Gabi no prece nebudu sedet doma a uklizet :grinning: kdyz muzu nekde krafat v kavarne :sunglasses:
21. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Gábi tak ať fotečky dobře dopadnou :dizzy_face: Ke komu na to jdete? :slight_smile:

Já jsem dostala ty ATB - můžou se i v kojení a dneska mi tu jedna těhulka poradila na krk Orofar na zklidnění a já zjistila že ho mám doma tak jsem si hned cákla a to je parádní jak to funguje!!!! :dizzy_face: Takže je mi dobře, teplotu asi nemám a nebo nemám tak vysokou, protože se cítím fajn, ale uvidím v průběhu dne, ono se to vždycky rozjede nějak až odledne :wink:

Tak hezký zbytek dne holky :wink:
21. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
Kristý, to je fajn, že aspoň něco zabírá!

Holky, předem díky za info do IP ohledně srazíku :wink:
21. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
Jo srazík si užijte, já bych taky na nějakej ráda šla ale s tímhle tempem asi do příštího umřu :frowning2: :confounded:
21. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz
Terka, Orofar je super, mám ho na krk nejraději,ale ten se v kojení nemůže pozor na to !!! V letáku je napsané poradit se s lékařem,ale já se na to speciálně ptala v lékrně a tam mi ho zakázali, tak nevím, jen píšu moje poznatky !!!

Hlavně aby si byla co nejdříve zdravá !!!!!!!!!

Jdeme ke Kloudovi, můžeš mrknout na jeho stránky.. :slight_smile:
www.detskedoteky.cz
21. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Gábi co? Zrovna mi říkala dneska jedna těhule že se může a Dr. mi to potvrdil :wink:
Na ty fotečky jdu juknout :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
Hm. tak mě to nefunguje, to je ta Vista pitomá :rolling_eyes:
21. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
tak nevím, mě to v lékarně fakt zakázali...chtěla jsem ho, když mě posledně bolelo v krku, protože s ním mám moc dobré zkušenosti...
21. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
Jo tam se píše něco o Flash Playeru tak to je ten problém :unamused:
my máme taky Visty a funguje to !!!
autor
Gábi ale já mám tu Vistu podělanou je to nejhorší Windows ve kterým jsem kdy pracovala, nechám si dát zpátky XPéčka až mi zformátujou disk :wink:
21. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
tak my jsme max.spokojený, lepší než XP...:slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz
Holky k tem lekum, ja mela v tehu peknou chripajznu, vysokou teplotu a tak, byla jsem kvuli tomu i na pohotovosti (na gyn) a Dr mi predepsala nejaky prasky, a v lekarne se desne divila ze se to v tehu nema. NO tak si vyber komu mam verit? Je to desny, chapu kdyz maji lekari ruzny nazory, koneckoncu aci v medicine neni vsechno jednoznacne, ale zda je nejaky lek zavadny nebo ne, to by snad melo byt jiste ne? I kdyz myslim si ze v tech pribalovych letaccich se spis krejou, proto tam je napsano poradit s Dr.
21. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz
Gábi, to jsou teda nádherný fotky! Kdyže jdete? Dneska večer? To je fakt paráda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzí, kde jsi zase? Jak dopadla včera IKEA? Hele, já taky uklízím, už toho mám plný brejle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem manžovi řekla, že mu na čas svěřuji vysávání, v tom předklonu mi to nedělá dobře! :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
Tak mě tu říkala dneska jedna těhulka že četla v příbalovém letáku že se Orofar na krk může pro těhotné i kojící :sweat_smile: Ale co čtu teď tak tam píšou že je lepší jako i u ostatních léků se poradit ale vysloveně ho nezakazují, já jsem si doteď na ten krk nic nedala, ale když už jsem dlouho nic pořádnýho nejedla a můj žaludek to docela pociťuje tak snad se prd stane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co člověk to názor, myslím že každý doktor a v každý lékárně maji jiný názory :unamused:

Gábi asi máte nový PC, můj je starý cca 4 roky, takže díky Vistě je pomalejší :wink:
21. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz
No ja jsem dneska nejak vetcha, to ta cesta do Prahy a zpet, bylo to ponekud narocny. No my jsme nekupovali nic na mimi, pro sebe novy periny a polstare, odkapac do kuchyne, lampicka, neco chtela moje mamka, a tak. Ja mam vlastne vyhodu ze nevim co cekame, jinak bych utracela desny penize za saticky, nebo kosile a tak. Takle mam par zakladnich veci, veslo se mi to do jedne policky ve skrince, a ostatni nakoupim behem leta. Taky musim dat prostor pro nakupovani darku! :grinning:
Dneska mam plavani ale nejdu tam, jsem fakt po vcerejsku utahana. Navic Mirka tam nebude, je hnusne a jsem lina jak ves :grinning:
Takze tu tak vegetim, chvilku neco delam pak sednu zpatky k PC, blbi je ze ta cinnost neni nikde videt :unamused:
21. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jo a v pondeli nam psali z Nemec ze poslali kocarek :grinning: !!!!!! Jak dlouho to tak pujde? Tyden?
21. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky jdu vás po dlouhé době zase pozdravit,

To je počasíčko, ale aspoň v tomhle se dá dobře vegetit

Dludli, jakej kočík máte objednaný?
21. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz
Teutonia Spirit S3 mam ho v albu :slight_smile:
uz se tesime s manzou jako maly, akorat ted porad resime jestli jsme nebo nejsme povercivi, chteli bychom ho mit doma a pekne se s nim kochat ale zase co kdyby nahodou... ze :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
Hele, Peťo, nechceš se přidat na srazík?
Holky ti pošlou info do IP!

Zuzí, vůbec se ti nedivím, že se ti na plavčo nechce...já to včera taky vzdala :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
My budeme mít X-lander a doma ho mít nechceme :grinning: právě z té pověrčivosti, tak snad nám dorazí pěkně na termín :slight_smile:

Už se jjdu koukat do albíčka
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
Jaký srazík, nemám nic dočteno :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
Misko jak vlastne dopadly ty medovy rezy a puncak a ta oslava?
21. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
Pěkný kočík, příímo ta trojkolka?
21. kvě 2008 ve 12:39  • Odpověz
Zuzí, oslava byla báječná, v sobotu jsem vstávala v sedm, Vilda v půl sedmé a už mazal chlebíčky
:grinning:

Medové řezy byly super, fakt neměly chybu a punčák, schválně pak hodím foto do albíčka, moc se povedl i nazdobit a báječně se uležel, ještě ho máme v ledničce a tajně si chodíme mlsat :sunglasses: Pošlu receptík do IP, až ho opíšu teda! Jinak jsem v pátek byla z toho pečení urvaná jako pes! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V sobotu dopoledne jsme ještě vybírali narychlo dárek, koupili jsme docela pěknou MP3.
21. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
Tak jsem tu, a ten punčák bych si taky dala :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jak říkám, recepty rozešlu....ale teď jsem šíleně línááááááááá :grinning:

Srazík je zítra, Zuzí, jdeš taky????

Peťo, pošlu ti do IP info :sunglasses:
21. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz
kratos jj presne to co je v albu vcetne barev, tedy doufame, ze jsme se pri objednani dobre vyporadali s nemcinou a dojde nam vsechno co jsme chteli :grinning:
Jo Misko tak posli :slight_smile: no tak to j efajn ze se usili vyplatilo.
21. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz
Jasně, já jsem urvaná ze včerejšího cvíča, a vím jistě že jsem tam byla naposled :grinning:
Né kvůli porodu, ale nějak mě nebaví koukat na americkou videokazetu, kde ti po skončení
cvičitelka řekne, že je to starý a že se dneska už vše dělá jinak, tak proč si nekoupí nějakou aktuální kazetu? :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
dludli, snad vám to přijde všechno, je to znát že to vyjde levnějc?
21. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.