• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
teda kulli, ty mě děláš chutě, dala bych si nejen ten punčák,ale i ty medové řezy...:slight_smile:

receptíky pro mě please taky...:slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
Počkej, Peťo, vy cvičíte podle kazety????

Holky, my kočár ještě nemáme, včera jsme nad tím rozmýšleli, domluvili jsme se, že ho příští týden jdeme koupit do Bejbycentra. No a pak mi písla jedna holčina, že si ho bude objednávat z Německa, ale až tak za týden a kousek, paní přislíbila, že by to měla dodat do 2 - 5 dnů od připsání penízků na účet. Tak mi nabídla, jestli si to nechci objednat s ní, tak mám zase brouka v hlavě! Hlavně se bojím, aby kočár došel do porodu!A že už moc času nezbývá :unamused:

Gábi, až budu rozesílat, pošlu, slibuju.... :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz
Kuli 45 minut cvičíme, ale takové protahování a cvičení na zemi, to už mě nedělá dobře,

A dalších 45 minut je příprava k porodu, a včera bylo koupání, kojení...ale jenom takové drbky,
a právě podle americké kazety, která je stará a na prd :frowning2:

A dvakrát po sobě byl porod, zase úplně něco jiného, takže stráta času, akorát nám teda ukázaka jak dýchat,

Ale to ti na sále řeknou taky...
21. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz
jeee tak zrovn apotrebuju tak desne psat na MK a nejak zase zlobi :angry:

Holk KOCAREK NAM PRAVE PRIVEZLI :grinning: :grinning: :grinning: SEM CUMELA JAK PUK
21. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz
ja se picnu :angry: ted s emi to zase neposlalo

Usetrili jsme kolem 5 000, a od pripsani penez na ucet jim trvalo cca 3 tydn yto poslat, v pondeli psali mail ze kocar posilaji a dneska v poledne je u nas :dizzy_face: tak myslim Misko ze by ses nemusela toho bat.
A na srazicek bych zasla :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
Holky, ten kůň, to je teda parchant! Já jsem byla tak krááásně rozepsaná a najednou utrum :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, Zuzi, právě té kamarádce psala ta paní, od které to bude objednávat, že do 2 - 5 dnů od připsání by to poslala, takže pak už je asi záležitost cca 2 dnů, kdy to sem dojde! No a kdyby kočár nebyl hned první týden po porodu, tak se taky nic nestane, nééé? Takže uvidíme!

Takže na zítřek se hrooozně těším!

Zuzi, koukej nafotit kočárek a dát do albíka :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz
Misko presne tak, ono se to taky tech par dni nezblazni. Nez te pusti z porodnice domu, nez se clovek trochu rozkouka, vsak mas 5 tydnu to by se melo´podle me stihnout v pohode.

Manza psal ze jede za pul hodky z prace :grinning: no jo nedockavec jeden :slight_smile: tak ja jdu jeste honem neco poklidit. ALe urcite se zastavim s fotkama kocarku a hlavne abych vedela co a jak zitra! :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz
Jojo, Zuzi, určitě se ještě ukaž! I s fotkama! To bude skládání a prohlížení kočárku, cooo? :sunglasses: Úplně ti závidím :dizzy_face:
21. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu a koukám, kolik jste toho nakecaly :sweat_smile:

dludli, kulli, supeeeer :dizzy_face: to je skvělý, že se tak sejdem :wink: Gab vám už prý psala info :wink:
21. kvě 2008 v 15:37  • Odpověz
KOcar je bomba, jsem uplne nadsena!!!! Akorat ho nafotim asi az zitra :sweat_smile: ted uz je tu desny svetlo a sportak je uz v garazi. Nejak me nenapadlo fotit ho fovnou a ted uz to MM nejak pozabalil tak se s nim pak pokocham jeste sama.

Panter ja zadny info nemam :confused: do IP? No ja jeste kouknu.
21. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz
dludli, tak jsem Ti to písla do ip :wink:
21. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz
Panter diky,
holky bracha si jede pujcit notas, takze se loucim, az do zitra budu bez netu, hruza!!! :grinning:
Kdyby zitra nejaka zmena, tak mobil na me mate, tak kdyztak dejte vedet. Jinak pa a tesim se :slight_smile:
21. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
Holky, na zítřek se moc těším, doufám, že se sejdeme v plném počtu :grinning:
21. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz
holky :wink: takže já se tu zítra neobjevím, ale objevím se na místě srazu :slight_smile: kdyby něco, tak písnu na mobil :wink: pro dnešek dobrou noc a papa :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky,

musím vás popsat včerejší focení... :grinning: :grinning: :grinning:

Hned na začátek chci potvrdit domněnku, že s dětma se opravdu nedá nic naplánovat..:slight_smile:

Po pár snímcích, když jsem zrovna pozovala s Emmi jsem ucítila a hlavně uslyšela že se kadí...:slight_smile: No hlavně to nepřestávalo, tak jsem se rozhodla, že přebalíme..:slight_smile: To už byla Emmi pokaděná až za ušima, krásné oblečky samo žluté...:slight_smile:
Fotograf se uculil a řekl, že využijeme situace, že je nahatá a vvyfotíme ji nahatou na kožešince a s křídly...No co čert nechtěl, Emmi se na tu krásnou šněhobílou kožešinku pěkně počůrala...:slight_smile:
Foták nic neřekl, možná mu trochu spadl usměv,ale byl v pohodě a fotilo se dál..:slight_smile:

Po pár nacvakaných snímcích na zemi s nahatou Emmi začalo pozování s nahatou Emmi na ustrojených rodičích...:slight_smile:
Musím říct, že jsme se nejprve fotili na bílém pozadí, tak jsem měla bílý svetřík..:slight_smile: Půzujeme, půzujeme a najednou cítím teplo na rukách..:slight_smile: Říkám si, Emmi ty ještě čuráš??? :slight_smile: :grinning: ale nee, Emmi vesele kadila, takže na bíllé podložce na zemi se utvořila velká kupička čehosi žlutého...a nebylo to jen na zemi, ale já to měla všude na rukách a na svém krásném sněhobílém svetříku...:slight_smile:

Když ještě opomenu, že manželovi při focení polohy tygříka poblinkala rukáv košile, tak to bylo parádní focení... :grinning: :grinning: :grinning:
Jen nedošlo na focení nahaté Emmi na černém pozadí, protože pak tvrdě usnula a nedala se vzbudit, takže máme pár snímků se Šípkovou řůženkou...:slight_smile: Joo, pozování pro tak malou STAR je fakt dřina !!! :slight_smile:

Ne vážně, focení jsme si užili a už se mooc těšíme na fotečky co z toho vzejdou !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 07:04  • Odpověz
autor
Gábi tak to je hezký :grinning: pan fotograf měl asi hodně práce když jste odešli, ale určitě to není první dítě co se mu tam počůralo nebo pokadilo, malá jak se svlíkne tak taky nemůže být dlouho bez plíny, ale plínu naštěstí prokadila snad je 2x, Dr. říkala že je to změnou teploty :slight_smile: Tak se taky těšim na vaše fotečky :dizzy_face:
22. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky,

už se těším na dnešní srazík!

Gábi, tak to jsi mě pobavila! To je bomba! Musím tvůj příspěvek večer ukázat manžovi, kterej si myslí, že nás s mimčem nikdy nemůže nic překvapit a kterej to všechno má (zatím) na háku :grinning: :grinning: :grinning: To je fakt sranda, ještě teď mi tečou slzy... :grinning: :grinning: :grinning: To pan fotograf možná ještě nezažil...hlavně abyste to neměli s příplatkem za znečištění kožešinky! :sunglasses:
22. kvě 2008 v 08:54  • Odpověz
Ženský, tak jsem tady jako první :grinning:
Srazík byl super, už jenom kvůli tomu, že se to naplánovalo takhle narychlo, žádný dlouhý rozhodování :dizzy_face:
Už se těším na fotečky.

My jsme potom s Gabcos a Dludli zašli ještě na obídek a v závěru jsme já a Dludli zašli pokoupit něco do Pompa, to se fakt nedalo odolat! :grinning:

Takže suma sumárum - super den!
22. kvě 2008 v 15:17  • Odpověz
Holky, tak srazík byl super !!! :slight_smile: :slight_smile:
Těším se za 14 dní na další !!! :wink:
22. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz
Jinak Gábi, ten odkaz e-shop na kočárek je tady...

http://www.baby-express.net/
22. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz
kulli ...:slight_smile: telepatie....:slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz
tak to já myslím jiný obchůdek, počkej mrknu na to, snad to najdu...:slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz
Ááááá, holky už jsou doma :wink:
22. kvě 2008 v 15:35  • Odpověz
nenašla jsem ho, zeptám se večer manžela....:slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:45  • Odpověz
Ahoj kočky, taky už jsem doma, a těším se na další srazík :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:10  • Odpověz
Ahooooj Peťo, škoda, že jsi nemohla s námi být dýl!

Taky už se těším na další srazík....hele, no, jen abys už nebyla v porodce... :angry:
22. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz
Nestraš :grinning: budu se snažit nerodit, mám toho ještě moc v plánu, jako doma udělat :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz
Jojo, ty plány....já mám taky v plánu porodit, až budu mít kočár.... :grinning:
Doufám, že nebudu čekat do konce léta....nebo abych neporodila Vikinku rovnou do školky :grinning: :grinning:

Já momentálně zase žehlím, už mě činnost praní - žehlení DOST OTRAVUJE, mám pocit, že to dělám každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 v 16:26  • Odpověz
Teda, měla jsem docela hnusný obídek, doufám že jste měli něco lepšího :grinning:

Mám od včera buchtičky se šodo, tak počkám až dorazí manžel a dodlábnu se :slight_smile:
22. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
No prosimtě, je fakt že bych taky ještě něco našla na vyprání :grinning:
Tak asi zítra tam hodim taky něco, a hned vyžehlim, žádný resty

Hele prej má bít zase od pondělka vedra, mě asi šmejkne, tohle počasí je super, ale nesmí pršet :grinning:
22. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.