• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Aha, tak teď mě napadlo, přečíst si předchozí zprávu a koukám, že máme nový téma :sweat_smile: tak ještě jednou: Nazdárek holky :wink: hlásíme návrat z porodky :grinning:
1. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz
zdravíme panterko :slight_smile: :wink: super že ste doma :slight_smile: co to že ste změnili diskuzi??
1. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz
Cauves tak nejdriv zdravim Panterku :slight_smile: povidej, prehanej, co a jak bylo? Jsem zvedava. jak jsi zvladla porod v CB?

spachmanka my jsme byly vyhozeny, ze diskutujem mimo tema :unamused: no mozna jsme se nemely nechat, vzdyt to bylo nase tema a nikdo jiny tam nechodil tak nevim kdo mel problem. Ta holcina co tam psala ani nebyla admin nebo jo???

Ale je to burtik :slight_smile:

Kocky tak ja to vcera zabalila v praci, je to parada.

Ted uz nevim kdo se ptal kolik nas stala ta prednaska, tak 50 za jednoho, takze s MM stovku. Na cvicu jsem pak zjitila, ze ona to ta PA co tam byla vedla uplne poprvy, no tak to by sedelo. JInak Mise jsem uz vsechno licila na cvicu, al etak kdyby byl nekdo i jinej zvedavej, tak zadny video, zadny obrazky, proste nic. Sice to bylo dve hodky, asi to chtela pojmout spis jako diskusi, nebo nevim, ale nejak se to minulo ucinkem. Ptali se nas i ostatni holky na cvicu, co jsme tam probirali, no a nejak jsme nebyli schopny rict co.

mela jsem predstavu ze to me i MM nejak priblizi co se bude dit, ze budou nejak yobrazky, tedy mela jeden jakoby prurez tehotnou maminkou, no ale to bylo vsechno a to se porodu az tak netyka. Ja mam treba doma v knizce nakresleny jak posupne to mimi sestupuje, jak rotuje, mam tam nakresleny jak se otvira hrdlo, myslim tim jako jenom nakreselny kruźnice, ale proste v realny velikosti jak se moc muis otevrit, je to zajimyvy :confused: :slight_smile:, cekala jsem ze nejak popise co se jako deje s maminkou, s telem, psychysky stavy, to same s tatinkem, ze nejak probere na co se muze pripravit, no treba nejaky obrazky poloh miminka, to je sice asi zname, ze by melo byt hlavickou, ale vlastne to vubec nerikala. No proste mela jsme uplne jine predstavy a cokoliv co jsem kdy zjitila na konikovi nebo si sama precetla v knizce mi dalo mnohem vic. Taky jsem myslela ze se nejak prakticky neco vyzkousi, no nemyslim primo tlaceni :grinning: ale proste kdyz jsme na prednasku dosli, tak byli po zemi rozendane karimatky, mice a polstare, tak to tak nejak budilo dojem, ze si to nejak jako zkusime :sweat_smile: nejak na necisto, nebo ja nevim. No proste se to cele minulo ucinkem :rolling_eyes:
1. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz
ahoj dludli, díky :wink: já to tady psala už do červnovek, tak to sem zkopčím :wink:

no, že jsem ve středu 16.5. byla na kontrole, to víte, že byla v pohodě, to víte taky no, akorát v noci ze středy na čtvrtek mě kolem půlnoci chytlo břicho a do toho křížový bolesti, tak jsem si říkala, že to jsou nějaký ty posly, jak to tu holky popisovaly (já totiž až druhorodička, tak poslíčky neznám), no, ale byla to docela síla, někdy ve tři hodiny se mi to podařilo zaspat a ráno už to bylo celkem dobrý. no, ale nedalo mi to a tak jsem volala ke svýmu dr., abych se na to zeptala. on mi řekl, že by to být nemělo, že si mám lehnout a kdyby to pokračovalo, tak okamžitě přiject. jo a to ještě přišla kámoška s malou trochu mě to kroutilo, ani jí se to nezdálo, tak jsem si řekla, že pojedu, ať se na mě dr. radši podívá, když je tam jen do tří. tak mě tam táta v 11h odvezl, dr. mě okamžitě přijmul do nemocnice, natočili mi monitor, kterej byl celkem ok, bolesti jsem skoro neměla a dr. mě prohlídl a nález byl taky v pořádku, tak mi dali vykapat magnezko. jenže při tý kapačce mi ty bolesti paradoxně zesíly, tak mi dali ještě magnezko v prášku, gynipral v prášku a pak už mě to pěkně kroutilo, tak mi natočili další monitor, kde byly už kopečky pravidelně po 5ti minutách, tak mi dali ještě vykapat gynipral. ale když mě sestřička v 15h viděla, že mám pořád bolesti, tak zavolala dr., ten mě prohlídl rovnou na posteli a řekl: no, mladá paní, je mi to líto, ale musíme vás převézt do budějc, dneska nejspíš porodíte... tak jsem se vezla houkačkou do budějc. to jsem měla kontrakce po 4 minutách a byla jsem otevřená na 3-4cm.

no a nevím, jestli pokračovat s porodem v čb :sweat_smile:

já to sem pak kdyžtak hodím, ale teď jdem koupat :wink: tak zatím pa
1. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky,

Panterko, osobně véééééélikánská gratulace, držely jsme moc a moc palečky, Jáchymek je moc velkej šikulka, že to takhle báječně zvládl a ty jsi taky moc velká šikulka, hlavně, že už jste doma, to je moc fajn!

Určitě tady s holkama budeme moc rády, když se s námi podělíš o zkušenosti z ČB porodnice, to víš, nás to teprve čeká, tak chceme pořádný detaily :grinning:

Zuzííííí, ahoooooooj, ženská, ty se tak máš, že už nemusíš do práce!!! Hele, jak dopadla kontrola u Tůmy? Co povídal, kluk jeden ušatej?

Já jsem si dneska docela odpočinula, dopoledne jsem "jenom" vařila, prala a žehlila hromadu prádla a celý odpo jsem seděla u telky a pletla svetříček naší berušce :wink: No, jenže zítra do rachoty, vůbec se mi nechce, nesmím si zapomenout nařídit budíka!

Hele, jen takovej blbej dotaz...když jste nastupovaly na mateřškou, dělaly jste rozlučku v práci? Já přemýšlím, že asi budu muset něco udělat, váhám, jestli objednám nějaký zákusky nebo chlebíčky, doma se mi nic moc nechce dělat, páč jsem fakt unavená...tak poraďte! :wink:
1. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz
Cauky Misko, jdu za nim az ve stredu :slight_smile:

No my se loucili vsechny, pac nas zavreli :frowning2: ale kdyz odchazely na MD predchozi kolegyne, tak to tak nejak byla vzajemna domluva, asi tak ze za nama zasla, jesli mname cas v patek, odpoledne, at si neobjednavame lidi, ze by s nami chtela posedet nez odejde, no a my ji koupili nejaky darek a bylo. Mam dojem ze na nejaky pohosteni jsme se vzdycky domluvili a slozili spolecne. ALe nas bylo puvodne 6 bab, pak 5 no ted uz jen 4 takze jak rikam domluvili jsme se proste vzdycky tak nejak pripad od pripadu :slight_smile:

Panter ja jsem taky zvedava na zazitky z CB, ovsem nezapomen ze to musis napsat do puvodni diskuze :grinning: aby nas nevyhaneli zase odsud, ze jsme mimo tema :grinning: :grinning: :grinning:

Misko a ty vydrz vsak uz se ti to taky krati!!!
1. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz
Jo Panter a co Hynda na brachu?
1. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahóóóóójky panterka...:slight_smile:

to jsem moc rýda, že jste už doma, to je paráda a ještě jendou mopc gratukuji !!! Je to až neuvěřitelné jak se to seběhlo, když to vypadalo tak nadějně že vydržíš min. do 37 tt. , že??? Fakt mozec !!!
Hlavní je ale, že jste to všechno pěkně zvládli na jedničku s hvězdičkou !!!

A kolik má už Jáchymek kg??? a jak to doma zvládáte???

dludli: jjo, to byl admin co nás vyhodil...:slight_smile:

kulli: já jsem rozlučku dělala, tak nějak se podle mě i očekávalo...:slight_smile: Koupila jsem chlebíčky a zákusky a nějaké slané (bramburky, tyčky atd.)....bylo to super a dostala jsem na rozloučenou mraky dárků...:slight_smile:

Terka, tak bylo včera na Lipně, počásko nic moc, že?? :frowning2:
2. kvě 2008 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak hlásím první noc doma v pohodě :grinning: ten náš tygr se budil po třech hodinách, takže to jde :wink:
2. kvě 2008 v 07:31  • Odpověz
no překlepu síla,ale mám Emmi na klíně, ta se to snad omlouvá....:slight_smile:
2. kvě 2008 v 07:31  • Odpověz
Gabi, to je jasnačka :wink: já čekám, až se nám zrovna Jáchymek vzbudí :slight_smile:
2. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz
jinak, včera když jsme šli z porodky, tak jsme měli 2210g :wink:
2. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz
panterka, no paráda, Jáchymek bude jistě hodný jako Hyneček....:slight_smile:
2. kvě 2008 v 07:35  • Odpověz
no, Gabi, vzhledem k tomu, že kojíme, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile:
2. kvě 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahojky kočky,

tak jak je při pátku? Já jsem v rachotě, ale je to tady docela pohodička! Málo lidí, takže :sunglasses:

Hele, nejezdíte někdo nakupovat do Rakouska do Freistadtu?

Panter, tak písej, co doma, co Hyneček a co Jáchymek, jak to jde!!!

Kristý, co Kristýnka, Gábi, co Emminka?

Holky, vypadá to, že by se mohl vydařit víkend, jéééé, to by bylo fajn!

Zuzí, já udělám menší posezení ve středu, kdy jsem tady naposledy, už jsem to tady pustila do éteru, koupím chlebíčky a upeču nějakej pišingr, koupím nějaký vínko a snad to vyjde :wink:
2. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz
Kullli to je myslim dobry plan. Ja jdu chvili neco delat, razime odpoledne an chatu slavit MM narozky, tak jdu nejak chystat veci, balit atd, ale porad tak nejak citim ten podbrisek, tak jen tak budu neco opatrne solichat. Uz se tesim za Tumou aby mi rek ze vsechno ok, jsem nejak vystihovana ze porodim driv a nic nemam pochystany. V tydnu se n avsechno vrhnu, abych mela klid.
JInak to nase male si normalne vyboxuje, kdyz lezim nejak ze se mu to nelibi, docela sila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Misko Vilda dnedska maluje coz? Tak jsem zvedava :dizzy_face:

Zatim tedy bezim, papa
2. kvě 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahojky tak vás hledám jako blbec :rolling_eyes: a nemám čas dočíst, myslela jsem si že nás přesunou, ale naše téma se netýká regionu :unamused: :angry:

Zdravím Panter a dočtu později, zatím páá :slight_smile:
2. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahojky Zuzko,

hele, dávej na sebe pozor, kočko! Přece jenom, když ten podbřišek cítíš, tak bys měla jenom tak ležet a nedělat nic...aby ses pak nedivila, kdyby tě z oslavy vezli rovnou do porodnice! Nepokoušej to! A neplaš, že nemáš nic připraveno, vždyť albíčko máš plné oblečení, to je jen takový pocit, že nemáš všechno! Neboj, všechno by se zvládlo, máš šikovného taťku, ten by ten zbytek dozařídil a vždycky je spoustu dobrých lidiček okolo, kteří by rádi pomohli (například jááááá :dizzy_face: )

Budu držet palečky, aby ti bylo dobře, aby se oslavička vydařila a Martinovi se moc líbily ty knížky! Určitě to bude dojemný :sweat_smile: Kolikátého má vůbec narozky? Vilda má narozky 17. 5., tak taky budeme slavit, ale u jeho ségry, protože oni slaví dvoje narozky, tak jsme pozvaní a uděláme to přijednom!

Jinak Vilda bude malovat zítra, protože celý včerejšek a ještě dnešek rozkresluje nábytek, co bude dělat, musí to všechno pořádně propočítat na milimetry a vykreslit a když to zvládne, tak zítra dojedeme objednat desky :wink:

Jo, došla mi ta bordurka s medvídkama a nalepovací medvídci, co mám v albíčku, je to fakt moc hezký, ještě aby to tak vypadalo na zdi :wink:
2. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz
Teda, člověk sem jeden den nenakoukne a najednou mu zruší celou diskusi. Jak to? Prostě zmizela? Doufám, že se můžu vtírnout i sem, ačkoliv z Krumlova nejsem ani tam nebudu rodit.
Jinak jsem stále 2v1, včera jsme vyjeli na výlet do Černý pro krmení rybičkám a dopadlo to tak, že místo abysme se cestou zpátky zastavili v Krumlově na obídek a procházku, tak se mi udělalo blbě a fofrovali jsme domů do postele. Hrůza, už aby bylo mimi venku, tohle jsou pěkný nervy.
Taky jsem byla konečně v tom našem sekáči a koupila tam miminkovi krásnej kabátek za 64 Kč. Pohodička. Btw. měli jste pro mimíska na cestu z porodnice klasicky dupačky nebo co? Mám trošku plán - bodýčko, tepláčky a kabátek, ale nevím, abych tam nebyla za blbce.
Ještě se chci zeptat, jakou jste měli připravenou kosmetiku? Já mám pár věciček od Babylove, podle rady kamarádky prý nealergizuje, ale tak nějak nevím nevím co ještě. Plínky mám zatím Huggies a Babylove, ale všichni prý chválí Tesco fialové? A ubrousky taky Babylove? Na zadek Bepanthen a Rybilku? Nějak se v tom až tak moc neorientuju... a začínám plašit, že mi určitě něco důležitýho chybí.
2. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz
Tak, už jsem našla původní diskusi ČB - akorát to přehodili na druhou stránku seznamu :slight_smile:
2. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem dočetla :slight_smile:

Panter vítám tě a gratuluju, až budeš mít čas určitě písni porod :slight_smile:

Gábi kam a kdy nakonec jdete na ty naušničky?

Lenoskou když se dlouho nepřispívá tak se diskuze posouvá směrem dolu :wink: :slight_smile:

Kuli to je dobře že se ti ta bordurka líbí, na zdi bude určitě taky parádní :slight_smile: Já chtěla pořád na zeď pěnovou žirafu, měli ji v Bejbycentru a i levnou a když jsem pro ní šla tak tam nebyla :rolling_eyes:

Dludli to mě mrzí že tě ta přednáška zklamala, tak to jste měli podobný jako my :sweat_smile:

Jo a my pořád řveme až se skoro dusíme - výborný :grinning: Už i MM tečou nervy a to je hodně klidnej člověk :wink:
2. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz
Kristý, chudáčkové....já mám manžu docela cíťu, takže myslím, až naše mimi bude řvát, tak jemu vytečou nervy hned napoprvé... :grinning: Buďte stateční, vydržte, fakt to bude období, které brzo pomine (snad) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak holky, hlásím, že se kamarádce, co žije v Belgii včera večer narodil kráááásný chlapeček Adámek, tak jsem z toho dneska celá naměkko :dizzy_face:
2. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Lenousku ještě abych ti odpověděla :slight_smile:

Z porodky jsme jeli v bodýčku, kabátku, kalhotách, capáčkách, čepičce a kombinéze (ještě byla zima) :slight_smile: Může jim být jedno v čem pojedete domů :wink:
Pleny jsem používala Tesco fialové, už jsme z nich vyrostli, tak mám větší velikost a včera jsem koupila na akci Huggies a taky nejsou špatné a dostali jsme Pampers Sleep & Play a z těch se mi malá oprudila :rolling_eyes: Na zadeček používáme teď Rybilku - je asi nejlepší, měli jsme i HIPP krém na opruzeniny a po tom má ale taky nějaký pupínky a Bepanthen mám na bradavky - používám po každém kojení, jinak bradavky popraskají :wink: Kosmetiku používáme Weleda olejíček po koupání a do koupele Johnson´s :slight_smile:

Každýmu mimču ale vyhovuje něco jinýho, takže uvidíš sama, naše malá je asi hodně citlivá, jen tak něco nesnese :slight_smile:

Jo Kuli a ty mikči jak jsi se ptala, tak to bych koupila určitě v C&A odtatmtud máme nebo H&M a možná i v Tescu něco bude :slight_smile:
2. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
Kuli kamarádce gratulace :dizzy_face:
Třeba budete mít moc hoďnoučou Vikinku :dizzy_face: :grinning: Já už nevim co mám s ní dělat, miminkovský období, který bych si měla užívat, tak já ho nesnáším a těšim se až bude po něm, chci aby byla brzo velká aby dokázala říct co jí je a vyrovnat se s tim :unamused:
2. kvě 2008 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Panter, gratuluju k malymu bobiskovi :dizzy_face: hlavne ze jste v poradku a uz doma :slight_smile:

Kullli, do Freistadtu jezdila sestrenka meho skoromuze :slight_smile: prej si tam nakoupila dost veci a za dobry prachy... tak se tam taky nekdy chystam, ale nechce se mi tam samotne :sweat_smile: ale ja pojedu az nekdy po svatbe, pac to pujdu k Cutkovi na genetiku a konecne se dozvime, co mimi bude, tak pak teprve zacnu neco kupovat... a to Ty uz budes mit tesne pred porodem :confused:
2. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz
Jééé, Kristý, Žvíži, děkujůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile:

Taky pořád řeším, co vzít na cestu z porodnice, mám doma dvoje super dupačky s bodíčky z Tesca, proto sháním ještě tu mikinku! No, ale třeba bude pařák a nebude ji vůbec potřebovat, cooo? A doma jsme za 5 minut :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
Kuli jestli bude třicet stupňů tak bych se fakt na tu mikču vyprdla, když bude mít dvě vrsty - bodýčko s dlouhým rukávem a dupačky a něco na hlavičku bych dala :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím, že jsme dneska poprvý kočíkovali :wink: byli jsme u dr., malej má 2250g a moooooc nás chválila :slight_smile: další ko příští středu :wink:
2. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz
jo a o tom oblíkání mi ani nemluvte :sweat_smile: dneska bylo takový aprílový počasí, že jsem fakt nevěděla, co bobíčkovi dát na sebe :unamused:
2. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz
Krsti:jak to myslis,ze jste byli vyhnany? Jak pises hned na zacatku
2. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.