• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
ahoj kulli :wink: u nás začíná vykukovat sluníčko, tak jsem na to zvědavá :wink: jinak my jsme horko těžko vstávali ve čtvrt na osm s Hynečkem do školky :unamused: vůbec se mi nechtělo a Hynečkovi už vůbec ne :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahoj kocky, tak jsem se za vama konecne dostala, vcera to byl naprosto bajecnej den! Srazik CB predtim byl taky bomba, ale vcera jsem se citila lip, preci jen se s vami "znam" o neco vic tak to bylo tim. KOukala jsem ze Misa uz napsala, ze jsme pak musely jeste utracet, no nedalo se jinak. Tak ja jdu najit fotecky a hlasim ze mam v albu kocarek :grinning:
A uz se moc tesim na priste snad bude pekne, aby se dalo sedet nekde na zahradce nebo tak.

GAbi fakt? No ja se musim taky zeptat doma.
23. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahojky holky,

tak Panter, k nám doputovalo sluníčko až teď! Vy jste nám ho z ČK nechtěli půjčit, cooooo? :grinning: Jsem zvědavá, jestli doputuje o víkendu i do Zdíkova, ale pochybuju o tom... :unamused: :slight_smile:

Zuzí, čááááááu, jdu se rychle podívat do albíčka na kočárek a tiše závidět... :sunglasses:

Jojo, ten srazík byl opravdu fajn, stálo to zato! Taky jsem se cítila moc dobře a příjemně!

Holky, dneska jsem žehlila 20 látkovek, fůůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , při představě, že používáme látkovky normálně, to by mě asi omyli, žehlit dokola a dokola plíny, hory plín, já fakt nevím.... :unamused:
23. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
Hmm, Zuzi, teď jsem to okoukla, je mnohem hezčí než na fotkách z netu!!!! To se to bude kočárkovat! :sunglasses:
23. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz
ahójda holky...:slight_smile:

Zuzi, kočík je fakt parádní, dobře jste koupili, i barvička se mi moc líbí !!!!!!!

Emmi je nějaká nevrlá, nic ji nebaví...:frowning2: Ale dneska by mělo dorazit to hrací lehátko, tak se těším..:slight_smile:
Věřím, ře Emmi aspon na půl hodinky zabaví.... :grinning: :grinning:

Kulli: žehlení taky "miluji"... :angry:
23. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
Gábi, tak to bude asi něco ve vzduchu, já jsem taky nevrlá a nezabaví mě ani houpací kůň :confounded:

Prostě nějaké erupce na slunci nebo coooo! Dokonce mě nebaví ani net a radši žehlím, což mě taky nebaví! Chjo, půjdu si dát sprchu a zkulturnit se! Odpo vyrážíme na tu Šumavu :sunglasses:
23. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ťuk ťuk ťuk...:slight_smile: Emmi mi doma v postýlce spinká už 45 min. , to neznááám... :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem aspoň poklidila, napekla, ... no paráda...:slight_smile:

Koukám, že Terka na nás dneska prdí.... :confounded:
23. kvě 2008 v 16:10  • Odpověz
ten kun dneska zase nejak stavkuje. Nebo mam vzdycky "stesti" ze prijdu v tu chvili kdy to nejak blbne a neposle se mi prispevek. No ale nikdo neprisel o nic svetobornyho :grinning:

Gabi kde presne tvuj M dela? Jaky oddeleni?
23. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se vrátili z terénu :wink: dneska bylo to počasí příjemný :slight_smile: :slight_smile:

jinak, mě čeká žehlení teď, protože chci jít dneska brzy do pelechu :sweat_smile: zítra vyrážíme na chalupu, tak doufám, že bude hezky :wink:

Gabi, to máš pravdu, že na nás dneska Terka kašle :unamused: doufám, že už je jí líp :confused:
23. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz
Panter a Hynda tam musi jit takle rano? Ja myslela ze je to jedno kdy dojde do skolky :confused:
23. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
Cauky, koukam nikde nikdo, no kdyz se udelalo takle pekne ze jo, my jsme podnikli adrenalinovou navsrtevu baby centra, ale sli jsme na jisto tak nam ty davy ani nevadili a mame autosedacku! :sunglasses: Maxi Cosi Cabriofix, oranzovou, tu vybral MM, je moc nynyny :slight_smile: a nejlepsi je ze jelikoz je ze zadu takova poskrabana od zdi, tak ji mame o 500 levnejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze za 3000, to je myslim docela dobry. Jeste jsme objednali nastavec na kocarek, aby tam ta sedajda sla, to jsme mohli sice rovnou z toho Nemecka, ale my nejak nevedeli jakou sedacku tak, no tak si na nej ted pockame. ALe je to jedno, i kdyby nestihnul prijit za mesic tak to myslim chvili prezijem, kdyz nepujde sedacka na kocarek.
No tak jsem rada, vypada to ze mame vsechno, tak ted jeste dat to do pucu doma a bude.Ale to my jde desne pomalu :unamused: dokonce me to i bavi, ale funim u toho, no je to uz fuska :grinning:
24. kvě 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Dludli taky jsme dneska byli v Bejbycentru a byla tam i Jck :slight_smile: Ausedačku par vyfoť, výběr chválím :slight_smile: Máme taky Maxi Coxi CabrioFix oranžovou :slight_smile: Paráda že už máte všechno, teď ještě prcka a jste komplet :dizzy_face:

Hezký zbytek víkendu :wink: :sunglasses:
24. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
ja ji vyfotila hned, ale ted potrva nez ji MM dostane z fotaku, to ja totiz s tim jeho neumim :unamused: no ale v tom pripade mame uplne tu samou sedajdu :slight_smile:
24. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Dludli a máte teda taky kolekci 2007? Tam byly dvě oranžové, teď si ale nemůžu vzpomenout jak se jmenuje :sweat_smile:
24. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
jo presne tu, nevim jestli myslis dva typy oranzove nebo dva kusy oranzove, pac dva kusy oranzove tam meli a ted uz maji jen jeden. Pani nam rikala ze j edobre mit svetliu bvarvu, na tmave je videt vysisovani a navoc ze ty lonske kolekce maji lespi material, kde se deti tolik nepoti a lip se pry udrzuje. Ty nove jsou z takove jakoby dzinoviny, nebo takove hrube platno. Tak barvu vybral MM.
24. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
Myslela jsem dva typy :sweat_smile: My ji máme přes net :slight_smile:
No já jsem ráda že jí máme, je super polstrovaná a ta stříška je hlavně fajn, tu pořád máme vyndanou :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
jo tak ta prvni, tu druhou tam nemeli. Takze taky Juice. Oni tam meli docela dost vyber, ale preci jen ne vsechny barevne moznosti, ale z barvy autosedajdy se az tak nestrili no ne?

A co Kristynka, jak se vede? A ty vubec jsi porad marod?
24. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Já myslim že barva je fuk :grinning: My jsme tuhle měli v akci poslední kus na netu v únoru za 3090,- tak jsem po ní hrábla :grinning:

Kristýnka dobrý :slight_smile: "Cpeme" do ní ty homeopatika co nám doporučila Dr., aby byla klidná :wink: Já mám ATB, už je mi líp, ale sajrajt v krku mám pořád a ráno mě v něm bolí :confounded: Ale už je to fajn, teploty byly hodně "jen" 3 dny :slight_smile:

A jak se máš ty? Hezká, nová fotečka :dizzy_face:
24. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz
No my ji mame taky za 3000 :slight_smile: byla trochu podrena, ale vzadu kde to je upln eburt, no ale MM rek ze muzem delat ze nam to desne vadi :grinning: (ne, kdyz jsme rekli ze je ale podrena jestli nemaji nejakou na sklade, tak rekla prodavacka ze ne a ze se domluvi na sleve, my na to nejak nejsme abychom si rekli o slevu. No i kdyz MM asi jo, ale me jsou takovy veci blby :sweat_smile: )
No jinak ja doma porad uklizim, takovy generalni uklid, bedny se staryma kramama, delam to uz tyden, kazdy den kousek a nebere to konce :unamused: no ale uz to musim nejak dotahnout.

Hele Panterka sem jede tusim 2.6. zase K Dr tak jsme si rikali ze se zase slezem :slight_smile: ted to bylo moc fajn, tak doufam ze budes ok aby jsi uz mohla s nama!
24. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz
jo a fotka to jsou takovy "umelecky" z domaci dilny, delali jsme je asi uz pred 14 dny, jenze nejak se furt nemuzu sejit s MM aby mi je upravil abych to sem hodila. No navic ja jsem takova stoura, radsi fotim sama, mam presnou predsatvu zaberu, no MM to foti samo podle svyho, no takze nechci byt nevdecnice, navoc sama sebe nafotim tezko, ale zkratka z tech asi 100 fotek se mi jich libi jen par.
24. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Děkuju za pozvání :slight_smile: Jo doufám, že budu OK :unamused: těžko říct, od porodu marodím snad pořád, už toho mám plný zuby, do toho mi teď začly ještě strašně padat vlasy, takže vlasy prostě všude a plešatá teda naštěstí ještě nejsem :sweat_smile: ale co není může být :sweat_smile: :pensive: No dočetla jsem se tady že je to normální, někomu to přešlo třeba v 5ti měs. věku dítěte, někomu v 8mi měs. prý vydržet a nestříhat, tak vydržím, ale mám vlasy dlouhý dost tak je to fakt všude :rolling_eyes:

Tak já mám o fotkách taky představy a MM taky nechápe :grinning: Strašně ráda fotim, takže bych chtěla spoustu nových fotek :grinning: Dneska jsem fotila zase Kristýnky nožičky a v klokance jak spinkala :grinning: No baví mě to, ale už mám plnou paměť na foťáku tak to musím vypálit :slight_smile:

A jinak u nás byl dnes taky úklid, ale uklízel MM, nenechal se přesvědčit že má být s malou a já uklidim, prostě chtěl uklízet on tak jsem mu to nevymlouvala a je to větší šikula než já, všechno krásně uklidil, tak jsem ráda že máme zase na chvilku klid, já totiž chtěla uklízet až teprve kdy se máma odstěhuje :sweat_smile:

A v kolik jste vůbec byli v tom Bejbycentru? Možná jsme se minuli, my jsme byli jen dole, lidí tam bylo hodně a malá byla nevrlá :wink:
24. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
No a my sli zase rovnou nahoru, tedy nejdriv rekl MM ze se dojdem vysmat cene naseho kocaru :grinning: my ho objednali primo z Nemecka a usetrili tak temer 5000 Kc! no a pak jsme sli rovnou k sedackam, meli jsme vybrano dopredu podle netu, MM to nejak studoval, bezpecnost a takovy veci. Byli jsme tam kolem 11h.
Ted jsem koukala MM mi fotky sedacky sice stahnul, ale pro zmenu, mi nejdou protlacit do alba, a velky nejsou, kdyz je tam chci dat tak se nestane proste vubec nic :unamused: Nejak to zase poseldni dobou pokulhava ten Kun :unamused:

Kristynce se tedy v klokance libi?
24. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jéééééé my taky kolem té 11h :astonished: :grinning: Mě se kůň taky podělává, nemůžu se podívat ani do odeslaných IP, jinak mi to spadne pomalu na půl dne a všichni ostatní tu kecaji :confounded: :grinning:
Jako ceně našeho kočáru jsme se tam chodili taky vysmívat, tam stál 12,5tis. a nás 8,9tis. - takže taky dobrý ne :sweat_smile: a to když už měli novou kolekci tak místo toho aby ho trošku zlevnili, tak tam dali cenu 11,5tis. což je na to pořád hodně :confused:

Jj klokanku má ráda, hrozně se v ní nasměje když s ní houpu a když na sebe koukáme do zrcadla, no prostě super :slight_smile: :dizzy_face: Příští týden v ní vyrazíme olítat nějaký věci a konečně se taky ukážeme snad u nás v práci, stejně tam potřebuju zase něco vyřídit tak vezmeme při jednom :slight_smile:

A jak se cítíš? Jak se ti spinká s pupíkem? Já už bych taky měla jít spát, ale peru ještě jednu várku protože se mi do bílýho prádla zatoulala tmavě modrá žínka :cry: doufám že to pustí, kdyžtak má Kristýnka pár nejhezčích bodýček namodralých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
Jak se rika modra je dobra :grinning:

Ja se citim s pupkem naramne, i kdyz tedy nektere pohyby jsou problem, ale uzivam si to :slight_smile: spis je to srandovni nez ze by mi to vadilo. A kupodivu se mi spi dobre, mhli by mi strilet v noci u hlavy z dela a ja bych to asi ani nevedela. Spalo se mi blb ev druhym trimestru, porad jsem se budila, pak nemohla usnout, ale ted jak kdyz me do vody hodi. Spim na boku takze dobry.
24. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
no ja tam ty fotky neprotlacim :angry: oni se mi tam sice ulozi, ale kdyz je pak otevru tak se zobrazi desne veliky ze musis popojizdet hodne s celou strankou, a v tom celkovym nahledu nejsou videt. No ale ja mam casu dost, vsak to jednou pujde.

JInak me kun taky blbne tenhle tyden snad pokazdy kdyz jsme si nasla zrovna na MK cas tak mi nesel. Mam dojem ze jsou to jen takove chvilkove vypadky, ale ze to chytnu vzdycky zrovna kdyz jsme jdu.
24. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
Dludli já jsem teď nějaký fotky upravovala, zkus je ještě zmenčit, vím že kapacita je OK, ale holt to ten kůň nepobere :confounded:
Mě nejdou ani upravovat údaje v albech :confused:
To je fajn, že se ti dobře spinká, mě se teď po porodu spí taky fajnově :grinning: Můžu ležet na břiše, to je žůžoooo :grinning:
24. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme konečně dorazili, vybalili, vykoupali a šoupli kluky do postelí :grinning:
24. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj Panter, tak jste meli pekny pocasko co?
24. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
ahoj dludli, super, fakt léto :dizzy_face: už se těším, až tam budem celý léto :wink:
24. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.