• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Ahojky Panter :wink:

Já se rozloučím, pálím fotky a už mi snad dopere ta druhá pračka a doufám, že to nebude modrý :confused: :sweat_smile:
24. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
Teda Dludli to je krásná autosedačka :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
Jo Kristy tak ted sem je tam uz procpala, chce fakt co nejmensi holt. Tak at se pradlo vydari :slight_smile:

Ja bych byla cely leto klidne na chate, ale pres den tam budu sama a nejde tam net ( :confounded: :grinning: ) no vim ze budu mit patrne prace dost, ale preci jen cely den tam byt sama s mimi a bez spojeni se svetem, nez by prijel MM z prace, tak bude tak 7, no tak nevim jestli by to bylo zrovna to pravy orechovy :unamused:
24. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Tak dobrou holky :slight_smile:
Modrý už to neni :dizzy_face:
24. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj Terko, doufám, že už je Ti fakt líp a přeju Ti, ať už je Ti naprosto skvěle :wink: zvlášť když má být zase krásně :dizzy_face: a koukej přijít na náš další srazík :grinning:

dludli, supeeer, že máte autosedačku :wink: vypadá skvěle :wink:

a já se taky teď rozloučím :sweat_smile: musím pověsit taky jednu pračku, která mi akorát doprala :wink: a pak půjdu do hajan, dobrou noc :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
dludli, my budem na chalupě s našima, sice taky bez netu, ale pro kluky to bude to nejlepší :wink: a teď už fakt dobrou :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz
njn ja bych tam byla cely den jen s mimi a se psem, no to by bylo asi trochu na bednu. No par dni mozn adobry relax, ale spis by mi hrablo :grinning:

Kocky brou, me se tradicne o vokendu nechce spat, mam vzdycky vecer uklizeci manii :grinning: tak to jdu jeste vyuzit! :sunglasses:
24. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
KOukam nikde nikdo , uzivate slunicka?
25. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
Ahojky, my jsme byli na výletě s klokankou a super :slight_smile: Malá krásně spinkala a dnes jsme byli v šatičkách takže byla fakt kouzelná, no hezkej výlet jsme měli a MM je z klokanky taky unešený, celou cestu ji totiž nesl on :slight_smile:

Tak si užijte zbytek neděle, dneska je fajn počasí, ani vedro ani zima, prostě pro nás ideální. Pááá :slight_smile:
25. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
ahojky holky, jen nakukuji., užíváme i víkendu..:slight_smile:

Terka, tak to je super, že se Kristýnce klokanka líbí... :grinning: :grinning: :grinning: Tak je v ní moc hodná, ne?? :wink:
25. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
jee tak to jsem taky rada ze klokanka "funguje" :slight_smile:
25. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz
dludli, koukala jsem akorát na fotečky :wink: mooooc se vám povedly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz
dludli, paráááááááádní fotečky...!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz
ahoj GAbi, jakej byl víkend?
25. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz
holky diky :grinning:

nakonec bylo moc pekne co? Ja mam konecne z uklidu to nejhorsi za sebou, jeste nas ceka prestehovat PC (a s tim probrat veco ve starem psacim stole, ale to bude muset asi MM, stejnak by me k tomu nepustil :slight_smile:) no a pak uz jen takova bezna udrzba a muzem rodit :grinning:
25. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Díky holky, v klokance je opravdu hodná, ale musí se s ní chodit, ne sedět :slight_smile:

Dludli fakt moc krásné fotečky :dizzy_face:

Doufám, že jste měly hezký víkend, počasí opravdu super :wink:

Já zase letim, jsme vzhůru od 4:30 :wink: Pááá
26. kvě 2008 v 05:31  • Odpověz
autor
Gábi fotečky se povedly :wink: :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás supeeeeeeeeer noc, Emmi spinkala do 4,30 na kojo a pak zase spinkala a pak zase kojo až v 7,30...:slight_smile:))) Jupííííííííííííí

JInak jsme o víkendu fotili Emmi, tak mrkněte do alba, Emmísek II., pokoušeli jsme se o umělecké fotečky...:slight_smile: to nejsou ty od fotografa...

pěkný den všem !!!
26. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
Aha já jsem si myslela, že máte už fotky od foťáka, tak ty se vám náramně povedly :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
fotečky od fotografa budou asi až v pátek...:frowning2:
26. kvě 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
No já jsem si říkala, že byl nějakej rychlej :grinning:
26. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Gabi, to jsou fakt super fotečky, vůbec bych neřekla, že jsou vlastně amaterský :sweat_smile: fakt mooooc pěkný :dizzy_face:
26. kvě 2008 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky,

zdravím po víkendu! Na Šumavě bylo kráááásně, v úterý jdeme na kontrolu k MUDr. a tak přemýšlím, že se ve středu sbalím a vyrazím k našim sama a manžel dorazí v pátek po práci! Jestli bude takhle hezky, tak nemá cenu trčet v paneláku! :angry:

Gábi, ty fotky, co máš v albíčku, ty jsou krááásné! To jsou už ty od foťáka? Fakt klobouk dolů!

Zuzí, fotečky paráda, to fotil manža?

Panter, koukala jsem taky na nové fotečky Jáchymka, taky paráda, pěkně ho tam muchláš :grinning:
26. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz
Kullli, nee, ty jsme si dělali sami včera...:slight_smile: Od foťáka budou až v pátek...

ani se nedivím, že chceš vyrazít znovu na Šumavu, taky bych prchala z bytu jak divá...:slight_smile: Jak jsme byli u našich, tak jsme většinu času strávili venku a Emmi spinkala na čistém vzdoušku....:slight_smile:
26. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
Jojo, Gábi, to je paráda, necháš mimi spinkat venku v kočárku a sama můžeš pokecat s rodinkou, nemusíš pendlovat jako doma a prostě si tu návštěvu fakt užít! Není nad čerstvej vzdoušek!

Fotky jsou fakt nádherný, nechápu, že jste vůbec šli k foťákovi, když to umíte tak hezky sami! :sunglasses:
26. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
AHoj holky,
Misko ty nase taky fotil manza
Gabi fakt pekny, ja se divila ze jsou cerny, kdyz jsi rikala ze ty jste uz nezvladli... :grinning:
26. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
Kulli: u fotáka jsme takovéhle černé právě nestihli, tak jsme se je pokusili udělat doma..:slight_smile: Nečekala jsem, že to takhle zvládneme...:slight_smile:

no jsem zvědavá jak dopadnou ty od fotografa...:slight_smile:
26. kvě 2008 v 10:18  • Odpověz
Jo, taky se těším na vaše profi fotky! Emminka je nádherná!

Zuzí, vůbec nevím, jak to bude zítra se cvičením, jestli pojedu k našim, tak budu zítřejší odpoledne trávit doma u plotny...musím Vildovi něco navařit, aby tu po ty 3 dny neumřel hlady :angry: Tak ti dám ještě zítra vědět!
A jak se cítíš, kočko? Mě už od pátku bolí příšerně záda a jde mi to i do břicha, prostě nevím, jak si sednout, lehnout....už aby to bylo za námi, cooo? :slight_smile:
26. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz
Ja se citm vyborne, mam takove nejake obdobi elanu :slight_smile: MM si porad mysli zeeuz budem rodit, tudle jsem mu rikala o syndromu hnizdeni :grinning: (ze kdyz zenskou chytne uklizeci manie tak zhruba do 24 hodin porodi) ale meto drzi uz 24 dni, u me je to spis takovy dlouhodobejsi stav.

Misko ja na to zitra asi taky pecu. SIce jsem planovala jit, ale je fakt ze doma kmitam docela hodne, sem tam i prenesu cosi tezsiho, takze myslim ze kdyz cvico vynecham nic se nestane, a taky nam zitra maji dovez pracku, a casovy udaj je od 8 rano do 18 hodiny vecer. Takze by bylo dobre aby byl nekdo doma, at ji nevezou zase pryc. A na vecer jsme pozvali navstevu, n agrilovacku, jeste nevim jetsli prijdou, ale i kdyby ne tak toho mam dost i bez cviceni.
No trochu me to i mrzi, ten dalsi tyden urcite nepujdu, maturuje jedna holcina z oddilu a slibil ajsme ji ze tam s ni budu jako podpora, a ona jde prave v utery odpoledne. Chtela jsem to zkouknout, jak se cvici s tou Zuzkou, no ale zkratka my to zda se nevyjde.
Ale chystam se aspon na plavani ve stredu, to neni takovy zahul.
Posledne me to cviceni dalo uz dost zabrat.
A jak rikam ted dost kmitam doma, takze si spis naordinuju odpocinek. Navic pak budu litat celou stredu, rano nejaky nabery, Tuma, pak plavani, pak mam odpoledne zase na starost deti na schuzce takze asi tak.
26. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
je ja ctela napsat ze me to drzi 14 dni :grinning: ale to je jedno
26. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.