• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jezis chtela, kdybych ja to po sobe cetla rovnou, a ne az kdyz to poslu :angry: :grinning:
26. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
Jojo, Zuzi, příští týden nevím, jestli mi to vyjde. Víš, já se na to cvičení, když tam není Mirka, ani netěším, taky mám dost lítání, doma uklízím....prostě někdy jsem ráda, že si odpoledne na chvilku lehnu :wink:

Teď už zase peru druhou várku prádla, mám tady povlečení, no a ono ti to nedá, abys to neměla všechno OK, protože pak na to nebude tolik času! Teď jsem přišla z obchodu, no řeknu vám, holky, na těch menších prodejnách, to je drahota jako blázen, pokaždý, když tam jdu, tak tam nechám zhruba 350,-- Kč - 400,-- Kč a táhnu domů jednu igelitku!!! :astonished: :astonished: :astonished: Už mě to nějak nebaví! A ještě ke všemu tady šíleně šidí!!! Baby jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale koupila jsem DVD Pohádky z mechu a kapradí, tak to budu asi sbírat, vychází to v rámci nějaké akce 60 Nejlepších večerníčků, tak aby se naše princeznička měla na co dívat! Americké animované seriály mě fakt neberou a mám z nich kopřivku! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. kvě 2008 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky :wink:

kulli, náš Hyneček třeba na americký pohádky skoro nekouká, nebaví ho a jsou moc složitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedá ale dopustit na večerníčky, musíme mu je i nahrávat :wink:

jinak hlásím, že v to pondělí jedem na tu kontrolu, tak svolávám další minisrazík :grinning:
26. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
tohole pondeli nebo to dalsi? Abych si rezervovala cas :slight_smile:
Od obeda nam nesel net, tak jsme si rikala ze neco aspon udelam, ale cely jsem to prolezela :stuck_out_tongue_closed_eyes: no taky dobry :grinning:
26. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz
Holky, já jsem uklidila celý obývák včetně přebrání skříněk a vyházení veškerých nepotřebných věcí :grinning:

Pak mě to tak zmohlo, že jsem si říkala, že si dám oběd a půjdu si na chvilku lehnout, ale volala švagřice, že dorazí a půjdeme na chvilku na dětské hřiště před naším barákem, tak jsem se tam z posledních sil dovalila...holky, to dusno, to je hnus, teda! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jsem zpět a čekám na manžu, až dovalí z práce s nákupem a můžu se rovnou pustit do přípravy véči! Chjo, fakt mám pocit, že když jsem chodila do práce, tak toho všeho bylo nějak míň... :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz
Miso to jsi dobra! Ja tohle delala cely tyden, ale je fakt ze to nebyli veci jen z obyvaku, ale proste uplne vsechny mozny cetky a takovy kravinky.
26. kvě 2008 v 16:46  • Odpověz
Zuzi, nejradši bych veškerý takový kravinky vzala a bez milosti vyhodila, protože vím, že když to člověk za rok, dva bude probírat znovu, tak znovu vyhodí pár věcí a takhle by to bylo z krku a už by se tím člověk v budoucnu nemusel zaobírat a přidělávat si vrásky s nějakým pitomým přebíráním krabic :angry:

Já jsem ještě nebyla schopná si přebrat a roztřídit dvě krabice a jednu tašku, co jsem si přinesla z práce...fakt se mi do toho N E C H C E! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Panter, hoď sem hodinu a místo, kde se srazíme a budeme tam jako na koni :grinning:
26. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz
ha, tak se zase v pondělí uvidíme, ju????? :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: no paráda!!!

holky, mě se taky do ničeho nechce, dneska jsem jen vyžehlila a umyla nádobí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :fearful:
26. kvě 2008 v 16:57  • Odpověz
Hmm, Gábi, tak to jsi teda dobrá, dneska tak blbej den... :unamused: Já mám dělat tu véču a vůůůůůůůůbec se mi nechce.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale zkusím se přemoct a místo brambor udělat jako přílohu bramboráčky, takže se navnadím chutí :slight_smile: Ale kdo bude strouhat brambory....??????? :confused:
26. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz
teda kulli, ty takhle vyváříš??? To jsi fakt dobrá!! Nechceš někdy zajít??? :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz
u nas v nedeli vyvarela Vitana :slight_smile: koupila jsem prvne na zkousku takovy ty sikovny recepty syrovou omacku na zapekani a jediny co jsme udelala ze jsem to smichala se smetanou a nalila na maso a strcila do trouby a k tomu americky brambory z mrazaku. JIdlo dost dobry a prace zadna.

No ted se jdu chvili zase valet, chvili jsme ted uklizela a luxovala a citim ze ted potrebuju pekne hajat.

JInak jsem dopo vesela pradlo a uz ted je jak na potvoru suchy, tak jeste zehleni mi pribude :rolling_eyes: no ale uz jsme si mnohokrat overila ze nikam neutece :grinning:
Tak zatim!
26. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz
holky, tak jsem před chvílí dorazila dom a manža krmí Jáchymka :wink: byly jsme s mamčou v tescu a potkala jsem tam jck :wink:

tak my máme být v nemocnici ve 12h, tak nevím, jestli by to bylo lepší před nebo po :unamused: budu na vás mít zas tak ty dvě hoďky, protože mě tentokrát poveze můj táta, tak co myslíte, kdy by to bylo lepší? :confused:
26. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
Ahojky,

tak my jsme dneska zase spinkali od 8,30 do půl 5,15.... a pak zase spánek a vstávání o půl 9.... :grinning: :grinning:
Jééé, to je paráda, já se vyspím... :grinning: :grinning:

Panterka, tak sáme sraz teba o půl 2?? nebo jak to bude asi dlouho trvat v té nemocnici??? Klidně sraz až na 14,00 mě je to jedno...:slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
týjo, Gabi, teda to faaakt závidím :astonished:
27. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
Gabi, já právě nevím, jak to bude dlouho trvat, jako ta ko dlouho ne, ale jak dlouho tam budem čekat :confused: ale tak se srazíte a my pak dorazíme :wink:
27. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
jojo, asi to uděáme tak, že tam dorazíte za náma...:slight_smile: a kde se sejdeme???? Tobě bude jedno kam dorazíš??? nebo chceš nějakou lokalitu???? :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
mně je to celkem fuk :wink: mě poveze děda, takže pohoda :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:23  • Odpověz
za chvíli jdeme na převážení a já nevím, co dát malýmu na sebe :rolling_eyes:
27. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
tak co se sejít třeba na té Lannovce??? :slight_smile:
super, to je ok :wink:
no jestli je u vas takve dusno jako tady tak bych mu dala kratky rukav a na to mikinku...:slight_smile:

tak počkáme jak se k tomu vyjádří holky,ale klidně bych dala tu pasáž Daniela, tam je sezení venku a přístí týden má být krásně...:slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojky kdyz bude hezky na sezeni venku tak bych prubla na Lanovce tu Pasáž Daniela, ale kdyz to bude na sezeni uvnitr tak pokud vim se tam kouri :rolling_eyes:
Hele ale hlavne mi reknete je rec o tomhle pondelku, 2.6. ok?
27. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
buď bych přišla na sraz nebo bych vám písla, kde jste :wink:
27. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
ahoj dludli :wink: jj, o tom 2.6. :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz
holky, tak my se jdem vypravit k tý dr. :wink: tak snad už teď bude ta váha ok :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
panterrka: tak držíme palečky!!!!!!!!

ahoj Dludli..:slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
Terka,proč sis dala pryč z pasu tu pělknou fotečku s Kristýnkou a máš tam zase těhulovskou?????????
27. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím příchod!

Dneska jsem na nohou od půl šestý :rolling_eyes: , byla jsem u MUDr., tak malá se ještě nepřetočila a MUDr. nedává moc nadějí, že se přetočí a straší císařem :confounded: Ale jinak všechno v poho!

Takže příští pondělí 2. 6. na Lannovce v té Pasáži Daniela? A v kolik hodin? Už se těším!

Holky, vůbec nic se mi nechce, jsem dneska nějaká lemrovatá :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
Miso to je vopice tedy! :unamused: No tak nakonec vsechno to behani kolem oci zbytecne? No ale rika se ze pokud se mimi neotoci, ma k tomu nejaky duvod. No tak pokud by na cisare doslo, tak aspon usetris si svoje kukadla no a mohla bys u toho mit Tumu ne? Je potreba videt na vsem pozitiva :slight_smile:
POradil ti nejaky figle na otoceni? Casto narazim, na radu svitit zespoda baterkou :grinning: no ja vim, ale pry to fakt pomaha
27. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz
Miso taky jsi tak rozezrana? Ja mam porad hlad myslim ze jim tam zitra tu vahu asi strhnu :astonished: :grinning:
27. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.