• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Zuzí, tak to jsem se nasmála....svítit baterkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele, Tůma říkal, že nemám nic podnikat, aby se baby (jeho oblíbený termín) otočilo, jak píšeš ty, tak to říkal taky, že pokud je takhle, tak k tomu má svůj důvod (kratší pupeční šňůru nebo jánevímco) a prostě se to má nechat tak, jak to je! Hele, kočko, mě to vůbec nevadí, hlavně, aby ta vopice vopicovatá byla v pořádku :sunglasses:

Dneska jsem neodolala a jak jsou ty 20% slevy v Tescu, tak jsem tam koupila ještě jeden overálek s mikinkou, jsou to takoví ti neutrální medvídci, mikinka má kapucku a overálek medvědí hlavičku na prdelce...máš ho, Zuzi, v albíčku!

A jak je jinak? Týýýýjo, normálně jsem přibrala za 14 dní 2 kg :confounded: :confused: :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz
je Kulli, tak Viktorka se pořád neotočíla???? :fearful: myslím, že se už neotočí, že je už na to dost veliká, ne???
ale já byc se císaře nebála...já jsem celé těhu měla strach z porodu, chtěla jsem jít dobrovolně na císaře, abych neměla bolesti...:slight_smile: :slight_smile:
Uvidíš, že to zvládnete na 1*... :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
Presne tak hlavne aby mimi bylo ok.

No tak to ja do tesca uz nemuzu, ja uz vsechno mam!!! :frowning2:
no vsak se rozsoupnu v lete! Sukynecku a saticky, nebo prdacky kosile a tricicka s autickama!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tu soupravicku mam pochystanou do porodnice :sunglasses:

Holky tak co ten srazik dat na 1 hodinu?
27. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
juu ted mi volali za pul hodiny mame doma novou pracku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na konci tydne ma prijde domaci pekarna (objednana od unora! :angry: )

To se mam :grinning:
27. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
mě zrovnna dovezli lehátko pro Emmi, jupíííí...:slight_smile:
Akorát se musí šroubovat atd., tak s tím raději počkám na manžela...:slight_smile:

Dludli, klidně srazík v 1, je to o.k. ... :slight_smile:
27. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
Holky, já myslím, že se neotočí, i Tůma říkal, že už je hodně malá pravděpodobnost :confounded: , ale neva, hlavně, že je jí tak v bříšku dobře :wink:

Takže srazík v pondělí v jednu před pasáží? Jéééé, to by bylo moc fajn!

Zuzí, co bys radši, sukýnku nebo košilky s autíčkama? Já mám pocit, že krásnější věcičky mají na chlapečky, teď ty košilky, k tomu ty maličký kalhotky a rifličky, to je náááááádhera, doufám, že druhý mimi bude chlapeček :grinning:

Jééé, holky, vy se máte! Samý nový věci! Mě ráno přišla výzva, že mám na poště balíček s osuškama, tak pro něj okolo jedné skáknu :slight_smile:
27. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz
Jo, jinak mám připomínku.....postrádám Kratosku!!!! Ale zatím se mi neozvala ani na mobil, tak snad je ještě 2v1? :confused: :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz
Kulli a kdy má kratoska termín??Neříkala někdy v polovině června?? nebo z kraje????
27. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
Gábi, myslím 12. nebo 13. června! Ale doktor jí řekl, že malá je veliká a že by byl rád, kdyby to bylo o týden dřív...tak nevím, nevím!

Víte cooo? Písnu jí SMS! :wink:
27. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím návrat od dr., rovnou nám udělala i šestitýdenní prohlídku :wink: tak máme 3200g a 52cm - huráááááááá!!!!!!!!!! :grinning: dr. s náma byla mooooc spokojená :dizzy_face:
27. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz
Miso ja ti sama nevim co bych radsi, jasne je ze ve finale jde o zdravi a bdue to uplne jedno, ale jsme nejak presvedceny cele tehu ze to bude kluk, tak vsechno vybiram sice neutralni, ale pokazde sem si rikala jestli to na kluka neni moc holcici a tak, naopak jsme starost nikdy nemela, i kocarek jsme vybirali nejak hlavne aby sel klukovi, ale ted asi diky tomu, posledni dobou rada koukam po satickach, dokonce jak jsem uklizela ty bedny, tak jsem nasla svoje detsky nausnicky a rikala jsem si ze je necham vycistit vezmu je sebou pro vsechny pripady do porodky :grinning:

Gabi a Terko vy mate s nausnickama zkusenost, delaji to v CK hned po porodu? Je to dobre? Vy jste sly obe az dyl, coz tak je lepsi pockat?

No ted jdu na zahradu s kafickem chvili odpocivat, ted jsem tu cosi delala asi to bylo trochu moc :sweat_smile: tak se jdu natahnout. Zatim pa!
27. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz
Dludli, zvedni se z tý zahrady a pojď si něco poslechnout!

A vy holky taky!!! Mám novinku!

Psala jsem Petře (Kratošce), co jako s ní je, že tady plánujeme srazík a že doufám, že je ještě 2v1 a ona odepsala:

"Tak hrdě hlásím, že Vendulka se narodila v pátek 23. 5. 2008 v 9:22 hodin s váhou 2,48 kg a je to prdelka, snad budeme do konce týdne doma!"

Tak to koukám jako blázen, když jí doktor pořád tvrdil, že je malá velká a že by chtěl, aby porodila o týden dřív nebo půjde na vyvolávání!!! Chápete to?????????? :astonished: :astonished: :astonished:

Ale hlavně, že je jim dobře a mají se fajn! Samo, že jsem hned psala za nás za všechny oooooooohromnou gratulaci :grinning:
27. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz
ahoj kulli :wink: tý jo, to je novinka!!!!! :astonished: jé, to je Vendulka taky bobeček jako Jáchymek :sweat_smile: (ten měl 2,42kg) ale obr gratulace a hlavně, ať jsou holky v pořádku!!!!! :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
jé, tak to koukám, že porodila den po tom našem srazíku :sweat_smile:
27. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz
kulli, tak jí vyřiď, že jí moooooc gratulujeme a těšíme se na ně, na holky :wink:
27. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ty Panter, to je fakt! To je den po našem srazíku!!!! :astonished:

Už jsem psala, že posíláme oooooobrovskou gratulaci a že už se těšíme, až dorazí a dá sem fotečky!
Prý byl nakonec taťka u porodu! Oni pořád nevěděli, jestli jo nebo ne a nakonec JOOOOO!

Já mám z toho úplně husí kůži! Takže porodila o 3 týdny dřív, nemám pravdu? :grinning:
27. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
no, termín měla 13.června :wink: takže rodila v budějcích? doufám, že jí nerodil ježek :sweat_smile: :grinning: hlavně, že jsou v pořádku a půjdo brzo domů :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
jé, kulli, já jsem si už předtím všimla, že jsi změnila fotečku :wink: ale teprve teď mi došlo, že je to fotečka z toho našeho minisrazíku :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
Jojo, Panter, fotečka je z minisrazíku :grinning: Chtěla jsem mít nějakou těhulkovskou :sunglasses:

Panter, vy jste taky přibrali docela dost! Jáchymek je nádhernej brouček! A co ještě povídala paní doktorka? :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz
kulli, dr. byla mooooc spokojená :wink: už dostala i zprávu z porodky a její závěr je, že se malej výrazně zlepšil :wink: zatím odpovídá 6ti týdennímu miminku, takže není nijak pozadu, to jsem ráda :slight_smile:

ta fotečka se gabcos fakt povedla :wink:
27. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz
tak a my se musíme připravit a frčíme pro Hynečka do školky :wink: tak zatím papa :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 14:09  • Odpověz
Tak papa Panter a zase se ukažte! :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
woooooooow, co to tu čtu za novinku?????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my akorát dorazili domů z prcohajdy a hned taková super zprávička, tak to moooc gratuluji..:slight_smile: ty jo to je fakt sranda, den po našem srazu... :grinning: :grinning:

jen nechápu, jak dokroři vydedukovali, že má být Vendulka obřík?????
27. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz
holky tak ja na ty zahrade vytuhla jako spalek :dizzy_face: a ted jsem jak prastena palici a pripekla jsem si pupika

Ty jo tak den po sraziku, to je necoooo :grinning:

Miso ty jo uz to krouzi kolem nas :confounded: :grinning:
27. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz
holky nase mimo ma zase skytavku :grinning: to ma ted skoro porad, je to sranda.
Kocky tak ten srazik v pondeli v 1 hodinu pred tou pasazi? Mozna se muzem potkat rovnou vevnitr, ze by prvni kdo dorazi zabral nejaky prima stul :slight_smile: ja zkusim tentokrat nezaspat :grinning:
27. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz
Holky, to je s tou Petrou, cooo?

Jojo, Zuzi, už je na nás pomalu řada.... :astonished: Já mám pořád takový zvláštní tušení, jako by to mělo přijít dřív :confused: :astonished: Prostě pořád mám v hlavě, že bych měla koupit ten kočárek co nejdřív... :confounded:

Holky, to je pařák! Zuzi, bacha na sluní, je prý hodně nebezpečný!
27. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz
Jo, Zuzí, měli v tom Bejbycentru výběr těch autosedaček? Mám tendenci se tam zajet podívat :grinning:

Holky, asi mě nějak pálí prachy... :grinning: :grinning: :grinning:

Zrvona jsme dneska rozebíraly s tchýní, jak je hrozně draho a jak moc utratíme za jídlo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz
no celkem i jo, ale my jeli najisto pro tu co mame (ja to ted zapomela :grinning: ) jen jsme vybirali barvu. Prodavacka rikala ze nemaji uplne vsechny kombinace, nektere se daji objednat, ale lonske kolekce uz ne. kdyztak muzes udelat predvyber na jejich strankach tusim ze www.bejbycentrum.cz.

Jo uz vim Maxi Cosi CabrioFix :grinning:
27. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz
Jojo, tu chceme taky!

Teď jsem si byla pro osušky, jsou kráááásný! Fakt nádherný :dizzy_face:
27. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz
sem koukala do alba jestli je tam nahodou nemas :slight_smile:

Mm ted montuje novou pracku, musi chudak predelat topeni aby se tam vesla. Ale uz se tesim az bud prat :slight_smile: jen abych to pochopila, jsem zvykla jen na kolecko kterym orocim na cilo 7 pak kduz to dojde tak na 5 a je to :slight_smile: tohle bude ale asi uz vyssi divci :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.