• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Holky ahooooooj, to zase dneska bude pařák, cooo?

Mě nejspíš přijede odpo tchýně a má nejspíš v plánu chodit po obchodech a nakupovat a nejspíš by ráda, kdybych chodila s ní. No, jenže to se spletla, protože tyhle horka mi fakt nedělají dobře a když nemusím, tak jsem radši doma (nebo u našich na zahradě) :wink:
28. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz
:slight_smile: Ještě jeden dotaz, holky, máte někdo odsávačku hlenů na vysavač? Slyšela jsem, že musíte mít vysavač s regulací výkonu....???? Je to tak? Prý je tahle odsávačka mnohem účinější než balónková.... :confounded:
28. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky :wink:

kulli, my máme klasickou hadičkovou, takže nevím, jak to funguje :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz
Jéé, Panter, hadičkovou? O té jsem ještě neslyšela, zatím jenom o balónkové! Na jakém principu funguje?
28. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
ahoj kulli, máš jednu hadičku, její konec strčíš miminku do nosíku, ta jde do takový nadobky a z tý jde druhá hadička, kterou mám do pusy a vysáváš s ní nosík :wink:
to je ona http://www.internetlekarna.cz/inshop/-vsechny-produkty-/odsavacka-hlenu-pro-kojence-400955-[id-4092285].html
28. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
holky...

Emmi je nějaká divná, od včerejška poblinkává, musím ji snad každou půl hodinku převlíkat...:frowning2: myslíte, že to může být tím teplem??? pořád kňourá, pobrekává...klidná je u mě nebo u prsa...no ale to pak zase blinká...:frowning2::frowning2:

Panterka, je Jáchymek v těchle vedrech o.k. ???
28. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Gabi, zatím jsme ok, ale dneska jsem měla jít s kámoškou na prochajdu a ráno mi psala, že její malá od rána blinká :frowning2:
28. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
ha, takže by to bylo tím teplem??? to blinkání.....
:cry: :cry: :frowning2:
28. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz
Panter, už vím, co myslíš! To bude asi účinější, než ta balónková, viď!

Gábi, to je mi líto! Ale já myslím, že to tím počasím být může! Chudák Emminka! :frowning2:
28. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
kulli, jé tak to já nevím, my balonkovou nikdy neměli a tahle nám vyhovovala už na Hynečka :wink:

Gabi, já myslím, že by to mohlo být tím horkem, ale kdyby to asi nějak přetrvávalo, tak bych zašla k dr., já jsem totiž hrozná posera :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
ahojky Kulli..:slight_smile:

taky si říkám, že počkám, jak se to bude vyvíjet a kdyžtak brnknu k doktorce a zajdu tam.... :frowning2:

my máme doa balonkovou odsávačku,ale zatím jsem ji použila jen jednou, šušně Emmi vytahuji vatovou tyčkou do ucha...:slight_smile:
28. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
holky, tak my máme nadělení v plínce, tak jdu přebalovat, cvičit a vyrazíme do terénu :wink: papa
28. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
Chudáčci miminka, vůbec se jim nedivím, že jim není dvakrát dobře! Komu by taky bylo v těchhle vedrech!

Gábi díky! Nějkou pořídíme a uvidíme! :wink:

Asi bych taky brnkla doktorce, Gábi. Přece jenom.... :wink:
28. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
Ahojky,
omlouvám se, ale už jsem vysvětlovala Gábi do IP, že s malou se nic nelepší, takže převážně navštěvuju témata která se týkají našich "problémů" a vyčítám rady, protože tam to každý zažil, tak třeba ví jak na to ... a do Plánovalek chodím protože hlásim kdo odjel do porodnice, jak se tam má a jestli nerodí :wink: Tak se na mě nezlobte, mějte se hezky ať se daří dětem i těhulkám :wink:
28. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
holky, to vedro je děs...:frowning2: co budeme dělat v létě??????? :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2008 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, dneska bylo nádherně :wink:

GAbi, co Emminka? už je to dobrý? :confused:
28. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Holky, to vedro je fakt hrozný :frowning2: A má být ke konci týdne ještě hůř :unamused:

Je mi z toho vedra nějak divně! Mám pořád takový zvláštní pocit, jako by se malá měla vyklubat o něco dřív... :confused: :grinning:
28. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
Ahojky,
to vedro mě taky ničí, teď máme otevřený balkon tak to trošku profukuje :slight_smile:

Kuli a ty už jsi 37tt, to to letí to už by si mohla pomalu ale jistě rodit, tak hodně štěstí kdybychom se třeba do té doby nepotkali :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz
Kristý, děkujuuuuu, on ten Koník ukazuju trochu zkresleně, dneska je to přesně 36TT, takže zatím pohodička :sunglasses: No, ale je fakt, že už asi 2. den cítím takové nějaké zvláštní napětí, prostě takový divný pocit...fakt divný, jako bych měla nějakou předtuchu, že se to hrozně moc blíží... :unamused: Dneska jsem si dokonce sbalila věci do porodky a dala na stranu věcičky pro mimíska na cestu zpět :sweat_smile: A dokonce mám v hlavě takový váhání, jestli mám vůbec zítra jet do toho Zdíkova....(to jsem měla i včera a nakonec jsem dneska ještě zůstala v ČB)...no, byla by to prča, kdyby to přišlo dřív... :grinning:

Takže princezny, já se s vámi loučím, uvidíme se v neděli a v pondělí live na srazíku! Moc se na vás všechny těším, myslete na mě, jak si užívám horský vzdoušek a sluníčko! :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ahojda holky !!

tak Emm od odpoledne už neblinkala, jen málo papká..ale váhu si drží a nehubne.. :slight_smile:

Jee Kulli, ještě nerodit..:slight_smile: ještě tak 14 dní vydrž !!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Jinak Emmi mi tedka sama usnula v postýlce..asi jdu oslavovat, je to poprvé co dopoledne/ráno usnula bez mé pomoci...

tak pěkný den, to bude zase pařák... :cry: :angry: Jdu ale v 10 s kamarádkou po nákupech a na kafíčko...:slight_smile: tak se těšííííím !!!
29. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahoj jsem nemela nejak posledni dny cas, ale koukam ze pres to vedro se tu nic moc nedeje. No je to des. Vsak si hlavne vsechno reknem osobne v pondeli!!! :dizzy_face: uz se tesim :slight_smile:
29. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak jsme přišli z venku a dá se říct, že zalezli, protože je tam fakt hic :sweat_smile: chlapi za chvíli dorazí z výletu :wink: MM jel zas služebně do kladna, tak vzal Hynečka s sebou a vyčvachtali se v aquaparku :slight_smile: tak jsem ráda, že má Hyneček aspoň rozptýlení :slight_smile:

kulli, já bych jela na chalupu hned, ale nemůžu :frowning2: navíc neklapne ani víkend, protože má tchán narozky, tak musíme tam :unamused: chjo
29. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz
Kocky muzete mi nejak vic popsat jak to vypadalo kdyz vam odesla hlen zatka? No ja koukala do ruznuch diskusi, vim ze to muze byt hodne ruzne a tak, tak proste jen jak to vypadalo zrovna u vas?

Diky moc!
29. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz
ahoj dludli, mně teda neodešla :sweat_smile: takže nevím :confused:
29. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz
hm :grinning: tys to proste vzala hopem :grinning:
29. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
Zuzi, tak mě zátka odcházela dlouho, ale ty nejvetší kusy den před porodem a v den porodu...

když odcházela postupně, tak to jsou takové kusy hlenu, docela hodne husty a dlouhý..:slight_smile: nemusí být krvavý ani moc nahnědly..ale před porodem už krvavá je... :slight_smile:

copak, odchází ti????
29. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz
panterka: ty jo, Jáchymek taková malá prďolka a už pase !!!!!!! :slight_smile: :grinning: :grinning: Šikulka !!!!!!!!!!!!!!!!
29. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz
jééé, ahoj Gabi :wink: on zatím nepase, jen se snaží :grinning: už se mu na chvilku podaří udržet hlavu, ale ty nožičky máme pořád ve vzduchu :sweat_smile: ale trénujem, trénujem :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
a jak se máte? :wink:
29. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.