• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
no dneska byla Emmi večer pěkně vzteklá a brečelo se u nás....:frowning2: :frowning2: ale ted už spinká, snad bude zítra hodná !! :slight_smile:

už se moc těším na srazík !!!!!!
29. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz
Gabi, písni mi pak do ip, jak jste to vlastně s holkama domluvily :wink: já teda pravděpodobně dorazím později :sweat_smile:
29. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz
Gabi no me ne, ale snad se nebude tedy Kulllisek zlobit kdyz to prasknu, tak asi Mise odesla zatka, psala mi sms je myslim ted u rodicu, jestli stim nemam zkusenost ze neni u netu, aby zjistila neco vic. No tak jsem ji poslala sms nejaky info, ale je to u kazde tak jine :unamused: ze tezko rict.
No ale psala ze si to kdyztak necha zase na den po sraziku :grinning: at netrha partu

No dneska jdem uz na kute, nase mimo dneska dela jak divy. Bricho roste pred ocima a za chvili bude pryc :sweat_smile: od nedele mam termin presne za mesic :confused:
29. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
ty jo holky, vy jste se nám rozhodly rodit dřív??? :slight_smile: nechce se vám v tomhle teple nosit bříško, že?? :slight_smile: :slight_smile:

tak jsem moc zvědavá jak to s Míšou dopadne,ale doufám, že ještě nějak týden vydrží 2 v 1...:slight_smile:
30. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak jsme dneska byli v nemocce s Jáchymkem na odběrech :unamused: brali mu krev z prstu na krevní obraz a malej řval jako tur :sweat_smile:

kulli, teda, holky, drž a drž a drž :confused: ještě máš čas na porod :sweat_smile:
30. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
AHoj holky, no Misa ma termin za 3 tydny, tak to neni uz az tak brzo, spis kdyz se mala neotocila a vypada to tedy zatim na cisare, tak by asi nemela zacit rodit spontane ne? No ale to jsou dohady, psala mi ze si tavola k Dr aby to s nim probrala.
Tak jsem zvedava jestli na srazik vubec dorazi :grinning:
30. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
ahoj kočky, jdu vás pozdravit
jsem doma od včera, a je tu super
vendulku mám na klíně tak tu dlouho nepobudu
zkoušela jsem dávat fotečku, ale pořád je velká, tak si pohraju o víkendu

a děkuju za přání :slight_smile:
30. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz
Tak co holky vedro desny co?

Nam prisla v utery nova pracka tak porad peru, mam to misto TV (je s prednim plnenim) vcera jsme si pred no sedli s MM, ten si otevrel lahvace :grinning: no romantika. I pes koukal s nama, kroutil hlavou jak to nekdy psi delaji, jsou to pro ni nove zvuky. I papouch se divil, no proste z pracky je vyndana cela rodinka :grinning:
A dneska mi snad dorazi pekarna chleba, kterou jsem objednavala nekdy v unoru nebo kdy, nebyly tak dlouho na sklade :unamused:
30. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
tak jsme dorazili z prochajdy a jsem mokrá až na p..... :grinning: :grinning: to je mazec to horko...:frowning2:

jéé, Kratoska, vítej doma !!! vezmeš Vendulku ukázat v pondělí na sraz ??

musíš nám napsat, jak to všechno probíhalo, že jsi šla nečekaně rodit???? :wink: :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Kratoska gratuluju k Vendulce :slight_smile:

Venku hic, u nás doma je naštěstí fajn, máme ložnici na stranu kam svítí slunce až k večeru :slight_smile: Ale co budeme dělat v opravdovým létě to nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se držte těhulky, musí to být strašný :confounded:

A mimísci taky vydržte :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj
Kratosko zdarvim! JO zastav se v pondeli :grinning:

ja sem v tomhle pocasi jeste dostala blaznivej napad a pekla jsem listovy satecky, no sauna hadr :confounded:
30. kvě 2008 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky, s tím vedrem se přidávám :unamused: je to šílený, jen jsme došli s Jáchymkem pro Hynečka do školky a utíkali jsme se schovat domů :sweat_smile: odpo asi nevytáhnem paty :frowning2:

Petrus, gratulace!!! a už se těšíme na Vendulku!!! :slight_smile: :dizzy_face:
30. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
Panter Jáchymek je bobánek krásnej :dizzy_face:
30. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz
Terko, díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz
ahojda..:slight_smile:

jjo, Jáchymek je fešák..:slight_smile: :slight_smile: :wink:

Terka, chtěla jsem ti zkouknout Kristýnku jak roste - zda máš nové fotečky a ty jsi smazala alba?? :frowning2:
30. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Gábi já myslela že jsem ti to psala proč :grinning: nebo ne :sweat_smile: teď jsem z toho vedle, ale asi jo :grinning:
No já si to možná časem rozmyslim, ale spíš ne :sweat_smile:
Kristýnka roste, teď dělá asi největší pokroky co jsme u ní kdy viděly, je to super, pořád jí povzbuzujeme a ona se hodně tlemí, pláč bývá nejhorší večer, ale kočárek pořád nesnese :wink:

Já ti něco pošlu na e-mail :slight_smile:
A máte fotečky od foťáka? :astonished:
30. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
ahoj Terko :wink: jéé, víš, jak já už se těším, až se bude Jáchymek smát? :sweat_smile:
30. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
NEEEEEEEEE, fotečky nemáme a zuřím, budou prej v pondělí.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Terka o ničem nevím,nic si mi nepsala...:frowning2:

Emmi je taky pořád vysmátá jak beruška..nejraději mám, když se řehtá nahlas... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Panter já myslim že to brzo přijde, Kristý se prvně smála (že to nebyla ta křeč) když jí byl necelý měsíc (6.4.), ale to ještě nebylo vončo, takový to že ti pořádně ten úsměv oplatí to bylo až po druhým měsíci, ale vy jste šikulky tak třeba to u vás bude i dřív :dizzy_face:

Gábi já odepisovala těm co se mě ptaly a vím že s tebou jsem si psala do IP ale už mi nedošlo že to bylo kvůli něčemu jinýmu, mám v tom bordel :wink:
Tak se budu těšit v pondělí na ty fotečky :dizzy_face: A kolik jich bude nevíte?
31. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
ahojky vespolek, :slight_smile:

kolik bude foteček nevím, ale cvakal o 106...:slight_smile: ale on to přebere a vybere jen ty nejhezčí záběry,ale myslím, že tak 50 pěkných určitě...:slight_smile: :slight_smile: no jsem na to zvědavá !!!!! :slight_smile:

co plánujete na dnešek ??mě se do toho hicu nikam nechce...:frowning2:
31. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
Gábi my jdeme na dětský den na Výstaviště, začíná to od 10ti tak asi hned nějak z kraje, pokud se teda probere MM :confused: Pak uděláme doma obídek a co k večeru to se uvidí :slight_smile: Zítra jdeme na tenis a obídek si dáme tam :slight_smile:

Tak to je super že hodně fotil a můžu se zeptat na kolik to vyjde? :slight_smile: Mě štve že mi nefungujou ty jeho stránky ani se nemůžu podívat jak to zhruba bude vypadat :confounded: My bychom chtěli do ateliéru taky určitě ale až bude větší :slight_smile:
31. kvě 2008 v 08:32  • Odpověz
ha, on je dětský den???????????????? jééé, díky za tip, že bych šli taky????????? :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

vy jdete hrát tenis ??????? :slight_smile:
31. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Gábi no já jsem ho hrála, měla jsem trenéra, ale to je x let zpátky :sweat_smile: a MM umí dobře ping pong a je to trošku podobný :sweat_smile: tak uvidíme, jdou hlavně lidi od MM z práce, ale jestli ty to umí to nevim, asi to bude dobrá show :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jj je dětský den, na netu jsem o tom nic nenašla ale přišel nám domů leták :slight_smile: tak se tam můžeme potkat, ale já ještě nevim v kolik tam půjdeme :grinning: Malá se teď vzbudila, blbnou tak s MM, tak asi až jí nakojim a vystrojim, takže možná akorát na tu 10h, pokud teda nevytuhne dřív, to by se pak posunulo :slight_smile:
31. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
Tak je vidět jak hledám, tady to je :slight_smile:
http://www.vcb.cz/
31. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
Ahoj Gábi, byli jste tam? My jsme vyrazili asi v 9:30 a domů jsme přišly kolem 13h :sunglasses:
MM je vyfocený u policejního Mondea a Hondy takže to byl spíš den pro něj :grinning:
31. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz
ahojky,
jojo byli jsme tam,ale nikde jsem Vás neviděla..:frowning2: no nebo jsem si myslela, že jsem vás zahlídla, ale to bylo kolem 11 a šli jste už pryč...měli jsme Kristý v klokance??? a měla si černé triko a sukni??
no asi jste to nebyli vy....:frowning2:

chtěli jsme jet někam na vylet ale mě se nikam v tom horku nechce...:frowning2: :frowning2:
31. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz
autor
To jsme teda asi byli my, dovnitř jsme šli kolem 10h, hned zkraje a ven něco po 11h a pak jsme šli pěšky do Tesca a z Tesca na Vltavu střed :slight_smile: Měla jsem hnědý triko a džínovou sukni a MM tříčtvrteční kalhoty a košili a kde jste byli, měli jste kočárek? Já jsem vůbec váš kočík neviděla a to jsme se dívali :slight_smile:
31. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz
autor
A klokanku jsme měli to jo, my už jinak neexistujeme venku :unamused:
31. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz
tak to je možní ze triko bylo hnědé, viděla jem vás fakt z dálky.. :slight_smile: :slight_smile: ale riflová sukně to byla určitě...:slight_smile: tu jsem viděla i na dálku !! :slight_smile: stáli jsme u toho "přístřesku", jak tam hrála hudba - Dáda Patrasová...:slight_smile: no a vy jste šli už ven, takže fakt dálka..:frowning2:
31. kvě 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
Ahojky, dočetla jsem se v jiném tématu že Kuli praskla voda :astonished: tak na ní myslím :slight_smile:

Aha Gábi, tak to jsme se museli minout tak že vy jste šli po jedné straně a my po druhé a kočík jste měli?
31. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.