• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
cooooo???????? Kulli praskla voda?????????
ona měla tucha že porodí co nvidět, tak ta předtucha vyšla!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

tak držíme palečky!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

jjo, kočárek jsme měli,a brečící emmi taky.. :slight_smile:
31. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
Kulli už má mimi - Viktorku !!!! :slight_smile: :slight_smile: Dočetlajsem v jiné diskuzi..:slight_smile: Malá má 2,80 kg..:slight_smile:

velikááá gratulace !!!!!!
31. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Gábi: Tak to jsme byli úplně slepý, já jsem fakt pořád na tu stranu koukala a hlavně po kočárcích :dizzy_face:
To je super, že už to má Kuli za sebou, tak to bylo "rychlé" :dizzy_face:

Včera ta bouřka nám dala, byla hned nad námi, takže co blesk to rána jako z děla nebo snad větší, já jsem se vzbudila vždycky tak že jsem se strašně lekla, malá se taky budila, no to bylo něco, jindy mám bouřku ráda, ale tahle byla fakt divná a dneska nám neteče horká voda, jen taková vlažná, tak nevim co to je, snad se to do večer spraví, nebudeme koupat ve studený vodě :rolling_eyes:
1. čer 2008 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

co to čtu?????? kulli má Viktorku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooooooooooooooc gratulujuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile:

holky, ty naše srazy jsou nějaký začarovaný :sweat_smile: už chybí jen dludli :sweat_smile: jak to teda zítra bude????
1. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
Terka, tak naše Emmi chytla manýry vaší Kristý..:frowning2: teĎ má každý večer šíleny hysteráky, nevíme proč a je to děs... !!!!!!!!:angry: :angry: já jsem z ní na nervy... :angry: :angry: :angry:

Jinak panterka, doufám, že sraz paltí,ne ?? Psala mi Dludli a počítá s ním

Buřka fakt děs, já se hrozně bála, vůbec nespala, to byly řachy..:frowning2: :frowning2:
1. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz
Gabi, s tím srazem teda rozhodně počítám :wink: jejda, holky nám porodily, tak to nás bude míň :sweat_smile: ale zas by mohla přijít krista, ne? :wink: každopádně my s Jáchymkem počítáme, že dorazíme :wink:

jinak, dneska porodila naše sousedka dvojčátka :wink: a rodil jí Fialkovič :wink: :rolling_eyes: ach jo, já jsem fakt jediná :rolling_eyes:
1. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Gábi asi to budou ty tříměsíční koliky :frowning2: Mělo by to ale brzo přejít, jenže tím já se utěšuju už dva měsíce :pensive:
U nás se řve už i přes den, takže to už je fuk, v sobotu jsem s ní ale chtěla jet na pohotovost, snad cítila tu bouřku nebo co, protože fakt masakr :unamused:

Panter to je smůla s tím Fialkovičem :sweat_smile: Já si srazík ještě rozmyslím, včera jsme byli venku a bylo to zase za trest, zase jsem si říkala, proč jsem radši nebyla doma, tak bych nerada aby se to opakovalo :unamused: :slight_smile:
2. čer 2008 v 06:46  • Odpověz
Terka, tak Emmi taky přes den poplakává,ale to co předvádí večer je děs...to že nechće večer na noc jíst a vzteká se u toho už přecházím, říkám si, že je teplo,ale vůbec ani nechce spát a řev... :angry:

Včera byla vzteklá od 5 do 21,30, myslela jsem, že mě klepne pepka...:frowning2:

na srazík pojď, Emmi je taky schopná spustit v kořárku jak sirénka... :slight_smile:
Ale poslední srazík byla teda mega hodná, to musím říct !! :slight_smile:
2. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
autor
U nás když si myslim že bude malá hodná tak to je opak, já se toho fakt bojim, v týdnu jsem byla na procházce v kočárku jak to zase dopadlo se nebudu zmiňovat, v sobotu nám teda prořvala půl dne i doma a v neděli taky pár hodin, to vztekání se u jídla je u nás už dlouho, u nás to asi nebude teplem :unamused: a poplakávání to je vždycky akorát před tím velkým výstupem, buď řve nebo neřve :wink:
Ani na dovolenou nepojedeme jestli tohle bude pokračovat a to řekl sám MM, takže můžete vidět, že nejsem žádný psycho :pensive: Prostě se to nedá :wink:

Takže vám přeju raději dopředu hezký srazík, dokud tohle bude pokračovat, tak budeme sedět doma na zadku :confounded: :pensive:
2. čer 2008 v 07:29  • Odpověz
Terka, chlapi to ale snáší hůř,
2. čer 2008 v 07:34  • Odpověz
jsem to nedopsala a odeslalao se to..:frowning2:
takto jdu psat znova, moment
2. čer 2008 v 07:34  • Odpověz
jak jsme šli v sobotu na ten den dětí, tak Emmi brečela v kočárku no a MIlan z toho byl paf, nechtěl s ní jít ani na to vystaviště, že na nás budou lidi koukat, já jsem mu řekl,ať je v klidu, že to tak nesmí brát, že já jsem na to prostě zvyklá...

no skončilo to tak, že já jsem tlačila kočár a Emmi se nesla u MM v náručí...:slight_smile: a Emmi neplakala a lozila co se kde děje...:slight_smile:
2. čer 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
Gábi my to neseme oba dva hůř, u nás to nejsou vyjímky, ale pravidlo, ale jak jsem tu už jednou napsala, už to tady nebudu pitvat, radši :wink:
Jak píšeš o Milanovi tak to Martin je zase opačný, já řeknu že když brečí tak nikam nejdu a on že to musím zkoušet, ale o víkend uviděl jak se zkouší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těšíme až budeme jezdit ve sporťáku, jestli je to teda taky tím kočárkem, ale to si počkáme, zatím perfektně zabírá klokanka :slight_smile:

A co děláte teď? Kristý podřimuje, dopoledne bývá u nás spací :slight_smile:
2. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
u nás se přes den vůbec nespí...:frowning2: :angry: leda v tom kočáru usne a to vydrží spinkat dlouho,ale někdy trvá, než v něm zabere...:slight_smile:

ted je v postýlce a kouká na kolotoč a okusuje hrací špendlík... :slight_smile: ale vykvikává beruška moje, takže ji budu muset jít vzít...
2. čer 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
Tak jsem to pěkně zakřikla, jestli podřimovala 5 minut tak to je moc, tak se mějte hezky, hezký ten sraz :wink:
2. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky :wink:
2. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
dobré ránko :wink:
2. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
koukám, že než se sem ráno dostanu, tak mi utečete :sweat_smile:
2. čer 2008 v 08:10  • Odpověz
ahojda panterka..:slight_smile: neboj, pokecáme za pár hodinek osobně...:slight_smile:

má někdo nějaké nové zprávy o Kulli a Viktorce????? :slight_smile:

a Kratoska dneska s Vendulkou dorazí???? :slight_smile:
2. čer 2008 v 08:22  • Odpověz
Gabi, já vůbec nevím, ale myslím, že na kratosku má číslo asi právě kulli :sweat_smile:
2. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj tak jsem tu konecne , predem hlasim ze rodit nehodla a dostavim se na sraz! :slight_smile:

Nam nesel od bourky net, a jeste ke vsemu jsem nebyla u mobilu, takze vcera jsem si precetla sms od Misi ze ji v soboru dopo praskla voda, a v 16:30 mela malou Viktorku u sebe :dizzy_face: Psala jsem Gabi, ale ta mi pak psala ze se to tu na MK uz vi :slight_smile: No jo zensky :grinning:

Takze jak jsme uz tady naznacovala, ve ctvrtek odesla Mise hlen zatka, mela predtuchu, ja jsme si to skoro myslela ze to bude behem vikendu, jeste jak byla ta desna bourka, tak jsem si rikala ze to bude porodu! (ale to byla Viktorka vlastne uz na svete :slight_smile:) V patek to konzultovala s Dr, jelikoz mala se neotocila, ten ji uklidnit, ze zatka muze odchazet klidne i 4 tydny pred porodem, takze mi psala, ze v klidu, neplasi no ale nakonec se to rozjelo, mozna i to vedro.
Rodila cisarem., psala mi ze to hodne boli, ze ji dovlekli druhy den po porodu do sprchy, tak ze to byl porod II :unamused: ale nadsena z dorktoru a sestricek, ze jsou moc fajn, no a samo ze z Viktorky, psala ze je to princezna :dizzy_face:
Taky psala jak ted jeji manzel chudak lita :sweat_smile: ze shani kocar, vari, pere, no prislo to zkratka nejak driv nez cekali.

JInak musim rict ze nas to doma docela poplasilo, zacali jsme honem uklizet a chystat :slight_smile: ale ja myslim ze my to jeste vydrzime. Co jsme tak postrehla, tak pred porodem, uz vsem znamym bylo zle, jako v tom smyslu ze uz nevedeli jak si sednout, lehnout, zada je boleli atd, ze uz zkratka rodit i chteli, ale me je bajecne, ja bych to vydezela z brichem jeste jak dlouho :dizzy_face:
2. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
ahoj dludli, kdybys sem ještě nakoukla, tak nevíš, kde kulli leží? :confused:
2. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
Dludli díky za popis Míši porodu, hlavně že jsou holčičky v pořádku, chudinka ta jizva musí bolet :frowning2:

Holky našla jsem článek ve kterém jsem se našla, vím že pro vás je těžký pochopit co prožívám a několik mamin tam zmínilo že kdo nezažije nepochopí a platí to, tak kdybyste chtěli juknout, tohle jsme my :wink:
http://www.rodina.cz/clanek4837.htm
2. čer 2008 v 11:51  • Odpověz
Kristy moc pekny :confused: :grinning: jeste ty kocky vam chybi ne?

Skoda zes neprisla! Dneska to bylo takove komornejsi ale moc fajn. SNad ti to nekdy vyjde, jestli Kristynka dovoli :grinning:

KOcky tak kdo se upek? Jeste ze me nakonec vyzved MM autem jinak bych asi nedolezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted vzal psa ze jde na poradnou porchazku, ale uz mi psal sms ze si odrel nozicku a ze jde do hospody :grinning: takze jdu za nim.
2. čer 2008 v 18:30  • Odpověz
ahoj holky, tak taky hlásíme návrat domů :wink: s MM jsme ještě docela utráceli, ale domů jsme nakonec dorazili bez úhony, bylo to lepší než cesta do čb :wink:
2. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahojík,

dalal jsem do alba pár foteček od fotografa, víc dám až bude emmi spinkat...dneska jdeme ale na očkování, tak nevím nevím, zda najdu čas, po něm jsou prý děti mega protivný, mají teplotu, apod., tak uvidíme
3. čer 2008 v 07:24  • Odpověz
Mějte pěkný den, papa
3. čer 2008 v 07:24  • Odpověz
ahoj Gabi, moc pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
cauky ty jo ja tam vypadam jako balon :confused: :grinning: na tech fotkach

dneska jsem zase cely den v lufte, ale aspon ze to vypada ze nebude tak desny vedro!!!
3. čer 2008 v 09:28  • Odpověz
ahoj dludli, náhodou jsi ukázkovká těhulka :wink:
3. čer 2008 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.