• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Tak jsem zpět od Dr. z hexy....píchání v pohodě,ale ta cesta domů děs, hysterák v kočárku, tak mi nezbylo nic jiného, než ji vzít a kočát tlačit před sebou, take mám ruce úplně odravnané...:frowning2:

teď vyčerpáním usnula,ale děsím se jak na to bude reagovat..:frowning2:
3. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Panter ja si nestezuju jsem spokojene se svym briskem, jen jsem vzdycky desne prekvapena nad fotkama, sama sobe si pripadam tak nejak celkove mensi :grinning: tak me pak fotky vyvedou z omylu :grinning:
Gabo treba to bude i tim pocasim, je to des tohle. Chvili vedro, dusno, tak div ne zima a slejvaky a bourky.
3. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
cauky ja dneska nemohla dospat. Asi tim ze MM mam na cestach. vcera byl v Teci na nejakym skoleni, takze se tam vecer pochopitelne kapanek zlil a rano jel z Telce normalne do prace, takze vlastne ted je asi na ceste. No ja uz cumakuju od 4. Myslim ze zhruba za mesic si budu nadavat ze jsme nespala kazdou volnou chvilku :grinning: No ale tak treba neco aspon udelam, kdyz budu mit takovy dlouhy den :slight_smile:
4. čer 2008 v 06:19  • Odpověz
Dobré ránko,

no moc dobré ne, hlásím, že o roce dorazila mrcha a hendka mě vzala utokem, takže bolesti...:frowning2: :frowning2:

Jinak Emmi měla večer klasicky hysterák, už mě to ani nepřekvapuje, takže zalomila asi o půl 10 neustálím houpáním v autosedačce, už fakt nic jiného nezabíralo..:frowning2:´

tak mějte pěkný den, já jsem zpruzená z té mrchy a počasí taky stojí za prd...:frowning2:
4. čer 2008 v 09:02  • Odpověz
Cauky Gabi, me se tedy tohle pocasi zamlouva vic nez ten parak o vikendu :unamused:
4. čer 2008 v 10:42  • Odpověz
koukám, že jsme tady zůstali jen 3... :confused: :unamused: taková silná trojka.... :slight_smile: :slight_smile: no musíme vyčkat až se holky s mimískama zase zapojí..:slight_smile:

jak to jde Dludli?? na čempak děláš, když si už taková čiperka od rána??????
4. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
nazdárek :wink: tak hlásím návrat z prohlídky po šestinedělí :grinning: můžem na to hupnout :grinning:
4. čer 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahoj, no nic moc, trochu jsem stelovala kolibku, molitan do ni, zitra mi mamka priveze nejaky povleceni atd a hlaven ty houpadla k tomu, zatim stoji jen na nohach tak se uz tesim.
Rano me trochu prepadli prvne obavy, uz se to blizi, jestli vsechno zvladnu, bulela jsem mame do telefonu ze budu delat vsechno spatne a ze s ebojim z eneco nenavratne zkazim a tak :sweat_smile: no hormonky :grinning:
Pak jsem vytrela, to me stalo clovece uz dost sil, jeste bylo zrovna dost dusno Asi ve dve se stavila kamaradka, odjela pred chvili, takze takovy pohodovy den. Smyla jsem nadobi, posloucham cimrmany a sleduju co se kde na MK sustne :grinning: doufam ze jeste zvladnu nejaky lehci povrchovy uklid, at se zase nekam pohnu.
4. čer 2008 v 16:10  • Odpověz
panter tak gratuluju :grinning:

koukam ze Gabcos sype nove fotky do alba, moc se mi libi ta cervena, to je parada!
4. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
už fotečky zase nesypu, musím k Emmi...:slight_smile:

ale děkuji...:slight_smile:

jinak se neboj, všechno zvládneš lehce, myslím jako péči o mimi, taky jsem se děsně bála a myslím, že to zvládám dost dobře !!! :slight_smile: :grinning:

panterka: tak si to pořádně užijte !!! :slight_smile:
4. čer 2008 v 16:47  • Odpověz
jééé, holky, díky :wink: myslím, že největší radost má MM :grinning:
4. čer 2008 v 16:53  • Odpověz
Gabi jsem si te nasla na brms :dizzy_face:

Panter ze ho zdravime :sunglasses:
4. čer 2008 v 17:16  • Odpověz
dludli :grinning: :grinning: :grinning: víš co? :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahojky,

jéé dludli a jak se ti líbili fotečky ze svatby..?? .:slight_smile:

holky, já jsem nějak hotová a zcela vyčerpaná, ta mrcha mě dává zabrat, hrozné bolesti a navíc mám pocit že snad vykrvávím..:frowning2: první měsíčky po porodu hodnotím jako horor...:frowning2: :frowning2:

Máme lamaze...:slight_smile: objednala jsem Emmi tu dlouho housenku, tak je z ní hotová, pořád ji ocumlává a studuje...:slight_smile:

No, ale nevím zda si to zasloužila beruška moje, večer opět velký hysterák..:frowning2:

mějte se pěkně,pa
5. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky :wink:

tý jo, Gabi, nestraš :confused: já mám dneska taky takovej pocit, že to břicho cítím, tak doufám, že to je jen tím, jak to tady čtu :sweat_smile:
5. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
panterka: ty máš ještě na měsícky čas,ne???
5. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
Jo, Gabi, to já nevím :sweat_smile: třeba už si vůbec nepamatuju, jak to bylo s Hynečkem, ale to jsem vůbec nekojila... jen vím, že jsem si hned po šestinedělí nechala napsat prášky :sweat_smile: teď půjdem nejspíš do tělíska
5. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
holky, já mám takovou radost, Emmi dneska poprvé vzala z pasení koníku do ruk hračku před sebou..:.-)

je to fakt šikulka, koníky pase prvotřídně, hračky si bere do ručiček v pohodě, hrozně povídá, řehtá se nahlas, no je s ní prdelka s moji berunkou milovanou...:slight_smile:

aspon něco mi zlepšilo náladu, když mi je od rána mzerně..:frowning2:

a jak se máte vy??? co dludli, ještě se dneska neozvala...

a nějaké zprávy o Míše nebo Pétě???????
5. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
Gabi ja se ozvat nemohla, jelikoz jsme teprve pred hodinou vstala :sweat_smile: fakt. No vcera jsme myslim az tolik nedelala, ale leto nejak stavkovalo, uz je viditelne ze mi klesa bricho, vcera me vsechno nejak zmahalo.

Svatebni fotky krasne, mas moc mily usmev :slight_smile: Hlavne jsi fotogenicka, to je videt i na fotkach s Emmiskem.

KOcky a kdy se tak dostava MS po porodu? Ma to tedy nejak souvislost s kojenim nebo jak? Ja jsem si asi myslela ze to pak od sestinedeli jede uz kazdy mesic :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
díky...se tu červenám...:slight_smile:

no MS trochu na kojení záleží, pokud nebudes kojit vůbec tak ji podle mě dostaneš hned po 6-ti nedělí, pokud kojíš, tak počítej tak za 3-4 měsíce...:slight_smile: možná i déle, já nevím

ale kazdopádně vím, že každý tu první MS po porodu protrpí, je to fakt hrůza...:frowning2:

ty jo spát do 12 to je pohodička !!!! :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky se omlouvám, že Vám sem tak vpadám, já už mám totiž roční slečnu:slight_smile: pocházim z ČK a bydlím teď v ČB..ale jen k té MS..opravdu záleží jak pravidelně kojíte, já jsem kojila po 2h a MS se dostavila v půl roce Karolínky, dneska jí stále kojim, už jen tak aby se neřeklo a MS pravidelně přijíží:slight_smile:)) Máte krásný miminka a těhulkám přeji ať stráví poslední dny s bříškem v klidu a pohodě a ať mají bezproblémový porod a krásný začátek toho nového... :wink:
5. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
Hm vida co ja se jeste vsechno nedovim.

Jo a Mise jsem psala sms, zatim neodpovedela. V utery se chystame konecne na prohlidku CB porodky, behem vikendu snad zvladnem Krumlov. Kdyby tam Miska jeste v utery byla tak se zastavim, ale to snad uz bude doma

Jeee zrovna mi pise :slight_smile:

Maji zloutenku, tak se opalujou pod modrym svetlem, nevi jak dlouho tam jeste budou, psala ze ji zitra ustrihnou uzliky :confused: tak nevim mysli tim nejak stehy? Mozna. JInak se ji uz chce domu, pry je to tam nic moc :unamused:
No ono kdyz je clovek celej rozbolavelej tak se lip lezi vzdycky doma!

Budu ji pozdravovat!
5. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz
A nse mimi me zase stoucha do zeber, ze mam jit delat neco jineho nez drepet u PC, tak musim poslechnout (ona takova dobre mirena podzebrovka je pekne protivna a to nase prte je v tom prebornik :grinning: )
5. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz
jé, dludli, to je Míša asi na neonatologii :sweat_smile: jak jsme leželi s Jáchymkem, ne? tak to se jí nedivím, že chce domů :frowning2: tam je to děsný na psychiku :unamused:

tak až za sebou budete mít ty prohlídky, tak písni, jak se Ti to zdá :wink:

Gabi, koukala jsem, že prodáváš světlušku freddie :sweat_smile: pročpak?
5. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz
jen nakukuji, mám u sebe Emmi..

my už doma jedno lamaze máme...:slight_smile:

držíme Míše palce at jsou už brzo doma !!!!!
5. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz
my jsme právě dostali od holek červnovek toho koníka a Jáchymkovi se hrozně líbí (i když zatím jen omezeně :sweat_smile: ) :wink:
5. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz
koník je moc pěkný, my jsme koupili tu hrací housenku..:slight_smile:
5. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
já to vůbec neznala, ale holky mi připravily překvápko, vůbec jsem to nečekala :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz
Jo Misa psala ze je na neonato

holky ja mam zas ruce a nohy jako konve, tohl epocasi tesne pred bourkou me znici :angry: hlavne na 5 mam objednany holky z prace, mely jsme grilovat ale nevim co z toho bude :unamused:
5. čer 2008 v 15:21  • Odpověz
dludli, ne že nám porodíš :sweat_smile:
5. čer 2008 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.