• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
hodlam rodit az v cervenci :slight_smile:

tak pocasi vydrzelo, grilovacka se vydarila, mam z toho dobry pocit a tesim se az se s holkama zase nekdy uvidime. No ale to bude asi uz i s mimi :dizzy_face:
Tak jsem zase dneska pekne utahana, ale tak prijemne. Takze si skaknu do sprchy a asi zalezu s knizkou nebo tak neco.
Mamka mi dovezla nejaky mimi vecicky, tak se jima mozna jeste pohrabu :dizzy_face: a pujdu haji :pensive:
5. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
dludli, to je správný :wink: teda my měli dneska děsnou noc... začlo to už večer, když malej řval po kojení a flašce hlady a nechtěl zabrat :frowning2: nakonec se to MM povedlo... a pak jsme byli klasicky vzhůru ve dvě na jídlo, pak naštěstí usnul brzo, ale teď jsme vzhůru od půl pátý :unamused:
6. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
ahojky,

panterka: u nás večer opěšt děs a hrůza, hysteráček...:slight_smile: pořád máme bitku s manželem, on tvrdí nechat vybrečet, že se naučí a já ji vyřvat nechci..:frowning2:

co radíte???

to počasí je děs, co?? potřebuji na poštu pro balíčky z MMB :grinning: a nikam se mi nechce...:frowning2:
6. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
panterka, takový malý Jáchymek a už takový zákeřny???? :slight_smile:

my vstávali dneska o půl 8, juchajda......:slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2008 v 10:07  • Odpověz
ja v 10 :grinning: ale nechci provokovat :sweat_smile:

Gabi s tim vyrvanim nevim. Kazde dite reaguje jinak, u nekteryho to muze byt dobry napad u nekteryho ne. Tezko rict. Mozna to proste jednou zkusit a uvidis. Treba to zabere a Emmisek usne no a nebo ne. Pro jednou ji to uricte nikterak neublizi.
Otazka je jestli rve schvalne, jako aby si te privolala, pak bych ji vyrvat nechala, at si nezvyka. ALe jestli j eji nejak ouzko a potrebuje tvoji pritomnot, tak pak zase je dobry ji to poskytnout. SI myslim
6. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
Gabi n apostu si muzes zavolat pro opakovany doruceni, domluvite si den a oni ti to znova privezou, ale nereknou ti hodinu, chce to byt cely den doma. I kdyz me to takle vetsinou vzdycky dovezli kolem poledniho. Nekde na tom oznameni o ulozeni zasilky je telefon kde se to da vyridit.
6. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
Psala mi Misa, zloutenka klesla, presunou je do vyhrivany postylky uz na zloutenku nesviti, mala nabira ma ted 2660g coz je o 50 vic nez vcera, takze kdyz bude vsechno ok v nedeli je pusti domu. Miska uz se moc tesi, no ten tyden se asi vlece :unamused:
6. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
Tak copak zensky co dnes delate? Ja ted umyla nadobi po vcerejsi grilovacce, tak se chvili natahnu a pak asi tedy sbalim do te porodnice, pro vsechny pripady :grinning:
6. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz
ha, tka sjme se vypravili na tu poštu a dát vyvolat na počkání pozvánky na křtiny...:slight_smile:

kompletek (šatečky a takové ty krátke kalhotky pod ně) co dorazil pro Emmi je nádherny, mám radost, navíc mi ráno donesla poštačka další balíček s overálkem pro Emmi...takže jsem happy...:slight_smile: oboje moc moc pěkné !!!!!!

Z Míšy A Viktrorky mám radost, už se těším na oblečky !!!!!! :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
A mas to nafoceny? Je ja mam cim dal tim vetsi pocit ze bych chtela holcicku :sweat_smile: videla jsem ted tady na bazarku uplne nynyny zluty saticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ted jdu chvili cist neco v leze tak zatim
6. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
nemám, ale muzu ti dát odkaz na MMb, jestli se chceš mrknout..:slight_smile:

tak si pěkně počti, pá
6. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, my jsme s chlapama spali :sweat_smile: po tý noci :unamused: no a teď mě vytáhla sms od jedný naší červnovky, která porodila císařem, řekli jí, že by to měla být nejspíš holčička, tak se na ní těšila a je to klučík :astonished:
6. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz
je je, jeste ze ja to nevim nam by se taky urcite sekli. No tak snad neni moc smutna :slight_smile:
Ja sem si ted pekne vegetila v siti, docetla jsem Neznou naruc rodicu a za chvili tu ma byt kamoska. Tak si dam nejakou svacu at se tak desne necpu pred ni :grinning:
Gabi jo hod odkaz :slight_smile:
6. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
Panter děkuji, chudák Dani císař a ještě počítali s holčičkou :astonished: :frowning2:
Doufám, že jsou ale jinak v pořádku, dáš mi kdyžtak na Dani číslo do IP? Ráda bych jí písla osobně :wink: Díky :slight_smile:
6. čer 2008 v 15:37  • Odpověz
Terko, ona si pak změnila v profilu, že dr. tipoval, tak s tím možná napůl počítala, ale moc jsem jí ti Terezku přála :frowning2: hlavně že jsou ale v pořádku, šla na císařem protože se miminku nedařilo :frowning2: číslo posílám
6. čer 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
No je to ale blbý zjištění, když ti Dr. řekne že spíš holka a pak je to kluk, samozřejmě každýmu jde o to zdraví, ale je to asi divnej pocit, za číslo díky :wink: Já musím jít, ještě dám vědět kdyby se mi ozvala Lakme :wink:
6. čer 2008 v 15:54  • Odpověz
kristý, díííky :slight_smile: pááá
6. čer 2008 v 15:57  • Odpověz
holky pokousim se zabalit tasku do porodnice, poradte potrebuju sebou kosmetiku na mimi, a brali jste si nejaky "domaci" obleceni? Nebo se travi cas v pyzamu a zupanu a tak?
6. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
Dludli záleží kam jdeš rodit :slight_smile: a já to nevím :sweat_smile:
V Krumlově na mimčo plenky a vlh. ubrousky v Budějovicích na mimčo nic :wink:
Věci bych si vzala na sebe župana min. 2 košile :wink: Je to nemocnice takže chodíš v nemocničním, teda v košili, ale jestli jdeš do těch Budějovic tak fakt minimum věcí sebou :wink:
6. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
dludli, v civilu jsme chodily jen na tý neonatologii v budějcích, jinak na oddělení v košili a župan :wink:
6. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
jj diky, ja to prave porad nevim kam pojedu :unamused:
Panter a jeste jak to je po porodu me daji na sestinedeli a kdyz je mimi ok tak odtud jdu domu a na neonato jen kdyz je neco s mimi,jako treba Misa tam je se zloutenkou, nebo na neonato davaji vsechny mamky? Hm to asi ne. No radsi jsem za blba tady nez pak byt jak alenka v risi divu v porodnici :slight_smile:
6. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz
dludli, normálně s donošeným mimi, který nemá problémy jsi na šestinedělí :wink: pokud by mělo žloutenku, tak pak překládají na neonatologii kvůli svícení :confused:
7. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahojky,
jak se máte při víkendu? Musím říct, že dneska máme tři měsíce a už dva dny nebyly večerní řevy u nás :astonished: :dizzy_face: Ještě to musim zaklepat, bojim se aby se to nevrátilo 100x horší :pensive: Tak ta kolika u nás trvala přes dva měsíce, jestli je to konec!! Prostě mazec :slight_smile: Ještě si občas pořveme, ale do hyteráku, při kterém nepomáhalo naprosto nic to má daleko. Dneska už jsme byly na procházce a nakoupit tak jsme vyvětraný a malá ještě dospává :slight_smile:

Přeju hezký zbytek víkendu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. čer 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
Panter kdy se vlastně "stěhuješ" na tu chatu? A noťase máš sebou? :slight_smile:
8. čer 2008 v 10:36  • Odpověz
Ahojda holky,

jéé cauvec Terka..:slight_smile:

vůbec koníka nestíhám, dali jsme se do hledání parcela domečku, takže veškerý čas trávíme tím, včera jsme byli objet nějaké pozemky a dneska razíme taky...:slight_smile: to je radosti - vidina vlastního bydlení !!!!! :slight_smile::slight_smile:

Terka, no to je moc dobře, že hysteráky skončili, u nás teda pořád trvají...:frowning2:

tak pá, musím ryhle udělat oběd a pak zase hrrr na domečky...:slight_smile:
8. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Gábi to je super, já jsem se teď do těch domečků taky nějak dala, objednala jsem si z netu katalog Welfast a ještě chci kupovat jeden katalog, ale u nás je to spíš takový slintání než realita :slight_smile:

Vám ty hysteráky začly teprve nedávno, ale když už jste tak velký tak si myslim že přes dva měsíce jako nám vám trvat nebudou :slight_smile: :wink:

Tak dobrou chuť a ať dobře pochodíte s tím pozemkem :slight_smile:
8. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
Je Gabi zavidi zavidi :sweat_smile: s tim pozemkem, no snad neco pekneho najdete, je to docela tezky, kdyz ma tedy clovek pozadavek na konkretni lokalitu.

My byli vcera na svatbe, bylo to naprosto bajo, pekne jsem si to uzila, lip nez nasi :sweat_smile: ale to tak asi je, clovek ma starost co vsechno a kde a aby vsechno klaplo, takle se nestara o nic a jen si to uziva, navic kdyz me vsichni okukuji a chvali ze jsme dobra ze v 9 mesici vymetam svatby :grinning: Nejlepsi byla jizda v kolone, svatba byla na ZUmberku, takze cca 45 minut jizdy z Budejc, kolona mohl amit dobre 30 aut, vsechny nazdobeny, tutali jsme jako blbi, no to byl pro me zazitek nejlepsi :grinning: tedy nez nam do pulky kolony vjel kombajn, pitomec, pak za jakou dobu ho napadlo ze by mohl kolonu pustit, tak se uhnul na stranu (tu moznost mel uz vickrat) no par aut pustil a pak se proste zase rozjel, takze posledni auta vcetne nevesty zase odriz, no blb. Ale aspon jsme meli vsichni cas vyskakat u tvrze a fotit prijizdejici nevestu :slight_smile:
Ted jsem dala pect svuj prvni chleba v pekerne, mamky muz ma narozeniny, mirime odpolene na oslavu a chci mu ten chleba dat jako darek (delam cesnekovy, po tom by se utlouk) tak snad se povede, i kdyz vsude pisou ze prvni vetsinou ne :unamused:
8. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
Dludli ahojky, teda to je něco to bych pana kombajnistu pěkně vytroubila :rolling_eyes:
Co se týče toho chlebu, já cokoliv dělám prvně tak se mi to povede nejlíp :slight_smile: pak už se mi to třeba nikdy tolik nepovede, tak ať máš úspěch :slight_smile:
8. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jo tak to me se stava casto taky :slight_smile: s tim ze prvne zadari nejlip. Tak uvidime, za chvili by uz mel byt.
No a na kombajn jsme troubili jako blbi, jenze my troubili jako blby celou cestu :sunglasses: na vsechny
8. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahojky, tak jsme zpět, nějaké parcelky vyhlínduté a za dobrou cenu !!! jééé,mám radost!! :grinning:

holky, chtěli jsme se ještě stavit cestou zpátky v IGy,ale je celé uzavřené, oblepené páskou Policie a všude policisté, nevíte co se tam děje??? :slight_smile:

dludli, paráda, jak jste si užili svatbu, taky bych hnedka šla !!! :slight_smile:
a chlebík bych si taky dala...:slight_smile: tak doufám, že se povedl !!!!

Terka doma máme katalogy domečku, tak rádi půjčime jestli chcete...:slight_smile:
8. čer 2008 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.