• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Gábi to je od vás hezký :dizzy_face: My ale jen čumíme a slintáme, pak vám budeme chodit slintat na váš pravý domeček :grinning: Jsem ráda, že jste našli nějaké pozemečky, všechno šlo tak nechutně nahoru :confounded: Tak jsem se ptala MM jestli neví co se stalo u IGY - byl v práci a taky neví :confused:

Dludli tak doufám, že se povedlo, pak napiš :slight_smile:
8. čer 2008 v 16:51  • Odpověz
Terka, já jsem zvědavá co se tam děje...:slight_smile:)

nikde nikdo...:frowning2:
8. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
Tak u nás se dnes večer zase řvalo, to se dalo čekat že byly světlý jen dva dny :unamused: Ale ani mě to nepřekvapuje, už jsem si zvykla :slight_smile: spíš mě překvapuje když se nic neděje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To by mě taky zajímalo co se tam dělo, třeba bude něco ve zprávách a když ne, tak to nebylo až tak zajímavý :sweat_smile:
Teď tu lítají zase hromy, blesky, prší ... tak to by mělo pršet podle pranostiky teď 40 dní :confounded:
8. čer 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
Jo Gábi jak se domluvíme na tu Světlušku? Já můžu klidně poslat ty peníze hned třeba na ten účet a vzít si jí můžeme jindy :slight_smile: já jsem akorát nervní jak to pořád neni zaplacený že na to furt musim myslet :sweat_smile:
8. čer 2008 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím návrat z chalupy :wink: počasí nic moc, ale bylo to fajn :slight_smile: Terko, na chalupu odjíždíme někdy kolem 1. července, až se chlapi vrátí z chorvatska :wink: noťas s sebou mít budu a manža mi rozchodil spojení přes mobil, tak sem tam možná budu moct nahlídnout :sweat_smile: budem tam celý dva měsíce, navíc v srpnu nám budou měnit ten výtah, tak domů chvátat nebudeme :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
dneska jsem ti ji tam chtěla hodit, ale zapomměla jsem ji dát do auta, když jsme vyjížděli..:frowning2: jsem blb!!

:angry:
Klidně ti ji ale pošlu, at si muze Kristýnka už hrát...:slight_smile:

panterka ahoj!!:slight_smile:
8. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
musel ajsem dběhnout..:frowning2:

u nás je totiž hysteráček právě teď..:frowning2:

Jestli si Terka ty naše cácorky na dálku nepovídají..:slight_smile:
8. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz
no, u nás se taky nespí, Jáchymek dneska chrápal celej den venku v kočíku a teď se mu nechce :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz
8. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Gábi my jsme po probuzení taky pokračovaly :confounded: to ještě MM bolí záda, takže koupat musím taky sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tu Světlušku posílat nemusíš, můžeme se domluvit jinak, my jí chceme pro Kristý až k svátku, teda já :grinning: i když si myslim že to stejně nevydržíme :sweat_smile: A svátek má 25.7. :wink: ještě hračky do rukou nebere :pensive: takže to nevadí kdy to bude :wink: Jen o to placení mi jde :slight_smile:

Panter Domčuška je vlasatej :dizzy_face: Tak to je fajn, že tu občas přes ty prázdniny budeš, aby to tady bez tebe "neumřelo" :slight_smile:
9. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
Terka, tak jak chceš, určitě se ti pokusím ji co nejdíve dodat i tak...:slight_smile:

tento týden bude hektický, obíhat banky, realitky kvuli tomu pozemku a ještě domluvit setkání s firmou od které chceme domeček...no bude to pěkný blázinec...:frowning2:

a to musím ještě nějak do práce kvůli žádosti o dovolenou a potvrzení papíru na rodičák..:(
se zblázním...:frowning2:
9. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Gábi já do tý práce musím taky co nejdřív, poslední potvrzení co jsem chtěla trvalo přes měsíc, takže abych nebyla bez peněz nakonec :angry:
To obíhání vám nezávidím, to jste se do toho ale opřeli, kdy chcete začít stavět? :slight_smile: :dizzy_face:
9. čer 2008 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Gabi, jééé, vy budete mít domeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to vypadá vážně :slight_smile:

Terko, no jo, já jsem tu pečená vařená, i když už to není ono :sweat_smile: ale teď víc v červnovkách, tam se rodí jako o závod :slight_smile: zatím se u nás od začátku června plní kvota, že každej den je aspoň jedno miminko :slight_smile:

nevíte něco o kulli s Viktorkou, jestli už jsou doma? :confused:

jo, a dneska jdu po 5 měsících ke kadeřnici :grinning:
9. čer 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Panter u nás v Plánovalkách se taky rodí nebo spíš začne rodit o 106, červnovek tam máme hodně :dizzy_face:
To jdeš docela na mě brzo k tý kadeřnici :grinning: Já chodím tak jednou za 2 roky :sweat_smile: Konečky se mi netřepí a barvim se sama, tak nějak nemám důvod, chci si nechat narůst hodně dlouhý vlasy :slight_smile: Když koukám na fotky tak vždycky lituju že jsem se ošmikala :sweat_smile:
9. čer 2008 v 08:47  • Odpověz
no, mně to už víc nevyroste a navíc čekám, že mi teď po šestinedělí vlasy hodně sejdou a začnou padat... navíc ta ofina, co si stříhám sama, to není ono :grinning:

jo, holky, a začíná mě zlobit jizva :angry:
9. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Ještě oprava Kristý má svátek 24.7., my jsme měli druhý jméno Jakub a ten má 25.7. proto jsem si to spletla :slight_smile: :wink:

Panter jak zlobí jizva? Já jí cítím pořád :confounded:

Musím jít, malá je celou dobu vzhůru a už jí to u kolotoče a hrací deky nebaví, zkouší chytat hračky tak jí musím pomoct :slight_smile:
9. čer 2008 v 08:59  • Odpověz
Terko, no já jizvu samotnou necítím, ale mám to tam nějaký divoký, jak mám vlastně ty jizvy dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 09:02  • Odpověz
tak zatím páááá :wink: Jáchymek mi vytuhl, což je vyjímečný, poslední dobou dopoledne prokoukal :wink:
9. čer 2008 v 09:03  • Odpověz
terka, já taky lituji že jsem se ošmikala, měla jsem pěkné dlouhé husté vlasy..a teď??? krátký a šeredný..:frowning2: taky si je chci nechat narůst!! ale ty je máš hustý, to je dobré!!! :slight_smile:

náš sen?? -- chceme bydlet do konce roku!!!:slight_smile: :slight_smile: domeček bude dřevostavba a to je rychlý!!!

panterka, si mi připomněla, že se mám ke kadeřnici objednat...-) půjdu na melíry..:slight_smile:

holky z unorovek co přestali kojit mají problém s velkým vypadáváním vlasů, toho se děsím, nic mi na hlavě nezbude...:frowning2:(
9. čer 2008 v 09:03  • Odpověz
Gabi, taky mám zkušenost, že mi po šestinedělí vlasy začly padat :frowning2: vždycky jsem je v těhu měla super a pak :confused:

jééé, do konce roku!!! to je krásný :dizzy_face:
9. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
no, já přemýšlím nad něčím radikálnějším, ale pak bych si taky nadávala, tak z toho asi nic nebude :unamused:
9. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Gábi co povídáš, vždyť ti to moc sluší :dizzy_face: Mě se to vždycky líbí ten první den od kadeřnice a pak když to mám fénovat a narovnávat a nedám to do culíku tak jsem pěkně nervní :grinning:
To je super, do roku :dizzy_face: A jak to s tou dřevostavbou je? MM říkal že je to něčim napuštěný a za pár let se to musí rozložit a znova napustit, tak jak to funguje nevíš?

No tak já kojím a vlasy padaji až hrůza, prý se to ale spraví tak do těch 9ti měs. od porodu!! :slight_smile: Naštěstí moje vlasy nejsou všude vidět jak jsou světlé, ale mám posetý trička, Kristýnka to má taky všude, to se nedá nic dělat :confounded:

Panter já ani nevim jak dlouhý máš vlasy když jsem tě ještě pořádně neviděla :sweat_smile: tak hlavně ať jsi spokojená :dizzy_face:
9. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
Terko, já je mám na ramena, ale fakt mi to víc nevyroste :sweat_smile: no, každopádně experimentovat nebudu, abych si pak nenadávala :unamused: potřebuju něco bezúdržbovýho jako teď, tak si to nakonec nechám zas jen porovnat :sweat_smile:

no, já mám teda smůlu, moje vlasy jsou zase všude vidět :frowning2: celý těhu to bylo ok, teď už se sem tam objeví nějakej, ale čekám, kdy to začne :confused:
9. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
panterka, já myslím, že by ti kratší vlasy taky slušely!!

Terka,nene, takhle to u dřevostveb nefunguje, možná to tak bylo kdysi dávno,ale ted jsou nové technlogie a barák vydrží řekněmě 50 let bez jakéhokoliv zásahu..no a pak se může zase nějakou technologií obnovit, či co....taky tomu moc netozumím, ale určitě se dřevostavba nemusí rozkládat a podobně...:slight_smile:

Holky EMmi ne a ne usnout, pořád je plná energie a to je vzhuru od 6....:slight_smile: ale já mám už uklizeno, vyžehleno - košile fuj, ted peru další várky, naše Emmidlo je totiž čunátko...:slight_smile: :grinning:
9. čer 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
Panter no ještě teď se mi zvedá kufr když se bavíme o vlasech, o víkendu jsme tu s MM fretkovali (MM prohlásil že má rád domácí práce :astonished: a vrhl se na lux) takže MM všude luxoval a já šla za ním a vytírala, no dneska jsem šla do koupelny umýt žínku, kterou utírám K. prdelku při přebalování a jen jsem jí hodila po tmě do umyvadla a šla ještě na záchod, no když jsem přišla zpátky tak jsem se tak vytočila, že mi bylo fuk, že je máma doma a nahlas a dost sprostě jsem nadávala, protože její žínka se válela v chomáčích černých vlasů a celá podlaha byla taky osypaná, tak mi nezbylo nic jinýho než kleknout na čtyři a sbírat jako debil a to jsem o víkendu řekla, že tohle bylo naposled co jsem tady uklízela dokud tady je, nervy mám teda jen jedny a nebudu odnášet to, že někdo očividně dělá naschvál, protože to umyvadlo bylo posetý nechutně a podlaha totéž!!!! :angry:
9. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
Gabi, o praní mi ani nemluv :unamused: já peru snad každej den, max. ob den :unamused: což praní je dobrý, ale to žehlení...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, krátký vlasy by byly moc náročný na údržbu, takhle není ani poznat, když bych se neučesala :grinning:
9. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
Gábi a jaký je rozdíl teda mezi zděnou stavbou a dřevostavbou? Dřevostavba bude levnější viď? Ale nemusí se to třeba nějak víc zateplovat nebo tak nevíš? Asi to tak bylo dřív, když to MM říkal, on se v tom vyzná, ale ty novější technologie už nesleduje, je to už nějakých 8 let co se o to zajímal :slight_smile:

My spíme pravidelně po dvou hodinách, někdy vydrží spát dýl, někdy míň, až se probere, tak půjdeme asi na procházku nebo možná až dýl odpoledne :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
Panter tak to nech jak to je :grinning:
Terko, taky doma furt běhám s ručním vysavačem, protože ty vlasy nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně na dlažbě je to hnus :rolling_eyes:
no, asi jo :unamused: já jen chtěla něco šmrncovního, abych si nepřišla jak zasloužilá mamina :sweat_smile: no, ale nechám to trochu zkrátit a sestříhat, fakt to mám dost divoký, když mi tenkrát dr. nedovolil jít k holičce :grinning:
9. čer 2008 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.