• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Kullli, tak uz to vim :slight_smile: pisnu to sem i pro ostatni holky, kdyby je to zajimalo :wink:

je to tohle: http://www.a-haberkorn.at/
jsou tam pry jenom v patek od 12.30 a jestli chces nejaky z levnych kocarku (coz asi nechces :sweat_smile:), tak je dobry tam byt presne na tu pul jednou, pac tam pry jezdi nejaky prodejci z CR a vsechny levny hned vykoupi :grinning: maji tam i prebalovaky a jiny veci pro mimca.
Nekde tam najdes i mapku :wink:
2. kvě 2008 v 17:06  • Odpověz
Kullli, tak jsem si to ted prohlizela a kocarek bych tam asi nekupovala.... neni tam nic dle meho vkusu :sweat_smile: ale ostatni veci nemaji spatny, ty hraci decky, postylky, atd. asi to chce se tam kouknout... jinak je tam nekde i jinej obchod, kde maji obleceni pro miminka a za dobre ceny :wink:
2. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz
holky, no, já nevím, jestli sem vůbec mám psát můj porod z budějc :sweat_smile:
2. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
panterka, napiš nám ho,please...:slight_smile:

ty jo, už jste kočárkovali, ju??? a jak to Jáchymek zvládl, prospinkal to?? :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Gabi :wink:
2. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz
v kočárku byl v pohodě, jen fakt nevím, jak ho oblíkat :sweat_smile: pak mi ho vzbudila dr., tak řval jako tur, protože ten náš chlap, jak se vzbudí, tak má hlad :grinning: tak jsme zašli za ženskýma do práce a tam jsem ho nakojila a pak jsme ještě obstarali nějaký nákupy :wink:
2. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Panter to jste šikulky, mám z vás radost :dizzy_face: Porod v Budějovicích hrůza? :frowning2:

Marti napsala nám do tématu adminka abychom odešli když nemáme co k tématu :sweat_smile:
2. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
ahoj Terko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz
Terka, byli jste včera na tom Lipně??? :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
holky, tak já vám nevím, jestli je to smůla, ale při prvním porodu děsná PA a při druhým porodu děsnej dr. :rolling_eyes:
2. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
Panter to mě mrzí, škoda že to nevyšlo s Fialkovičem :frowning2: Ale oni by vás stejně po porodu převzeli, pod 2500g vozí do Budějovic, já právě byla na pokoji s pani co rodila ve 35tt a tak to tam obrečela že je chtěji převézt protože byla taky z Budějc a odjela do Krumlova :unamused:

Gábi jj byli, ale MM makal, takže nic moc :sweat_smile: A navíc tam pršelo - padali kroupy a mě napadly i do kočáru přes pláštěnku :confounded: a tady prý bylo hezky :pensive:
2. kvě 2008 ve 20:13  • Odpověz
panterka, to je fakt pech...:frowning2: :frowning2: ale duležitý je, že máte krásného, zdraveho Jáchymka !!!!!

Terka, tak to mě mrzí, žeVám to moc nevyšlo
2. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz
Terko, byly prostě dvě možnosti, buď bych rodila v krumlově a Jáchymka by pak převáželi beze mě a já bych pak musela čekat na místo u něj (a to by bylo hodně blbý, protože na neonatologii se na místo fakt čeká) nebo nás převezli 2v1. takže nebylo co řešit
2. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
Panter jj a co teda, jak bylo? Kdy nám to povíš?

A co vy Gábi co jste dělali?
2. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tak já musim, MM dokoupal a chce na net :slight_smile:

Tak hezkou dobrou noc :grinning:
2. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
holky, tak třeba zítra :wink: my :wink: jdem dlabat
2. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
Ahojky, přeju vám hezký víkend, já jsem zase celý den sama :unamused: Dneska bude určitě nádherně :sunglasses:
3. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
Holky ahoj :dizzy_face: Přeji pěknou sobotu.Jak se vede?Panter gratuluji ti k Jáchymkovi a k návratu domů :wink:
Kristý taky jsem dnes sama a u nás je pěkně hnusně :confounded:
3. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
Jo a strašně dlouho jsem vás hledala.....Toto téma bylo před tím pod volnou diskuzí nebylo? :astonished: A já to nemohla vůbec najít :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahojky Jitul, fakt? Tady je hezký ráno bylo taková mlha, že jsem si to myslela, že bude krásně a zítra až bude MM doma (možná) bude určitě pršet :angry:
A jak je? :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
Fakt?Tak to se máte.....Tady je zataženo a vypadá to, že bude každou chvílí pršet.Tak musím jít rychle nakoupit abych pak nezmokla :sweat_smile: Tak jsem četla že včerejší výlet nic moc jo?Tady bylo včera pěkně až pak na večer pršelo.
Jinak se mám celkem fajn, děkuju :slight_smile: A co malá?Co prdíky?Lepší?Ted určitě spinká, když je mamka u PC co? :grinning:
3. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Jitul no spinkala hoďku a teď jí mám na klíně protože tam plakala - prdíky :unamused: To je furt stejný, ale už jsem si zvykla a moc se těšim až bude starší a bude to dobrý :wink:
Tak utíkej nakoupit, já budu muset asi taky dochází pečivo a jak musim jíst jenom starý tak abych nemusela být o hladu nějaký den :sweat_smile: A manža je na baráčku?
3. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Terko, chtěla jsem se zeptat, kdy vám začly ty prdíky :sweat_smile: já jen, kdy to můžu čekat, protože zatím se nijak v jídle neomezuju :confused:
3. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
Kristý tak ted jsem přišla teprve z krámu...ty lidi se asi zbláznili.... :confounded: Nakupují jak kdyby měl být konec světa :sweat_smile:

Panter ahoj :slight_smile: Tak jak je?Co Jáchymek?A co Hyneček říká na Jáchymka? :slight_smile:
3. kvě 2008 v 11:35  • Odpověz
Kristý jojo, manža je opět na baráčku.Už se těším až to bude hotové a až konečně s ním budu i o víkendu.Takhle se ani moc nevidíme, v týdnu přijede pozdě z práce vždycky a o víkendu hned ráno jde na barák a vrací se večer. :unamused:
A TM ještě chodí dělat těm kamarádům to jádro nebo už to udělali?
3. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
Panter myslím že to můžeš očekávat třeba hned :sweat_smile: Ale nám to začlo extrémně kolem 3 týdne což máte za chvilku :slight_smile: A co všechno jíš?

Jitul :grinning: to je dobrý s těma lidma :slight_smile: to jsme na tom stejně s manželama, on dělá ještě u těch kamarádů, no mělo to být jádro ale vyklubal se z toho celej byt víš, všude podlahy - plovoučka, dlažba, kuchyň, vymalby, kabale, lišty :angry: no zase bych se nas... kdybych o tom mluvila dlouho :rolling_eyes: :pensive:

U nás už je nějak taky zataženo a malá má zase super náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojík Holky :slight_smile: mě dnes od půl páté ráno bolí břicho..horo ty poslíčci..kdyby se to aspon rozjelo..pak to přejde a zase začne.. :frowning2: Jinak zážitek z porodnice Krumlov,včera málem umřela známa díky krumlovu..rodila před týdnem v krumlově chlapečka,vše oki..jenže poslední dny ted omdlívala,byla slabá,nemohla skoro ani chodit a že by jí někdo vyšetřil či tak neee..kdyby za ní nepřišel přítel a nešel to říct že je an tom zle tak jim tam asi umře..ani nechvátali a ona měla vnitřní krvácení..týden po proodu na to přišli a to díky tomu příteli..ještě předtim čekala na vizitu,pak na vyšetření kterí bylo v určitou hodinu atd.no horo představa něják se nevzrušovali vůbec..prý primář arogantní namyšlený,kamarád byl z toho hotový z toho přístupu..mysleli nejdřív že má něco z plícema a pak zjistili krvácení v břiše,takže hned vrtulník do budějc a zastavovali krvácení..malýho dali kamarádovi domu tak se o něj stará...jak o tom píšu je mi z toho zle..jak v nemocnici nepoznaj že neni něco oki an co maj vizity atd.hrůza..kamaráda řekl že by tam nedal ted už ani psa..a já tam mám jít za měsíc rodit???uaaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning2:
3. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
Spachmanko primář arogantní - Shon??? :confused: Mě připadal naprosto v pohodě, několikrát jsem s ním mluvila, byl moc vstřícný :wink: To je mi líto kamarádky, já tam neměla jedinou špatnou zkušenost, akorát s nějakou uklízečkou a na tý můj život nezávisí, to je jediný :wink: A kdo jí rodil? To byla asi jeho chyba ne?
3. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
A víš jistě že jsou to poslíčci? :grinning: Zkoušela jsi sprchu, vanu?
3. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
Krito tak kdo jí rodil ted nevim počkej myslim že ženská,jo ženská je tam nová..jméno mi vypadlo..prý mladá a je tam krátce říkal kamarád..jinak já se shonem znušenosti nemám ale kamarád byl fakt hotový z jeho přístupu..dělali furt jak když se nic neděje..a přitom málem umřela.. :frowning2: tak já v krumlově rodila před 2 lety a oki..až teda na šití od Tomeška ale to už sem tu povídala..ale člověk je vždy hotový z toh co slyší když něco takhle zanedbaj..a po týdnu si ničeho nevšimnou.. :frowning2:
Jinak mě to přejde to bolení pak zase začne..sou to poslíčci..ale říkám si že už by to mohlo přijít :slight_smile: mám to denně..i teba 3 hodiny po 10 minutách či tak nebo prostě bolí záda a břicho jako při menzes ale pak to přejde..a nerozjíždí se to že by to sílilo..takže furt poslíčci :frowning2:
3. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.