• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jé, holky, já se chtěla poradit... náš malej si teď zvyknul ležet na kojícím polštáři, má ho v košíku a je pěkně zvedlej, ale já nevím, jestli to není blbý na zádíčka :unamused:
9. čer 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Panter ale ty si to po sobě uklidíš, víš :frowning2: Já se snažím říct, že ona ne a když člověk den předem uklidí a pak se projde po dlažbě kde byla ona tak je mu zle a připadá si zbytečně!!! No stěhování vyšumělo, takže tento týden za ní jdu :angry:

Já nevím co ti řeknou ostatní co se zad týče, ale Kristýnka takhle spala dřív dost často, taky si na něm právě zvykla :wink: A mě se to taky moc nelíbilo, ale spala rovně celou noc a ten polštář jen vyjímečně, myslím že vyjímečně nevadí :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
no, asi to zkusím nějak odbourat, ale on má takhle aspoň blízko ke kolotoči a k hračkám :sweat_smile: už na ně začíná koukat :wink: uvidím...

Terko, tak to Ti držím palce, ale je fakt, že už je to nějaká doba, viď? co jsi s ní mluvila a od tý doby nic novýho??? :confused: tak to musíš trochu popostrčit...
9. čer 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
Panter je to měsíc :confounded: To jsi si myslela že do 14ti dní bude pryč a ona se na to očividně vyprdla, došlo mi že mě má u pr... takže jsem řekla MM že musí jít teď až jí to budu říkat se mnou, nemusí to říkat on, to ne, ale prostě tam být aby cítila jako větší autoritu nebo nevím jak to popsat, prostě se na mě vyprdla a teď se má platit nájem na další měsíc, takže už jí řeknu že jí ho nedám, v červenci už musí být pryč, to nám budou měnit ty okna, myslim si, že dva měsíce jsou dost dlouhá doba na to, aby si dokázala prohodit směnu a nebo bude muset do podnájmu, je mi líto ale sama ví že jsme se tak před dvěma lety a dvěma měsíci dohodli, to je ooooooobrovská doba na to aby se zařídila, navíc věděla už rok že jsem těhotná :unamused:

To je super že už kouká na kolotoč, já mám pocit že kristýnce začíná ta melodie z kolotoče lézt na nervy :grinning: Ale zase když jí ho nezapnu tak jí nebaví :grinning: musí se hýbat :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
Panter a co nějaký úsměvy? Už? :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
aaaaaaale, Terko, nic :frowning2: prostě jak se asi narodil s tím "nasraným" výrazem, tak se jen tak smát nezačne :sweat_smile: aspoň na mě ne, nevím, co jsem mu udělala, ale když chci, aby se na mě koukal, tak pořád uhýbá pohledem někam jinam... ale zrovna v sobotu se jako sluníčko culil na hračku, co měl zavěšenou na nebesích v košíku :sweat_smile: no, asi lepší než mamka... zatím se na mě zaculil jen dvakrát :unamused: z toho jednou si myslím, že to bylo nevědomě a jednou vědomě, ale to je vše :unamused:
9. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
Teri, ale fakt držím palce, ať to tentokrát už mamka vezme vážně a odstěhuje se, musí to být fakt na nervy, já si to vůbec nedokážu představit... zvlášť když jsem zvyklá na takový to svoje soukromí, že tu chodím hoooodně spoře odděná a tak... :confused:
9. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
Panter neboj to přijde, nakonec se Jáchymek bude řehtat na celé kolo, asi je nas... že ho tvé tělo "vyprdlo" tak brzo :grinning: Fakt neboj, určitě se to rozjede, narodil se dřív, takže až nějak dospěje k tomu věku dvou měsíců včetně těch týdnů co "propásl" (kdy píšou i v literaturách že se maji děti smát) tak to přijde určitě!!!! :slight_smile: Jinak je to moc velký šikula :slight_smile:

Já jsem tady o víkendu taky chodila jen v podprdě, dneska zase smůla :confounded:
9. čer 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvam se, ze vam sem tak vpadam, ale objevila jsem supr kramek na ebay, maji tam krasny vecicky a docela levny, tak muzete juknout, ja budu na 100% objednavat, tak jestli by se vam tam neco libilo, objednam i vam :dizzy_face: kdyz uz, tak uz ?:grinning: aspon budeme mit nejakou slevicku :wink:
9. čer 2008 v 11:51  • Odpověz
9. čer 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
Zvizí díky, já se v tom nevyznám, ani nevim na kolik to vyjde když to člověk převede na naše :sweat_smile: :pensive:
9. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz
Kristi, ja Ti to vysvetlim, ju? :wink: :grinning: je to jednoduchy :sunglasses:
9. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
Zvizi jo vysvětluj :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz
http://cgi.ebay.com/Girls-3-6-Months-Greendog-2-Pc-Outfit_W0QQitemZ120251373024QQihZ002QQcategoryZ57825QQtcZphotoQQcmdZViewItem

tak treba tahle soupravicka - najdes si ji vlevo - kdyz si otevres ten prvni odkaz, co jsem sem hazela - je tam menu - baby 0-3 mesice, 3-6 m., atd. ... pak je to rozdeleny na holky a kluky, a pak jeste na teply a chladny obdobi :wink:

a tenhle odkaz - jak si zjistis, kolik to stoji:
Buy it now (jako ze to neni drazba, ale muzes to koupit hned) price: US $5.97 - cena oblecku + musis pripocist postu, ktera je hned pod tim:
Shipping costs: To Czech Republic -- US $10.00

takze celkova cena je 15.97$ a vynasobis si to kurzem za 1$, coz je nejakych 17,- Kc a mas cenu 271,49 Kc :wink:
9. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz
Zda se mi, ze to jsou pekny ceny za pekny oblecenicka :dizzy_face: ja si proste koupit neco musim :sweat_smile: kdyz jsem si to tak pekne nasla :grinning:
Takze jak jsem psala, jestli se chcete pridat, neni problem :slight_smile:
9. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
Děkuji Zvizi až bude víc času tak se na to podívám ju? :slight_smile:
Ale my teď hadříků máme kopu, min. měsíc jsem nakoupila všechny věci v jedný velikosti, od pyžámek přes bodýčka, po kalhoty a mikinky, takže by mě asi manžel hnal :grinning:
9. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz
Neni zac :slight_smile: jen upozornuju, ze to vydrzim tak max. do konce tydne :sweat_smile: pak uz si musim neco koupit :grinning:
9. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Zvizi :grinning: Tak se potom pochlub co jsi koupila pěkného :dizzy_face: My máme teď s hadříkama aspoň tak dva měsíce klid :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
Terez, to se nemuzu pochlubit, pac byste hned poznaly, co cekame :grinning:
9. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ale stve me to, chlubit se chci :sweat_smile: a nemuzu :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
Tak kdyby neco, pisnete IP :wink: jdu za tchynkou, pa :slight_smile:
9. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
tak nakukuji a koukám, jak jste se rozkecaly, to nevím, zda teď dočtu, mám tu Emmi...:slight_smile:
ale pokusím se....:slight_smile:

ve 4 jdeme do banky probrat hypotéku, tak drzte palce ať nám ji dají !! :slight_smile:
9. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
Zvizi ty mrško :grinning:

Gábi tak ti držím ty palečky, my jsme teď dorazily z procházky a malá se probírá, tak já taky musím :slight_smile: Pááá :wink:
9. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz
Ahjky, nějak nic nestíhám...:slight_smile:

v bance to dopadlo snad dobře, musím mítjště potvrzení o při´íjmu z práce za min. rok, tak náš společný příjem bude snad ok....:slight_smile: ale ta výše splátky mě děsí...:frowning2:

JEště jsme byli omrknout pozemky, hrozně slintáme na pozemky v Hosíně, to je 5 km od Budějic, fakt 5 minutek autem, ale nenašla jsem je nikde na netu...HOsím jsem na netu našla,a le to josu parcel y které se nám nelíbí, tak nevím..ještě máme vyhlídnutou parcelu v Homolech a NOvých Homolech..taky je nádherně v Dobřejovicích u Hosína, to je 8 km od ČB..:slight_smile: no snad něo najdeme..zítra máme schuzky s obch. zástupcema od více baráčku, tak se těšíím !!!

Holky, máte nějaký dobrý recept na naložené masíčko no grilování??dnska totiž přjde Milan. kolega na grilování a musím jít naložit maso,tak aby bylo mňam mnam...:slight_smile:
10. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
Ty jo Gabi to vypada ze zacnete co nevidet stavet, se mate!
Ja jsem vcera vubec nejak nestihala cely den neco, vecer jsme pak litala kolem plotny, asi hodinu, aby kdyz Martin prisel z prace v pul 8, najed se otocil se a mazal do hospody, zavrel psa do kuchyne, ktery vsechno to jidlo sezral. Ja myslela ze kdyz pes zmizel ze sel s MM. No takze takovy prima den, MArtina ani nenapadlo ze kdyz prisel z prace az v pul 8, ze by se mnou byl treba doma, ach jo. Vim ze si potrebuje po praci odpocinout a ze zajit na pivo je pro nej relax, ale snad bÿ to taky jeden den vydrzel.
No ted se vratila tchyne, takze konec vegeteni na zahrade, zaviram dvere, at tam k ni pes neleze. Beztak to psa naucila ona, ze je schopna ukrast jidlo cloveku z pusy, driv si to nikdy nedovolila.
10. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Gábi tak v Hosíně má pozemek známá ale nemaji tam sítě a prodávaji to za pár šupů jako komplet s tím že město za svoje peníze časem ty sítě udělá, mít "zbytečný" peníze tak jdu do toho :confounded:
Na grilovaný masíčko nic nemáme, taky musíme nějaký udělat, koncem června pojedeme slavit na Lipno :slight_smile:
Jinak super že to v bance dobře dopadlo :dizzy_face:

Dludli ty jo, aby si si našla čas porodit :grinning:
10. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
terka, ty parcely na které jsme v HOsíně koukali jsou ale zasitované a moc levné nejsou,...:-/ ale jsou krásné a blízko ČB..:slight_smile:

tak masíčko jsem naložila, snad bude večer chutnat...máme grilování moc rádi,tak jsme si loni pořídili malinký gril za pár korunek na balkon a zvesela tu grilujeme...:slight_smile: :slight_smile:

ty jo dludli, 38 tt, to by si uz fakt mohla rodit....:slight_smile:
10. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
Gábi jo já vím, že ty vaše nejsou ty o kterých mluvím, to jsem psala jen tak o té známé, že mě vždycky štve že nemám ty "zbytečné" peníze :wink:
10. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Já mám ráda na masíčku grilovaném česnek a to si teď nedám když kojím :unamused:
10. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
No nejak se mi to ted vubec nehodi :slight_smile: dneska se chystame do CB na porhlidku a zkuism pak zavolat rovnou do krumlova, me se nad tim porodem nejak desne nechce premyslet, puvodne jsem myslela ze si udelam i porodni plan, tedy do Krumlova, ale nejak na to nemam, nechce se mi to resit, zacina me to desit :confounded:
10. čer 2008 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.