• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Dludli neboj, moc držím palečky aby to bylo rychlé :slight_smile: Tak ať ti to dneska vyjde, snad budou mít i v Krumlově volno, mám pocit že se tam rodí snad pořád :grinning:
10. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
holky, tak ted mi volal MM, že se mu ozval starosta Hosínu( dávali jsme mu tam požadavek na parcelu v HOsině), tak ty pěkné parelyjak jsme nad nimi slintali jsou uz prodané ,ale ty v Dobřejovicíh, jak jsme se tam byli dívat nabízí za 600kc / za metr no a realitka za 780,-kc, to je docela sranda, ne??? :slight_smile: :grinning:

ty jo dludli,tak at máš z té prodnice dobrý pocit, to je dulezité !!! :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:04  • Odpověz
holky ja sem od vcera nejak mimo :frowning2:
Gabi moc ti preju bydleni ale tak strasne moc zavidim ,jeste se vratila tchyne, tak misto abych mela otevreno na zahradu tak jsme se tu pri tomhle pocasi musela zavrit, citim se tu jako ve vezeni, cely ten porod me zacina desit, desi me leto s mimi a tchyni v baraku, ja na to porste nemam :frowning2:
Me ta zenska proste desne vadi, a to nemusi chudak ani nic delat a rikat, me staci ze vim ze tu vedle je a jsem hned nasrana a citim se desne neprijemne :frowning2: ach jo ach jo.
Mozna jsme meli nez jsem skoncila v praci po tre hypotece taky skocit, mam strach z toho ze cele to krasne obdobi s malym mimi budu porad jenom nasrana kvuli tchyni ze si to neuziju, je mi hrozne lito ze tehnle krasny cas netravime uz nekde ve svem :frowning2:
No mozna hormony, ale dobre mi ted tedy neni :frowning2:
10. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
Dludli moc mě to mrzí jak to tam máte ale věř mi že tě naprosto chápu, akorát já mám snad tu vidinu toho že se konečně odstěhuje :rolling_eyes: Nedovedu si představit jak to u vás bude po narození malýho, u nás to bylo přesně tak jak jsem si myslela, každej den mi sem lezla, každej den se na ni chodila dívat, každej den ... prostě pořád, člověk neměl soukromí, klid, prostě nic ... až do doby než jsem jí připomněla že se měla stěhovat, od tý doby malou neviděla a to je měsíc!!! A mě to teda vůbec nechybí, každý si myslí že bez babičky se neobejdu, ale obejdu :wink: Vydržela jsem to čtvrt roku a vydržím dál, když to k tomu nebude :wink:
Neboj se toho, ty si umíš kdyžtak sjednat pořádek!! :slight_smile:

Gábi a ten starosta by vám ji tedy prodal za těch 600,-? To by bylo fajn, realitka by utřela, jestli to tak jde :wink:
10. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
A kolik metrů budete mít?
10. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
no mivam ted nejaky slaby chvilky :confounded: chudak MM snad to vydrzi :pensive: ted jsem mu bulela do telefonu to je des. Zkusime ve 2 CB a pak hned ten Krumlov, a kdyz to nevyjde tak aspon bude MM se mnou doma. Ona ho sice bude hned na neco desne nutne potrebovat jeho mati, ale to se neda nic delat :unamused: hned jak prijela mi hlasila ze potrebuje na nakup, ale takovym tonem, jako ze na ni kaslem ze ani na nakup ji nedovezem (mmch ma ridicak) ona nemuze prijit a rict, hele nepojedete na nakup ja bych taky potrebovala, ona zacne hned vycitat. No ale nejak to zvladnu, snad, snad jsem lev ne? :grinning:
10. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
Dludli bože, já už bych jí tam zapíchla :sweat_smile:
Tak vám přeju ať ten Krumlov vyjde, je fajn, že to budete mít v jeden den kdyžtak můžete rovnou objektivně zhodnotit obojí :slight_smile: a určitě pak přijď říct jaký to na tebe udělalo dojem a co tě vůbec nahlodalo na Krumlov? :grinning:
10. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
Jasne dam vedet, ja bych nejradsi ale nejela nikam. ZUstat pekne doma, a hotovo. Holky cevkovali vas? Me vcer arikala kolegyne ze se to dela bezne, no tak mozna jsme z toho tak zrdbla ja nevim. Ja mam ted pocit ze se asi proste stydim to cele (jako porod) absolvovat, no tedy ty stavy co ted mam nic moc, snad to rychle zmizne :fearful:
10. čer 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
Dludli mě akorát malinko tím cévkováním strašili, ale necévkovali, došla jsem si sama na malou, kdyby ne tak by na to asi došlo, ani nevim co to vlastně je a možná to ani vědět nechci :sweat_smile:
Rodila by si doma? :grinning: Já ani za nic :grinning: Taky jsem si před porodem říkala, že se budu stydět, budu tam funět jako blbec, budou na mě koukat, MM na mě bude koukat, přičemž já budu hekat jako čokl, roztahovat nohy na všechny co se na mě přijdou podívat ... ale bylo mi to úplně jedno a věř Dludli že tobě taky, PA bude jedině ráda, když budeš správně dýchat a na vyšetření půjdeš taky ráda, protože budeš chtít vědět jak jsi na tom a tlačit - no to přímo poběžíš jak se budeš těšit :grinning: Ty tvoje stavy chápu, je to blíž a blíž, ale všechny obavy přejdou až to začne - budeš se soustředit jen na to :slight_smile: a známá rodila kde? Třeba to je v Budějovicích pravidlo, v Krumlově asi ne :wink:
10. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
Rodila v Krumlove, ja si prave myslela ze cevkuji jen kdyz si nedojdes na WC a ona mi tvrdila ze to delaji automaticky. No mozna se vseho zbytecne desim. Je mi jasne ze nejaky stud pujde stranou. Jsem clovek ktery potrebuje vedet do ceho jde, nemam rada prekvapeni a akce o kterych nic nevim, takze me tohle asi vyvadi z miry.
10. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
Dludli tak to já taky ne, ten pocit že nevíš co tě čeká není příjemný :confounded:
No jako já ti můžu říct, že posera jsem děsnej a představ si že mi po porodu píchli inejkci ani jsem si toho nevšimla viděla jsem sestru jak jí drží a když jsem se otočila zpět už jí neměla :slight_smile: takže ničeho se neboj, půjde to samo postupně, jak ti začnou první bolesti tak takové budou pořád akorát silnější a častější :wink:
10. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
10. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Co tě rozesmálo? :sweat_smile: Snažím se říct, že v průběhu bolestí si zvykneš :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
Tak já už musím za malou. Pááá :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
no tak ze ty bolesti budou "akorat" castejsi a silnejsi :grinning:

Misu vcera pustili domu, ma nejaky potize s jizvou, chodi na vyplachy a MK nestiha :slight_smile: Tak jsem ji psala ze ji nic neutece, ale jsem uz taky zvedava na nejaky foto a tak :slight_smile:
10. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj,muzu k vam kouknout? Dludli jsi jeste 2v1? :grinning:
Prisla bys na sraz,nekdy pristi tyden a ostatni samozrejme taky.
10. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
Co se tyka cevkovani vubec nevim. A pokud cevkovali tak to nebolelo,protoze bych si to jinak pamatovala. :grinning:
10. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
Cauky jo jeste pohromade, mam jeste nejaky 3 tydny, ale to cekani je desny :unamused:
Jo jestli muzu prisla bych :dizzy_face:
10. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Dludli a co chceš slyšet? Mám tě strašit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
tak jsme doma z prochajdy, Emmi neusnula ani v kočárku, smála se na celé kolo a ted taky...jak to že nepotřebuje sinkat??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dludli, v Krumlově necévkují automaticky,ale jednu maminu, která byla se mnou na pokoji cevkovali,ale říkala, že se to dalo v pohodě přezít...no mě vstává husí kůže jen při tom názvu cevkování, brrrr, jsem ráda, že jsem to nebmusela nikdy podstoupit...

s tou tchyni to je fakt těžký, tak nechcete třeba postavit malinky baráček 3+1 nebo tak něco??? ty jsou levné...

Terka, já jsem taky poseroutka...:slight_smile:

Ahojky MArta..:slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu dýl nebyla... včera jsem byla doma sama bez MM, a tak mě stálo víc energie ty dva malý chlapy zpacifikovat :sweat_smile: navíc jsme domů dorazili docela pozdě, až ve črvrt na sedm, byla jsem u tý kadeřnice :wink: no, hlásím, že to mám jen zarovnaný a trochu víc sestříhaný :sweat_smile: jo a cestou jsme se stavili na převážení a máme 3,7kg :wink:

no a dneska v budějkách na rehabce, tam jsme byli pochválený :slight_smile: a přidali nám jeden cvik :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, to je práce...

jinak dludli, poroď rychle a v krumlově, ať se za Tebou můžu zastavit :wink: jo a mě v budějcích cevkovali a byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tíim mě pěkně namíchli :rolling_eyes: až se vrátíš z tý prohlídky, tak určo písni :wink:
10. čer 2008 v 15:54  • Odpověz
Ahoj, tak v CB porodnici jsme chytli plny boxy, takze nic, priste predem zavolam, tak jsme pak premysleli zda volat do Krumlova nebo co podniknout, MM se do prace uz nevracel, no a tak jsme se jeli koupat i se psem na Rimov :grinning:
Takze porodnici jsem nevidela ani jednu :unamused: no cb zkusime pristi utery a Krumlov mozna jeste ve ctvrtek. Abych to vubec stihla :grinning:
10. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
Gabi s tim bydlenim, uz jsme se rozhodli pro jinou strategii, malinkej domecek by mi vubec nevadil, ale za penize ktere nam banka byla ochotna pujcit bychom pozemek a pididomek stejne neporidili :frowning2:
Proste to nejak musime zvladnout ted tady u uvidime.

Jedem na nakup, pa
10. čer 2008 v 19:47  • Odpověz
Dneska me uz boli celej clovek, takze pujdu na kute, jen jeste otazecka, v porodnici jde udelat takov yjako predprijem ne? Muzu to mit udelany v obou? Ja mam dojem ze se rozhodnu kam jedem az se zacne neco dit, porste jak se to bude v tu chvili vyvijet a jak se budu citit. Tak abych se s tema papirama pak otravovala pri porodu co nejmin. ALe nevim jestli to jde, jestli ci to ty porodnice nejak nepovi :sweat_smile: a kdyz jo tak jestli to va nebo proste jak.
10. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz
dludli, já myslím, že to jde :wink: rozhodně se zeptej, jestli ho s Tebou udělají, se mnou totiž příjem sepisovali v obou nemocnicích :sweat_smile:
11. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko.

tak grilovačka včera dopadla max. dobře, masíčko moc chutnalo, sklidila jem pochvalu, jediný problem byl, že návštěvě se u nás tak moc libilo, že šla domu o půlnoci...:slight_smile:

Dludli, v KRumlově chtějí předpříjem určitě, v BUdějkách si myslím, že ne, tak dělají rovnou až příjem.. :slight_smile:
11. čer 2008 v 08:02  • Odpověz
jinak mě mrzí, že jste včera žádnou porodnici neviděli, ale aspoń jste se zase vykoupali...:slight_smile:

cau panterka..:slight_smile:

co Míša????? už je doma???
11. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
ahoj Gabi, na Míšu taky musím myslet :sweat_smile: a co kratoska? ta se vůbec neozvala :confused:
11. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
jinak včera v krumlově porodila spachmanka, taky sem občas nakoukne, má chlapečka Adámka :wink: 3,75kg a 52cm :slight_smile: tý jo, on je jak náš Jáchymek teď :grinning: a rodil jí neruda
11. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
CAuky o Mise jsem to sem psala, tusim vcera, pustili ji v pondeli, ale ma nejaky problemy s jizvou tak chodi na vyplachy a podle vseho je v jednom kole :slight_smile:

Ja ted jedu na kontrolu,od pul 3 plavani tak se zastavim az pak v podvecer. Zatim papa
11. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.