• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
dludli, tý jo, já to nějak nestihla dočíst :sweat_smile: nakecaly jste toho až hrůza :grinning: ale snad to už bude mít Míša dobrý a pak se nám ozve :wink:
11. čer 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahojky, holky z tématu České Budějovice by rády uspořádaly nový sraz:

******** 16.6.2008 v 13h v Suchém Vrbném v Septimu *********

Všichni jste zváni, Dludli už jsem prosila do IP aby nám to tam rezervla. Takže díky :slight_smile:
11. čer 2008 v 16:30  • Odpověz
jeeee, další srazík :wink: tý jo a pondělí, to bych zrovna mohla :sweat_smile:
11. čer 2008 v 16:49  • Odpověz
ahojík, to počásko je děs..:frowning2: mám jet pro MM do práce a pak mrknout na parcely,ale jsem posera a bouřky se bojím, tak jsem na prdeli doma a MM bude muset jet busem a zmokne..:-/

další srazík??? :slight_smile:

v pondělí bych asi taky mohla...:slight_smile: tak ti vezmu Terka světluchu, ju??? :slight_smile:
11. čer 2008 v 17:06  • Odpověz
tak přemýšlím, jestli vezmu Hynečka nebo ne, ale vzhledem k tomu, že je to jeho poslední týden ve školce, tak asi nee :sweat_smile:
11. čer 2008 v 17:07  • Odpověz
Cauky, jo zaridim zamluvim, v pondeli v 1 taky muzu :slight_smile:

Panter v tom septimu zadny detsky koutek neni, tak nevim jestli by se tam neotravoval :confused:
11. čer 2008 v 17:29  • Odpověz
dludli, on je celkem hodnej :sweat_smile: ale zas nevím, jestli bysme pokecali, protože on by vám to musel všechno povědět sám :grinning:
11. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
no treba bychom se dovedeli neco zajimavyho, ted nevim jestli to nejak nevyznelo ze by mi tam vadil, to probuh vubec ne! Jen abys proste vedela, ze tam neni detsky koutek, treba jako v te Pasazi.
11. čer 2008 v 18:01  • Odpověz
dludli, já ho asi stejně nevezmu, protože je to fakt jeho poslední týden ve školce, tak ať si tam ještě užije :wink: v pátek 20. jedou s tatkou do toho chorvatska :wink: ježiš, já jim závidím :frowning2:
11. čer 2008 v 18:40  • Odpověz
No se ti nedivim. To jedou jen oni dva chlapy, nebo jeste nejaky znami nebo tak?
A Hynda jde v zari do skoly?
11. čer 2008 v 18:45  • Odpověz
jedou jen oni dva :wink: taková pánská jízda, moc se těší, že to bude konečně pořádná dovolená bez mamky :sweat_smile: no, fakt jim závidím :frowning2:

nnn, Hyneček bude příští rok předškolák, v červenci mu bude teprve 5 let, ale přes prázdniny do školky chodit nebude, budem na tý chalupě :wink:
11. čer 2008 v 18:49  • Odpověz
jo tak :slight_smile:

Ja se nejak nudim, na mimi vsechno vicemene pripraveny, no neco k praci b yse tu naslo ale to me neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mi pomalu zacina chybet ta TV :pensive:
11. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
dludli, vždyť Ty už můžeš rodit :astonished: pojedete zítra do toho krumlova? :slight_smile:
11. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
Gábi dobře :slight_smile: připravim si na to penízky :wink:
11. čer 2008 v 19:31  • Odpověz
holky, tak teď mi docvaklo, že asi nedorazím :frowning2: manža je zas na služebce a já si sama netroufnu :frowning2:
11. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
Dobré ránko,

tak asi přestaneme s kojením.. :frowning2: :cry: :cry: Najednou nemám skoro žádné mlíčko a to Emmi tak naštvalo, že vstávala v noci skoro každé 2 hodiny, já jsem totálně mtvá a Emmi byla asi celou noc hladová.. po ránu prsa měkká a prázdná, tak jsem musela připravit Nutrilon... :angry: :angry:

Uvidíme zda se něco během dne s prsama stane, třeba dostanou ještě rozum a mlíčko se začne tvořit, když ne, tak najiždíme plně na UM...ve středu nám budou ale 4.měsíce, tak jsem to vydrželi docela dlouho... :slight_smile:

No jsou na světě i horší věci než UM...:slight_smile:

Podle domácího vážení má Emmi teď cca 5 700 g, takže od tedka asi začně nabírat více....
:slight_smile:

Holky včera jsem se nakonec pro MM do práce vydala, bučina přestala, tak jsme jeli na pozemek do Hluboké nad V. a totál nadšení !! Takt parcely na krásném místě, navíc poblíz domeček a který je 1 z 5 favoritu, tak jsme ho řádně omrkli v reálu..:slight_smile:

Dneska jedu do práce potvrdit papíry na rodičák a výši příjmu kvuli hypošce, ve 4 máme schuzky s chlapem od nízkoenergetických domečku a zítra s pánem od Dřevostaveb OK..do nich asi pujdeme, mají super domečky a levne..:slight_smile:
12. čer 2008 v 07:51  • Odpověz
Gabi, jééé, vy jste to rozjeli teda fofrem :dizzy_face: super, moc držím palečky, ať je všechno podle vašich představ a brzy bydlíteee!!!!!!!!! :slight_smile:

a neboj mlíčko bude :wink:
12. čer 2008 v 08:00  • Odpověz
my dneska zkusíme naject na bebu, Hyneček na ní vyrostl a neznám, že by měl hlad :wink: to tenhle vytáhne 100ml nutroše a nevydrží ani 3 hoďky a to by měl... no, mlíkem to asi nebude, ale uvidíme
12. čer 2008 v 08:02  • Odpověz
Kocky ja si dneska pekne prispala, nespala jsem za to vubec v noci.

Gabi ty jo to je fofr s tim bydlemin, my to resime uz druhym rokem a nehli jsme se z mista :frowning2:
Na kolik si budete brat hypo jestli se muzu zeptat? Hele a hod odkaz domecku at se aspon pokocham (a tise zazavidim :sweat_smile: )
12. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Panter a na porod jeste nemam cas, tak nestras :grinning: i kdyz strasi me i v jine diskusi, ja dneska tedy asi konecne definitivne dobalim tasku a dodelam nejake resty do prace, at to radsi je hotove.
12. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
dludli, a co ten krumlov? zmáknete ho dneska? :wink:
12. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
jo, holky, a tělísko se zatím nekoná :unamused: sestřička se s výsledkama neozvala a zítra jede dr. na dovču, tak až pak :sweat_smile:
12. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
no zkusime to, volala jsem MM do prace, ale podle hlasu byl nejakej hotovej tak nevim jestli n ato bude mit, No ale jsme domluveny ze az pojede z prace ze mi da vedet a ja zavolam do Krumlova, jako jestli tam muzem na prohlidku. Volat dopredu asi nema smysl, ne? SItuace se muze zmenit a pojedem tam zbytecne.
12. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
dludli, to fakt asi nemá cenu :sweat_smile: i takhle se může stát, že přijedete a budete mít smůlu :sweat_smile:
12. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz
no to se budem muset asi po krumlove projit a nekde dat dobry papu :grinning:
12. čer 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak po dlouhé době vás zdravím,

máme 3200 g a měříme 49 cm, jsme holky šikovný,

a potřebuju radu, chci dát do alba fotky a pořád je mám velký, jak je zmenšim?
12. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
A co tady nového?

Nebudu dočítat...
12. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
jé, ahoj holky :slight_smile: to jsme rádi, že vás vidíme :wink: teda ještě nevidíme, ale jsme na ní zvědavý :grinning: v čem ty fotky prohlížíš? já je totiž zmenšuju přes acdsee :wink:
12. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
to já nevim, to bude oříšek, skusim tam kouknout
12. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
no, když vezmu, že jsi nám porodila den po srazíku a kulli porodila 2 dny před dalším srazíkem, tak asi nic... miminko žádný :sweat_smile: teda vlastně jo, spachmanka má chlapečka, taky sem občas nakoukne. :wink:
12. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.