• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
no cenik by mel byt zhruba aktualni, ja jsem jim jednou i kvuli tomu psala, protoze ta cena mi prave prisla podezrele nizka. Chodim na tyhle stranky slintat dobre druhy rok, ted v zime jsme meli v jednani pozemek a vypadalo to slibne a zvazovali jsme od tehle fitmy nejaky z tech bungalovu (na vic bychom nemeli) Ale musim rict ze s touhle firmou stavi znami a nejsou s ni vubec spokojeny, porad nejaky prutahy, domek mel stat nekdy do cervna a ted maji jen zaklady, ten sef te firmy se jim (tedy podle jejich vypraveni vyhyba) tak nevim. KAzdopadne ja jsem si tuhle firmu a ty jejich domky docela oblibila.
No vzdyt jim muzete zkusit zavolat a uvidite sami jak na vas budou pusobit.
12. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
holky, tak my jdeme zase cvičit :frowning2: a pak razíme do města :wink: mějte se, páááá
12. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz
Panter papa

Gabi no co dodat slint slint :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: no snad jednou, neco podobnyho, nekdy, no nebo nase deti :grinning:

No rikam si hlavne ze jsme zdravi, ale na druhou stranu to bydleni je pomerne zasadni vec pro mladou rodinu. No proste musime vychazet z toho co mame, taky by mohlo byt hur.
12. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz
mě ty ceny přijdou taky nějak podezřele nízké, až nereálné..

navíc chceme spíše tu dřevostavbu..ale domečky mají stejné jako ty drevostavby ok...-)

panterka: tak at vám to cvičení jde..:slight_smile:
12. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz
jo jo domecky krasny :slight_smile:
12. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz
Gabi psala jsem te zname, co s nima stavi, jim meli delat tenhle http://www.abstav.cz/komp45.htm a pry po nich chteli opravdu tu castku ktera tam je uvedena. ALe varovala me pred nima, jak rikam momentalne shani jinou firmku, kter aby to dodelala a odstupuji od smlouvy.
12. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz
Hm tak s prohlidkou Krumlova taky nemam stesti, ted delaj cisare, tak pry to mam zkusit zitra, no jenze to jedu pryc az do nedele, no tak leda v nedeli. Jen jestli ja to vubec uvidim pred porodem :grinning:
12. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
Nikde nidko?

Holky ja zacinam byt z toho porodu nejaka vydesena :frowning2: a to jsem byla celou dobu hrdina a tesila se na to ale ted :unamused:

MM jede od pondeli do stredy na sluzebku do nemecka :frowning2: v pondeli jsme meli jit na skoleni tatinku, v utery zkusit znova budejce, takle nebude nic, ja bych se tam moc chtel apodivat s nim, aby mi pomohse rozhodnout, no ale takle :unamused:
12. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz
dobré ránko :wink: dludli, tak hlavně nerodit, když není taťka doma :confused:
13. čer 2008 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko !!

Holky včera jsme byli na schuzce s panem od pasivních domu, někde jsme viděli reklamu tak nás to zajímalo..:slight_smile: no děs běs, víte kolik by nás stál tak zhruba baráček ??? 6,5 mil. :grinning: :grinning: :grinning: O on pořád no promyslete to promyslete to, já rovnou říkám, že tolik peněz nemáme a ani do baráku dát nechceme a on že třeba zjistíme že jejich baráčky jsou fakt moc super a ty peníze do toho dáme...

tak 1) ty baráky NEJSOU SUPER !!
2) jen blázen by dal 6,5 mega za barák, kde josu jen 4 místnosti...:frowning2:

no nic, pěkný den.. :slight_smile: :slight_smile:

my máme dneska schuzky s panem od dřevostaveb ok a moc se na ni těšíím, pak dá info jak jsme dopali..:slight_smile:
13. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahojky,

Gábi všimla jsem si že tý Světlušky jsou dva druhy, to jsem předtím nevěděla, kterou máte?
http://jikso.cz/gfx/Image/medabeda/prodavane-znacky/lamaze/57897.jpg
http://www.kocarky.net/userfiles/image/detail/297601.jpg

My jsme chtěli tu první :slight_smile:
13. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahojda, neboj, máme tu žlutou !! :slight_smile:
13. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
Dobře díky tak ji určitě v pondělí vezmi a prosímtě ještě kolik byla ta cena? :sweat_smile:
13. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz
cena 340,- kc , ale nevím zda na srazík dorazím.... :unamused: takže buď ti ji tam hodím nebo to jistí ta pošta...:slight_smile:
13. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
Dobře to je jedno, tak já ti ty peníze můžu poslat raději hned na účet :wink: Pošli mi ho kdyžtak do IP, mám ty příkazy z int. bankovnictví za pár šupů a aspoň budeme rychleji vyrovnané :wink:
13. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,
Gabi taky dobry, kdyz ty penize clovek nema tak je proste nema a hotovo, tezko tomu pomuze ze je dum treba pozlacenej :angry: No jsem zvedava co nakonec vyberete. Je parada jak jste se do toho obuli. U nas se o tom druhym rokem mluvi :unamused: no nekdy je to na dlouhe lokte a clovek to kolikrat ani nemuze ovlivnit.
Vid Kristy :wink:
13. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz
Holky poradte jaky mate matrace v postylce? To je tolik nabidek materialu ze mi jde z toho hlava kolem :unamused:
13. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
dludli my mame molitanovou z Tesca byla v akci jen za 300 Kc,ale radim ti kup si kvalitnejsi,protoze Zdenda ji uz ma u hlavicky trochu prolezenou a prijde mi to brzy,na to ze je to male dite a nema 100 Kg.
13. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
Dludli já bych rozhodně koupila kokosovou nebo kokos/pohanka :slight_smile:
Co se týče toho bydlení, taky jsem se do toho obula a hodlám to vyřešit, akorát že vyřešim jeden problém a druhej je na cestě jak jsem ti psala do IP :angry:
13. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz
No my kupovali v akci v makru matrace pro sebe ataky mi slacilo, to uz by bylo lepsi spat na zemi.
My si budem nechavat delat jednu matraci na zakazku, mame postylku domaci vyroby :slight_smile: takze rozmery ponekud zvlastni a narazila jsme na jednu firmu, ktery delaji ty detske matrace s PUR peny, ani poradne nevim co to je :sweat_smile: a jestli tedy do toho jit nebo co. No asi to nejak rozhodne MM ja se v tehle vecech nevyznam

Jo Terko to bydleni, no ale vsak jsme zensky silny a nejak to zvladnem, nakonec, no ne? A bude klid a pohoda :pensive:
13. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz
tak se mi povedlo dovolat se do Krumlova a mame prijet hned :sweat_smile: tak sem rada ale MM jeste neni z prace doma, no snad se tam nezacnou dit nejaky nahly porody, nez se tam dostanem. DOufam ze to dneska klapne.
13. čer 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
Dludli držím palce, ten Krumlov za tu prohlídku určitě stojí a držím palce aby si stihla i v úterý Budějovice :slight_smile:
No to bydlení snad bude jednou dobrý :wink:
13. čer 2008 v 16:38  • Odpověz
Ja si chci taky koupit novou matraci. Taky studuju jestli kokos molitan nebo i s pohankou.
13. čer 2008 v 16:51  • Odpověz
cauky tak prohlidka vysla :dizzy_face: a jsme spoky :slight_smile: nejak uz ani nemam potrebu do CB jezdit, ale itak je jeste zkusime, jen me prekvapilo jak je to malinke.
Predprijem zatim nemam, prijeli jsme tam o dost dyl nez byla domluva a PA uz mela predavat smenu, venovala se nam dost, takze papirama jsme ji nechteli uz otravovat, ona sama na to taky chut nemela, ze by se to nestihlo, ale to neva udelame si tam vylet nekdy pristy tyden. Ja uz setam tesim :dizzy_face: jeste kdyby jsme meli stesti a rodili jen my, tak to licila cele jako bajo dovolenou :dizzy_face:
Jen jsem se pak zapomela zeptat, po kolika jsou pak pokoje na sestinedeli? A maji v CK neco jako nadstandart?
13. čer 2008 v 19:40  • Odpověz
a jeste dotaz, ktery jsem tam nejak zazdila, obleceni na mimi mi tam pujci erarni ne? POtrebuju az na prevoz domu coz?
13. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz
Maji jeden nadstandart na novorozeneckym a jeden na gynekologii,to je hned za rohem. Ja byla na pokoji po dvou a meli tam i po trech. A myslim ze jeden po 4.
Obleceni na mimi v porodnici ti daji,ale plenky ne. Aspon kdyz ja rodila,tak zrovna nove zavedli,ze plenky uz nedavali,pry to kradly. Obleceni az na prevoz domu.
13. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz
Marti diky :wink:
13. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz
Jo a jeste neco :grinning: ja to vedela ze toho bude vic, no ja vzdycky napisu kdyz si vzpomenu :grinning: po porodu chodi nekdo domu? PA? Nebo pediatr? V te porodnici neco takoveho rikala, tak jen abych pak mela naklizeno :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
Dludli to jsem ráda že jsi spokojená a ty jsi se teda nakonec rozhodla pro Krumlov? Když tam chceš psát ten předpříjem nebo mít ho jen tak?
S tím ostatním je to jak píše Marta, nikdo z porodnice k vám domů nepůjde, asi to myslela tak že vaše vlastní dětská Dr. kterou budete mít domluvenou by měla buďto navštívit mimi doma nebo zajdete k ní do ordinace :slight_smile:
A která PA tam byla, nepamatuješ si jméno? Nebo aspoň jak vypadala :slight_smile: Malinké to je a to mi vlastně na tom tolik učarovalo, v Č.B. bylo na mě moc rušno, na porod jsem chtěla mít co nejvíc klidu :slight_smile:
14. čer 2008 v 06:26  • Odpověz
Kristy jsme rozhodnuty, pokud bude vse vypadat ok, jedem tam, pokud bych mela nejaky pochybnosti nebo se zdalo ze se to nejak komplikuje, zustanu v CB.
No PA cetla jsem nekolikrat jeji jmeno, vim ze mela dvoje prijmeni, ale nemapatuji so ho samozrejme, byla tak kolem 45 let (nebo tak nejak mluvila o dceri ktera uz ma deti), mila, mensi, blondynka
A diky za objasneni s tou kontrolou :dizzy_face:
15. čer 2008 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.