• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Dludli asi vim kterou myslíš :slight_smile:
Ty jo fakt Krumlov? :sweat_smile: No to čumim, pamatuju si jak jsi byla skálopevně přesvědčená ještě před mým porodem (když jsem propagovala Krumlov a že já ho hodně propagovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:) pro ty Budějovice :grinning:
15. čer 2008 v 16:41  • Odpověz
No Krumlovska porodnice mi byla mnohem sympatictejsi nez CB vzdycky, mozna to tak jen vyznelo diky tomu ze jsem se snazila to tak nejak videt "strizlivyma" ocima a zjistovala proc ci ono je v CB tak zavedene, No asi to vypadalo ze CB hajim, ale nelibilo se mi to jak to tam chodi nikdy.
15. čer 2008 v 17:46  • Odpověz
ahoj holky, tak jedna známá porodila ve středu ve 34tt, tak krumlov jí vůbec nevzal, protože to bylo brzo, v budějcích jí taky nevzali, protože mají plno, na neonatologii volný asi jen 2 místa, který si musí nechat na akutní případy, tak jí nabídli Prahu nebo Plzeň :astonished: no, nakonec jí domluvili písek s tím, že jí sanitka dovezla na hranice okresu, kde si jí převzala písecká sanitka :rolling_eyes: to je děs, co? :angry: prý je fakt hrozně porodů
15. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz
Jezis Panter nedes me :astonished: abychom se do ty porodnice vubec dostali!!!
15. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz
a ja si tak rikala jak by bylo fajn kdybychom meli stesti a v tom Krumlove byli sami, ale koukam ze to nehrozi :confused:
15. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz
dludli, já myslím, že pokud je to normální porod, tak je to v pohodě :wink: a Ty už jsi termínovka :wink: tý jo, dludli, jestli porodíš na termín, tak já jdu 2.7. k dr. F. do nemocnice, tak se za váma zajdu juknout :slight_smile:
15. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz
Jo to by bylo fajn ja budu urcite desne mimo, myslim si ze budu pekne hystercit :sweat_smile: bulet a tak, poporodni depka :sweat_smile:

Jdu uz spat, MM rano brzy vstava na sluzebku. Tak pa
15. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ránko,

víkend absolutní nestíhačka zajít na koně, měli jsm tu celý víkend návštěvu...:slight_smile:

Ty jo Dludli,tak přeci jen Krumlov, ju?? :slight_smile:
Panterka, tak to mě šokuje, rodit v 34 tt a ještě mít problém s příjmem, tu by naopak měli před rodičkama v termínu upřednostnit, ne???? Navíc v Budějkách, kde mají na předčastně narozené mimi super vybavení...to fakt nechápu...:frowning2:

mějte pěkný den, my máme odpolko zase frmol..:slight_smile:
16. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
Gabi, víš, ono jde asi o to, že právě rodila dřív a na neonatologii mají plno, jen ty dvě místa pro akutní případy a když byla převozuschopná, tak jí prostě poslali jinam :unamused: ale je to bordel :rolling_eyes:
16. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
Ahojky,
sraz se ruší, akorát se tam nemůžu dovolat abych jim to oznámila :wink:
16. čer 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahoj Terko :dizzy_face: Jsi tu ještě? :slight_smile:
16. čer 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
Ahojky Jitulko :dizzy_face:
16. čer 2008 v 10:04  • Odpověz
ahoj Terko, jak je? :wink:
16. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahojky Panter, jde to, dneska jdeme do města zařizovat konečný přepis bytu a v srpnu budeme sami!!!! :dizzy_face:
Možná :confounded: Jestli se zase něco nešprajcne a budou nám konečně opravovat ten barák ale ještě nevim kdy, psali že dnes budou stavět lešení a lešení nikde :confused:

A co ty?
16. čer 2008 v 10:20  • Odpověz
jéééééé, tak to držím moc, moc, moc palečky, ať to vyjde a ťuk, ťuk, ťuk, ať se to nezakřikne :slight_smile: a jakpakto? mluvila jsi s mamkou? :confused:

u nás dobrý, jen pořád máme hlad :unamused: otesánek :rolling_eyes:
16. čer 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Panter jo mluvila, nebo spíš ona se mnou, včera už jsem tady byla zase na prášky, že utekl měsíc, že to půjdu řešit a nakonec přišla ona sama :confused: Bylo vidět že po vůli jí to moc neni, ale asi už mě tady slyšela nadávat tak jí to třeba cvaklo :sweat_smile:

Jakto ta Beba neni dobrá? A to se musí dávkovat jak je napsáno viď? :frowning2: Viděla jsem jak Jáchymek vyrostl, to je něco :dizzy_face:
16. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
no, tak to vypadá dobře, když už o tom začla sama :wink: mooooc na vás myslím :wink:

no, beba mu nějak nedělala dobře na bříško, tak jsme se vrátili k nutrilonu, ale pořídili jsme extra, kterej by ho měl víc zasytit. bříško už je dobrý, už zase pěkně kaká, ale zatím se nezdá, že by byl víc zasycenej :sweat_smile: no, prostě otesánek po taťkovi :rolling_eyes:
16. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
autor
Panter a jak často chce papkat? Mě jedla Kristý pár týdnů po hoďce, bylo to teda šílený :sweat_smile: ale ono je to asi jiný u kojení, já se v tom nevyznám :sweat_smile: Teď jí tak po dvou, třech hoďkách :slight_smile:
16. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
on by měl mít pole věku 100ml 6xdenně a od 2 měsíců 130ml 6x denně, takže zítra mu to zvýším :sweat_smile: i když mu už občas tu 130 dám
16. čer 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
No ty dva měsíce jsou vám za chviličku, je to chlap, potřebuje hodně jíst :grinning:
16. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
pořád váhově zaostává za Hynečkem, i když měl vyšší výchzí váhu, tak se nebojím, že by byl tlustej :grinning: no, 2 měsíce jsou nám zítra, to je děs :confused: strašně to letí
16. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
jinak za 14dní mi dr. zavede to tělísko, tak ¨jsem na to zvědavá :confused: a co u vás? jak s tím druhým mimi?
16. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
Panter tak potom dej vědět svoje dojmy, bude ti ho zavádět Fialkovič? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
A co říkala Dr. na ty jeho váhové přírůstky? Třeba je to v pohodě :slight_smile: Kolik teď máte? My jsme baculatý dle slov Dr. a vypadáme starší :slight_smile:
16. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
před týdnem jsme měli 3,7kg, takže teď počítám ty 4kilča (ve 2 měsících), Hyneček měl 4,4kg :wink:

jj, bude mi ho zavádět fialka, měl mi ho zavést už minulej tejden, ale čekalo se na výsledky cytologie a v pátek odjel na 14 dní na dovču, takže jsme domluvený na 2.7., nikoho jinýho jsem totiž nechtěla
16. čer 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Panter tak to se na pana doktora těšíš ne? :grinning: to bude určitě opálenej hm. :grinning: :grinning: :grinning:

Náhodou je to krásná váha, nemůžeš je oba srovnávat, ale letí to, zítra dva měsíce to je něco :dizzy_face:
16. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
za chvíli budou ty naše děti chodit :sweat_smile: fakt to letí :confused:

TErko, tak já musím :wink: razíme k našim, tak doufám, že se tu zas někdy potkáme :slight_smile: papa a pusinku Kristýnce :dizzy_face:
16. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Panter tak se mějte hezky, já čekám že K. bude stejně každou chvilku vzhůru, tka pááá :slight_smile: a klukům taky hubana :grinning:
16. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
Terka, kukám, že to vypadá moc dobře s tím bydleníčkem, to je paráda, že budete konečně bydlet sami!!! Tak moc gratuluji a drřím palce ať to dotáhnete do zdárného konce !!! :slight_smile: :slight_smile:

Světlucha je zabalená a připravená k expedici, snad nebude pršet, po obědě se chystáme na tu poštu...:slight_smile:
16. čer 2008 v 11:31  • Odpověz
Gabi chtela jsem se te zeptat,jestli ty domecky na klic jsou cena i s izolaci? Nebo ne?
16. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz
Terko jsi tu?? :slight_smile: Já tě dnes naháním :grinning: :grinning:
16. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.