• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Gábi díky :slight_smile:

Jitul jj už tu jsem, ale malá se probírá :sweat_smile: a za chvilku jdeme do toho města, no asi tak za hodinku, Jitul já fakt musím, malá je protivná sotva se probere, tak se nezlob páá
16. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz
Nevadí, pokecáme jindy :slight_smile: Měj se hezky, páááá, zdravím Kristýnku :dizzy_face:
16. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky, srazik nakonec nevysel ale uz jsem psala Terka, ja jsme si to tedy protahla u kamaradky a jsem ted uplne hotova a jdu si lehnout. Bzlo nas tam vic, do toho deti, no uf :slight_smile:

Terko, dik zes tam cinkla :slight_smile:
16. čer 2008 v 16:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak zdravím po dlooouhé době!!!

Tak už to máme za sebou :grinning: Co k tomu všemu napsat?

29. 5., ve čtvrtek jsem odjela k našim na Šumavu s tím, že o den později za mnou dorazí manža. Už celý ten týden jsem byla šíleně nervózní, prostě takové zvláštní tušení. Ten samý den mi začala odcházet hlenová zátka, tak jsme hned v pátek volala ke svému MUDr., jestli je to opravdu hlenová zátka, ten mě ujistil, že jo, ale že může odcházet den nebo i 4 týdny před porodem, takže jsem byla v pohodě. V sobotu 31. 5. jsme jeli s babičkou vybrat naušničky pro malou. No a když jsme se vrátili, tak mi praskla voda. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli je to fakt voda, prostě odtékala pomalu, ale pořád. Byla jsem z toho docela paf, protože mi zbývaly 4 týdny do porodu :astonished: No, ale jelikož vodička odtékala, tak jsem řekla manžovi, jaká je situace a že se otáčíme, balíme a jedeme zpátky do ČB! Sem jsme dorazili cca v 11:30 hodin a manžel mě zavezl rovnou do porodnice, i když jsem se chtěla doma ještě stavit pro tašku. No, v porodnici poslali tatínka pro věci a mě řekli, že to voda fakt je a že ve 14:00 hodin provedou císařský řez! Byli jsme s manžou z toho oba opravdu paf! :confused: :sweat_smile:

Na řadu jsem přišla až v 16:00 hodin, protože měli přede mnou nějaký komplikovaný případ, ale od dvou už se mi začaly rozjíždět kontrakce a manža se mnou chudáček poctivě rozdýchával :grinning: Pak mě odvezli na sál a v 16:19 hodin se nám narodila naše maličká princezna Viktorie!

Holky, co vám budu povídat...v ČB na porodnici dobrý, na intenzivce taky, fakt paráda. Ale na šestinedělí, to byl děs, fakt sestřičky nepříjemné, neochotné... :frowning2: Jelikož jsme dostali novorozeneckou žloutenku, museli jsme ještě na neonatologické oddělení a to vám řeknu, to bylo nejhorší, sestřičky nepříjemné, chovali se k nám jako k malým parchantům, vůbec se mi tam nelíbilo! Je fakt, že se našly výjimky, ale těch bylo sakra málo....

Jinak na té neonatologii se mi stalo, že mi začala prosakovat jizva po císaři, seděli jsmes manžou na chodbě a najednou ze mě začalo něco hrozně téct, tak jsem běžela na záchod a zjistila, že mi z jizvy teče krev a hnis, no děsný, lekla jsem se, že mi praskla jizva :astonished: No a když manžel šel říct sestřičkám, co se stalo, tak ho seřvaly, co tam dělá, že nemá plášť a přezůvky! Následně nato mě poslali dolů na pohotovost na ošetření a ještě ode mě vybírali poplatky za pohotovost, i když jsem byla hospitalizovaná jako pacient! Tuhle otázku budeme ještě řešit na ředitelství nemocnice, včera mě tam poslali ze zdravotní pojišťovny!

No, ještě že už jsme doma! Vůbec nestíhám, než si zavedeme nějaký režim. Maličká je hodná, budí se po třech hodinách, takže je to pohodička, akorát nekrkáme, pak ji dám do postýlky a ona si ublinkává! Takže ji musíme pořád sledovat! Jo a začaly nás trápit prdíky, takže fakt nevím, co mám jíst, už jsem vyřadila veškeré pečivo, nakoupila si takový ty suchý tousty a chroustám... :slight_smile:

Až budu mít víc času, určitě vožím fotečky a zase se ozvu!
Mějte se všechny moc krásně a pozdravujte ty své cipísky!

Páček :dizzy_face:
17. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
ahoooooooooooooj holky, vítáme vás doma!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na neonatologii jsem si užila už s Hynečkem, tak jsem tam teď ani za nic nechtěla :unamused: vím, o čem mluvíš :frowning2: akorát na jipce byly fakt skvělý, ale tam jste naštěstí nebyli... prostě, na jipce mladý ochotný a milý sestřičky a když vyčpí, tak jdou normálka na oddělení, tak jsme si to říkaly s holkama :unamused:

jinak ještě jednou velkááá gratulace k Viktorce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak s těma poplatkama to nevím, tam je to takový fakt divný... jinak já jsem šla na neonatologii a už jsem nebyla hospitalizovaná jako pacient, ale jen jako doprovod dítěte a stejně to placení bylo divný. za malýho jsme platili celých 14 dní a za mě jsem platila 3 dny, co jsem byla normálka po gyndě po porodu, než mě proustili a šla jsem k Jáchymkovi na neonatologii a tam jsem platila jen za poslední 4 dny (takže ze 14 dní jsem platila jen 7), za dobu, co byl malej na jipce a pak na pokoji s "pípákem", tak jsem neplatila za sebe nic :confused: fakt magořina
17. čer 2008 v 08:31  • Odpověz
Jéééééééé ahoj Kulli...:slight_smile::slight_smile:

To jsem ráda že so zavítala a jste doma !!! :slight_smile: Uý se moc těším na fotečky !!! :slight_smile:

S tou nemocnicí to je ale děs, uplně mě z toho šel mráz po zádech, snad už máš teď jizvu v pořádku a pěkně se hojí !!!

A s těma poplatkama nemám slov, jsem z toho znechucená, tak snad budete mít na ředitelství úspěch !! Sama jsem zvědavá jak to dopadne !!!

Tak se držte, ať vám to s Viktorkou jde a je hodná !! BUdeme se moc těšit až ji poznáme osobně !!! :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahoj ahoj

Miso, skoda ze jsme te propasla, no snad se nejak brzy uvidime, co holky?

Gabi tak co domecky jak to vypada?
17. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
Domeček paráda, máme vybráno :slight_smile: , včera tady byl ten pán od těch dřevostaveb ...:slight_smile: Ta cena je fakt se vším...:slight_smile:
Dneska ještě jdeme na ten pozemek a padne rozhodnutí zda ho koupíme,ale asi jo...:.-)

A jak ty, jak se cítíš??? KOukám, že už jsi 39 tt...:slight_smile:
17. čer 2008 v 11:13  • Odpověz
Ty blaho Gabi tak to je neco, to to neresite snad ani 14 dni ne? No my uz dva roky :rolling_eyes:
A kterej tedy domek? Hod odkaz :slight_smile:

No ja se citim celkem ok, ale vecer mi byva spatne, od zaludku a citim se opravdu hodne unavena, ani se psem uz poradne nejdu na prochazku, ja to proste neufunim. Takze ackoli jsem doma jak z toho pes moc nema, musi ji vzdycky poradne provetrat manzel. Klesa mi bricho, vidim to, citim to a i znamy mi to zacinaji rikat, no je to holt uz za par. To cekani je hloupy. Zacinam se moc pozorovat, jeste jak je ted MM v Nemecku tak je to takovy neprijemny, vstavam a kontroluju jestli neni mokra postel a tak :grinning:
V patek se berou kamaradi, ale je to na morave :unamused: 3 hodiny cesty tam a 3 zase zpatky, tak porad nevim zda jet nebo ne, kdyby se to nahodou rozjelo tam, tak domu nedojedem.
17. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
bude to Klasik 142..ta cena na netu je za cihlovy baracek, nase dřevostavba bude stát 2,6 mil, a je to fakt se vším...akorát si trochu přeházíme a jinak zvětšíme místnostni, chceme to trochu jinak, včera sjme to tu kreslili...:slight_smile: no a nahoře budeme mít ložnici a ta místnost naní nalepená bude ta veliká šatna..:slight_smile: Můj sen !!!
hlavně jsme chtěli s garáží !! :slight_smile:

http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=klassik142

ty jo, ty to máš fakt už za pár, hlavně vydržet než přijede MM z Neměcka. to je už zítra, ne?? :slight_smile:na tu svatbu bych se necítila,ale to musíš uznat ty sama,ale ta dálka by mě s takovým bříškem děsila a i ta představa, že tam začnu rodit...:slight_smile:
17. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
tý jo, Gabi, vy teda frčíte :wink: a kde nakonec bude ten pozemek? a za kolik?
17. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
No se svatbou mam stejne pocity a s domkem ti prachsproste zavidim :sweat_smile: :slight_smile: Ty jo takze ze by Vanoce v novem domku?
17. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
Panter proste se s tim nemazou, ono je to treba, proste se rozhodnouta a jit si za tim. A ja osobne si myslim, ze tohle je jedna z vyhod, kdyz clovek bydli dal od rodiny. Vim ze zase chybi babicka na pohlidani atd, ze to ma i minusy, ale takle kdyz jsou vscihni v jednom meste, clovek musi brat ohledy, rodina predpoklada ze se postarame o tohle a o tamhleto, kdybychom byvali bydleli 100 km dal, tak je jasne ze s nami nemaji pocitat a hotovo. zaridime se po svem. Takle musi clovek v planech porad brat ohledy a pocitat, co by kdyby a tak. No ale nebudu otravovat s nasima problemama s bydlenim :pensive:

Gabi domek je fakt paradni :slight_smile: mit takovej domek tak ze zacatku budu bydlet jen dole, at se s mimi nemusi litat sem a tam (ale ja mam trochu a verzi kvuli patrum tady z baraku) a az bude male trochu vetsi, tak pekne pokojik nahore a tak. Je to idealni kdyz jsou pak deto vetsi, pubertaci se zavrou nahore a je to :grinning:
17. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
no včera jsme říkali tomu pánovi že chceme do vánoc bydlet, on že to stihnout ale záleří to na nás, jak sihneme oběhat stavební povolení atd.

no parcela snad na té Hluboké, dneska máme schuzku s maklerem a jedeme tam znovu podívat a přeměřit a tak...:slight_smile:

Dludli, není co závidet, dluhy až do důchodu a ty splátky...:frowning2::frowning2: ale budeme ve svém a Emmi bude mít zahradu s pískovištěm a bazémem to jsem si přála...:slight_smile:
17. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
holky musím jít, Emmi je vzhuru, od 6 od rána byla vzhuru, usnula v 11, to dé doby řev..:frowning2: a už je zase vzhůru, chjo.....:frowning2:
17. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
jj ja vim vsechno ma dve strany, proste to jen tim, ze my to resime tak dlouho a nepohli jsme se vlastne nikam a pro me je to dost bolestiva zalezitost. Hlavne kdyz je clovek nekde a vidi z eb yto slo mnohem lip, ze ty moznosti jsou, ale neni vule :unamused:. To je smutny. Ze ty stesky ktery kvuli bydleni mame jsou uplne zbytecny, kdyby tchyne byla co k cemu tak rekne neco jako mladezi tak tady stim se poflakejte a sem mi nelezte a je to. My vime hned na cem jsme a muzem se podle toho zaridit. No ale to ne.
Tchyne jezdi na vikendy celkem pravidelne pryc, ted odjela v patek a vrati se pocitam dneska. Ja jsem rada, te je tu takove lepsi ovzdusi, muzu si nechat otevreno na dvur a tak, ale na druhou stranu nas ma za domovniky, nerekne ani pul hezkyho slova, ze ji zalejvame kytky a starame se o kocku :angry: Me to nevadi to delat, ale bylo by slusne rict aspon diky. Pro ni je to samozrejmost, takze proste o to co potrebuje se tu postarame, ale aby na druhou stranu doprala neco nam, ze bychom si predelali nahore pudu, mista je tam dost, to ne. Tam ma plno kramu ktery desne potrebuje, pritom myslim ze n ate pude dobrych par let nebyla. No ale to zas nebudu rozebirat, jeste tu z toho porodim :grinning:
17. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz
GAbi, a za kolik je takovej pozemek na hluboký? :sweat_smile:

tak ten baráček je fakt parádní :wink: taky závidím, i když si nedokážu představit jít do takový půjčky :sweat_smile: no nic, my se pak přijedeme s klukama juknout a vyzkoušet ten bazén :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz
Jo to ja bych se pak taky objednala na navstevu :grinning:

tchyne se prave vratila :unamused:
17. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz
holky, já jsem zas na druhou stranu ráda, že bydlení řešit nemusíme, já jsem spokojená v tomhle našem panelákovým bytě s tím, že do jara do podzimu trávíme víkendy a prázdniny na chalupě, takže pohodička :slight_smile: jsem asi na baráček moc zhýčkaná... no, uvidíme, co bude do budoucna, kdybysme se náhodou rozhodli pro třetí mimi, tak bysme to asi řešit museli :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no ja bych nemusela mit hned nutne barak ( no i kdyz proc ne, ze jo :sunglasses: ) ale hlaven abychom byli samy svymi pany. A to tady nejsme. Tchyne za nami sice vlastne vubec nechodi, tak by se zdalo z enam do niceho nezasahuje, ale je ubijejici jak clovek vidi z etu vsechno chtra kolik je tu prace a jak by tu mohlo byt hezky, jen kdyby nas nechala s tim neco udelat. A clovek na to proste musi jenom koukat a mlcet.
To ze k nam nechodi pak ale vede v to, ze slysi ze MM prisel z prace, tak vystartuje na chodbu a hned ho zahlti vsim co by potrebovala a tak, on chudak mezi dverma jeste hlavu v praci, ji vsechno odkejve a ona neni schopna ho o to ani poprosit. Navic na pulku veci ktery ji takle odsouhlasi zapomene, jak rikam hlavu ma jeste v praci, takze jsou z toho akorat dalsi problemy, ze na ni nemysli a tak. No a ja mam pak rikat co? Ja vim ze MM potrebuje nejdriv hodinku oddych, kdyz prijde, a tak se mu ji snazim dat a az pak resim co bych potrebovala atd, ale tohle neni ona schopn arespektovat.
Mam cim dal tim vetsi pocit, ze si tu z nas dela sluhy, No ji to tak vyhovuje, tak proc by nam aspon na oplatku nevysla v necem vstrict to ne? :angry:
A ja to uz nechtela resit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no kdyz me to neda, nejak asi jak ted zrovna prijela tak sem mela potrebu se zase vykecat :slight_smile:
17. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz
dludli, já vím, mluvily jsme o tom :frowning2: je to fakt těžký a já si fakt vážím toho, že bydlíme, jak bydlíme... prostě si hospodaříme sami a nemusíme na nikoho brát ohledy :unamused: myslím si, že to nemůže dělat dobrotu nikdy. já jsem ráda, že mám naše blízko, ale zase nám do domácnosti nezasahujou... všem držím palce, aby mohli žít podle svých představ, i vám Zuzi :confused:
17. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
Jo to je idelani stav. Byt pobliz, ale kazdy ve svem.
No vsak ono nejak bylo, nejak bude :slight_smile: strechu nad hlavou mame, jsou na tom lidi mnohem hur.
17. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
dludli, to je pravda :unamused:
17. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz
Tak jsem si ohrala vybornou polivcicku od maminky :stuck_out_tongue_closed_eyes: hovezi vyvar mnam mnam ( a to jsme polivky nikdy nejedla)
Ted se tu pomalicku zacinam nejak nudit, no ze bych neco uklizela? Nebo tak? Mozna zehleni, ale zas za hodku se zastavi znama tak to nema smysl neco zacinat, coz ? :grinning:
17. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
Holky nevite jestli v Krumlove pichaji nausnicky hned po porodu?
17. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
Ahojky,
jen nakukuju, s náma je to po třetím měsíci asi horší než kdy jindy, i když pořád říkám že horší to být nemůže (:stuck_out_tongue_closed_eyes:) pořád mám totiž ten pocit, nevím a nechápu co malou trápí, odzkoušela jsem několikery kapičky na prdíky (Sab Simplex, Baby Calm, Lefax) + masaže, cviky, Espumisan, nahřívání bříška ... zkouším momentálně druhá homeopatika na ty výlevy - nezabírají, vynechala jsem veškerá nadýmavá jídla, jím staré pečivo a pořád to samé dokola, piju hnusnou neperlivou vodu (já jí nesnáším proto říkám hnusnou) ale dělám to jen pro ní a výsledky žádný :wink:

Dludli neni za co, že jsem tam cinkla, ale chytrý otázky si můžou příště nechat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdravím tady Kulli s Viktorkou :slight_smile: :dizzy_face:
A jsem dost ráda že jsem byla v Krumlově když to čtu :confounded:

Dludli ani nevíš jak ti rozumím, když čtu co píšeš :pensive:
Jinak v Krumlově naušničky určitě nepíchají :wink: Máš tušení na holčičku? :grinning:

Gábi baráček vypadá parádně, mě by stačila jen ta samotná zahrada :grinning: :dizzy_face: ta mi tu bude vždycky chybět a to jsem člověk který odrostl v "paneláku" ještě u nás neni definitivní že tu zůstaneme, ale pokud bude naše situace pořád jaká je a ceny taky pořád takový jaký jsou ne-li vyšší, tak tu zůstaneme :slight_smile:

Panter kdybychom měli chatičku tak by mi to taky tak nevadilo, hlavně vypadnout na ten vzduch někde :dizzy_face: No tak se zatím budeme vtírat vždycky ke známým :slight_smile:

Tak já zase letím, malá se uřvala ke spánku, je na bříšku, musím jí kontrolovat a zkusim doma něco udělat, když je tu ticho chvilku :slight_smile:
17. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz
Kristy tuseni ani ne, ale nasla jsme nausnicky po sobe, a jak nam vsichni vlastne od zacatku hadaji kluka a my s nim tim padem trosicku pocitame, tak me ty klucici veci uz nejak trochu omrzeli :sweat_smile: no a rikala jsem si ze by nebylo marny mit holcicku :slight_smile:

Kristy a jsou to vubec ty prdiky, kdyz na ne nic nezabira? Akorat jsme pochytila (tedy jestli jsem to dobre pochopila) ze konecne predvedla svuj zachvat aspon u DR tak aspon neco. A DR si taky nevedela rady? No je to zahada, ale treba je proste jen od prirody vzteklounek? :confused:

Jezis ja jsem zvedava na sebe az mi bude ditko ricet :sweat_smile:
17. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
Terko, taky si říkám, jestli jsou to prdíky :confused: ta dr. Ti na to nic neporadila? nebylo jí to divný? :confused:
17. čer 2008 v 15:59  • Odpověz
holky jsem tu....Emmi mě přivede do blázince a začínám plně chápat Terku, to co naše cácorka převádí nemá obdoby...:frowning2:

Takže tip pro Terku, nemůže to být vynucování??? V našem případě to bude určitě !!! V kočárku je hysterická, propne se do mostu, zrudne a řve, řve a síleně se vzteká... :frowning2: :frowning2: takže to skončí tak že ji odnesu v náručí domů...a je klid, to se pak Emmi promění v culící se a k upusinkování princeznu..:slight_smile:

..doma se taky už vzteká a řve, večer nechce spát...dopolko převedla mega hysterák...:frowning2:

Vůbec ji nepoznávám, já chci zpátky moji hodnou, miloučkou Emmi a ne takovýho Ďáblíka co máme doma..:frowning2:

Terka nejsem si jistá zda to jsou fakt prdy, podle mě moc ne...navíc ji jsou přes 3 měsíce a to už s těmi prdy takové problémy nebývají..ale fakt nevím..:frowning2:
a doktorka ti teda nic neporadila???

Je to fakt divný,ale třeba bude jak píše Dludli malý vzteklounem a srovná se to až časem...To třeba od MIlana sestra měla doma to samé, byla z něj už skoro do blázince..pořád řvala v ztekal se...:frowning2:
17. čer 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahoj Gabi, taky žena MM bratrance měla takový problémy s prckem, i tchýně říkala, že kdykoliv tam přišli, tak malej řval a řval a řval, prý to tak bylo do půl roku :frowning2:

Gabi, za kolik máte vyhlídnutej ten pozemek na tý hluboký? :confused:
17. čer 2008 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.