• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jezis holky nedeste me :sweat_smile:

Kam se takovy miminko vraci kdyz jenom rve a rve ? :sweat_smile:
17. čer 2008 v 16:50  • Odpověz
Holky, tak jsem tu na chviličku, malá se dneska taky předvedla! Chtěla jsem zajet do nemocnice, maličká usnula po krmení, tak jsem si říkala, že jí dám čepičku a mikinku a nenápadně ji přesunu do kočárku, ale chyba lávky, jak jsem oblíkala mikinku, malá se vzbudila, začala řvát a příšerně, ale fakt příšerně se poblila, poblila mě i postel a mikinku :unamused: Takže z výletu nebylo nic...jinak celý dopoledne kouká, i po přebalení a nakojení, pofňukává, tlačí prdíky, no, budu ráda, až v sedm dorazí manžel a převezme roli... :angry:

Gábi, baráček super, to je ale rychlé rozhodnutí!

Hele, holky, taky máte problémy s těmi prdíky? My máme ještě ten problém s tím, že si malá neodříhává a pak blinká, nevíte na to něco?
17. čer 2008 v 17:06  • Odpověz
ja nevim zatim vubec nic :slight_smile: ahojky Misko :grinning:

cetla jsem ze nektery deti proste neodkrkavaji.
17. čer 2008 v 17:16  • Odpověz
holky tchyne topi chapete to? Na plny koule no vim ze je dneska chladneji nez jindy,ale ze by se muselo topit a na plny pecky :rolling_eyes:
Takze jdu zotvirat okna jinak se tu uskvarim :rolling_eyes:
17. čer 2008 v 17:17  • Odpověz
Miso jsem si te vsimla ve snazilkach tak jsem nakoukla :sweat_smile: no ty bodycka jsem ja koupila prave v tescu, obyc bila s dlouhym rukavem, tak treba nejak doplni zbozi? :confused:
17. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
Zuzí, nepovídej, žes je koupila v Tescu? Já už tam po nich pátrám nějaký čas a vůbec nic! Do týhle zimy nehodlám dávat bodýčka s krátkým rukávem! Fakt nutně potřebuju dlouhas :angry:

Zuzíku, jak je? Díky moc za zprávičky, měla jsem vždycky velkou radost! Holka jedna, už to máš za pár, takže cvičínkovat už nechodíš, ale plavat jo???
17. čer 2008 v 17:37  • Odpověz
jj na plavani jo, na cvico uz ne. Na zadech vydrzim tak akorat 2 minutky a ono se tam na zadech cvici docela dlouho, a jak jsem psala i minule mi to uz Mirka rikala, ale je fakt ze to bylo jeste to vedro, at na cviceni na sucho uz nechodim, ze ta voda je mnohem lepsi.

No ty body jsem koupila tam, ale to je uz docela dlouho. Meli je tam mezi tema sadama jak jsou baleny v tom igelitu, nebo co, jestli vis co myslim, byli pohromade 3 ks, a cena dost dobra, tedy uz nevim kolik, ale rikala jsem si ze to neni moc :slight_smile:

No jinak se uz pekne valim, bricho je tezke, ale vlastne jinak je mi fajn. Vecer mi byva zle od zaludku, ale nic co by clovek nevydrzel. Vcera odjel Martin na sluzebku do Nemecka, vrati se zitra, tak uz se tesim. Neco malo jsem poklidila, tedy spis jsem bordel odnesla nahoru :grinning: a to se chystam jeste dneska nejak dotahnout, a pak uz budu mit vsechno hotove. Zitra razim za Tumou tak uz se na nej tesim :sunglasses:
17. čer 2008 v 17:47  • Odpověz
Zuzí, já taky byla za Tůmou, ukázat mu tu jizvu, řekl mi, že už na výplachy nemám chodit, že je to naprd a zbytečně to dráždí! Taky říkal, že se to bude hojit ještě 2 - 3 týdny, pořád mi z toho teče hnis, fůůůj, není to žádná sláva! Tak že ho pozdravuju :grinning:

Hele, přidej se už do klubu :grinning: :grinning: :grinning: Já dneska z malé nemůžu, teď mi usnula a já ji jdu vzbudit na koupání, to zas bude řev :unamused: :slight_smile:
17. čer 2008 v 17:51  • Odpověz
no kdyz to tu ctu tak ti nikam nechvatam :grinning:

hele resila jsem jednu vec, porodnice nejak da vedet gynekologovi ze uz jsem porodila? Nebo mu mam volat? Nebo jak? Chtela jsem se ho na to zeptat.

A ta jizva boli te to jeste? Doufam ze aspon to ne.
17. čer 2008 v 17:59  • Odpověz
jééé, kulli, u nás v krumlově nebyl problém ty bodýčka koupit :wink: já mám taky ty čistě bílý s dlouhým rukávem a hned jsem letěla koupit ještě jednu sadu, jsou totiž k nezaplacení a velikostně jsou fajn :wink: i když jsme byli takový prcci, tak je nosil od začátku a ani moc neplandaly :wink: :wink: ale do krumlova asi nepojedeš, hmmm :unamused: já se zas nedostanu do budějc... až 3.7. :confused:
17. čer 2008 v 18:05  • Odpověz
No, Panter, možná řeknu manžovi a sjedeme tam, fakt je potřebuju a ještě bych se mrkla do toho velkýho sekáče... :wink: Ale dáváš záruku, že je tam fakt mají? A kde je tam vůbec Tesco?
17. čer 2008 v 18:51  • Odpověz
kulli, zítra tam potřebuju, tak se Ti juknu :wink: snad nezapomenu :sweat_smile:
17. čer 2008 v 18:55  • Odpověz
Panter, děkujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face:
17. čer 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
Ahojky,
jen nakukuju, je u nás trochu klid :slight_smile:

Gábi jo to vnucování už mě taky napadlo, ale nikdo jí na to neučil tak nevim kde si to zvykla :rolling_eyes: ale každopádně nevyhraje, protože když pláče tak zkoušim všechno možný ale nechovat - při chování se někdy uklidní, někdy ne, já si taky myslim že prdy to už nejsou, ale bojim se toho co to může být, prý možná zuby :confused: Zítra koupím nějaký Calgel na umrtvení dásní a napatlam jí s tím papulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je zvláštní že v nějakou denní dobu klidně usne sama, když si odskočim a jindy ne :confounded:

Dludli to bych taky potřebovala občas vědět kam jí vrátit :grinning: Samozřejmě že jí miluju, ale je to o nervy :sweat_smile:

Kuli mě malá nekrkala celý první měsíc a taky vždycky ublinkla, pokud to neni vyloženě celý obsah žaludku tak by to mělo být dobrý, my jsme i přesto dobře nabíraly, teď už krká hezky :slight_smile:
17. čer 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
Dludli ještě jsem dočítala a koukám že máte doma pěkně teploučko :grinning: :grinning: :grinning:
Jako u nás bývá taky věčně zapnutý topení a to v kuchyni a naprosto zbytečně protože tam celý den nikdo neni, je to místnost na kraji, navíc je tam teplo když se tam vaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě jsem zapomněla dodat, že u Dr. se taky předvedla to byl masakr, ale nějak mi to tam ani nevadilo, už jsem obrněná :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jsem neslyšela :rolling_eyes: Dr. se jen ptala co s tím děláme a já řekla, že to prostě nějak přežíváme, tak se ptala jestli chci zkusit další homeopatika a já řekla to co říkám pořád: "Vyzkouším všechno" takže další homeopatika, dneska a včera už jsem je dala - nepomohla :wink: Ještě mám v merku jedny, ty půjdu asi objednat zítra, stojí to taky peněz tyhle hovadiny a je to zatím k ničemu, protože nikdo neví co jí je :confounded:
17. čer 2008 v 19:26  • Odpověz
holky, jdu jen nahlásit, ze pokud se dlouho neobjevím jsem buď v blázinci nebo zavřená - že mi ujeli nervy....S Emmi to je masakr, nedá se to vůbec vydržet...:-/:frowning2::frowning2::frowning2::frowning2::frowning2:

Takový hyterráky jsem nezažila.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz
jééé, kulli, uvidím, jestli to zjistím zítra nebo pozítří :sweat_smile: já myslela, že zítra bude manža autem, tak tam slítnem, ale bohužel, tak uvidím, jestli ho tam pošlu nebo jestli tam vyrazím sama ve čtvrtek :wink:

holky, nestrašte!!! já hysteráky s Hynečkem neznám, tak pořád doufám, že mě minou i s Jáchymkem :sweat_smile:

jo a hlásím, že při našem domácím vážení měl Jáchymek dneska (přesně ve 2 měsících) 4300g :wink:
17. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz
kocky ja si zrovna tudle se sestrickou libovala jaky mame vzorny miminko, tak s tom dejte pokoj :confused: teda ze to vzkazuju Emmi a Kristynce :slight_smile:

Jdu spat, tak pekne sny a asi hlavne klidne noci preju :slight_smile:
Zitra jdu na kontrolu, pak jeste jedna a pak uz pry ne, ty blaaaaho :confused: :fearful: :sweat_smile:
17. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky holky,

Gábi, to mě mrzí s Emminkou, třeba to je jenom jeden den a další už bude klidnější... :pensive:

Zuzí, dej nám vědět, jak jsi dopadla na kontrole :wink:

Panter, to neva, kdy tam pojedete, my tam určitě dneska ani zítra ani pozítří asi nepojedeme, takže v pohodě. Jinak jsem dneska koukala ještě tady u nás v Tescu a fakt nemají, jenom takové ty spací overálky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, my máme dneska za sebou návštěvu dětské lékařky, máme 3020g a 49 cm, takže přibíráme, dostali jsme různé kapičky - Vignatol, Kanavit a Sab Simplex, úplně jsem zapomněla dávkování, takže jsem musela ještě jednou volat k MUDr. :astonished: :cry:
18. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky..:slight_smile:

Kulli, gratulasce k váhovým přirustkům..:slight_smile:
...nene, to není záležitost jednoho dne, to už trvá děle, jen to nabírá na intenzitě..:(
Ovšem včerejek byl masakr !! :frowning2:

Dneska jsem ji dala do kočárku že pojedeme na procházku a nákup a ještě v chodbě spustila, dělala ten její most, byla rudá a vztekala se... :frowning2: už jsem se naštvala a nechala ji prostě vyřvat...trvalo to asi 10-15minut a by klid, Emmi se zklidnila a my jsme vyjeli ven, no a vklidu jsm si pokoupila a užila si konečně procházky s kočárkem.. :slight_smile: :wink: :slight_smile: snad to pochopila ta moje vztekací princezna a to šílené vztekání v kočárku skončí !!!

Nikdy taková nebyla, tak nevím kde nastal ten zlom, myslím že je to vynucování, abych ji nosila a ona viděla apod.

Dludli, držím pěstičky na kontrolu, pak písni, jak si dopadla...

Emmisek dospává v kočárku, tak vás jdu dočíst..:slight_smile:
18. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
Gábi, tak to je jak píšeš, ona si myslí, že si něco vynutí! Hlavně vydrž a nenech se zlomit, protože tím si člověk akorát tak zadělá na další problémy do budoucna (nošení, uspávání atd.).

Viktorka taky měla včera svůj den, včera jsme koupali v půl šestý a od té doby jsem ji uspávala, nakojila a uspávala a pořád dokola až do deseti večer. Byla jsem vyřízená! Chjo, ale pak se mi vzbudila až v jednu a pak až v pět, takže pohodička. Dneska je hodňoučká, tak si tak říkám, jaká bude asi noc... :sunglasses:
18. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz
kulli, tak jsme byli v tescu a mají tam dva balíčky těch bodýček s dlouhým rukávem v nejmenší velikosti :wink: tak pokud je chcete, tak asi co nejdřív vyrazit :wink: já si koupila ty o číslo větší, protože jsou fakt super :slight_smile:
18. čer 2008 v 15:32  • Odpověz
jinak my máme hysteráky dneska :sweat_smile: no, mamka se moc nevzrušuje, tak je to mladýmu pánovi houby platný :sweat_smile:
18. čer 2008 v 15:34  • Odpověz
Ahoj kocky,
kontrola ok, CS 5 a priste uz jdu naposled :frowning2: :frowning2: :frowning2: Pak uz do porodnice, Tuma mi bude chybet, asi si budu muset vymyslet nejaky potize :grinning:
Dneska jsme vyborne pokecali, uz minule komentoval ze si tak hladim pekne brisko, tak dneska zase ze vzdycky udelam ten samy pohyb kdyz tam vejdu, ze asi z nervozity, tak jsme mu rikala ze naopak ta chodim moc rada a nervozni vubec nejsem, no probirali jsme porodnice, kde chci rodit, ptal se proc Krumlov a tak a vubec jsme moc pekne pokecali :dizzy_face:

KOcky zacal mi desne praskat pupek, tedy na bocich, mazu se i 3 krat denne, ale uplne citim jak me ta kuze stipe a kazdy jen je videt rozdil, jak mi to pekne praska a cervena :rolling_eyes: ach jo a to mi to zacalo nekdy pred tydnem, do te dob yto bylo docela ok, a mazu pomalu od zacatku.

Miso ja sla pres mesto a myslela jsem na ty bodycka, objevila jsem ze maji nejaky v ulici U Cerny veze, na rohu je takovy levny obchod tak v nem, naproti je foto, vis kde myslim? No ale nejmensi meli 68, a pak jeste vetsi, podle me tak na rocni dite.¨
Oblecky maji taky v Globusu, ale nevim zda bodycka. Hele zitra bych chtela do Krumlova na sepsani predpisjmu, tak se ti muzu v Tescu v Krumlove zastavit. Ale to je muj plan, nevim co MM az se vrati, co ma a tak. Ale kdyz tam pojedem, jako ze tam n aten predprijem chci a chci tam co nejdriv, tak neni problem abych ti tam pro ne sjela a v Budejcich si to uz nejak predame.

Panter kde pa tam mate Tesco?
18. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
ahoj Zuzi :wink: a co Ti Tůma říkal na to, že chceš rodit v krumlově? schválil Ti to? :sweat_smile:

Tesco tu máme hned na začátku krumlova, přijedete na první kruhovej objezd a objedete ho prakticky celej (vyjedete třetím výjezdem :wink: ) a tam za benzinkou je penny market a tesco, to už uvidíte :wink: ty bodýčka tam mají mezi těma s krátkým rukávkem, já je zahrabala až dozadu, aby nebyly tak na ráně a vydržely tam co nejdýl :sweat_smile: :grinning:
18. čer 2008 v 18:35  • Odpověz
jo, mají balení po třech za 110kč :wink:
18. čer 2008 v 18:36  • Odpověz
panter dobry napad s tim zahrabanim :grinning:

No schvalil, on je hodne takovej neutralni nebo jak to rict, rekl ze ani proti cb ani ck nic nema a mluvili jsme o tom ze Krumlov je takovej rodinnejsi a klidnejsi, porodu je tam min tak se muzou ty mamine vic venovat, nez v CB kde je porodu jednou tolik. Byl zvedavej proc Krumlov, tak jsme mu rikala ze ty CB pusobi dost jako takova velkovyrobna, coz vlastne potvrdil.
Bylo to takove mile, ze jako schvalil ty duvody proc se mi Krumlov zamlouva vic, a v podstate potvrdil ze to tak je. Ale pritom mi ani jedno nevyvracel,nebo nejak neloboval pro jednu ci druhou.
Skorko bych rekal ze kdyz zjistil ze jsme pro CK, tak me v tom podporil (a myslim ze kdybych rekla CB tak zas podpori to, vyzvednme zase vyhody, tam, lepsi vybaveni atd) On vzdycky tak jako necha prostor pro tvuj nazor a dojem a ten pak podpori, coz mi prijde perfektni. Nikam me nikdy netlacil, nic mi nevnucoval a tim si ziskal moji duveru, coz jsem nikdy necekala ze budu k nejakymu gyn mit :slight_smile:
18. čer 2008 v 19:12  • Odpověz
dludli, tak to je skvělý :wink: ono by to zas od něj bylo takový neprofesionální, kdyby něco prosazoval... nedejbože, kdyby se něco semlelo :confused:
18. čer 2008 v 19:18  • Odpověz
kocky me tak desne zacali praskat boky :frowning2: mazu se i 3x denne ale nepomaha to, rozjelo se mi to vic nekdy min tyden, vecer vzdycky citim jak me ta kuze uplne stipe :unamused:

Dneska jsem si koupila darek k narozeninam :slight_smile: celou sadu Harryho Pottera :sunglasses: takze asi zalezam s knihou :sunglasses:
18. čer 2008 v 19:20  • Odpověz
jé, dludli, narozeninky? a kdy? kdyžtak všechno nejlepší!!!! :slight_smile:
18. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.