• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
ale jeste je cas az 23.cervence, ale ja nemela co cist a rikala jsem si ze pak nebudu asi vedet co driv a ze jen tak v klidu ke knizce se nedostanu, tak ze si poridim darek ted, dokud se muzu na cely den natahnout do site a jenom cist :dizzy_face:
18. čer 2008 v 19:26  • Odpověz
Zuzi, tak to máš den po Hynečkovi :wink: a Ty jsi přes Harryho Pottera?
18. čer 2008 v 19:27  • Odpověz
no jo Potter manie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak mam manzu doma ze sluzebky, a jedem nekam na vecu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak zatim
18. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz
Achjky kočky,

jdu se pochlubit, už máme přesně 3500 g, mám jenom radost jak pěkně tloustneme.

A v pátek nám budou 4 týdny, to je síla jak to letí.

Ahoj Míšo, přečetla jsem si tvůj zážitek z porodky, já teda musím říct že já tam všechny jenom chválim,

jak sestry na tom šestinedělí a i na neonatologii.Tam jsem byla asi 4 dny....

A fakt super :slight_smile:

Asi záleží na koho natrefíš.
18. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
ahoj kratosko :wink: gratulace!!! a kde máme fotečky Vendulky? :confused:
18. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj panter, prosimtě, mě to nejde zmenšit,

musim asi počkat až přijde bratránek, ten nám pc sestavoval a musí nám to ukázat jak se to dělá.....

jinak já jsem talent, nemůžu se v tom moc vrtat
18. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky holky,

Panter, díky za ty bodíčka!

Zuzíku, kdybyste tam jeli, mysli na mě a minimálně jeden balíček těch Newborn mi prosím vezmi (kdyby byly dva, určitě je vezmu)!!!! Děkujůůůůůů! S těma bokama mě to mrzí, je to k naštvání, když člověk fakt pravidelně maže cleý těhu! Chjo :frowning2: Takže Harryho Pottera? Holka, holka, tak to čti pěkně rychle, protože člověk nikdy neví, kolik času mu ještě zbývá...a dneska bude určitě pořádný pařák, možná bouřka.... :grinning:

Petro, ahooooooooj! Jééé, tak to jste šikulky, že tak krásně přibíráte! A už jsou vám 4 týdny? To je nádhera! Nám je dneska 19 dnů a máme 3020g a 49 cm. Jsme maličký, ale šikový! Jenom nás trápí prdíky!

Chudinka maličká se pořád kroutí, je celá fialová a pláče, vůbec nevím, co s tím, pila jsem fenyklový čaj, to asi moc nezabralo a včera v poradně nám MUDr. napsala Sab Simplex, nevím, jestli s tím máte někdo zkušenost, my jsme to měli zatím 2x a v noci ty prdíky trápily snad ještě víc!!! :frowning2: !Tak holky poraďte.... :sweat_smile:
19. čer 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Kuli po Sabu mi malá hodně zvracela a je dost možný že to nese Viktorka i hůř, zkuste ještě BabyCalm jsou čistě přírodní ale tuším že se mohou až od prvního měsíce nebo probiotické kapičky, pak pytlíček s třešňovýma peckama (seženeš v DM) nahřát a dát na bříško, masírovat bříško krémem Pupík, cvičit s nožkama, můžeš zkusit taky jíst Espumisan ... rady jsou to hezký, ale nám taky nic nepomohlo :unamused: Máme s tím dodneška problém :unamused: :wink:
19. čer 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky,

kulli, nám taky sab nepomáhal, mi jediné co jsme dělali byli ty masáže bříška,ale fakt poctivý, docela dlouhý a po nich malá prděla zvesela..takže mi na prdy žádnou meducinu nebraly, tak moc neporadím..:frowning2:

kratoska ahoj..:slight_smile: skoda, ze ty fotečky ještě nejsou..:frowning2:

a co ty Kulli, kdy nám odtajníš vaši princeznu?? :slight_smile:

Terka, co Kristý?? já byla včera u kadeřníka a Emmi to tu s MM probrečela..:frowning2: ale jakmile jsem přišla tak byl klid, kdybyste viděli jak byla happy že mě vidí a jak se začala culit...no je z ní děsný mamiňák, ach jo...:slight_smile:
19. čer 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holky, Kristý, Gábi, moc děkuju,

Sab jsme začaly užívat včera a s manžou jsme měli oba pocit, jako by to bylo ještě horší! Na ten BabyCalm mám taky spadeno, ale je nám teprve 19 dnů, tak váhám...ještě mi MUDr. doporučila čajíček Větrníček a dávat po lžičkách, tak nevím. Ten Pupík taky zkusím, mám vzoreček, tak kdyby to zabralo, hned koupím. Pak zkusím dávat po každým přebalení na chvilku na bříško, ale nevím nevím. Holky, to jsou problémy! Mě je jí vždycky tak líto, že ji vezmu a buď ji dám k prsu, kde se vždy uklidní (vím, že to není dobře) anebo ji uchovám v náručí!

Gábi, fotečky budou hned, jak půjde kloudně PC, máme to děsně zavirovaný a tak se přepínám do Windows 98, kde zase nemáme program na stahování fotek....takže hned, jak to nějak zprovozníme, budou fotečky! :wink:
19. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
Kuli neni pravda že to neni dobře, naopak jsem četla že to dobře je, protože se malá uklidní a já to dělala taky tak, co máš jinýho dělat když ti dítě pořád řve a to prso zabere, takže to si nevyčítej, akorát si myslim že možná díky tomu je malá takovej cvalík, ale kdyby jíst nechtěla tak si nevezme ne :sweat_smile:

Gábi tak u nás je jedno jestli má malá mámu nebo tátu, je ale fakt, že beze mně ještě nebyla, většinu času jsme spolu a večer kdy je MM doma už nikam nechodím, včera byl lepší i když opět náročný den, dneska je to zatím půl na půl, zjistila jsem ale že hodně pomáhá když malou držím za ruce, třeba při usínání to usne klidněji než jindy :slight_smile:
Teď už mi pobrekává, takže musím, páá :wink:
19. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
Terka to ona když má hysteráky, tak je ji taky jedno že jsem u ní..to nepřestane brečet ani kdybych se stavěla na hlavu....:slight_smile:

Kulli,Terka, tak to zvládněte, my jdeme ven do banky...:slight_smile: takže počítám o5 se zuřivostí a vybrečením se doma, než vyrazíme do ulic...:slight_smile:
19. čer 2008 v 10:29  • Odpověz
Hm tak koukam ze Gabca bude za chvili bydlet :grinning: to je parada

Jdu dneska jen pozdravit, musim doma taky neco udelat. cekam dneska balik tak jsme zvedava zda se budou namahat se zazvonenim :unamused:

Miso vcera rikal MM ze do Krumlova pojedem, bodycka urcite vezmu, no ale znam ho, vzhledem k tomu ze nebyl cely tyden v praci pocitam ze tam bude muset zustat dyl, tak nevim jak to dopadne. Ale snad to vyjde.

Takze se mejte bajo, ja jdu neco uklizet a tak. A pak zalezu do site ke knizce :grinning: zacala jsem to cistz od zacatku :grinning: snad to do porodu stihnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
autor
Gábi když má hysterák tak taky pochopitelně nezabere nic, viz ten článek co jsem házela, hlavně to prso odmítá - to ze začátku na ty prdíky to docela šlo :slight_smile: Tak se mějte hezky, když se vyvzteká doma a v kočárku je pak klidná tak to je dobrý, to u nás neexistovalo :wink:

Dludli tak to nepřežeň a ahojky :slight_smile:
19. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
Gábi chtěla jsem se zeptat kdy začnete s příkrmama? Nevím jak to teď máte, ale naposledy jsi psala, že kojíš přes den a na noc dokrmuješ, pak že dokrmuješ i přes den ... a už jsou vám 4.měsíce tak jestli už začnete nebo ještě ne? :slight_smile:
19. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
Panter tak chvalim, bodycka jsi schovala naramne :grinning: MM se smal ze jsme horsi jak mafie :grinning:
19. čer 2008 v 18:15  • Odpověz
jo a taky mam tedy vyrizeny predprijem do porodnice v Krumlove, ja nevedela skoro nic co mi kdy bylo PA to mela tezky, taky koukala ze jedem tak pozde, no ale MM se z prace driv nedostane, a nez tam dojedem, a hlavne minule nam ta PA co tam byla rikala ze muzem prijet kdykoliv.
No ale i tahle byla moc mila, takova mlada holka, MM si s ni dobre pokecal :grinning:
Mela jsme pak takovej blbej pocit ze jsem mozna ten predprijem mohla nechat az tam pojedu na monitor, ze to bude nekolik zbytecnych cest, ale MM rikal ze je rad, ze to tam okouknem vickrat a clovek pak uz vi kde co je a tak. No ale dneska nas tam docela dobre vypekla zavora :slight_smile: no vsak to tam znate a v CB nemocnici funguje ten samy system, pri prijezdu vam da automat listek a otevre se zavora a ten listek pak vam zase u vyjezdu zavoru otevre pripadne musite doplatit, kdyz jste tam dyl.
No a pred nama jel motorkar, a za nim se ta zavora nezavrela, na semaforku svitila zelena, tak jsme tam chvili stali a cekali az se zavre aby nam dal automat listek no ono nic, tak jsme proste vjeli dovnitr (a stali jsme tam docela dlouho) no samo ze pri odjezdu jsme nemeli jak si otevrit zavoru u vyjezdu, tak to sel MM nejak resit na pokladnu a pry kdyz nemame listek tak pokuta 200 kc :angry: dobry ne? Tak my tam stojime jak blbci cekame na listek, automat na nas prdi a jeste jim pak budem platit, ne? No MM se s ni chvili dohadoval a nakonec ji v podstate utek :sweat_smile: on tam n atu vratnici prisel zrovna chlapik taky s parkovacim listkem, ale zaroven mel zamestnanecky cip, a te babe zacal zvonit telefon, ktery tedy zvedla no a v ten moment se MM domluvil s tim chlapikem, vzal si od nej ten parking listek, a on z esi otevre tim cipem no a mazali jsme pryc :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Dludli nebyla to Špačková? Taková mlaďounká (je jí 25) delší řidčí vlasy s ofinkou? Ta mě rodila :wink:
19. čer 2008 v 18:37  • Odpověz
hele jmena jsem si vubec nevsimla, akorat vim ze nema deti, a mela nekdy na obliceji piercing, ale ted nejsem schopna rict kde :sweat_smile: maly jakoby kristalovy kaminek, asi v nose? Vlasy takovy sestrihany, ano kratky ani dlouhy tak neco mezi, a bolelo ji v krku, mela na krku nejaky zabal, no ale pocitam ze ten nema od brezna :grinning:
19. čer 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
Dludli tak piercing nemá :sweat_smile: To nebude ona, ta mi na piercing nepřišla, ale děti nemá, to víme, prý na to nemá chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jí mám na fotce, když bude čas, tak jí sem hodim :slight_smile:
Hlavně že jste to vyřešili na tom parkovišti :slight_smile:

Já musím hned letět zase, protože malá už vyvádí :sweat_smile:
19. čer 2008 v 19:05  • Odpověz
jo ze malou zdravim :slight_smile:

No ten piercing si mohla nechat pichnout az pak. No hod fotku, kdyz ti to vyjde. Vlasy taky mohla zmenit.
19. čer 2008 v 19:06  • Odpověz
zdravím vás, kecalky :grinning: dludli, to jsem ráda, že to klaplo, měly tam totiž poslední dvoje :wink:
19. čer 2008 v 19:18  • Odpověz
jo tak ted je mam oboje ja doma :sunglasses:
19. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Dludli já bych jí na piercing netypla, ale uvidíme, jdu hledat to foto :wink:
19. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz
vlezu na koně a hned na mě z 1. alba kouká se sestřiška z Krumlova...:slight_smile:
jdu dočíst až jsem v obraze a napsat zážtiky dnešního dne..-)
19. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
tak tahle PA mě přijímala k porodu a točila mě monitor...:slight_smile:

holky, dneska jsme byli mrknout na parely ve st. Hodějovicích, jsou levnějsí než na HLuboké a i větší, tak váháme...MM je pro Hlubokou a já nevím...:frowning2: co radíte?? :slight_smile:

Dludli, tak taky Krumlov, ty jo...:slight_smile:
19. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz
Terka, příkrmy ještě nemáme, jen ten Nutrilon, ale chci se na to zeptat doktorky az tam půjdeme..:slight_smile: Už přikrmuji i přes den, přesně tak..ale dneska naše cácorka vůbec nejí..asi má zase odtučnovací den či co...:frowning2:
19. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz
Kristy tak to je jina :slight_smile:

Gabi ja osobne bych volila ty Hodejce, ale to pro to ze tam jsme pred vanoci temr koupili domek :slight_smile: teda vlastne :frowning2: a j eto tady od nas pomerne blizko.

No radila bych ti zkusit si zjitsit nejaky objektivni info jak se vam tam bude bydlet s detma. Preci jen vyrostou, tak jak to je se skolou. kam budou dojizdet, jak se bdue dojizdet vam do prace, jak jé to s MHD (do Hodejc jezdi 11, na Hlubokou je dojizdeni normalne mezimestskou dopravou) na navsi v Hodejcich treba maji krasny detsky hriste a hned za vsi je pole, les a tak. No taky jde o to kde presne ten pozemek je. No zkus proste popremyslet o zivote v miste pak s vetsima detma. Ted s mimi je tohle vsechno jedno, no ale deticky porostou tak jak to bude pak.
Mozna taky prozkoumat okoli, no sousedy si asi nevyberete, ale jestli hrozi ze vam za pozemkem nekdy vyroste obchodak, nebo j eto v zastavene casti a je jasne co tam je a tak
19. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak tahle PA mě taky přijímala, když jsem přijela do krumlova nerodit :sweat_smile: než mě poslali rodit do budějc :grinning:
19. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.