• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jo tak jsem zvedava jestli ji tam taky potkam :slight_smile:
19. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz
dludli, ty parcely v Hodejovicích jsou zcela nove, práve se dozasitují..ten majitel byk tak ochotný, ze nás vzal vlastním fátem -mercedes- naprojízdku obcí a všechno nám ukázal, jako školu, obchod, hospodu a všechno možné...:slight_smile:

Jjo, městkou 11 je to fakt kousíček, to 104 z Hluboké jede skoro pul hodinky páč to divně objíždí...:frowning2:

http://www.masopust.cz/stavebni-parcely.html

jedná se o tyto parcely...jen to není zkauktualizované a jsou volné poslední 4 parcely, tak muzes mrknout...:slight_smile:

zase plus na hluboké bylo to, že tam bylo v zástavbě asi 10 nových baráčku celkem

chjo, fakt nevím a zítra bychom měli dát vědět realitkám ortel..:frowning2:
19. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz
Holky citily jste se na porod pripraveny? Ja si porad rikam co vsechno jeste potrebuju do porodu udelat, ted me male tak nacutlo do mocaku, ze jsem si tak predstavovala ze bych ted mela jet do porodnice a uplne me to vydesilo, ze nemam nic pripravenyho, poradne sbalenyho, ze proste jeste nejak nemuzu

tedy otazka nemiri Panterce :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
dludli, já se necítila na porod připravená ani kdy jse tam už jela, celý těhu jsem se porodu děsila a pak když to přišlo jsem měla děsnou radost že je to fakt tady ale i velikou obavu jak to všechno zvládnu a tak...takže se ničeho neboj, je to fakt normální...:slight_smile:

zvládneš to na 1, uvidíš..tuplem v Krumově, jsou tam moc hodný !!! :slight_smile:
19. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Gábi my teď taky moc nejíme, jak se udělalo chladněji tak asi nemají takový chutě :sweat_smile:
Já bych byla i ty st. Hodějovice, myslím si, že obojí jsou moc hezká místa :wink: :slight_smile:
A přesně jak píše Dludli, já jsem dost neřidič, takže i ten bus by pro mě a "děti" byl důležitý :wink:

Dludli svým způsobem jsem se připravená cítila, měla jsem ty bolesti dlouho, pak mi ještě gyn. řekla, že porodim tentýž den, takže já už byla dost naštvaná když se porod nekonal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz
Gabi myslim ze ta 104 jede snad i 45 minut, jednou jsem s ni jela, ona stavi ve vsech vesnickach ktery jsou cestou.
19. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz
Gabi pekny misto. No obecne mi prijde ty Hodejce ze to je jakoby vic ve meste, nez na te Hluboke, takze je otazka cemu davate vic prednost.

No a na me pada nejaky splin tak ho jdu zaspat. Kocky mejte se, dobrou.
19. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz
dludli, fakt není ta otázka pro mě? :grinning: :grinning: :grinning: já rodila 2x a ani jednou jsem nebyla připravená... s Hynečkem se mi ale ulevilo, když mi řekli, že zítra rodíme :sweat_smile: a s Jáchymkem jsem to nejdřív obrečela a pak jsem se s tím smířila, kdy mi dr. dal prášek na uklidnění :sweat_smile:
20. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
já bych taky byla spíš pro ty hodějovice :wink:
20. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky, týýýý jo, tady se to kecá :slight_smile:

Gábi, já bych volila asi nakonec taky ty Hodějice, ale jenom z praktického důvodu, jinak by se mi víc líbila ta Hluboká, ale je fakt, že to dojíždění městskou...to je fakt nahouby :unamused:

Holky, my měli dneska krušnou noc...od půl jedný do čtyř jsme přebalovaly, kojily, řvaly jako tur kvůli prdíkům, cvičily nožičkama, masírovaly bříško...uff, jsem z toho celá grogy! A manža taky...malá řvala fakt jak o závod :rolling_eyes:
Rozhodla jsem se, že se na blbý kapičky Sab Simplex vyprdneme (kéž by to šlo :grinning: ), protože se nám zdá, že je to po nich horší než lepší, zkusím koupit ten čajíček Větrníček a budu dávat po lžičkách... :confounded:

Jinak dneska je tak kráááásně! Už týden se vypravuju s malou do nemocnice, dozařídit ještě nějaký věci, ale nějak se pořád bojím cestovat s kočárem městskou... :confused: :sweat_smile:
20. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Kuli tak mě kočárkem do busu nikdo nedostane :sweat_smile: Leda do bezbarierového :wink: tak dobře pořiď :slight_smile:
Já jsem teď začla jíst Activii, někdo mi radil že by to po ní pohlo být lepší a poslední dny je opravdu trochu líp, těžko říct jestli je to tím, ale za zkoušku to stojí :wink:
20. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahojky, jdu jen pozdravit, páč balím, po obědě vyrážíme k našim a v neděli máme ty křtiny !!! :slight_smile::slight_smile:

Kulli, my jsme s Emmi měli taky takové první dva týdny po příchodu z porodnice, byla vzhuru třeba od 1 do 4,ale pak to z nišeho nic přešlo a byla moc hodná...Takže přeju pevné nervy a výdrž,ono se to spraví !!!

Terka, já mám od porodu nějaké problémy se zazíváním, tak denně jím nejen aktivii,ale i takové ty malé probiotické nápoje ( levnějsi actimel)..mám klid, pravidelně chodím na WC a malá je taky ok...ale ona byla ok i před tím, na prdy jsem nijak moc netrpěly...

tak pořád není rozhodnuto kam pujdeme bydlet...:frowning2: dneska jsem volala do realitky na tu Hlubokou kde nám to drzí na rezervačku,ta ksej řekla, ze chceme slevu, ze je to moc drahé a on že se ozve...na ty HOdějovice se máme ozvat taky dneska ci ano nebo ne..docela rychle se prodávají a josu volné asi posldní 4 parcely, z toho 2 volné jsou naše favoritové...:slight_smile:

pořád si píšeme na papírek plusy a zápory Hluboké a Hodějovic...Milanovi se více líbí ta Hluboká, jako umístění parcely, je tam větší klid, zase je plus v Hodějkách to MHD, je tam stejně jako na Hluboké školka, obchod...:slight_smile:

mějte pěkný vkend, vypadá to na pěkný pečák...dorazíme v neděli pozdě večer, tak se nahlásím v pondělí jaké byli křtiny...:slight_smile:
20. čer 2008 v 10:53  • Odpověz
Gábi, tak šťastnou cestu! Hlavně pomalu a opatrně!

My jdeme zítra na oslavu narozenin naší neteře a švagra, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme, doufám, že bude všechno v pohodě, ale myslím, že by snad mohlo!

O té Activii taky přemýšlím, asi ji zkusím také!

Holky, Panter, Dludli, kde jste?
20. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
Ja do 11 spim :grinning: telo asi nabira silu, ci co, ale spim jak zabita
20. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
Gabi tak at se krtiny vydari! No s tim pozemkem ja bych mela rozhodnuto hned :dizzy_face: ale rikam to je tim, ze jsme do tech Hodejc malem sly bydlet. Tak jsou mi sympatictejsi. No ale je jasny ze tedy bohuzel o me nejde :slight_smile: tak jsem zvedava jak to rozresite.

My meli byt dneska na svatbe, a je mi moc smutno ze nejsme. Tedy i nejaka ta slza byla :sweat_smile: no ale asi to bylo rozumny. Cesta 3 hodiny, pak hodinu obrad, nejaky ty spolecensky povinnosti, a zase 3 hodky zpatky, to bych asi opravdu nedala :unamused: No ale stejne me to zere. Nevesta se ted uz pomali chysta a ja ji ani neuvidim :frowning2:
20. čer 2008 v 11:37  • Odpověz
Zuzí, nesmutni, musíš to brát tak, co kdyby se fakt po cestě něco stalo a co pak! Důležitější je zdraví, jak tvoje tak miminka! Řekni si, že to tak prostě mělo být a hotovo! Nebooooj, nevěsta je určitě šíleně šťastná a nervózní a bude spoustu fotek!

Holky, my zatím spinkáme, od půl deváté, je fakt, že teď už se začínáme trochu probouzet, takže přebalíme, zacvičíme, nakojíme a asi půjdeme ven, je tam moc krásně! :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
Miso :slight_smile:

Hele jak to udelame s tema bodyckama? Ja mam v 18 hodin neco ve meste, tedy presne v pizzerii Romagna (nebo jak se to pise) na rohu Branisovsky a Husovky, a pred tim jsem chtela ve meste vyridit nejaky veci, mozn ai navstivit bejbycentrum. Proste ze budu v terenu. Tak bude se muzem nekde potkat, cca kolem 4 hodiny, nebo Martin se nabizel ze me na tu akci na 18 hodinu odveze a tim padem b yme hodil k vam a mohla bych ti je dorucit domu. Ta co jak myslis?
20. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz
Zuzíku, vůbec nevím, jak to dneska bude s procházkou venku, malá mi pořád ještě spí :unamused: Tak kdyby vám to vyšlo a hodil tě manžel na tu akci, tak se stav, my v cca pět až šest koupeme, takže budeme doma! Kdyby to nevyšlo, tak bysme se museli stavět my u vás (musela bys mě písnout, kde přesně bydlíte) nebo by tam sjel manža sám!

Jinak jestli vyrazíme ven, tak bych mohla k tomu Bejbycentru dojet s kočárem po stezce okolo Vltavy, ale fakt ti teď neřeknu, kdy, možná by to na tu čtvrtou bylo... :wink:
20. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
no tak to nejak dopadne, on totiz mm zase slibil svoji mati ze ji nekam poveze, tak ja sama taky presne nevim.

Ty jo to je nejaka sipkova ruzenka ne? :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jo, už řve jako tur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
:grinning:

no a jeste pojedem na postu, postak se uz po nekolikate vubec nenamahal sem s balikem zajit, zjitil by ze jsme doma a hned by mi ho mohl dat. ANi nam nehodil oznameni do schranky, podle sledovani baliku tu udajne byl vcera, ale oznameni mi prislo dneska postou a nejvic me dojalo, ze jeste na listek napsal ze silnice je uzavrena. No tak to je snad muj problem? Nehlede na to ze sem zajet da, ale na zacatku je cedule to je fakt. Snad doprkynka za tu sluzbu platim pomalu 40 kc a jeste abych si to porad hlidala a stejne jezdila sama na postu!!! No ja jsem vytocena zase az na pudu. To je uz po treti!!! A to cekam dneska matrace do postylek a kolibky, no to mam patrne zase smulu :angry:
20. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu :grinning: chlapi dneska jedou do toho chorvatska, tak byl Hyneček naposled ve školce :wink: musela jsem ráno pro kytky pro pí učitelky do města a rozloučit se. no a doteď jsem jim balila :sweat_smile: není mi z toho nějak moc dobře, že jedou sami, i když vím, že to v pohodě zvládnou :wink: ale ráda bych byla s nima :frowning2: no nic, tak přístí rok všichni :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:07  • Odpověz
Panter snad si taky trochu odpocines. No i kdyz budes mit Jachymka, no ale snad i tak kdyz bude spinkat bude smit cas jen na sebe. Budes doma? Nebo na chalupe?
20. čer 2008 v 16:29  • Odpověz
Gabi krasnej domecek jste vybrali,me se libi tnto http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=alfa&query=istop>0
20. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
nakukuji od našich..:slight_smile:

cesta děs, jeli jsme přes 4 hdiny..:frowning2:

Marta: tenhle domeček byl hoodně velký favorit manžela..:slight_smile:
20. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz
holky, tak mi chlapi psali, že už jsou na pláži a koupou se :wink: ani nevíte, jak je tu bez nich prázdno, i když je tu se mnou Jáchymek, to Hynečkovo věčný povídání a diskutování mi hrozně moooooc chybí :frowning2:
21. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
Panter vsak ti to utece a mas je chlapaky za chvili doma :slight_smile:

Gabi tak hlavne ze jste to zvladli, no jeste v tom horku, nezavidim.

Vcera jsem vezla Mise ty bodycka tak jsme videla Viktorku, je krasnoucka, mrnavoucka, tmavy vlasky, no proste nynyny :dizzy_face: ja uz se tak tesim :slight_smile:

Pres vikend se budem asi nejak povalovat, chteli jsme na chatu ale jede tam tchyne tak budem doma, ale taky dobry (kdyz tu budem sami) :sweat_smile:
21. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
tak koukam ze uzivate pocasi :slight_smile: no ja jdu taky, zalezam ke knizce, vcera jsme uklizela a nejak toho bylo asi moc, nemohla jsem si vecer vubec lehnout, nevedela jsem jak vsechno me bolelo, tak mam dneska klidovy rezim., Zitra potrebuju vyrazit do mesta na nejaky nakupy, tak at naberu silu :grinning:
22. čer 2008 v 10:33  • Odpověz
holky, to je nuda, jak jsem doma jen s Jáchymkem, najednou nemám do čeho píchnout :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2008 v 15:55  • Odpověz
panter to verim. Chce to nejakou kniznu, nebo tak neco :slight_smile:

Gabi ci krtiny? A jaky jste vybrali pozemek?

To vedro me znici, jdu na zahradu si cist. Dneska nic nedelam, tedy az na nalozeni masa v 6 prijdou ty znami jak se v patek brali, ale daleko, tak jsme tam nejeli :frowning2: No tak delame dneska nejaky grilovani. Treba uz budou mit nejaky fotky :dizzy_face:
23. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.