• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Římanová??? To asi nebude ona, ta tam je už dýl :confounded:
Jo tak já měla taky posly asi od 30tt fakt žůžo a poslední týden před porodem každý den skoro celý den :confounded: Je to protivný :unamused:
3. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
nene Římanová neee..jinak..ale je tam prý nová tak jí asi zná málo lidí..
jinak ty psoly sou horor..člověk si říká že by už..a zase nic...mě tvrdlo břicho i u Adélky od 5 měsíce tak jako ted u Adámka..ale takhle bolesti jako ted sem u prvního neměla :frowning2:
3. kvě 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
Spachmanka druhý porod je prý rychlejší ale bolesti horší co jsem četla :sweat_smile:
No a neměla by si to tvrdnutí raději říct Dr.? Řekla bych že to neni dobře jestli je to často :wink: Mě tvrdlo břicho teda až při porodu, dřív jsem to neměla a bylo to protivný, mít to dýl tak to by se mi nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2008 v 15:48  • Odpověz
joj já doufám že bude rychlejší...a že to bývá silnější sem taky slyšela..člověk třeba rodí sice 3 hodky ale užije si to :frowning2: no hlavně at to přijde a mám malýho u sebe,sem tak natěšená.. :slight_smile: no je to hrozný...člověk si říká tak to trvá už třeba 2 hodiny to se rozjede..a nic...ty moje děti se drží jak klíště..s malou sem ležela s kontrakcema ve 34 týdnu a zastavili ej kaapčkama..a pak semrodila až 9 dní po termínu..tak snad ted taky nebudu přenášet..poslíčci straší furt ale malej se drží jak klíště :slight_smile:
3. kvě 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
Tak to jsem zvědavá jak to bude u tebe teď a půjdeš teda do toho Krumlova? Někdo má dobré a někdo špatné zkušenosti :confounded: :wink: Já sice nevím jak to chodí v Č.B. ale i když jsem přečetla pár negativních zkušeností na Krumlov tak jsem byla rozhodnutá rodit tam :wink:
3. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz
ahojky, tak jaký máte víkend???

My bylli už dvakrát venku, ráno v bejbycentrum, trochu utrácet a odpolko na procházce...:slight_smile:
Koupila jsem Emmi deku a polštářek do kočárku a super šátek a čepičku, v šátku ji budu muset vyfofit, jaká je to kočka...:slight_smile:

Co ty Terka a jak Kristýnka, je hodná ??? Nedáme někdy konečně to rande??? :slight_smile: Já jsem pro !!!!!!

Dala jsem do alba nové dotečky tak mrkněte...:slight_smile:

Panterka a jak Jáchymek, je hodný??

Dludli, Kulli : co bříška ?? :slight_smile:
3. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:

Gabi, koukala jsem na fotečky :dizzy_face: teda vy už máte velkou slečnu :dizzy_face: Emminka je fešanda :wink:
jinak Jáchymek je zatím zlatej, spí a spí a vzbudí se jen na jídlo, a to je tak po těch 3 hodinách :wink: uvidíme, jak mu to dlouho vydrží, protože když jde o jídlo, tak se ozývá fakt dost :grinning:

Terko, já jím prakticky všechno normálně jako jsem jedla :sweat_smile: jak jsem mluvila v nemocnici s jednou mamčou, co tam byla s donošeným mimčem kvůli žloutence, tak u první holčičky ty prdíky taky prej řešila, že to bylo hrozný, a prej když jí dr. řekla, aby vyhodila všechny čaje a podobný věci na podporu kojení, tak to udělala a byl pak klid :confused: Jáchymek zatím prdí v pohodičce :slight_smile:
3. kvě 2008 v 18:58  • Odpověz
Kristo budu rodit asi v čk pokud to bude v termínu..ale je lepší fakt neslyšet tyhle případy,je to hrůza.. :frowning2: do Budějc bych jela jen pokud bych rodila předčasně..jinak asi neeee...
3. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz
tak teď mám chvilku, tak dopíšu ten můj porod v budějcích :sweat_smile:

takže porod mi zastavovali do těch 16h, kdy mě přivezli do budějc... když mě na nosítkách vyvezli na porodnici, tak se objevil dr. (byl to dr. ježek - toho byste si nespletli, na hlavě měl pořádnýho ježka), vypadal jak zřízenec, takovej arogant, žvejkal a jeho pohled na mě byl takovej jako: ježiš, co nám to sem z toho krumlova zase posílají :rolling_eyes: to jsem pak říkala tý zdravotnici z tý sanity, co mě vezli, že jsem prostě do budějc za žádnou cenu nechtěla, a ona na to, že už chápe proč, protože je hned seřval, protože se mu něco nezdálo v papírech (jako kdyby oni s tím měli co dělat), ale to už jsem nevydržela, tak mu říkám: ale no tak pane doktore (jako že by mohl být milejší) a on na to, že tam není od toho, aby byl milej, ale aby zachraňoval :unamused: prostě mi bylo do breku hned od začátku, co mě tam přivezli... pak mě prohlídl, byla jsem otevřená na ty 3-4cm, takže rozhodl, že nemá cenu to zastavovat, tak mě připojili na monitor, při tom se mnou udělali příjem a pak následoval klistýr. v půl pátý mě poslali do porodního boxu, kam už se mnou šel MM, tam jsem se jen osprchovala a pak mě položili na tu porodnickou postel, připojili mě na monitor a dali mi nohy do praku, to už jsem měla fakt dost silný bolesti - křížový, fakt hnus, to jsem s Hynečkem vůbec neznala... no a takhle jsem rodila skoro 3 hodiny. pořád mi jen říkali, abych se uvolnila, položila zadeček, že prý nechci malýho pustit ven a takový kecy... no, zkuste si uvolnit se a povolit zadeček, když ležíte připoutaný na monitoru s nohama do praku a máte křížový bolesti. pak mi dr. trhnul vodu a bolesti ještě zesílily :confounded: a to jsem se jich ptala, jestli takhle budu připoutaná celou dobu, a oni mi na to řekli, že se musí počkat, jak budou vypadat ozvy po tom trhnutí vody a pak že bych mohla do sprchy, houbelec! nakonec přišla spása v podobě dr. schacherleho, kterej na mě koukl a řekl, že jsem na 8cm, že už to brzy bude... pak už mě to hrozně nutilo na tlačení, tak říkám, kde je ten doktor a oni, že už jde... když jsem viděla, jak si pomaličku oblíká tu igelitovou zástěru, tak říkám, že už musím prostě tlačit, že už mě to hrozně nutí, a on na to jen, že to mě prý nutí už od tý doby, co mě přivezli, já jsem mu taky řekla, že bych ho chtěla vidět, kdyby měl rodit on a on na to, že to prý snad nebudem rozebírat, prostě debil :angry: pak když už mě to tak nutilo a já viděla, jak si provokativně pomalu navlíká ty gumový rukavice, tak jsem myslela, že ho zkopnu, kdybych teda neměla přivázaný nohy :rolling_eyes: pak už jsem mohla tlačit a vím jen, že jsem si říkala, ať už střihne, a když střihl, tak jsem tlačila jak ďas a malej byl venku :sweat_smile: pak čekali, jestli mi teda vyjde ta placenta, čekali dost dlouho, PA mi tam skákala po břiše, což byl taky hnus a stejně to nebylo nic platný, takže narkoza, vynda růčo a zašít, klasika... a pak už jen vím, že když jsem se probouzela z narkozy, tak jsem se hrozně tlemila :sweat_smile: toho dr. jsem potom už naštěstí neviděla... teda pokud nepočítám, že jsem ho potkala v neděli, když jsem šla za malým na neonatologii a pak šel ještě kolem nás, když za mnou přišel na návštěvu brácha se skorošvagrovou, ty teda čučeli, co mě rodilo za individum, fakt jak zřízenec... ani nepozdravil :angry: a to je asi tak všechno, akorát mě pak převezli na pokoj a sestřička mi říkala, že nemám chodit sama na záchod, tak jsem pak na ní zvonila a ona šla se mnou a já jsem jí tam omdlela, naštěstí byla taková fortelná a hrozně milá, takže jsem se probrala na zemi s nohama nahoře :sweat_smile:

tak to je asi všechno, možná to nebylo tak hrozný, jak mi to přišlo, ale další porod v budějcích už bych psychicky asi nerozdejchala :unamused:

omlouvám se za takovej román :sweat_smile:
3. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
tu část z krumlova jsem popisovala už předtím :confused:
3. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky holky,

týýýýý jo, Panter, to je tedy síla! Hmm, už teď se "těším" do budějovický porodnice :astonished: :astonished: :astonished:

A jakpak se vám s Jáchymkem daří?

A co vy, holky, Kristý, Gábi, co nového? Jaký byl prodloužený víkend?

Zuzíííí, jaká byla oslava manželových narozenin?
:slight_smile:
5. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
ahoj kulli :wink: no, já mám asi na ten personál při porodu docela smůlu, ono to tam asi tak hrozný nebude :sweat_smile: jinak se máme fajn, jen by ten náš prcek pořád jedl :confused:
5. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Gábi já myslela že bychom se mohli vidět tu středu jak tady budete, ale jak chcete, možná Emmi nebude mít náladu :wink: No včera jsme byli na procházce a malá začla tak vyvádět, že jsme museli volat MM kolegyni, jestli bych jí tam mohla nakojit a i po nakojení byla strašně protivná, takže já nevím :frowning2: Teď leží vedle mě na hrací dece, uvidíme jak dlouho jí to bude bavit :slight_smile: A jinak kde by si se teda chtěla sejít? Já ti busem vážně nechci, MM teď nechává doma auto, tak bych opravdu musela jet tím autem a to jsem neřídila od té autonehody, tj. od září, tak to nevim jak by dopadlo :unamused:

Panter jj já jsem na ty prdíky taky přestala všechno používat a je to lepší, ale nevim jetli to neni tím že máme po šestinedělí, to uvidíme, ještě jí to trápí a mě došly neperlivý vody, tak jsem vymlátila bublinka z perlivý a to asi taky nebude dobrý :sweat_smile:

Spachmanka neboj, přála bych ti Fialkoviče, já jsem spokojená :slight_smile:

Ty Panter to je otřesný :astonished: :angry: :frowning2: To si vůbec nedovedu představit :frowning2: A ty jsi měla přivázaný nohy na porod? Já ne :astonished: Ale vím že někde to dělaji :astonished:

Jo holky víkendy už bude trávit jen s MM už dodělat ten byt prokletej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže super a co vy ostatní? :slight_smile:
5. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
Panterka, tak to je hruza, jak to že ti privázali nohy?????? to je přece neslýchaní ne, aby si měla bolesti a prodychávala kontrakce a přivázanýma nohama, ne??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Terka, já bych ráda, aby šel Milan se mnou, takže tam možná pojedeme autem..jěště uvidím, ja todopadne, dám ale vědět, ju?? :slight_smile:
Jinak super, že Martin je už konečně "volný" a budete o víkendech spolu !!!!!!!! :slight_smile: to jsem moc ráda !!!!
5. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
Kulli: u nás to jde, až na včerejšek, Emmi celý den kromě rána nejedla, nevěděla jsem co se děje,ale zase v 8 večer začala....takže jsem měla trochu nerva,ale dneska papká, tak sand bude všechno v pořádku !!!!

A jak se daří Tobě???
5. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Gábi to se máš že pojede Milan s tebou, MM si vyplácal všechnu dovolenou na tu rekonstrukci, takže já musim lítat po všech doktorech sama a všechno sama zařizovat, jsem zvědavá jak pojedu na jih v černu na kyčle, protože tam se kočárem nedostanu a lidi jaksi ochotný nejsou :unamused:

Ježiš malá řve jako prdlá, tak já musim :unamused:
5. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
Terka, on nemá celý den dovolenou, utrhl by se z práce tak na hodinku a zase se tam vrátil....nevím jelsti to dopadne má toho v práci pořád hodně... :angry: :angry: ale chtěla bych aby tam šel se mnou!!!!!
Jinak chodím taky všude sama, na kyčlích jsem byla taky sama, ale je pravda že to mám kousek, došla sem tam pěšky...:slight_smile:
5. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
Gábi u mě je to s tím Jihem složitější, busem tam - pak otravovat lidi aby mi vynesli kočár nahoru a zpátky zase busem nebo vzít mlíko a krmit po cestě, takže na nic :wink: A MM se mi neutrhne ani na tu hoďku :grinning: U něj je to složitější když jezdí mimo Budějovice :slight_smile: Ještě musim k tý slepici na JIH pro kartu a mě se tam tak nechce, nevim jak to udělám :unamused:
5. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky

Miso vikend parada :slight_smile: a dneska si uzivam doma a tesim se na odpoledne na prednasku, jinak premyslim ze kteryho konce zacnu doma uklizet, gruntovat, planovat, stehovat :grinning: co vase loznice?

Panter nektery doktori jsou proste pitomci! :angry: nafoukanec jeden!
5. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Gábi a dáváte tu látkovku?

Ahojky Dludli :slight_smile:
5. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
:slight_smile: ahoj, sem mela docela fofr po vikendu vsechno docist, a to chodim pravidelne jen do dvou diskusi :slight_smile: nejak jsem na to mela v praci vic casu pri myti nadobi clovek na MK kouka tezko pri praci to slo mnohem lip :grinning:
5. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Dludli :slight_smile: Já jsem byla v sobotu jako obvykle sama, takže času kopa, včera jsme byli celý den s MM spolu až jsem tomu nemohla uvěřit :astonished: A další víkend máme být taky spolu, tak to na MK čas neni a klidně ho oželim :grinning: Prosímtě kde to byl ten pozemek jak jsi sem tenkrát psala že jsou tam levnější, bylo to asi 6km od Č.B. a říkala si že tam jezdí městská, to bylo se sítěma?
5. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
jo tak to byli Třebotovice, je to prvni vesnice za Dobrou Vodou, nebyli jsme tam tedy s realitkou, ale jenom tak se tam podivat, takze nevime kde ten pozemek je uplne presne, kazdopadne za Dobrou Vodou porad pryc z mesta, je to tedy dost na kopci :unamused: no a kdyz se vyjede ten kopec tak tam je vesnice a to je ono. Jezdi tam 10, ta ale nejezdi moc casto, tusim ze jsme to nasla na www.kontaktservis.cz tak zkus kouknout. POdle fotek nam prislo ze to je misto primo na navsi. Okoli je tam kazdopadne krasny.
5. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
tady je to presne at to nemusis lovit :slight_smile: http://www.kontaktservis.cz/detail.php?inz=228189
5. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
rysuji se u vas nejaky zmeny s bydlenim?
5. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz
Terka, no dáváme ji na noc a občas i přes den,ale pořád ji teda nemá nai náhodou...snad to bude v pohodě...Dr. říkal jen tak preventivně...

Terka vy jedete na kyčle už v červnu ????? Nám říkali kontrola ve 4 .měsících...
5. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz
Kristy krasna fotka v profilu, asi bych taky tu svatebni mela pomalu vymenit :fearful:
5. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
sem docetla nejak zpatky, koukam ze jste resili co na mimi z porodky, tak ja mam stranou dany bodycko, dupky, kabatek, capacky, cepicku, vsechno medvidkovy z tesca :dizzy_face: no a zavinovacka, pripadne deka, jenze cert vi jak bude ze jo :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
jo holky kdy se delaji prohlidky v Krumlove? CB vim, ale ten krumlov ne a jsem lina to nekde hledat :grinning: :sweat_smile:
5. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zpět po O, teda teprve obědvám, vůbec nestíhám - práce mraky! Zítra naposledy makám, ve středu už se budu jenom flákat, stěhují mi počítač, takže už se nebude vzrušovat! :wink:

Zuzí, jdete na přednášku? Néééé, že přijdete poslední!!!! Nevíš, jak dlouho to může trvat?
5. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.