• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Dobré ránko,

tak my se včera večer vrátili od našich, křtiny parádní , hostina velice vydařená..dodám fotečky..:slight_smile:
Emmi byla užasná, přibuzný jsou z ní paf, pořád se culila, v kostele pořád "kecala" a smála se nahlas, no sranda...Kčtinybyli mezi mčí,takže to bylo tak na 75 minut...Jen kdyz ji polévali ( a to fakt hodně az mě to samotnou překvapilo jak moc polevají, tak začala natahovat...:slight_smile:
No a těch dárků, ani se nám to ted nevejde do bytu...:slight_smile:

Jinak pozemek je uz vybrán, zítra jdeme dát zálohu a do konce týdne bude hotová smlouva...:slight_smile:
a je to, a je to, a je to...:slight_smile: v Hodějovicích...:slight_smile: :grinning: :grinning:

Panterka, já naopak nic nestíhám, dneska musíme zase do banky, mám tu hory prádla, musím uklidit, ted porád vyřizujeme ten baráček pak lítání po uradech, no co bych dala za 1 poklidný den ..:slight_smile:

Mějte se musím jít pracovat, zkusím sem pak dát fotečky..:slight_smile:
23. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
je Gabi tak parada, to je od nas kousek. Jezis vy se mate!!! Takze pristi leto se uz budete placatit u domku na zahrade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tohle vedro je desny a od sousedu me drasaji zvuky koupani v bazenu :rolling_eyes: ja tam snad zazvonim ze jdu se k nim koupat.
Sedim i doma v plavkach a doslova ze me leje. Zkusim si jit cist ven do stinu, prijde mi hrich byt zavrena vevnit, ale mozna nic jineho nezbyde :unamused:
23. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
No, já jak jsem zvyklá běhat kolem dvou dětí, tak se fakt doma nudím :unamused: tý jo, co já jsem celý dny dělala, když jsem měla jenom Hynečka? :sweat_smile: už aby se mi chlapi vrátili, takhle se sice víc vyspím a mám čas na relax, ale vůbec mě to bez toho šrumce tady neba :unamused: nějak už nejsem zvyklá starat se jen sama o sebe (Jáchymka nepočítám, protože ten buď spí, nebo jí, nebo řve hlady :grinning: ) chjo, chjo :frowning2:
23. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
jo a abych nezapomněla, byli jsme s Jáchymkem na převážení u dr., i když jsem tam dneska nechtěla, když je takový vedro, ale fakt je to nuda :rolling_eyes: a máme 4450g!!! prostě otesánek :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
23. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
no tak to uz je kus chlapa :grinning:

a co v bedne? Nic nedavaji co by te zaujalo? Nebo nemuzes jit nekam k vode? No nebo se vrhnoiut do nejaky prace kterou uz dlouho odkladas, neco jako "jo tak tohle nekdy protridim" A tak?
23. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
dludli, jsem si koupila časák :grinning: :grinning: :grinning: dopoledne jsem ještě byla s kámoškou :sweat_smile: jenže venku je na padnutí a já tam nechci malýho vařit :rolling_eyes: no, ai bdu žehlit, ale vtom vedru nevím, nevím :rolling_eyes:
23. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
jo ja tam ted byla ale neda se to, cetla jsme si ve stinu,no ve vnitr se to nejdriv zdalo lepsi, ale ted uz mi zas tecou curky po obliceji :rolling_eyes: hnus.
23. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
my jsme tu zabedněný, žaluzky stažený a větrám max. ventilačkama, aby nám sem naopak to vedro nešlo :rolling_eyes: i průvan si tu trochu děláme, takže to jde...
23. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz
no ja pruvan vevnitr neudelam, jelikoz jak nam tu furt delaj tu silnici, tak jezdi primo pred óknama nakladaky, stoupaji oblaka dymu a dozadu za dum na zahradu bohuzel zadny okna nename, jen malinke v koupelne, ale to ns nevytrhne, Takze sem tu jako zakonzervovana :grinning:
23. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
Čááááááu holky,

já jsem teď dorazila z procházky, Viktorku jsem šupla hned ve čtvrt na dvanáct po papání do kočárku a jela na dvě hoďky ven, to se fakt nedá, to vedro! Jenže nebudu čekat do odpoledne, kdoví, co zase maličká stropí, teď míváme každý den šílený záchvaty pláče kvůli prdíkům....chjo, nic nepomáhá :confounded:

Včera jsme se tak dlouho vypravovali ven, že jsme nakonec nikam nešli...nejdřív usnula malá, tak jsme ji nechtěli budit a pak usnul manža... :grinning:

Hlásili nějaký buřiny, to zase bude porodů....Zuzíííí, mám pocit, že jsi na řadě :grinning:
23. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
No jo, uz jen tyden :confused:
Miso mala je k sezrani, a doma u Vas mi to neprislo, ale podle fotek je to celej tatka! Hlavne ta prvni z porodnice, no proste dokonala kopie :slight_smile:
Jo a to vedro je fakt sileny.
23. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz
Miško, Viktorka je prostě úžasnááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz
Čááááu Zuzi, jojo, hlavně na té první je to celej taťka, je fakt, že teď už trochu začíná měnit podobu, ale pořád má taťkovo oči a obočí :slight_smile: Taky je na ni náležitě pyšnej a je z ní celej po...... :grinning:

Panter, díky moc, dalo mi to práci, odblešit comp a zmenšit fotečky!

Holky, to vedro, to se nedá... :angry:

Panter, takže ty jsi sama doma? Tedy s Jáchymkem? Na jak dlouho jeli kluci do Chorvatska?
23. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz
jéééé, fotky Viktorky jsou tu !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No je to Kulli opravdu nááááádherná princezna, fakt krásňoučká !!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz
kulli, přijedou v neděli :frowning2:
23. čer 2008 ve 13:44  • Odpověz
Tak jdu si na vecer udelat spizy, a pak se vykydnu zase s knizkou ven do stinu, predtim se pokropim sprchou, a budu cekat na navstevu :slight_smile:
23. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz
Gábi, děkuji :slight_smile: Koukala jsem, že jste si krásně užili křtiny! To je fajn, neboj, dárečky se určitě někam vejdou :grinning:

Panter, hmm, to je docela dlouho, ale mysli na to, ať si to pořádně užijou!!!

Zuzí, týýýýýýýýýýjo, takový leháro! Jen počkej, brzo skončí, tak si to ženská jedna ještě pořádně užívej! :grinning:
23. čer 2008 v 15:36  • Odpověz
jééé, holky, tak dneska v noci se na mě Jáchymek konečně pořádně vědomě zasmál!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
Jééé, Panter, to je kráááásný, to je krásná odměna pro maminku, viď? Já už se taky na takovéhle zážitky moc těším :dizzy_face:

Holky, hlásím, že jsme byly s Viktorkou poprvé ve městě s kočárem. Teda ve městě ne, ale v nemocnici, jela jsem vyřídit ty poplatky, hned uznali, že je vybrali neoprávněně a vrátili mi peníze! Jsou to fakt šmejdi, budějovická nemocnice jako akciovka musí hlavně vydělávat co nejvíc peněz a doplácí na to obyčejní lidé! Ještě že jsme se ozvaly! :wink:

Maličká spinká, venku hnusně, přemýšlím, že si půjdu lehnout za ní! :pensive: :grinning:
24. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz
Zůzo, kde jsi? Nejsi nááááhodou v porodnici???

Jo, abych nezapomněla - díky moc Panterce a Zuzíkovi za ty bodíčka, máte to u mě :sunglasses:
24. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, celou noc mi bylo dost divne, takze jsem dneska vylezla z postele az v 1, tedy byla jsem vzhuru dlouho, ale cetla jsem si a tak.
Ted je venku krasny vzduch, po tom vcerejsim paraku jsem fakt rada.
Dneska me asi ceka zehleni, umejt nadobi a tot vse :slight_smile:
24. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz
Jééé, Zuzí, já bejt tebou, tak ještě zalezu do pelechu!

To jdu teď udělat já :slight_smile:
24. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz
jo ja si ted jdu taky lehnout, zas me nejak boli bricho, jenze nevim jestli se neco deje nebo za to muze vcerejsi grilovany hermelin :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz
Holky, byli jsme na kontrole kycli, jsou v pořádku, takže už nemusíme na žádnou kontrolu..:slight_smile: :slight_smile:

Panterka: gratuluji k 1. úsměvu, já jsem z toho byla taky poprděná, no jsem pořád, když se na mě ta naše beruška culí...:slight_smile:

Dludli, že by??????? :slight_smile: :slight_smile: Tak běž odpočívat, pak si jen tak neodpočineš a nevyspíš se...:slight_smile:

Kulli, to jsem ráda, ze to takhle dopadlo a vrátili vám penízky, no a aspon jste s Viky pořádně ozkoušeli kárku...:slight_smile:
24. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz
Gábi ahooooj! To je super, že máte kyčličky v pořádku! My půjdeme na kontrolu po 6-ti týdnech po narození, tak doufám, že to bude OK! Poprvé nám je zkoumali ještě v porodnici a tam to bylo v pořádku!

Jinak kárka jezdí bezvadně, je to super kočárek, nakonec jsme koupili toho Speediho s červenou korbičkou, černým sporťákem a růžovou autosedačkou :dizzy_face: Nemůžu si vynachválit, jen to odpružení by mohlo být lepší :wink:
24. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
KOcky tak bricho nejak citim porad, ale porad nevim od ceho to je. Tesim se zitra za Tumou :grinning:

Ted delam rizky, ja jsme takovy hospodynka sikovna :slight_smile:

Gabi ty nasi dva nas dneska v praci prej drbali, to by se melo zatrhnout hned v zarodku :grinning:
24. čer 2008 v 18:28  • Odpověz
dludli, jestli poridíš v krumlově než odjedem na chalupu, tak za Tebou s Jáchymkem naklušem :wink: tak to koukej stihnout!!!! :grinning:

jinak Gabi, pěkný fotečky ze křtin :wink: :dizzy_face: tý jo 4 měsíce... :astonished:

kulli, jsem ráda, že ty bodýčka klaply :wink: jsou super :slight_smile: :slight_smile:jinak na nás byla budějcká nemocka hodná... manžu zapomněli skasírovat o 500 za otce u porodu a mně naúčtovali ze 14 dní jen 7 :sweat_smile:

jo, holky za týden jdu na to tělísko :confused:
24. čer 2008 v 19:07  • Odpověz
Panter a kdy ze jedete? V nedeli se ti vrati kluci a pak? No to bych rekla ze zvladnem :grinning:
Dnesni noc opet krece, ted jsem byla na zachode, a rekla bych ze mi odesla hlenova zatka, jsem ted trochu vydesena z tech kreci to by byt asi nemelo ne? Pres den to bylo ok, tak jen v noci, a ted tedy mam tak nejak krec v podbrisku uz porad predtim to bylo jako ve vlnach.
Holky jak poznam ze rodim? :sweat_smile: Vsichni tedy rikaj ze porod urcite poznam, no ale jsem z toho kapanek vypleskla. No v 10 mi jede bus za Tumou n akontrolu, jezis jak ho dneska rada uvidim :grinning: no tak uvidime co se bude do te doby dit. Snad tam vubec dojedu, to bricho me pekne krouti (no ale MK jeste zvladam tak asi neni jeste tak zle :sunglasses: :grinning:
25. čer 2008 v 06:55  • Odpověz
Ahojky holky, my jdeme dneska za paní doktorkou, ukázat se, jak rosteme :slight_smile:

Zuzi, hmm,tak třeba už to začíná...uvidíš, co ti řekne Tůma, třeba mu porodíš v ordinaci :grinning:
25. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
no rekla bych ze "jsme jasny" k Dr me veze MM ja bych tam asi nedojela, bricho citim porad, kdyby me zrovna vzala krec tak nevim jak bych to zvladla v buse.
Tak ted zmatene pobiham po dome, dala jsem prat pradlo, vytru, snad zvladnu vyzehlit at m aMM co nosit, vytru, napsala jsem MM na lednici instrukce co ma delat az tu nebudu (zalejt kytky a tak :slight_smile:) no ja jsem napnuta jak struna a moc se tesim!
25. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.