• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Zuzíku, hele, jestli je to fak ONO, tak zatínáme pěstičky a držíme a držíme!

Hlavně nešil, zkontroluj si tašku do porodnice a ostatní už nějak dopadne! Kočko, moc držím palečky, ale jestli ti odešla hlenová zátka, tak to tipuju, že to přijde brzo! Neboj a vydrž!

Pak nám dej vědět, co u Tůmy! :dizzy_face:
25. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahojky,

Gabi, napiš ještě podrobnosti o těch křtinách, kde a jak s farářem, atd, my budeme taky křtít, a nikdo najednou nechce křtít, jako kamarádi atd, tak nemám zatim žádné info,

Kuli, Vktorka je boží, já fotky neumim nebö spíš nejte mi to zmenšit, tak čekám až přijde bratránek a naučí mě to,

Panter, gratulace k úsměvu, to je štěstíčko, já se těším na náš první úsměv taky moc,

Dludli, držím palečky, hlavně ať je mrňousek zdraví

Uf, tak koukám že jsem oslovila vás všechny, :grinning:
Kočky Vendulka je hodná, rýma je za náma tak zase pěkně spinkáme, povídáme si a pěkně zvedáme hlavičku, to jsem koukala jak jí pěkně drží,dneska budeme vážim, tak zase budeme o něco těžší, je to znát na tý ruce, jak se pronese,

Dludli, ještě dodám, porod určitě poznáš, to se neboj, :grinning:
25. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
Jé ahoj Míšo, tak jak je :slight_smile:
25. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
bricho me boli, fuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale patrne to jeste vubec nic neni. K DR me tedy veze MM pak se urcite ozvu. Zatim :slight_smile:
25. čer 2008 v 10:29  • Odpověz
Ahojky Petro, to je náhodička, už jsem si říkala,že budu muset napsat SMS :slight_smile: To je super, že jste se zbavily rýmy :wink: Hele, netrpíte taky na prdíky?

Holky, musím jít, jdeme k paní doktorce, tak odpo čáááááu :slight_smile:
25. čer 2008 v 10:45  • Odpověz
No tak mne moc nenadchnul, jsou to jen poslici, ale je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: sestra mi namerila vysokej tlak, tak jsem si rikala ze je to jasny kdyz mam jindy nizkej, na monitoru kontrakce, ale nalez normalni, CS 5, takze smula :rolling_eyes: no tak jsem zvedava kdy to prijde :unamused:
25. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
Zuzí, to je docela škoda! Ale kdoví, přijde bouřka a je to tady :wink:
Takže teď už k němu nepůjdeš, viď? Budeš jezdit na monitor do ČK? Nebo jak to je?

My hlásíme, že jsme přibrali 250g, tzn. máme 3250g a dneska jsme se měly narodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gábi, Panter, zkušené maminy, nevíte, odkud se bere moučnivka? My ji máme od minulého týdne a MUDr. nám napsala nějaký gel Citrogrep (v návodu je, že se používá na masáž dásniček při prořezávání zoubků a je antiseptický), ale moc to teda nezabírá, respektive vůbec...používaly jste genciánovou violeť? A zabírá? :confused: :sweat_smile:
25. čer 2008 v 15:33  • Odpověz
ha, konečně běží kůˇn !!!!!

holky, jsem nas.... jak beruška !!!! :angry: :angry: jsme šla na sociálku s papíry na rodičák a ta megera mě poslala zpátky, že tam moje mzdová přepsala datum ( přelepila páskou a napsala znova), no a mě nevěří, si myslí, že jsem to udělala já, takže znova do práce a znova na sociálku !!!!!! :angry:

navíc v přesném terminu, dneska mi chtěla vzít jen půlku papíru, ze ty ostaní musím přinést přesně v den, kdy mi začíná nárok na rodičák !!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Kulli: bohužel neporadím, moučnivku jsme nikdy neměli, ale Terka s tím má zkušenosti, tak se zeptej leda jí, já fakt netuším...:frowning2:

Dludli, drž se, uvidíš že za chvilku se už doškáš !!! :slight_smile: já taky kolikrát už myslela že je to ono a oni jen posly..:frowning2:
Ahojky Kratoska !!!
no my měli krtiny v kostele jako svatbu, takže ve východ. Čechách..museli jsme na sezení, asi 2x, pro posledním nám prodal takovu tu velkou svíčku a museli jsme si ušít takovou roušku přes mimi - dává se to na ramínko..

krtiny jsme měli během mše, takže totál narvany kostel, my měli rezervé v prvních lavicích..bylo to moc pěkné a dojemné...no těch info je mraky, tak bude mozná lepší, kdyz se budeš ptát konktrétně, nevím co tě přesně zajímá...:slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2008 v 16:06  • Odpověz
Miso presne tak, ted uz k nemu pujdu az po sestinedeli, a na monitory uz do porodnice. Rikal ze tak v patek a nebo ze staci i pondeli. Takze si muism do Krumlova zavolat a domluvit se kdy mam dorazit. Rikal ze v CB na to maji vyhrazene dny, po, st, pa, ale v Krumlove ze nevi, ze tam to bude asi na domluve. Bylo to tak i s prohlidkou salu, takze pocitam ze si snad budu moct trochu rict. MM chudak kvuli me bude porad litat z prace, dneska me vezl a byl tam se mnou, takze temer 2 hodiny v coudu :unamused: Ale moc mi pomohlo ze tam se mnou jel.
25. čer 2008 v 16:14  • Odpověz
dludli, na monitory se jezdí ráno,ale jsou denně, mě tam pak MM musel vozit od den, když jsem přenášela...:frowning2:
25. čer 2008 v 16:24  • Odpověz
dludli, nech si ten porod na příští týden, to tam už bude Fialkovič :grinning:

kulli, my moučnivku měli, ale jen trochu na jazyku a dr. nám řekla, že to máme nechat, jen kdyby se to nějak rozšiřovalo, tak mazat tou genciálkou, ale já mu často vyvařovala dudlíka a zmizela sama :wink:
25. čer 2008 v 16:28  • Odpověz
dludli na CS se nespolihej,muze ti prasknout voda i kdyz ho mas jen 5. Treba jako me :grinning:
25. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz
aaaa, Gabu, nová fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: pěkná :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz
Tak kočky, my máme 3840 g, je to super, máme už o 1440 g víc....
Panter, manžel taky neplatil za účast u porodu :grinning: asi zapoměli
Kuli, prdíky zatim nemáme, jenom jednou a to trošku v sobotu,nahřála jsem utěrku a přikládala na bříško, a cvičila jsem z nožičkama a bylo to, pomohlo to, tak to zkus taky,
Dludli, Marta má naprostou pravdu, mě taky praskla voda a cs nula nula nic :grinning: :grinning: na to nespoléhej

Děkuju za info o křtinách, musim teda pátrat dál tady u nás, jak to chodí...

Holky, budíte miminka v noci na krmení, nebo čekáte až se vzbuddí samo?

Ještě jsem něco chtěla, ale už nevim co :grinning: já si vzpomenu až odejdu :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz
kocky tak my se mame tak ze dobre hodinu, no ted uz mozna i dve mam kontrakce vicemene pravidelny, po cca 5 - 6 minutach, trvaji 50 vterin zhruba, voda zatim nic, kdy ze se ma jet do porodky?

Ja sem z toho nejaka vedle :confused:
25. čer 2008 ve 23:43  • Odpověz
no a manza v poklidu spi :rolling_eyes: a ja tady nevim jestli jako uz fakt rodim nebo ne, bozinku jak to mam poznat? No vsichni rikaji ze to fakt poznam, tak to asi jeste nebude k tomu, kdyz si nejsem jista :fearful:
No asi jdu zkusit taky spat
25. čer 2008 ve 23:50  • Odpověz
Zuzí, tak jak to s Tebou vypadá? :confused:
26. čer 2008 v 08:22  • Odpověz
Joooo, Zuzí, jsi tady ještě někde? Nebo víš co??? Písnu ti SMS! :slight_smile:

Panter, díky, my máme taky trochu na jazýčku, asi dneska koupím tu violeť a snad to pomůže!

Gabcos: Super fotečka! Co vy, holky, jak se máte? S tím rodičákem je to fakt nahouby!

Holky, poslední dobou mě bolí prsa jako čert, když se malá přisaje, tak se mi úplně kříží nohy :rolling_eyes: , sice pravidelně mažu po každým kojení Bepanthenem, ale nic moc... :unamused:
26. čer 2008 v 08:32  • Odpověz
ahoj Miško :wink:
26. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
holky sem tu :rolling_eyes:
26. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
budeš tedy psát Zuzce?
26. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
jééé, ahoj Zuzi :unamused: já se těšila, že rodíš, že se půjdem podívat na miminko :frowning2:
26. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
hm zatim prej jen posli, ale to me tedy asi vodvezou :zipper_mouth: je to sila. No noc desna, hlavne ono se to tahne od pondelka vecer, to bylo par takovych kreci, ale nebyla jsem si jista jestli za to nemuze grilovanej hermelin :grinning: no tak v noci me to parkrat probudilo, v utery vecer zase a to bylo uz trochu vic, meli jsme tu navstevu a ja si u nich musela lehnout, no v noci me to zase tak parkrat probralo, a pak vcera rano uz sem tam neco i takle pres den, jak jsem psala jela jsem k Tumovi s tim, ze se neco uz deje, ale on me vyved z omylu, no cele odpoledne bylo takove nanicovate, pospavala jsem, k veceru me zase brali krece ale tak po ruznu a pak vecer tu byla moje mamka a to uz jsme se pekne kroutila a nekdy od 10 hodin to bylo po 5 až 6 minutach a tak celou noc. Ve 3 to nejak nabralo na intenzite, tak jako ze pojedem, MM se sam vzbudil, chvili jsme si povidali, on mi hladil zada a nejak to na intenzite zase ubralo, tak jsem mu rekla at jde jeste spat (tedy ja lezela taky ale nejak zvlast jsem tedy nevyspavala :rolling_eyes: ) no pak dalsi takova vlna v 5 hodin, kdy to byla uz mnohem vetsi bolest az jsem se divila :confused: ale zase samym resenim jestli jet nebo ne, to proste nejak preslo. Pak do rana to bylo tak po 7 minutach, myslim ze jsem mezi tim i tak nejak poschrupavala a ted jak jsem vstala tak je to 10 minut a snesitelnejsi. No takze patrne opravdu jen poslici :rolling_eyes:
Volala jsem si ted do Krumlova, kvuli monitoru, tak pry v pondeli, no fakt doufam z ese tam ale dostanem driv (a nebo ze tohle prestane) jeste jsem s PA mluvila o tech kontrakcich, tak i podle ni jsou to poslici. Pry at delam co delam tak intervaly a intenzita musi byt stejna, a nema to zadna ulevova poloha ani sprcha "rozhodit" No a me to ted lehce ustava. Nebo ze bych si uz zvykla, :confused: :grinning:
No sem sama zvedava co z toho vyleze :grinning:
26. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
hm tak se opravu zda ze je to na ustupu, jdu si lehnout a cist, zatim pa
26. čer 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahojky Panter!!!

Zuzí, tééééda, takže už to fakt pomalu přichází, nechci prorokovat, ale myslím, že ten monitor v pondělí už nestihneš...no uvidíme :wink: Hele, kočko, pořádně odpočívej a nabírej síly, dokud se to ještě dá...pak si člověk fakt neodpočine! Budeme na tebe myslet a držet palečky!

Holky, my zítra odjíždíme na Šumavu, manžel jede v neděli domů a já tam budu s maličkou celý týden a pak za náma manžel zase v pátek dorazí a v neděli si nás odveze! Už se fakt docela těším! :sunglasses: Sice počasí na Šumavě asi nebude nic moc, ale budu tam s rodinou a to je moc fajn, pokecáme, oni trochu pohlídají a nebudu muset VAŘIT a uklízet :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojk, ty jo , to jsou mi novinky, Zuzi bude co nevidět rodit...:slight_smile: Taky si myslím, že kdyz to takhle bude pokračovat, tak pondělní monitor nestihneš...:slight_smile: Tak hurá do toho, už jem zvědavá co to bude, jestli holčička nebo chlapeček...:slight_smile:
MM kamarádovi se dneska v noci narodila Anička !! :slight_smile:

Kulli, ty jo ty se máš, to já jsem na všechno byla sama, vaření, uklizení, určitě to je super, že budeš z kraje s rodinou a pomůžou ti, pořádně si to tam užijte !!!! :slight_smile:

Prsa mě taky hrozně bolela, kolikrát jsem taky skoro brečela bolestí..no a parkrat jsem vubec nekojila a treba dva dny jen odsávala a dávala ji to z lahve nebo stříkačky, jak mě ty prsa bolely..:frowning2:

My se jinak máme dobře, Emmi se zase zklidnla a je celkem hodná..jasně, občas tu hysteráky jsou,ale není to tak zlé jako min,týden !!! naučila se hrozně výskat, tak pořád zkouší jak to jde, jaká melodie z toho vzejde, no je to sranda, vydrží vyýskat a snat se hrozně dlouho...:slight_smile:
26. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahojky Gabcos,

teď jsem koukala do tvého albíčka, vůbec jsem ještě neviděla ty profi fotečky!!! To je kráááááása! S těma křidélkama, to je Emminka fakt andílek! Krásný fotečky! Vám to tam s manžou taky moc sluší, myslím, že to stojí za to, nechat se takhle nafotit, je to kráááásná památka!

Ty prsa mě fakt někdy bolí fest! Začalo bolet jedno a teď bolí i to druhé! Teď je často omývám a mažu, doufám, že se to nějak zklidní! Nejvíc bolí, když se přisaje, ona se tak zarafne!!! :rolling_eyes: A pak hltá a hltá :zipper_mouth: Auuuuu!

Jééé, takže Emminka výská? To víš, objevila něco nového, tak to musí pořádně procvičit!
26. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
Holky u me vsechno prestalo, ted jsem spala, jsem jako matoha a jsem z toho zklamana :unamused: ta noc me stala fakt docela dost sil, a k nicemu a ted se jen desim kdy to zacne znova :frowning2:
26. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz
Zuzí, koukej si to pořádně "užívat" :slight_smile: Já jsem se na tyhle chvíle tak hrozně těšila!!! :dizzy_face: Pořád jsem malou přemlouvala, aby se otočila hlavičkou dolů, že to spolu zvládneme a ona si nakonec říct nedala, ba naopak, zavelela, že teď to bude po jejím... :cry: Fakt jsem se těšila na normální přirozený porod... :grinning:

Neboj, ty už dlouho čekat nebudeš...taky jsem zvědavá, jestli to bude chlapeček nebo holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz
No ja bych si to ted klidne odpustila :frowning2: jsem z toho rozhozena, nechci aby to zase prislo, aspon ne do vecera at naberu nejakou silu :frowning2: no ale citim neco zase uz ted.
Kamaradka mi psala krasny sms, ale ted proste po te noci nemam vubec na porod odvahu. Snazim se "sebrat" vim ze je psychika moc dulezita ale nejak mi to ted nejde. Tak mam trochu strach ze si to sama kazim a brzdim :unamused:
26. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.