• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Zuzí, hlavu vzhůru, koukej zalehnout, pořádně se prospat (jestli to půjde teda), dát si pořádnou koupel, udělej si lázničky....prostě udělej něco pro svoji pohodu, relaxaci....zapomeň na to, co bylo v noci a mysli jenom na toho svého mrňavého kulíška, že už budete za chvilku spolu a že tě bude moc a moc potřebovat! Uvidíš, že se síly zase znovu objeví a možná tě překvapí, že jich bude najednou tolik moc!!! :sunglasses:
26. čer 2008 v 15:10  • Odpověz
jezis kez by, ja jsme psychicky upne hotova vubec to nezvladam! A to jsem se vzdycky docela tesila a byla jsem zvedava a tak no ted jsme proste jednoduse v prde.. a nemuzu se nejak sebrat. SNad prijde brzy martin domu.
26. čer 2008 v 15:28  • Odpověz
Zuzíku, myslím na tebe, držím moc a moc palečky!!!!! Kdybych mohla, tak se seberu a klidně bych zajela, ale s malou to nejde! Neboj se, všechno bude v pořádku! Třeba to ještě k porodu fakt není a ty v pondělí hrdinsky vyrazíš na monitor do ČK! A vůbec, budeš rodit v super porodnici, bude to tam nynaný....néééé jako tady v ČB! Fůůůůůůůůůůůůůůůůj, řeknu ti, už bych se sem nechtěla vrátit! Fakt ne, když bude možnost, tak druhé mimi jedině v ČK nebo někde jinde, hlavně néééé v ČB! Ještě teď jsem z toho šestinedělí a neonatologie v depresi, když si na to vzpomenu! Úplně jsem z toho prostředí tam ztratila i chuť k jídlu, takže 10 kg, co bylo nahoře v těhu, bylo při příchodu z porodnice domů fuč! :slight_smile:
26. čer 2008 v 15:35  • Odpověz
jo tak aspon neco s tem kilama
ja dneska taky nemuzu jist, a pritom mam poradny hlad, ale nic do sebe nemuzu dostat. No sem tedy hrdinka :rolling_eyes: sem myslela ze to budu zvladat lip. Mamce hystersim do telefonu no proste :rolling_eyes:
26. čer 2008 v 15:45  • Odpověz
Zuzi, už ti aspoň přijel Martin? Kdyby ses potřebovala vykecat, prostě ten stres někomu hodit na hlavu...jsem tady (s přestávkama...)

Jinak od zítřka nejsem...jedu na týden k těm našim...hurááááááá :dizzy_face:
26. čer 2008 v 17:10  • Odpověz
Holky ze nam date bodiky,nejlepe 10 :grinning: dekujeme
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/14646/cerny-zdenek.html
26. čer 2008 v 18:28  • Odpověz
ahoj holky :wink:

dludli, neboj, to bude dobrý a já věřím, že brzy porodíš :wink:

kulli, tak tohle jsem si přesně říkala po prvním porodu v budějcích, jenže já si tam navíc ještě "vyžrala" ten úžasnej přístup na porodním sále :rolling_eyes: a vidíš, jak jsem dopadla, místo pohodovýho porodu v krumlově s Fialkovičem, děsnej porod v budějcích s ježkem :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
dludli neboj,nenervuj se. Az to bude tak to bude,neboj,to bude v pohode. Se mi to ted ceka vid :grinning:
26. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
Teda, já zírám jaf fakt nadáváte na naši porodnici.
Já se tam měla skvělě, i na porodním sále, a další mimi jedině Budějovice,třeba to bude napodruhý děs, ale stejně :grinning:
Asi sem divná co, ale opravdu jsem tam byla spokojená

Míšo užij si pěkný týden
26. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky holky, musím se s vámi podělit o novinku!!!! :dizzy_face:

Tady je zpráva od Zuzky:

Byla jsem na svět děsně zvědavá, že mamka s taťkou málem nedojeli do porodnice, narodila jsem se ještě 26. 6., mám 3650g a 52cm a jmenuju se Zuzanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak to mají kočky za sebou, to je úžasný! Oběma jim moc a moc gratuluju a už teď se nemůžu dočkat foteček :wink:
27. čer 2008 v 06:16  • Odpověz
jééééé, Zuzanka po mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posílám velikánskou gratulaci!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
Petrus, asi je to vždycky o lidech, na který narazíš, a já měla si v obou případech prostě pech :frowning2: jsem zvědavá, jestli Zuzka rodila v budějcích nebo v krumlově, když to byl takovej fofr :sweat_smile: a co bude říkat :wink:
27. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
tak krumlov :wink: :slight_smile:
27. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahojky, koukám, že už to víte...:slight_smile:Já se bohužel na net dřív nedostala,abych vám dala vědět, ale ještě jednou BIG GRATULACION !!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Se bála a měla to takovu rychlovku, šikula !!!
27. čer 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoj, velká gratulace k Zuzance, ať je jenom zdravá, to je nejdůležitější, musim zase letět, nějaké zvíře mě kričí z ložnice, dneska celé dopoledne,

prostě dneska spinkat nebudem, večer nám přijede babička z Prahy, tak si dám relax
27. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
Zuzce a male Zuzance vsechno nejlepsi :grinning:
27. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
Dludli gratulace!!! :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
Panterka, stavíš se za holkama do porodky??? :slight_smile:

ahojky Terka!! :slight_smile:
27. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz
ahoooooooooooooooj holky :wink:

heč, viděla jsem Zuzanku!!!!!!! je nádherná, má krásnej úsměv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (já myslím, že po mamince)

jinak Zuzka to měla fakt rychlý... v půl jedenáctý jí praskla voda, v jedenáct dorazili do krumlova a malá se v 23:25 narodila :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2008 v 19:05  • Odpověz
Zuzi, posilam obri mega gratulaci :dizzy_face: Uz se tesim na fotecky male Zuzanky :dizzy_face: To je supr, zes to mela tak rychly, ja chci takyyyyyyyyyyyyy :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2008 v 19:38  • Odpověz
Ty kráso, tak to byl fakt fofr, to má Zuzí za tak rychlý porod prvenství !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já chci taky takový porod ( ten další ) !!!!!! :slight_smile:

a panterka, máš fotečku?????? :slight_smile:
27. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz
Gabi, nemám, byla jsem bez foťáku... mají ho chlapi s sebou na dovče :unamused:
27. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
Ahojky, Dludli měla opravdu rychlý porod, to je dobře, taky závidím :dizzy_face: ale nedělám si naděje že bych někdy takhle rodila :pensive:
28. čer 2008 v 19:10  • Odpověz
jéééééééééééééé tak gratulace moooc :dizzy_face: to byl fofr :grinning: já bych si prosila taky jeden tak hezky rychlej :sweat_smile:
30. čer 2008 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko, koukám, že je tu pusto..:frowning2:

Kulli u rodičů, Dludli si "užívá" v porodce, PAnterce se vrátil Hyneček a manžel, tak májistě spustu starostí...
A Terka?? Snad má Kritýnka doboru náladu a nebrečí !!

My měli víkend suoer, celou soboru od rána do večera jsme byli na sportovním dnu BOsche v NOvém DVoru u Týna..Bylo to SUOPER, sice jsem spálená, auau, ale fakt hodně vydařený den...dodám fotečky...

Bylo to i se spaním přes noc a pokračování druhý den,ale my jsme museli kvůli EMmi v 8 večer domů....

jdu dodat fotečky...:slight_smile:
30. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Gabi, tak sem nakukuju :wink: jj, máš pravdu, chlapi se mi vrátili, tak jsem si jich užívala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak já se tu s váma pro jistotu rozloučím, protože nevím, jak se sem ještě do středy dostanu nebo nedostanu a ve středu frčíme na celý léto na chalupu... :sweat_smile: možná až pojedem zas do čb na kontrolu, tak by mohl klapnout nějakej srazík :wink:

kočky, tak radši dopředu (kdyžtak se rozloučím znovu), užívejte si léta, opatrujte bobísky a já se na vás těším na nějakým tom srazíku už komplet s miminkama a i s Terkou :wink: mějte se, papapa
30. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Gabi, krásný fotečky, Emminka je prostě kočka :dizzy_face:
30. čer 2008 v 10:10  • Odpověz
panterka: děkujuuuuuuu.... :slight_smile: :slight_smile:

tak si to užijte na chalupě !!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: počásko bude snad pěkný, dneska se vyprší a pak jen sluníčko !!!

pro srazík jsem !!tak az tu budeš, písni,ju?? :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
jasně, písnu sms :wink: už jsme si to taky říkaly se Zuzkou v tý porodce, že se pak musíme domluvit :wink: myslím,ž e máme termín na neurologii 29.7. :wink:
30. čer 2008 v 10:20  • Odpověz
tak jsem viděla Dludli Zuzanku, ale jen na fotečce...je náááádherná !!!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.