• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Dludli, my máme taky od narození koupenou dětskou váhu a musela jsem pořád před a po kojení vážit...tak hlavu vzhůru..věř mi, vím přesně o čem píšeš !!!!

takhle malinké děti by měli sát tak 20 minutek...a pak by si měla mít to prso měkké a prázdné

Zuzi, nechceš kontatkovat tady v Budějkách laktační poradkyni aby tě rozkojila???????
3. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
Držím moc palečky !!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2008 v 08:50  • Odpověz
a na zánět si dej do podprsenky tvaroch..hlavně to rozehnat tu bulku!! nechceš na to půjčit odsávačku, když to malá nevytáhne?????
3. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
tak jsem zmakla jen tak n arychlo par fotek, ale jen co mam ja asi 4 den po porodu, ostatni ma MM. MAla ted spi, vim ze bych mela taky (v zrcadle jsem se sebe lekla :grinning: ) ale nejak mi to neda, mam potrebu neco delat a tak.
JO jo tvarohu mam plnou lednici :slight_smile: odsavacku jsem zvazovala ze si koupim. No kdyztak se ozvu diky za nabidku :slight_smile:
Zitra jedem k pediatrovi tak uvidim so mi povi tam a kdyztak se obratim na tu poradkyni pak, kdyz pediatr nepomuze a neporadi.
Je mi desny vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj tajks, to snad ani nepujdem dneska ven, upecem se

No vim ze si tu spis tak jako stezuju, ale ve skutecnosti jsem desne happy je to porste nepopsatelny :grinning: vcera jsme vyrazili na chvilku s kocarem a MM se tvaril jak mesicek na hnoji, usmev od ucha k uchu :grinning: a nakrucoval se se, hadali jsme se o kocarek :dizzy_face: je to prima.
Myslim ze tohle leto bude nadherny! :sunglasses:
3. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Zuzi, moc gratuluji a preji jen to nej... Mala je fakt krasna. Martina (sestricka.mata z beremese.cz)
3. črc 2008 v 10:54  • Odpověz
Zuzi, je nááááááááááádhernááááááá, fakt úžasný sladký brouček !!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Ty tmavý vlásky.. :grinning:

Se ani nedivím, že se perete s TM o kočárek...však MM taky první dny musel jezdit zásadně on...:slight_smile:

Odsávačku by sis koupit asi měla,já se bez ní z počátku neobešla, jak jsem měla nalitý prsa..:frowning2: odsávala jsem a žádný zánět nikdy nebyl...fakt ti ji klidně ráda půjčím,ale myslím, že je tu super investice, které nebudeš litovat !!

Tak at u Dr. dopadnete dobře a Zuzík krásně přibývá, fakt je nádherná, už se těším, až ji uvidím odobně !!!!!!!!!
3. črc 2008 v 10:54  • Odpověz
gabi a jakou mas? Ja bych ji taky chtela poridit, mame v bejvby centru nastavec na kocar n aautosedacku, tak ze bych si ji tam rovnou vzala.
v porodnici jsme mela pujcenou klasickou rucni, takove ty dva valecky v sobe, ale asi bych snesla neco modernejsiho :slight_smile:
Jak je mi vedro tak tu chodim jen ve spodarach :sweat_smile: a vetram prsa, na jednom bud tvaroh, nebo rapik, nebo masiruju, no a najednou mi zacalo z obou tect mliko, ale pomalu proudem :-ú tak jsme mela radost :slight_smile: Jen kdyby to mala dokazala vytahnout, Nejak nam dohormady nesedi jeji sladoucka pusinka a moje prsa :rolling_eyes:

Ted mi uz dlouho spi, tak premyslim budit, nebudit :confused:
3. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
Dludli já mám Medela Harmony, mechanickou,ale sama z vlastní zkušenosti bych si příště koupila Medela mini electric...ta elektická ti nejen usnadní práci,ale vytahne všechno mlíčko raz dva...:slight_smile:

Uvidíš, že se rozkojíš, případně ji budeš dávat svoje odstříkané mlíčko !!! :wink:
3. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
gabi jak to vypada s bydlenim? Nedocitala jsem
Dludli malej nechtel v porodnici taky pit,pak jsem 2 mesice kojila a uprimne jsem byla rada ze jen 2 mesice,protoze byl to boj. I kdyz je lepsi kojit dele. Ale malej nechtel.
3. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
Marta: dobře, dobře to vypadá...:slight_smile: Už máme koupený pozemek, baráček leží u projektatanta - máme tam spoustu změn, no vlastně jsme skoro jen nechali obvodové zdi....:slight_smile: :grinning:

fuuj, to byla buřina, jsem mněla stažené půlky...:frowning2:
3. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Dludli moc gratuluju k Zuzance a přeju ať s kojením nejsou problémy :wink:

Gábi gratuluju k pozemku a ať nemáte problémy s baráčkem a firmama :slight_smile:

Panter užijte si léto na chalupě :dizzy_face:

U nás situace stejná, nestojí to ani za řeč :slight_smile: Mějte se všichni hezky a hezké léto!! :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Terka, tak to mě moc mrzí, že e to nezlepšilo...:frowning2: a víš proč tomu tak je?? nebo je to prostě jen takový malý zlobivý čertík????

Emmi se ted docela zabavý, jak si drží a cumle nožičky, tak třeba to pak Kristý taky začně bavit a bude hodná...:slight_smile:
Prdíky to podlě mě už nebudou, na to je už veliká,ale nevím...tak co se ještě zkusit zeptat Dr. ????

Tak držím palečky at se to co nevidět zlepší !!!!!
3. črc 2008 v 16:15  • Odpověz
autor
Nevim proč tak zlobí, myslím si, ale že jí určitě něco bolí, jinak by to nedělala :wink:
Občas se chce chovat, to poznáme, ale odnaučujeme jí aby si to vyřvávala a určitě se nám míchá do toho víc věcí který maji spojitost s tím pláčem, ale prdíky jsou tam taky, bohužel, některým dětem to trvá dýl :wink:
Dr. o tom ví, až k ní teď půjdeme tak jí ještě poprosim aby Kristý lépe vyšetřila a když to nechá jak to je a bude to pokračovat tak chci jít ještě k jiné Dr. popřípadě na pohotovost - až to bude zase nesnesitelný. Sama se nezabaví a ani s mojí snahou kolikrát :wink:

Tak páá :slight_smile:
3. črc 2008 v 18:19  • Odpověz
Gabi a kolik si nakonec pujcujete a na jak dlouho?
3. črc 2008 v 19:06  • Odpověz
Cauky tak mame za sebou prvni silenou noc, od 9 do pulnoci plac a neprisla jsme na to proc, no nakonec jsme asi obe vysileni usnuly :sweat_smile:
Pres den je zlatoucka!

Gabi jo na medelu jsem si taky myslela, tak prima, asi pujdu do ni. DIky :wink:

Jo takze uz mate pozemek jo? Ty jo, tusite kdy zacnete stavet? To bude parada v domecku!
4. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jéé, čauvec Dludli..:slight_smile:

Neboj tadyto plakaní v noci z ničeho nic přestane..naše Emmi plakala třeba od 01,00 - 4,00, nebyla taky k utišení, jen sjme ji nosili a pak to nějak zmizelo jak mávnutím proutku..:slight_smile:

No ted nás čeká vyřizování územka a staveb. povolení, tak se do toho můžeme psutit, takže to více méně záleží na úřadech..ale do Vánoc bychom rádi bydleli..:slight_smile:

Terka, tak at koneně u Dr. dobře pochodíte a zjistíte příčinu..Přeju Ti, aby sis konešně taky mohla užívat hodného usměvavého miminka !!! :wink:

Marta: tu výšku hypošky tu moc už nechci řešit, lidi pak rejou,ale máme to na 30 let a ta částka je dost vysoká...:frowning2:
4. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Tak holky nas ceka prvni vylet za pediatrem, jsem nervozni ze mi rekne ze delam vsechno blbe :confused:
4. črc 2008 v 16:35  • Odpověz
Gabi:O.K ja jen ze mozna taky pujdeme do noveho,jeste nevim
4. črc 2008 v 17:26  • Odpověz
4. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz
Gabi nemuzu Emminku najit
4. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz
Abych mohla hlasovat,musela jsem se zaregistrovat a Emmi uz ma hlas ode me :grinning:
4. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz
Tak jsem tam taky jednu fotku hodila,kdyz uz jsem se registrovala :grinning:
http://www.babyweb.cz/Soutez-upatlanek.aspx
4. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz
marta: pro tebe hlasuji uz pravidelně, mám tě ve favorite...:slight_smile: takže hlady ode mě máš...:slight_smile:

a za hlas děkujeme..:slight_smile:
4. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz
Gabi,diky
4. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz
Zdeneček má pěknou fotečku s dudlíkem, tak dám hlas ještě i tady...:slight_smile:
4. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím po krááásném týdnu na Šumavě!!!
Opravdu jsme si to s Viktorkou a pak i s taťkou moc a moc užili!

Zuzíku, Zuzanka je náááádherná, je to krásná prdelka, neboj, to kojení se rozjede, chce to čas a nevzdávat to! Asi bych taky kontaktovala tu Laktační ligu!

Gábi, jééé, já vám tak záááávidím, že budujete domeček, to jsou tak krásný plány a těšení se, až to bude postavený!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zahrádka, pískoviště pro Emminku, to bude paráda! Necháváte si to stavět na klíč? A za jak dlouho by to mělo být? Kdy by měli začít kopat? :slight_smile:

Holky, Panterka je na chalupě??? Nějak mi to uteklo... :wink:
7. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
Jéé, ahojky Kulli, welcome back !! :slight_smile:

to je moc dobře, že jste si ten týden užili !!!!A co Viktorka, je hodná??a prdíky ještě trápí nebo už vám daly pokoj?? snad se vám dačí oběma dobře !!

Kulli, chceme do vánoc bydlet, všechno ted stojí na "papírech", jak dlouho bude uřadum trvat stavební povolení apod. Samotné firmě to trvá postavit a vyrobit za 3 měsíce...:slight_smile:

Dludli a jak bojujete vy??koupila sis tu odsávačku?? a zlepšilo se to kojení?? moc držíme palečky ať to jde, a pokud stále bojujete zavolej fakt té laktační porodkyni, mám na ni mejl i tel., tak kdyztak dám...

Holky, EMmi hrozně žvatlá,ale to je mazec, pracuje jazyčkem, kolikrát mi přijde že už říká i něco jako slova, jsme z ní hotový a řechtáme se společně s ní...:slight_smile:
7. črc 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj kocky, dite mi uslo na hrudi, skoda ze tu neni tatka aby ji vycvaknul. No aspon mam jednu ruku na vas :slight_smile:

Gabi odsavacku jsme poridili mam tu medelu elektrik na tve doporuceni :slight_smile: je fajn. mliko se mi slusne rozjelo, vsechno vsude od mlika lepi v podprde me boli bradavky tak chdim nahore bez no a ne vzdycky podchytim samovolny unik :grinning: Takze kojeni je mnohem lepsi, malou si porad vazim a pisu si casy kdy basti tak si pomalicku uvedomuju nejaky rezim, ji vlastne ve stejnou dobu, ale je mi jasne ze se to jeste kolikrat rozhazi :slight_smile: jen me dost boli prsa, tak jako sami o sobe, i pri kojeni, pocatecni "zahryz" zuzika je maso :fearful:

No ale jinak vsechno fajn. Mame s mm porad takovy smiseny pocity, ted se clovek tesil na mimi a najednou je tu a jako by se ted nema na co tesit. Vim ze nas vsechno krasne ceka a je to krasne uz ted, jen proste citime oba s mm nekdy takove prazdno nebo co, no zatim si oba teprve zvykame ze uz jsme rodice :slight_smile:

Miso cauky, jo panterka je uz na chalupe, no jinak doufam ze nas bude gabca zvat na navstevy a ratolsti budou radit na houpackach a v bazenu pekne u nich :grinning: co Gabi?
7. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
dludli mala je sikulka. my mame rezim az od 6 mesice. Predtim to nejak neslo :grinning:
7. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.