• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
no vsak taky cekam kdy to prijde, zatim tech par dni ale melo stejny prubeh. Obcas na me padne takova beznadej, jako ze to je vsechno kolem dokolecka, me to ohromne tesi a jsem moc stastna, jen proste takobe myslenky sem tam, ze uz j eto na porad atak. NO snad je to normalni a nejak to patri k vyrovnani se s tim ze jsme rodice :sweat_smile: co?
7. črc 2008 v 16:30  • Odpověz
jo holky koukala jsme tak nejak do alb, to tehu desne rychle uteklo, nejak mam dojem ze jsme si ho nestihla vychutnat :confused: ze by nejaka poporodni depka? :fearful:
Hm jdu radsi umejt nadobi :slight_smile:
7. črc 2008 v 16:37  • Odpověz
Holky, hlásím, že máme zub - takovou tu "ryži" nebo jak se tomu říká, když se klube zoubek na svět...:slight_smile:

Dludli, jsem moc ráda, že jste se rozkojili, uvidíš že všechno bude jen a jen lepší !! :slight_smile: Mám radost !!

Dáme rande až bude lepší počasí ať omrknu Zuzíka live??? :slight_smile:

Mě taky přijde, že to těhu uteklo, klidně bych bříško ještě brala zpátky !! :slight_smile:
7. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím příchod!

Zuzí, gratulace ke kojení, uvidíš, že se to rozjede a Zuzanka bude papat, až tě celou sní! Taky mě bolí to první přisosnutí! Jak kdyby mě chtěla Viktorka fakt sníst :zipper_mouth:

Gabcos, tak to se máte s tím baráčkem, takže Vánoce už budete trávit v novém? To by bylo moc fajn! Ty úřady na tom jsou to nejhorší! Fakt! Ještě vzpomínám, jak jsme vyřizovali stavební povolení.....blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak gratulace k zoubku!

Holky, taky se mi stýská po těhotenství! Takové to naparování se s bříškem, když se o nás taťkové starali....bylo to takové kráááásné období! Nééé, že teď to krásné není, ale je to jinak kráááásné!

Jinak my jsme nějaký ufňukaný, od včerejška brečíme a brečíme, ale noc byla dobrá! Asi pořád ty prdy, už aby táhly k čertu :frowning2: Ještě navíc mám pocit, že máme trochu rýmu a chrochtáme!

Holky, co jste používaly na rýmu? Stačí jenom odsávat? Já jdu zítra k MUDr., ale MUDr. tam není, jenom sestra, tak nevím, co mi na to řekne... :unamused:

Tak já jdu opusinkovat to naše miminko a užívat si, dokud je takhle krásné maličkaté :dizzy_face:
8. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
Gabi gratuluji k zoubky,my meli prvni v 7 mesicich a do 8 mesice jich mel 5. Ted jich ma 8
kulli ja moc neodsavala,nedela mi to dobre,jak trpi. Ale davala jsem hodne na brisko a cim vic se vztekal,tak to tekla a pouzivala jsem a pouzivam do ted kapky Nasivin. Prvne kapla do nosu a pak jsem ho jeste vytrela nos kapkama na tycince jak se dava do usi
8. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahoj Marti, děkuji za poznatky! Já mám docela strach vytírat ten malej nosík vatičkou na tyčince, abych ji tam neporanila!!! A myslíš, že s odsávačkou děti trpí? Já nevím, nemám zkušenost! :unamused:
8. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
cauky jo holky nedame kafe nebo tak neco? Nez natukam vsešchno jak se nam vede a tak, ze bychom to vyresili osobne :slight_smile:

Kullli nase je taky nejaka nachcipla, porad psika, jedno oko ma zalepeny to vykapavam ophtalmoseptonexem, no rymu primo zatim nema, ale vzycky ji vytahnu z nosiku peknyho holoubka :sweat_smile: Nas v porodce ucili nos tou vatickou cistit je to tedy pro me des, ale ukazovali nam to tak ze tam zajeli do nosiku celou tou casti kde je vaticka, a tocit a vytahnout a co tam nema byt je pryc :slight_smile: jinak ja si delam zalusk az to bude treba na odsavacku na vysavac, mimco se netrapi buh vi jak dlouho, jen prilozis odsavacku k jedny dirce pak k druhy a je to.

Holky ja jsem si pripadala jak jsem hubena a MM jak nas furt foti, kdyz je horko tak casto chodim nahore bez a vetram, taky me v podprde prsa pali, a kdyz jsem tedy videla nejakou takovouhle polonahou fotku sem se lekla :grinning:
No na kila docela dobry, mam navic jen 5 pred tehu, ale tedy cele telo mam pekne rozbredle, ALe hlavu si z toho nedelam, po lete zacnu nejak cvicit a bude.

MIso nebo i dalsi chystate se chodit do Pansofie na cviceni miminek?
9. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz
Ahojík pro kafe říkám JA JA JA...:slight_smile: No už se těšííííííííím !!!!!!!! Sama jsem tot u nedávno navrhovala...:slight_smile:

dludli, na cvičení se s Emmi chytám, min. týden jsem si zjištovala info...:slight_smile:

Já sama jsem se ale ke cvičení ještě nedokopala..:frowning2: Jsem lenoch líná..nahože mám 2 kg,ale spíše jde o to nepevné bříško..:frowning2:
9. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holky,

takže srazík JOOO, ale mám strach, jak to s Viki zmákneme, vždycky když ji vezmou prdíky, řve jak týýýýýgr :sweat_smile: a časově všude chodíme pozdě :cry: :grinning:

Jinak na cvíčo s miminkama bych docela chodila! Zuzí, nevíš, od kdy to je? Mám pocit, že nám Mirka říkala, že se uvidíme asi až v září, protože prázdniny jsou samá dovolená a až miminka budou trochu větší...2 měsíce??? :confused:

Já mám taky odsávačku na vysavač, dneska jsem to zkusila poprvé a to byste viděly, jak holoubci lítali z nosíku! Paráda! Nebudu jí tam šťourat vatovou tyčinkou, ještě jí tam někde poraním a poteče jí červená...nenenenene! Zuzí v porodnici jim tam strkali celou tu vatovou část? To bych se pos...a! To jim to muselo vylézt fontanelou!!!! Boženanebi! To není možný! Takže strčit a točit? Mě to nikdo neukazoval!

Holky, já jsem v porodce nechala všechno, co jsem přibrala, takže jsem na stejné váze a připadám si nějak hubenější než před těhu, kalhoty, co jsem nosila, mi padají ze zadku a každej mi říká, že jsem v porodce ten zadek zapomněla...nojo, jenže já bych tam spíš potřebovala zapomenout špeky na bříšku... :angry:
9. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
Jinak dneska nám sestřička u paní doktorky říkala, že s rýmou si nemáme dělat starosti, že u těchhle dětí je to spíš chronická záležitost po celý rok a že máme přijít až když bude nosík zarudlej, přidá se k tomu chrochtání na průduškách nebo kašel, zatím odsávat a čistit! A neee moc, protože to prý nosík podráždí!

Jinak je nám 5 týdnů a máme 3680g a 53cm! Huráááá :sunglasses:
9. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj kočky

já mám už míň než před těhu, a jak kuli říká taky mě nějak spadl zadek,za sož jsem ráda.

A jak tady čtu tak zítra jdeme na kyčle tak hned koupím taky tu odsávačku na ten vysavač

Když jí tak pěkně chválíte :slight_smile: :slight_smile:

Jinak nám bude 7 týdnů a v 6 týdnech Vendulka vážila 4 220g a měla 52 cm.

A taky nemám moc mlíka,musíme dokrmovat sunarem a to piju mlíko, piju gravimilk a nic

Nemáte nějakou radu? Samozřejmě přikládám skoro co dvě hodiny k oboum prsům a nic,taky jsem zkoušela odsávat a odsaju sotva slabou desítku.

Tak co jsem začala brát prášky pro kojící tak asi hodně rychle přestanu,a vyhodila jsem pěkně 550 Kč.
9. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz
Dludli, moc gratuluju k mimču,hlavně ať je jenom zdravá,to je moc důležitý
9. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
Koukám že si dneska budu povídat sama.

Venďa spí po sunaru pěkně, tak asi půjdu žehlit.Mám tam povlečení a pár plen, tak to půjde pěkně rychle.
9. črc 2008 ve 14:50  • Odpověz
kratoska, zkus homeopatika ricinus communis 5 ch,..:slight_smile: stojí asi 60,- Kc, mě dost pomohly, mlíko se začalo trovřit více...Emmi sice potvůrka ode mě už moc neche,ale kojím aspon v noici a párkat přes den !! Za zkoušku nic nedáš !!

Ty kila a zadek nechaný v porodnici závidím !!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
9. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jé, nejsem tu sama
9. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
bohužel tu mám čiperné dítko, tak se nemůžu moc rozepisovat, tak mě omluvte prosím...:slight_smile:
9. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
Gabcos ahojky, zítra je koupím, jdeme na ty kyčle tak hned vlezu do tý lékárny, jak je jinak
9. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz
a čím jí přikrmuješ?
Máš sunar nebo Nutrilon?
9. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz
přikrmuji Nutrilonem

a min, týden jsme na doporučení doktorky začali i se zeleninkou...:slight_smile:
9. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
Kam jdete na kyčle???
9. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
Třeba ted si ještě občas to Ricinus zobnu a mám fakt pak nalité prsa....před chvíli jsem byla happy!! Emmi ode mě vypila 100 ml !!!!!!!!!!!!!!! To tu už nebylo nevím jak dlouho!!!!!!!!! Ricinus hip hip huráááá !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
Ty jí vážíš, že víš kolik vypila?
Na kyčle jdeme do nemocnice na ortopedii.
To nám řekli v porodce
Teda jestli je to fakt tak zázračný, tak budu taky jásat :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
Ten nutrilon koupim zítra taky,když jsem byla večer v lékárně pro příkrm tak měli ten Nutroš jenom velkej,a lékárnice říkala že velkej nemám kupovat.Mám to nejdřív vyzkoušet,tak jsem vzala malej sunar.Taky je dobrej ale chci zkusit i ten nutroš.

Třeba ho ani nezkusim po tom zobu cos poradila :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
No my jsme museli koupit dětskou váhu, páč nám ze začátku nepřibývala..takže kdyý ji kojím, tak si ji před a po zvážím, abych věděla...:slight_smile:

Já to homeopatiku koupila bohužel až doost pozdě, když už Emmi neměla ode moc mlíčka a začala papkat Nutrilon..takže proto i ted ode mě moc nejí, prostě si zvykla na UM..ale aspon díky tomu kojím v noci a po ránu...v noci vstávat a jít připravovat UM by mě asi kleplo..:frowning2:
9. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
Věřím, že ti pomůže, kdybych o něm věděla dřív, tak jsme třeba taky nebyly na UM...:frowning2::frowning2:
9. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
Aha, já pak dám vědět jak jsem dopadla.Ale Venďa začala plakat, takk jdem skusit kojit, jestli něco zbaští.Mám pocit že jsou drobet tvrdší :grinning: tak uvidim
9. črc 2008 v 15:16  • Odpověz
Čááááu holky, vůbec nedáte vědět, že kecáte! Mě se za chvilku vzbudí Viki a začne zase ten kolotoč!

My bysme měli jít na kyčle příští týden, v šesti týdnech miminka, tak snad bude čas a nálada! :wink:

Malá dneska v noci chrupkala, spinkala od deseti do půl třetí a naposledy papala v sedm, takže od sedmi do půl třetí vydržela. Je šikulka! Teď chrupká.... :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se, že vám sem lezu, jen chci moc pozdravit Míšu a Kratosku :dizzy_face: Holky jak se vede?Co miminka?Jak rostou? :slight_smile: Míšo, teda to je parádička že ti malá takhle pěkně spinká :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
Kulli, tak mě se Emmi tedka docela budí, nevím zda to má souvislost s tím klubáním zoubku na svět,ale některá noc je fakt katastofa..:frowning2:

tak kdy dáme to kafíčko?????? Příští týden teda???

Musím Vám ty mimískové okouknout live ! :slight_smile: A VEndulku jsem neviděla ani na obrázku..:frowning2:
9. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahoooojky Jitulko, zatím pohodička, i když včera večer malá začala vřískat a plakala od osmi do deseti, no to byl děs, byla jsem z toho pak tak šíleně unavená, ještě, že s námi trpěl i manža :rolling_eyes: :grinning: Ale pak usnula a spinkala jako andílek...asi taky tím vysílením :unamused: Kočko, ty už to máš za pár, máš už všechno připravené, nažehlené, kočárek ve stáji a tašku sbalenou?

Gábi, to bude fakt možná tím zoubkem, ona je chudinka z toho nevrlá :frowning2: Holky, nevím, nevím, jestli mi to vyjde příští týden, spíš ne, protože máme docela dost lítání :confounded:

Gábi, já jsem Vendulku viděla, heč, Peťa mi ji poslala mailíkem :dizzy_face:
9. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.