• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
tak jsem tu s mrnousem na ruce,tak to datluju jedním prstem,

jitul ahoj,nám je fajn,akorát trošku to kojení,třikrát jserm přikrmovala,a vendulka taky spinká,včera baštila v 8,45a pak po čtvrt na tři.ale to měla večer ten sunar.

míšo ahoj, přečetla jsem si psaní,to jsem ti moc neporadiula, spíš ty mě a ani o tom nevíš.

na srazík se těším,někdy v týdnu, mě je to jedno,hlavně ne moc odpoledne,

teda ta se pronese kočka jedna,než si odkrkne

jitul pěkně už jsi daleko, těšíš se?hele probírali jste kosmetiku,ta seba je fakt dobrá, já jí taky používám a spokojenost,žádné osipání nic
9. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
A Viktorka je moc krásná, koukala jsem ti do albíčka :dizzy_face: :dizzy_face: Vypadá i hrozně hodnoučká.Já jsem zvědavá na toho našeho prcka, jestli bude pořád brečet nebo to bude hodný miminko :slight_smile: :grinning: Mám to za pár no, šíleně to letí :astonished:
Věcičky mám vypraný a nažehlený, kočárek už taky máme, akorát ta taška není sbalená, furt si říkám, že je ještě čas :sweat_smile:
9. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
bééé, já chci taky fotečku Vendulky na mejlíka !!!!!!! :wink:
9. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Hele, Jitulko, koukej si sbalit tu tašku...já jsem pořád váhala, jen tak dávala na kopičku věci do skříně a pak najednou HUP a bylo to a manžel mi vzal tu kopičku a musel balit ještě spoustu věcí!

Peťo, tu odsavačku si fakt kup, je to paráda, dneska jsem žasla! Šetři plíce, kočko!

Holky, jdu na tu mojí šelmičku, právě se vzbudila!
9. črc 2008 v 15:54  • Odpověz
Tak mi pošly do ip mejl
9. črc 2008 v 15:54  • Odpověz
Jíťo, zbal si jí, já dobalovala v jednu hodinu v noci :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
holky, já už taky musím, moje vřeštidlo mě volá...:slight_smile:

Mejlík do IP pošlu, jůůůůůůů, se těším !!!!!! :slight_smile:
tak páá
9. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
Tak zase sem tu sama, a Venďa spinká, teda já snad fakt budu muset jít žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:56  • Odpověz
Kratos ahoooj :slight_smile: To jsem ráda, že se máte fajn :dizzy_face: Musíš dát do albíčka fotečky, jsem zvědavá na Vendulku :slight_smile:
Takže s kosmetikou jsi spokojená?Tak to je dobře, tak tu si pořídím taky....slyšela jsem na to už hodně chvály no.
Jinak Kratos těším se moooooc :dizzy_face: Ale zatím si to tak nějak ani neuvědomuju že je to fakt za chviličku.Strašně to uteklo :confused:
A jak se vám kočíkuje holky? :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:58  • Odpověz
Tak dám na vaše rady a dneska si jí teda sbalím no :grinning:
Míšo přesně jak píšeš ty - mám zatím jen na kupičce věci co si sebou vezmu, ale je to jen minimum :slight_smile: Musím toho ještě hodně přibalit.
Kratos já chci takýýýýýýýý fotečkuuuuuu :grinning: :dizzy_face:
9. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
Jitul,hoď do ip mejl.

Hele kosmetika je fakt super a pěkně voní.Jitul ono si to uvědomíš až bude prcek venku.
A kočárkujeme pěkně.Akorát v tomhle počasí se mě nikam nechce,protože tam fouká.
To je pak nepříjemný.
9. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky,koukam ze se pere te o fotku Vendulky :grinning: Me prijde jako nedavno kdyz se Zdenda narodil. Strasne to leti a nic nestiham. Ted uz je to lepsi.
Dala jsem ho do souteze dite roku,tak kouknete a jestli chcete dejte hlas. Maximum je 10 bodu,dekujeme http://www.diteroku.eu/hodnoceni/14646/cerny-zdenek.html
Gabi co soutez upatlanek,jsou nekde vysledky?
9. črc 2008 v 16:09  • Odpověz
Jatul ahoj :wink:
9. črc 2008 v 16:09  • Odpověz
Promin Jitul ahoj
9. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
Marti, tak už jsem vám poslala maximum bodů :wink: Jen nechápu proč se tam cpou i 14 letý :angry:
Kratos máš v IP mejlík, těším se na fotečku :dizzy_face:
9. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
Jitul máš to tam
9. črc 2008 v 16:14  • Odpověz
Jitul je tam napsano ze hranice neni urcena,ale doporucuji max do 17 let
Dekuji za bodiky
Nekteri jsou hnusni a je jich dost a jak se dostaneme dopredu daji nam jednicku,nebo dvojku abychom spadly. Je to takova soutez,ktera neni uplne fer. kdyby byli videt jen vysledky na konci mesice,bylo by to lepsi
9. črc 2008 v 16:14  • Odpověz
Jéééé Kratos, děkuji za fotečku, no teda, Vendulka je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: A zachtělo se jí ven dřív vid? :slight_smile: Je fakt krásná :dizzy_face:
Marti až do 17 let jo? :astonished: To je síla.Nechala bych to tak do těch 5 let.To fakt vám takhle schválně někteří dávají jedničku nebo dvojku abyste spadli dolů jo? :astonished: :angry: :angry: To snad není možný.A jak dlouho to ještě trvá to soutěž?Budu vám držet palce at se dostanete co nejvíc dopředu :wink:
9. črc 2008 v 16:21  • Odpověz
Jitul děkuju, je o 3 týdny dřív, ale už to máme všechno dohnaný, má 4 220 g.Váženo před týdnem, takže si troufám že máme kolem 4,5 kg.A 52 cm.
9. črc 2008 v 16:24  • Odpověz
Jitul kazdy mesic se vybere 5 finalistu kteri meli nejvic bodu a ti se pak utkaji v rocnim kole. Hlasovat pro stejne dite se muze kazde 3h z jednoho Pc
9. črc 2008 v 16:26  • Odpověz
Noo, tak to je pěkný :slight_smile: A už je jí měsíc co?A Kratos co používáš za plínky?To bude taky dilema....asi jich budu muset hodně vyzkoušet než kápnu na ty co nám budou vyhovovat že jo?
9. črc 2008 v 16:30  • Odpověz
Jitul je nám 7 týdnů, letí to strašně rychle.Já používám pampersky.Jsem s nima spokojená.

V porodnici jsem měla huggis, promiň, nevim jak se to píše,taky dobrý, ale už jsem měla koupený pampers.
9. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
Marti fakt se může hlasovat každé 3h z jednoho PC? :astonished: Tak to je dobrý.Tak až si pak vzpomenu tak vám zas pošlu :grinning:
9. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
No ono je těch druhů, to je síla.....To je to samé s tou kosmetikou, proto jsem se holek ptala, protože je tolik značek kosmetiky, že vůbec právě nevím co je nejlepší.Ale o tom Sebamedu jsem slyšela zatím od každého pozitiva.
Kratos a co porodka v Budějkách?Spokojená?
9. črc 2008 v 16:37  • Odpověz
jitul, já jsem byla max spokojená, ale holky tady některé ne.je to asi o lidecjh na které trefíš.ale já jim tam dávám všem 1 s hvězdičkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2008 v 16:39  • Odpověz
No právě, je to o lidech.Jsem zvědavá na koho natrefím já.Chystáme se tam ted na prohlídku konečně, tak snad to vyjde.
Holky já se loučím, jdu ještě rychle na nákup, moc ráda jsem vás tu "potkala".Mějte se krásně a až vás tu zas někdy zahlédnu tak "přilezu" :grinning: :grinning: Papapa :dizzy_face: Pozdravujte ty vaše prcky :slight_smile:
9. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
Ja pouzivala ze zacatku Tesco pleny,pak nam ale ty vetsi nevyhovovali,tak jsme pouzivali Pampers sleep a play,ale do rana je obcas procura,tak ted nam nove Babylove z DM a super. Jeste nebyl ani jednou rano modrej.
Nekomu ale nevyhovuje,kazdy mimco je jiny. Jitul kup si 2 baliky s ruznou znackou a uvidis co bude lepsi.
9. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
Marti děkuji ti strašně moc :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi hodná :dizzy_face:
9. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz
je je tady to zilo!!! Dneska zvladam konika i vecer :slight_smile: meli jsme nejaky rozlitany den, tak jsem zvedava co ti udela se ZUzikem, Ted chrni, ja cekam na vecerni kojeni, po nem pak nemuze usnout a ja bych zrovn ausnula i ve stoje :slight_smile:

Koukam ze se resila kosmetika, sebamed ted mam, zadny stiznosti, ale v porodce meli weledu, a moc prima mi voni, tak se tesim az ten sebamed vyplacam a koupim si weledu, Je to z mesicku a pripomona mi to tu porodnici a tak :slight_smile:

Takze srazik bude jo? Parada. No me je to vlastne uplne jedno kdy :sunglasses:
9. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.