• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Čááááu holky, jsem tu jenom na skok, maličká se začíná probouzet!

Tééééda, tady to žilo! Já používám kosmetiku Nivea, chtěla jsem zkusit levnější značku než je SebaMed a když nebude vyhovovat, tak zvolím ten SebaMed!

Plínky používám fialový Tesco, zdají se zatím docela dobré!

A jinak kočárkujeme o stošest! Ale dneska není moc hezky a máme tu rýmu, tak asi kočárkovat nebudeme!

Tak zatím páček :slight_smile:
10. črc 2008 v 07:02  • Odpověz
Ahojík, dobré ránko,

kosmetiku pouzívám taky Weledu a Sebamed, hlavně ten Sebamed si nemuzu vynachválit, měly jsme hrozně suché bříško a nevěděly tenkrát co s tím..no a už po 2.pouzití Sebamedu bylo všechno ok !! :slight_smile:
Jinak Weledu pouzívám na obličejíček, Gesicht krém a olejíček na masáž bříška a taky max.spokojenost !! :slight_smile:

Marta: no upatlánek skončil včera, někde jsem četla že vysledky by měli být 12.července,no možná i dříve, uvidíme..:slight_smile: NO ale je mi jasné, že mi vítězové nebudeme...počítám, že budeme mít tak 10 hlasů... :frowning2:

Už se těším na srazík,jůůůůů !!!! :slight_smile: :wink: Jsem zvědavá zda našeho cvalíka poznáte..:slight_smile:
10. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
Marta: tak jsem našla toto:

Kdy se dozvíme vítěze?
Pořadí deseti fotografií, které získaly nejvíce Vašich hlasů, uveřejníme na www.babyweb.cz a v příloze Babyboom Deníku 12.července 2008. Autoři deseti nejlépe ohodnocených fotografií získají ceny od partnera soutěže - společnosti Nutricia
10. črc 2008 v 08:18  • Odpověz
Gabi diky
My taky planujeme srazik s holkama z regionu Ceske Budejovice na pristi tyden,ale den jeste nevime,podle toho jak budou mit ostatni cas. Bylo by fajn kdyby jste se pridali. Zuzanku jsem jeste nevidela,malou Zuzanku,velkou jo :wink:
10. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
a kde by Marti srazík byl? Zase v Sucháči??? :wink:
10. črc 2008 v 08:32  • Odpověz
No minule jak to nevyslo tak jsme planovali v Suchaci,ale urcite je mozny i jinde pokud by Vam to nevyhovovalo
10. črc 2008 v 08:38  • Odpověz
Kratoska: uplně jsem už včera zapomněla pochválit Vendulku !!! Myslela jsem si že bude světlý typ, blondýnka..:slight_smile: Je hezounká !! :slight_smile: :wink:

uz se fakt mooc těším až ty všechny vaše miminka okouknu na živo !!
10. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
Holky ještě jsem vám včera nedopsala to info o mimi školičce v Pansofii, je to od 0-8 měsícu (cvičení, masáže, hubda s mimi...), v uterý od 9,30 hod. Je to i před prázdniny, pouze v termínu od 2.-11.7 a 4.-.15.8. nebude, lektorka má dovolenou..takže ted v uterý bude, takže se poprvé chystáme...:slight_smile:

Přidá se už k někdo k nám?? :slight_smile:
10. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky, jsem zpět z procházky, Viktorka ještě dochrupkává v kočárku :wink:

Gábi, to cvičení, to je super, určitě to vede Mirka Caplová, jestli se nemýlím, ta nám vedla cvičení pro těhulky :slight_smile: Je hrozně fajn! Já bych docela vyrazila, ale nevím, jestli na to není Viktorka ještě moc malá. A jen tak se jí něco nelíbí, jak trpíme na ty prdíky, tak šíleně ječí :angry: :grinning:
10. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Kulli,
lektorka je Zuzka..:slight_smile:

Út 9.30
Mimi školička 0-8 měsíců cvičení a hry s miminky, zpívání, masáže, cvičení maminek

Út 10.00
Aroma školička – praktický výukový cyklus nádherných aromamasáží miminek – nutná nezávazná registrace
10. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
jo a potkala jsem Panterku s celou rodinou..:slight_smile: a ta říkala že zase potkala na kyčlích Kratosku s celou rodinou... :grinning: :grinning:
10. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
Tak doufejme, že obě dopadly na ortopedii dobře!!!

Zuzka? Mám pocit, že ta právě zastupuje tu Mirku! Já na to chci chodit rozhodně, ale až tak od těch třech měsíců!!! Každopádně povyprávíš, jaké to bylo, OK?
10. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
Panterka dopadla na kyčlích dobře, jak Kratoska nevím,ale určitě taky dobře !! :slight_smile:

jjo, dám pak určitě vědět, jsem na to zvědavá..:slight_smile:
10. črc 2008 v 17:34  • Odpověz
ahoj holky, tak vás jdu taky ppozdravit, když jsme na skok doma :wink:
10. črc 2008 v 17:38  • Odpověz
Ahoj kočky, kyčle máme v pohodě.

Jsem ráda.A už zase letim pryč, děkuju za pochvalu.
10. črc 2008 v 17:39  • Odpověz
Ahojky kecalky, kde se dneska flákáte? Jindy to tu frčí o stošest a dneska takový útlum...to bude asi tím krásným počasím. Viktorka mi spinká, vzbudí se tak v půl jedné, tak vyrazíme taky ven, už se těším, ale dneska to bude pořádně připalovat! Fůůůůj :sweat_smile:

Peťo, s těma kyčlema je to super!

Hele, kde jste kdo? Jdu teda žehlit, když tady nikdo není... :dizzy_face:
11. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Čus Kulli, já akorát dorazila dom, byly jsme od 9 venku, musela jsem ještě do banky a k odhadci..a peče to tam už od rána...:frowning2:

My teda přes den skoro nespíme, MM včera prohlásil, že začne jíst Nutilon, když má po něm Emmi tolik energie..oba totiž padáme únavou "na hubu"... :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
Fáááákt? Tak to já si taky koupím balení!
Takže Emmi nespinká? To je hrůza! Jak pak máš něco stíhat? Já jsem ráda, když malá zavře oči a už makám, uvařit, něco uklidit popř. vyžehlit! Takhle si to nedokážu moc dobře představit! :confused: :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky region C.B vas zve na srazik, ve ctvrtek kolem 13h v Suchaci,poslu odkaz,kde presne. Vsechny jste zvane.
11. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Tohle je popis a mapka od Dludli,ktera nam to poprve vysvetlovala,tak jsem to jen zkopirovala:

No kdyz to zustane na tom Suchym Vrbnym, tak muzu vyzvednout vsechny co pojedou 9 (konecna, u ALberta) kdo ma po ruce bus 10 tak na tom bude nejlip, pojede na zastavku Želivského a je vlastne temer u toho. Davala jsem u nas v kecalkach z "krumlova" odkaz, tak ho hodim i sem
http://www.mapy.cz/#x=133246062@y=131966289@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Poh%C5%AFreck%C3%A1%202626@sss=1@ssp=133232704_131961264_133253504_131979264
Septim je na tom rohu jak se sbihaji ulice V. Nezvala a Pohurecka (ten odkaz ukazuje kousek vedle, nevim proc) takze kdo by jel 10 tak jenom dojde ulici Zelivskeho kousek dolu a na Septim narazi, kdo by jel autama, tak pojede porad po hlavni kolem Alberta dal ( popis k Albertovi uz tu byl, jen doplnim ze ulice se jmenuje Dobrovodska) no a z Dobrovodske zahne doprava do ulice V. Nezvala, mela by to byt druha za ALbertem, a po te pojede porad rovne az dojede k Septimu, ten bude mit pak po prave strane, je to rohovy dum, s terasou venku, tusim zluty, ale myslim ze se to fakt neda minout. Naproti je na jednom rohu pekarna a na druhem skola.
11. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jéé Marti děkujeme za pozvání !! :slight_smile: :wink:

Přidala jsem pár new fotos Emmi !!
11. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
Gabi,super fotecky
11. črc 2008 v 19:28  • Odpověz
ahoj tak mi taky konecne na vas vysel cas :slight_smile: ted kojim v leze na gauci a notas mam sebou :grinning:

takze ted ve ctvrtek? Zase Septim?

Holky na co si mam dat pozor kvuli prdikum? Vim, akorat cerstve pecivo, jinak nic, zacina nas to pekne trapit. Mam Pupik a tresnovy pecky, ale myslim z eto moc nepomaha
12. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi, nádherné fotečky, je vidět že jste pohodová rodinka, Zuzík je nádhernej !!!!!!!! :slight_smile: :wink:

Co na prdíky moc nevím, já jedla skoro všechno kromě zelí,květák apod.,a zobala jsem Espumisan a dělaly jsme každý večer Emmískovi řádné dlouhé masáže...a prděla z vesela... :wink: občas se taky kroutila,ale ne fakt často..

tak snad to nějak zvládnete a bude to ok., myslím, že něco o tom je i na www.kojeni.net
12. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz
Zuzanka je krasna. Jak vidim fotky z porodnice,tak si vzpominam na svuj porod a pobyt tam :slight_smile:
12. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz
Prdiky nas trapiky dlouho a nic nezabiralo. Jednou probrecel 2 dny v kuse a ja uz brecela s nim. To nejhorsi trvalo od 2 do 6 tydne,tak o trosicku lepsi,ale ne o moc. Tak do 3 mesice. No a vlastne do ted se mi v noci nekolikrat budi. Ale nejsou to bolesti briska,spis spatne sny nebo neco :wink:
12. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz
diky za typy, musim to prozkoumat. Ja prave i v tehu jedla uplne vsechno tak nejsem nejak zvykla se v jidle hlidat, kolikrat me nenapadne ze bych neco nemela.

No jinak diky za pochvaly, ZUzanka je vazne krasna a dokonce, holky fakt sorry, ale nejkrasnejsi na svete :sunglasses: :grinning:
akorat nejak nemam zadny holcici oblecek. Tak me to trochu mrzi. Mam vlastne jedno holcici kratke bodycko, ale na to neni pocas a dostali jsme jedni soupravicku ale ta nam bude az na podzim. Tak asi budu muset vyrazit na nejaky ulovek :slight_smile:
zacatkem srpna jedem na svatbu tak budu muset poridit neco prdackyho.

Jinak jsme se s MM asi dohodli, ze nausnicky nebudem davat, asi by jsme to ani jeden neprezili.
13. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
dludli pro kazdou mamu je jeho dite nejkrasnejsi. Takze sorry ale pro me Zdenda :grinning: :wink:
13. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz
Holciny zmena sraziku. Ctvrtek zustava,13h taky ale bude to v Igy v Bazilice. V Suchaci venku by nam bylo asi zima. Vite kde to tam je? Tak napiste kdo prijdete
14. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.