• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Přesně tak Marti, pro každou maminu je samozřejmě nejkrásnější to její babytko !! :wink: :slight_smile: Takže pro mě je jednoznačně nejkráááásnější Emmi.. :grinning: :grinning:

Jéé, srazík je v Bazilice??? Přímo tam jsem nikdy nebyla, ale samo vím, kde to je !! :slight_smile:
a kdo teda všechno jde???????
14. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
Gabi ja v Bazilice taky nebyla
Jdu Ja,jck,hydricka,vera-tak jak minule no a jestli ty a dludli no a jestli se jeste nekdo prida,uvidime
14. črc 2008 v 08:43  • Odpověz
Jééé, holky, srazík ve čtvrtek v jednu v Bazilice? Tak to je bájo, můžeme se přidat?
Doufám, že zítra zvládnem kyčle v nemocnici a čtvrtek budeme mít volný! Huráááá, ale radši se netěším, protože by do toho mohlo něco vlézt :angry:

A jak je jinak, holky?
14. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
kullisek urcite muzes
14. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
Holky je to 3 podlazi Bazilika- kavarna s detskym koutkem,primo pro maminky s detmi v kocarku nebo ti co lezou,behaji...
14. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
Holky,tak já na srazík nemůžu...:frowning2: Akorát mi volala kamarádka, co jsem ji hooodně dlouho neviděla, je tam od nás (vych.Čechy), že sem jede ve ct na jednání do Eonu a odpolko bychom se mohli vidět...takže já "musím" s kamarádkou !!!!

Chjo, škoda... :frowning2: :frowning2:
14. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
gabi co se da delet a Kulisek a dludli vy prijdete? Nepripoji se jeste nekdo?
14. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
Ahojky holky,

Marti, já zatím počítám, že určitě přijdu, doufám, že se tam může kojit, protože na jedenáctou jdeme do poradny a min. ve dvě se mi maličká vzbudí... :sweat_smile:
15. črc 2008 v 07:11  • Odpověz
ahojda holky,

prosím Vás kde je přesně ta Pansofie??Koukám do mapy, to je někde u radnice??? Máme tam dneska to cvíčo s Emmi a já tam nikdy nebyla...:frowning2: Díky moc za radu... :grinning: :grinning:
Nikdo se teda nepřidá ??? :slight_smile:
15. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
kullisku urcite kojit muzet. To se nikde nezakazuje :grinning: jsme v 21.stoleti :grinning:
gabi to vubec nevim
15. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahoj, na cvico zacnem urcite az po prazdninach, me osobne je ta ZUzka desne neprijemna, a navoc nejak nejsem jest ev kondici, vcera jsme tu mela cely den mamku a byli jsme na delsi prochazce a ja pak byla uplne hotova. Asi to sestinedeli neni holt na nejaky sportovni vykony :slight_smile:
Ted nestiham doufam ze si vsechno povime ve ctvrtek, urcote prijdu, registruju zmenu na Baziliku, akorat tedy budu muset busem? :confused: sem si rikala jak je fajn ze to mame za humny. No neda se nic delat.

Gabi ta Pansofie je na te strane co je Dvorak, kdyz budes celem k Dvorakovy, tak je to po prave strane, jako bliz k radnici. Dole je antikvariat maji vetsinou na ulici bednu s knizkama, tak to urcite najdes. Pansofie je pak ve 4 patre, vevnitr je vytah.

Tak zas bezim, nekdo si zada moje prsa :grinning:
15. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
dludli my kvuli pocasi,kdyby prselo. Tesime se na tebe a na malou
15. črc 2008 v 10:38  • Odpověz
tak jsme doma ze cvíča..:slight_smile: Pansofii jsme našla, mrkla jsem před tím do mapy a tak to bylo v pohodě..:slight_smile:

Bylo tam asi 10 miminek, už to teďka poběží přes celé prázdniny v kuse, měla tam být půvpdně pauza,ale ta je zručena...
Je to tam tak na hodinku, nejmenší miminko na této hodině bylo 2 měsícní...sama Zuzka říkala, že se doporučuje chodit aý po 6-ti nedělí, dříve ani ne...

No Emmi byla vykulená, jak tam bylahodně dětí a tak, myslím, že se ji tam líbilo,t ak přístě pujdeme zase...:slight_smile:

Zuzka taky není až tak úplně můj šálek čaje, ale cvíčo je v pohodě...:slight_smile:
15. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
jo a co jsem se tak balila s maminama, tak nikdo nebyl s Budějkama spokojený a nikdy více by sem nešly rodit...:slight_smile:
15. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky holky,

jojo, Gábi, Budějice....bléééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, dneska jsme byli na kyčlích, řekli nám, že podle UTZ dobrý, ale preventivně prý máme balit do širokého balení, byla jsem z toho docela otrávená....malá tam ječela, jak kdyby ji na nože brali, poslední dobou je dost rozmrzelá, ty prdíky ji trápí... :frowning2: Jenom nevím, jak se balí do širokého balení, máte některá zkušenost? Neříkejte mi, že budu muset nakoupit nové oblečení, aby se tam Vikince ta prdel vešla... :fearful:
15. črc 2008 v 15:38  • Odpověz
Kulli, my měli taky preventivně dávat 1 plínku navíc..dávala jsem přes den jen občas, ale pokaždé na noc...no a kyčle nám dopadli teď na výbornou a nikdy už nemusíme na kontrolu...takže se neboj, jedna plínka navíc Vikynce nebude vadit a pod obleček se to vejde, věř mi !! :slight_smile:

:wink:
15. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
Gabi tak ty nemuzes na srazik :frowning2: ? To me fakt mrzi :frowning2: no ale vsak nebyl posledni. Kdy ze tu ma byt na kontrole na Panterka? nejak koncem cervence ze jo? No to ja budu pryc na chalupe :unamused: no ale stejne pocitam ze sraziku bude jeste dost.
Dneska jsem koupila v sekaci paradnicky saticky zitra pri svetle nafotim :slight_smile:

Se ctvrtkem pocitam akorat nevim ten cas, my zhruba kolem 12 az 1 kojime, takze nez se najime, nez se pak nejak vypravim, nechce se mi jet busem prvne samotne a nez tam dojdu pesky, no kdyz budu mit stesti tak vydrzi spat a nakojime az tam. To se ale musim nechat podat :slight_smile:

Mala mi usnula pri kojeni na brise, ja jsme si pristavila pred kojenim notas ke kreslu, takze tedka kdyz mam docteno se pokusim zuzanku premistit do postylky a jit taky spat, ale pocitam ze mi to nej tak neprojde.

Takze ve ctvrtek se tesim! :slight_smile:
15. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz
dludli jak ti to vyjde casove,my tam nejakou dobu pobudeme. Vsak naposledy jsme tam byli asi do pul pate,ne? :grinning:
15. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky holky, doufám, že na srazík dorazíme, Viktorka je nějaká plačtivá, poslední týden! Chjo, zítra jdeme do poradny, tak se uvidí!

Gábi, s těma kyčlema, dávám taky jednu plínku navíc, myslím, že to stačí, co jsem četla diskuze, tak myslím, že dvě by byly moc! Dostali jsme hodnocení Ib na obě nožičky, což je myslím docela dobré, takže si s tím nebudu lámat hlavu. Je fakt, že jsem ale bodíčko dala o kousek větší....aby v tom nebyla tak našponovaná a do dupaček se vejdeme!

Zuzí, jak se jinak máte? Co to kojení? A co prdíky? Nás trápí šíleně moc, poslední týden se mi to zdá až divný! Chjo!
16. črc 2008 v 08:39  • Odpověz
:15j holky, zdraím krátce z chalupy:slight_smile: Tak jdu se pochlubit, máme se skvěle;) kluci jsou hodný, Jáchymek je šikulka, už se krásně směje, řehtá se a už se mu konečně líbí i hrací deka. Je to prostě už velkej chlap, hlavně se mu líbí ženský, na ty se culí jak měsíček:slight_smile: Jinak dneska jsme měli prima noc. Malej jedl ve 20h, pak ve 4h a pak nás vzbudila kámoška telefonem v 9:15h. Krása! Jo, kdyžtak mi písněte z netu sms, co je novýho;) Dík a papa
16. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
Miso ja dosla k zaveru ze tech par prorvanych veceru nebyli prdiky ale hlad :sweat_smile: tedy taky se krouti ale jen chvili a pak se vyprdi a je to.
Ona basti tak nejak na baterky. U me kojeni dobry, mliko mam, ten zanet nejak odeznel sam, tedy spis jen tak strasil a nastesti se poradne nerozjel. No ale ZUzak mi u prsa usina, a to tak ze se mi nepovede ji probrat, ale jakmile ji zkusim dat spat do kolibky tak se okamzite probudi a rve hlady. Tak se vratime k prsu parkat poradne zatahne a je zase tuha.
Dneska mi nevydrzela spat v kuse dyl jak hodinu, tak toho mam dneska uz nejak dost. Ted kuprikladu jsme kojili v 5 a usnula u prsu a ja uz nejak nemohla tak jsem ji nechala proste spat u sebe na brise, pred kojenim jsem si k sobe vzala notas a knizku no tak se aspon venuju svym vecem, ale uz me boli od sezeni zadek :grinning: a chce se mi desne spat :rolling_eyes:

Panter ahoj! To je fajn ze se vam dari :slight_smile:
16. črc 2008 v 18:11  • Odpověz
Ahojky maminy,

tak dneska jsem byla s Venďou v poradně a máme krásných 4 930g.A máme kráááásný náušničky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
moc nám to sluší.Hlavičku držíme pěkně dlouho, až tomu dr nechtěla věřit,jak je šikovná.

Holky já mám takovou radost že Vendulka krásně prospívá.Ani žádný prdíky nás netrápí, takže my jsme v pohodě.Už nechce tolik spinkat,tak spíš blbnem přes den.

Jo a taky jsem si koupila na radu ty pilule ricidus něco a mlíko fakt mám.Takže krásně kojíme,a je to znát na váze.

Míšo my máte taky to hodnocení IB.Dr dnes říkala že je to v pořádku.
16. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz
Čauky holky,

Petro a vám nedoporučovali ani preventivně široké balení? Jinak gratulace k tomu, jak prospíváte!!!

My jsme byly včera na kontrole v 6 týdnech, máme 56 cm a 3890g, takže taky pohodička! Maličká je zdravoučká, takže jsem byla taky moc ráda! A máme prý dávat napít přes den trochu kojenecké vody (převařené) nebo čajíku. Dáváte někdo? Na jakou teplotu se to ohřívá??? :wink:
17. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
Ja taky nedavala siroke baleni. Nic nerikali a jsme v pohode.
17. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
Ahoj Marto, já dávám teda jednu plínu navíc přes den a na noc dvě a pěkně mě to točí, maličká v tom má prdíznu pěkně narvanou, chudinka!

Jinak oznamuji, že dnešní srazík asi nestihneme, včera nám známí přivezli meruňky, takže budu celý odpoledne koulet knedlíky a dělat pár skleniček marmelády...musím to sdělat, zítra jedeme k našim na Šumavu a nejspíš tam asi zase týden zůstanu, takže tak! Ale děsně mě to štve, už jsem se těšila! :unamused:
17. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
kullli tak priste
17. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
ahoj, tak srazik byl moc fajn ale malem jsme se tam nedostala, byla to kovbojka, motalaq jsem se skoro 20 minut po Igy nez jsme trefila do te kavarny. Byla jsem tam jen jednou a jela jsme hned tim vytahem za hlavnich vchodem, ale ten byl mimo provoz, tak jsme musela tim druhym, a tam jsem nevedela jak se dostat dal. No ptala jsem se nekolika lidi, jela nekolikrat vytahem sem a tam a zkousela vylezt v kazdem patre no jenze me to vyhodilo vzdycky na parkovisti, nebo nekde, no pak jsem potkala znamou tak ta mi konecne rekla ze opravdu 3 patro, a ze muism ale prejit cele to parkoviste az na strechu a tam na konci ze jsou dvere a tam to je. No ale to by cloveka nenapadlo no ne? Cedule zadny, tak jsem byla uz pekne vztekla. ALe jinak to bylo prima, sla jsem jeste pak s mamkou do mesta a Zuzanka byla cely den naprosto vzorna, ted uz od 8 spi, takze jsem zvladla vyzehlit, vyprat povesit umyt nadobi a poklidit co se kde valelo, tak mam super pocit :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz
ahojky, no super, že ses razík vyvedl !!

on nefungoval ten přední výtah??????? tak to bych byla taky zcela ztracená, nikdy jsem tam nebyla, takže bych dopadla Zuzi jako ty !! :wink: ale hlavně že si tam dorazila a a Zuzanka byla hodná !! :slight_smile:

Kratoska, jsem ráda že Ricinus pomohl a kojíte vesele dál !! :slight_smile:

Nám je dneska 5. měsícůůůůůůůůů...... :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 07:14  • Odpověz
Ja taky bloudila,obchazela to,vyjela do 3.patra tak bylo jen parkoviste,tak zase zpatky do 2,vytah nejel. Pak znova do 3 a ona to bylo tam,jen se muselo za roh ven :grinning:
zuzanka byla hodnoucka a malinka :wink:
18. črc 2008 v 08:42  • Odpověz
No holky, tady je takové mrtvo??? :frowning2:
No fuj... :frowning2: :frowning2:
21. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.