• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
No kde jste kočky....
Po dlouhé době nakouknu a ono nic
23. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahooooj holky, píšu jenom krátce, protože pádíme do poradny!

Jsme zpět ze Šumavy, bylo tam super, jen to počasí moc nevyšlo. Dneska jedeme na prodloužený víkend ke tchýni :confused: :sweat_smile: Tak aspoň to počasí snad vyjde!

Jinak setrvalý stav, pořád nás trápí prdíky, ale už se usmíváme a maličko houkáme! Mám z Viktorky velikou radost!

Petro, čááááu, koukej písnout, jak se máte, prdelky!

A Gábi, ty taky!

Holky, tady je fakt mrtvo, písejte, co dělají špuntíci :slight_smile:
24. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj, ja se na kone poradne nedostanu, mala je hodna, ale jen kdyz ji chovam na ruce nebo jezdim s kocarkem (takze ze bych ji dala v kocarku na zahradu a delala si svoje to nehrozi, musi se s ni poradne drandit)
Ted mi spi na ruce, ale uz ji necitim. Kdyz ji zkusim dat do kolibky tak je hned nahore a podle me rve hlady. Pres den kojeni jde, ale dopoledne a po koupani kojime dohromady tak 2 hodiny. Ona taha pak usne, z ese mi ji nepodari probrat, ale kdyz ji dam do postylky tak krici a ma hlad, u prsa taha jak diva ale jenom chvilicku, pak zase usne....no a tak porad dokola, behem toho zkousim nekolikrat odkrknout, nekdy se zadari nekdy ne, no je to casove narocny.
Dostala jsem od mamky satek tak zkousime satkovani, vcera to zabralo, dneska ne, ale nevim jestli to dobre vazu.

Ted mi prijela mamka takze padam, malou jsem prendala do kolibky tak schvalne jak dlouho vydrzi :slight_smile:

V sobotu jedem do Trebone k Dr a pak na tyden na chalupu k babi, deda malou jeste nevidel, v dalsi sobotu jedem na svatbu no a pak co nejaky srazik? Ze by jsme se konecne videli zase? A muzem i v Bazilice kdyz tam uz trefim :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Čááááu Zuzí,

no, konečně někdo! Já jsem se vrátila z procházky, venku je fakt nehezky! Už se těším na zítřek a víkend! :sunglasses:

Zuzí, zkus ji při kojení budit, mě Viktorka v porodnici taky hodně spinkala při kojení, musela jsem ji lehce ťukat do bradičky, aby se probrala a sála! Teď mi taky usíná u prsu, to je asi úplně normální (já usínám taky :grinning: ), tahá, tahá a pak dotahá...vyplivne prso a když jí ho zkouším nabídnout znovu (ve spánku), tak udělá takovou držtičku, jako že nechápe, že mi není jasné, že už fakt má dost... :angry: Někdy ji zvednu, ona si buď krkne nebo většinou ne a podle toho, jak tahala, jí dám ještě dososat. Takže tak. Už jsem se taky bála, že mám málo mlíka nebo že ho neumí pořádně vytáhnout, ale je to blbost, malá přibírá dobře a někdy hodí pořádnou šavli, že se nestačím divit, kde se tolik mlíka vzalo :wink:

Dneska jsme byly na kontrole u paní doktorky, vážíme 4150g, takže se musíme pochválit, za poslední týden máme nahoře 250g, což je fakt docela dost!

Zuzí, takže budete taky docela rozlítané, coo? My taky, ale aspoň není nuda! Příští týden jsme v ČB a ten další asi taky....no a pak zase na Šumavu!

Jinak Viktorka roste jako z vody, jen ty prdíky...chudinka malinká. Nejdřív jsem dávala kapky Sab Simplex, teď došly, tak jsem zkusila Baby Calm, nic moc, tak mám zase ten Sab Simplex a modlím se, aby už byly 3 měsíce a možná to i přestane???!!!! :unamused:

Pro srazík jsem všemi deseti, ta Bazilika by mi vyhovovala možná víc než ten Sucháč! :dizzy_face:
24. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
Holky, jaké používáte pleny? Já používám Tesco fialové a včera jsem poprvé zkusila Sleep and Play s heřmánkem a řeknu vám, na "první zkoušku" to je nebe a dudy!!! Ty Sleep and Play jsou takové tenčí, zdá se mi, že prodyšnější narozdíl od těch Tesco! Fakt super! Tak písejte zkušenosti!!!
24. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky holky, jen nakukuji a ono se tu konečně něco děje !! :slight_smile:

No jen rychle info, že je tu v ČB echt Bejby kavárna, šla jsem se tam dneska podívat, na doporučení kamarádky..je tam přebalovací pultík, hrací koutek pro větší děti, video s pohádkama, no paráda a super paní, takže mužeme srazíkovat tam, je to v PLachého ulici...

JInak gratuluji jak krásně rostete, to je super !"

PRo srazík jsem kazdopádně, musím ty vaše princezny okouknout konečně na živo, takže pistě kdy !! MM má příští týdne dovolenou,tak to asi ne,ale pak muzu kdykoliv !!!

Plíny jsem měla celou dobu Sleep and Play, pak jedou koupila Tesco a byla v šoku jak jsou tvrdé... :confused: ted nám začali být Sleep nějak malé, tak máme na zkoušku Hagies a ty jsou taky super !!! :slight_smile:

Tesco jinak nekupuji, měla jsem je jen jednou !!

Zuzi, tak at se to kojení zlepší a malá je hodná i mimo kočárek a náruší..určitě se to brzo spraví !

a holky,koukejte aktualizovat albíčka at omrknu jak rostete !!!!!!!
24. črc 2008 v 16:52  • Odpověz
Ahojky,ja pouzivam sleep and play vel.4 a pampers active baby,ty pruzne pasky jsou dobre. Zdenda si dnes sam stoupnul,mam to v albu. Pa
24. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
Jééé, Marti, koukala jsem do albíčka, to je kráááásný! Ohromná gratulace!!!

Jinak ty Sleep and Play jsou fakt super! Asi u nich zůstaneme! Jenom musíme vystihnout akci! Teď mají akci v Droxi, mají je za 259,-- Kč, ale to se mi zdá pořád docela dost, my ty první kupovali v Globusu snad za 209,-- Kč :slight_smile:

Gábi, taky se těším na srazík a na Emminku, co jsme se viděly naposledy, tak spinkala a vůbec na nás nedělala kukadla, tak doufám, že to tentokrát napraví :wink:
24. črc 2008 v 18:15  • Odpověz
Kulii, ted je mají v Bille v akci za 199,- Kc

Marta: velikánská gratulace, je to šikula !!!!!!
24. črc 2008 v 19:35  • Odpověz
Ahoj, mam par vterin :slight_smile:

Miso ja ji pri kojeni budim, pomalu s ni lomcuju, ale u prsa ji proste nevzbudim, Zato jak se dotkne postylky je nahore hned. Proste spani jen v jedoucim kocarku nebo v naruci. Experimentuju ted s satkem, myslim z eto by nam mohlo vyhovovat.

No a plinky, zase delam experimenty s latkovkama, ale tak nejak to stridam, jinak mam jednorazovky Huggies, jsem spoky, akorat jsou dost drahy, to baleni newborn, kde je 80 ks vcera kuoval MM v Globusu a dal za ne vic nez 300. Ja jsem zatim nic neobhlizela nesrovnavala, ale asi bych mela, kdyz pisete ty ceny :confused:
No jinak jsem myslela ze prejdu na latkovky, ale je to desne tlusty a velky na Zuzanku, zkousela jsem vic druhu, ale nebyla jsem s nima spokojena, prislo mi ze je to pro ZUzanku i nepohodlny, mam zalusk jeste na jedny ktery ted snad stihnu objednat, ale pak to asi vzdam a zustanem u jednorazovek. No i kdyz tech prachu a toho odpadu :unamused: mame vzdycky hned plnej kos a me to rozciluje :angry:

jinak srazik zitra jedem pres pediatra rovnou na chalupu, tedy MM me tam akorat vylozi, sam jede na Lipno a budem tam ten tyden, pak tu dalsi sobotu jedem na svatbu, no a pak bych mohla, tedy po 2. srpnu asi taky kdykoliv.
25. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj kočky

my jdem na svatbu zítra,tak jsem zvědavá jak to zvládnem.

srazík taky beru,ale manžel má od 4 dovču,takže půjdu asi až na ten další :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

za chvilku razíme do města,jdem naproti babičce,stavíme se v DM a něco koupíme,

jinak dneska přišel leták globus a jsou tam ty pleny Huggis,nevim jak se to přesně píše,jsou v akci

my používáme Pampers jiné jsem ani nezkoušela,kupujeme je v makru,a je to vždycky levnější než normálně,

samozřejmě je kupujeme v akci,takže nejlépe po třech,ale zase mám klid že nám nedojdou, :grinning:

jinak se máme dobře,pěkně rosteme,už se kočka pronese,jak píše dludli,na ruce usne hned i v kočárku,ale jak jí dáme do postýlky,to jsou obrovský oči,a můžeme uspávat znovu
25. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holky,

sakriš, kde to vázne? Kde jste všechny? Dludli je na chalupě, Panterka taky... :confounded: No, je fakt, že asi taky odjedu :sweat_smile:

Gabcos, díky za tip, v té Bille jsem byla a KOUPILA :wink: Paráda, zase máme do čeho balit zadeček!

Holky, vůbec se mi nechce dávat Viktorce v těchhle vedrech ty dvě plíny! Dávám jednu, zapínám do bodíčka! Víc fakt ne, protože by se mi chuděrka fakt zapařila, už teď jí naskákaly takový červený pupínky po tělíčku, máme tady v paneláku příííííšerný vedro a venku na stezce na Hlubokou není o moc líp!

Holky, jak je jinak? Já mám pocit, že Viktorka začala zase víc plakat, prdíky ne a ne ustoupit! Chjo :unamused:
29. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
Ahojky, nesu info od Panterky:
Tak jsme doma od doktorů. Neurologie v pořádku, UTZ hlavičky taky. A na 3měs. prohlídce byla Dr. nadšená. Máme 6100g a 63cm a dostali jsme Hexu. Hynďa byl taky pochválenej na 5ti letý prohlídce, má 20kg a 119cm, vidí, slyší a mluví dobře :wink:
29. črc 2008 v 16:26  • Odpověz
Teda kočky,kde zase jste.

Neříkejte že jste v tomhle vedru venku.My dneska nikam nejdem.Jsme pěkně doma a je tu příjemně.
Akorát půjdu pověsit prádlo a toť vše.Už aby se zase ochladilo.Včera se tady tak zatáhlo kolem čtvrté a nic z toho.Pěkně to Dobrou Vodu obešlo.

A na svatbě to bylo žůžo.Venďa byla taky hodná.Akorát si pěkně při obřadu krkla :grinning: :grinning: :grinning: byla zrovna po baště.

No nic panter to je super že pěkně prospíváte,my jdem až 23 tak jsem zvědavá na nás.My máme kolem 5,5 kg.Ale nevim kde to máme protože Venďa je pěkňoučká.

Tak se mějte
31. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky holky,

Petrooo čáááu, to je super, že jste si svatbu užili!

Tyhle vedra jsou hrozný! Uff, my pořád brázdíme stezku, včera mě pěkně bolela hlava! Fůůůj. Jinak bojuju s kvasinkovou infekcí, prsa mě svědí, pálí, takže mažu o stošest! A kojení bolí a mléka je málo! Ach jo, to jsou takový problémy, jsem z toho pěkně na nervy! Příští týden jdu na kontrolu po šestinedělí (trochu opožděně), tak to všechno musím s doktorem probrat!

Jinak Viktorka pořád pláče, myslím, že má hlad (mimo prdíků teda). Říkala jsem to dětské doktorce a ona mi jenom řekla, že prospívá dobře (i když za poslední týden přibrala jenom 100g, jindy přibírá za týden 200-250g) a že teď už nebude přibírat takovým tempem. Ach jo, takže co si z toho mám vzít, když mám pocit, že má fakt hlad!!!???

Už jsme taky v lehátku, takže si ji nosím pořád všude s sebou! Taky už se usmívá a brouká, dneska ráno toho napovídala...jééééjééé!!!! :dizzy_face:

Tak holky, jdu ji na chviličku pošovinkat a pak půjdeme papat. Dneska se chystám do Prioru na látky, doufám, že to v tom vedru zvládneme. A o víkendu se chystám šít povlečení na proutěný košík, jenom nevím, co dát na dno??? Nějaký molitan asi, ale kde ho koupit?

Tak já zatím letím! Páček a koukejte písínkovat! :wink:
1. srp 2008 v 07:57  • Odpověz
Tak se hlásím po delší pauze, ahojík vespolek !!! :grinning: :grinning:

Kulli, myslím, že pokud tušíš, že má Viky hlad a nepřibývá, zkusila bych ji UM dát...100 g týdne u tak malého mimi je podle mě (i podle mé dokrorky co si u Emmi pomatuji) teda dost málo !!!
TAk uvidíš, ale hlady bych ji netrápila, kup si malé balení UM a zkus to...nebo jsem tu radila Kratosce homeopatika na zvyšení laktace, nechceš zkusit třeba to???

u nás všechno dobré, máme za sebou 3.hexu, Emmi mele jak o závod, no drbna...začíná už tak trochu "škodit", nejraději by všechno brala do ruky a zkoumala...třeba mlácením ovladače od TV do stolu ji přijde naprosto uspokojující... :grinning: :grinning:

nedáme nějaký ten mini srazík??? chci vidět vaše mimi dokud to jodu ještě mimi....vidím sama na Emmi jak ty děti moc rychle rostou !!! takže honem do domluvení termínu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
Čáááu Gabcos,

to je fajn, že aspoň někdo komunikuje!

Jinak s tím kojením, mám pocit, že se mlíčka udělalo trochu víc, je fakt, že jsem si koupila ty homeopatika, jak jsi o nich psala! Asi fakt zabírají!

Takže jste už naočkované? To je paráda! Hoď zase nějaké nové fotečky té vaší šikulky do albíčka!

Pro srazík jsem všema deseti, klidně se zúčastním, ale Dludli je na chalupě a Panter taky! Tak uděláme srazík jenom my a Kratoška nebo na ně počkáme? :wink:
4. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz
Kulli, klidně muzeme dát pidi srazík jen my tři...:slight_smile: Já sem pro a pak to zopakovat ještě s holkama v plném počtu...:slight_smile:

do alba jsem hodila Emmi ve sporťáku..:_)

jsem ráda, že se mlíčko tvoří, tak je Viky klidnější a pláče míň ?? Snad ano, už jsem na tu vaši princeznu fakt moc moc zvědavá !!!! :slight_smile:

a co cvíčo, nechceš jít zítra??? je tam taky 2 měsícní mimi...:-ú
4. srp 2008 v 15:16  • Odpověz
Ahojky,
ty vedra to bylo holky hustý,Venďa vůbec přes den nespala,v noci jo,
teď pospává vcelku celý den,už se nemůžu zase dočkat těch veder co přijdou na konci týdne :grinning: :grinning: :grinning:
srazík nějak navrhněte,manžel má dovču tenhle týden,tak nevim co budem dělat,
každopádně příští týden můžu už kdykoliv :slight_smile:
teda dneska jsem vyřadila spoustu malech věciček,to je hrozný jak už je Venďa velká

jinak my normálně kojíme,bez příkrmů :slight_smile: ,ale ty pilule si zase musim koupit až půjdu do města,jaksi už nemám :slight_smile: tak co kdybych je zase potřebovala,

jo,a děláme koupelnu,tekl nám odpad,tak mám taky radost,
dneska tu byl pán tak to celé vyměnil,a máme snad klid
4. srp 2008 v 15:51  • Odpověz
HOLKY SRAZIK! TED VE CRVTEK KOLEM 13H A JESTE NEVIME JESTLI SUCHAC NEBO BAZILIKA. VSECHNY JSTE ZVANE
4. srp 2008 v 16:12  • Odpověz
Ahojky holky,

jéééé, holky dělají zase srazík!!! To je paráda! Marti, děkujeme za pozvání! :wink:

Jéé, Petruš, vy se máte, že kojíte bez příkrmů, já mám někdy pocit, že se malá najedla docela dost, ale někdy (většinou) mám pocit, že má hlad! Ach jo, to je kšeft s tím kojením :pensive: No, uvidíme zítra podle váhy a když tak s tím budeme muset něco dělat! Všichni říkají odstříkávat mezi kojením, jenže já mám pocit, když odstříkám, tak když se mi pak malá za hodinku vzbudí, tak nemá v těch prsech nic!

Petro, taky děláme koupelnu, máme umakartový jádro a nemáme zatím penízky na přestavbu (no, ony by byly, ale manžel jde na podzim na operaci srdíčka, tak se nechceme vydávat z peněz, když pak bude na nemocenské). Takže jsme nakoupili fasádní barvy, strhaly nějaké lišty a manžel udělal nový nábytek a doufám, že to prokoukne. Zatím máme vymalované dvě vrstvy na stropě, bílou a nevypadá to vůbec zle. Krycí schopnost parádní a doufám, že se to brzo nesmeje :angry:
5. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
Jo mozna se srazik jeste posune,uvidime jak se domluvime
5. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
cau holky tak jsem opet na koni :slight_smile:

tedy jen tak po chvilkach mala si me desne privlastnuje,ale jinak je moc nyny :sunglasses: a uz je desne velika, budu vyrazovat prvni vecicny buuuu :cry:

Co ten srazik? Uvidime se na sraziku CB? Nebo jak?

Na chalupe to bylo super, ja jsem nic nedelala jen jsem si cetla a koupala se v bazenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moje mamka a babi se starali o malou, a varili a tak no proste pro me opravdu dovca :slight_smile:
V sobotu jsme byli na te svatbe, tak sice jsem z ni moc nemela ale i tak to bylo fajn
5. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
Ahojda Dudli,
ty jo ty takhle provokuješ jak sis užívala dovči?? :slight_smile: To mě se teda nestalo ještě ani jednou za tu dobu co máme Emmi, že bych nic nedělala a ostatní mi hlídali Emmi ..ale je dobře, že sis odpočinula a užila si to !!

tak uvidíme kdy ten sraz holky udělají a případně se sejdeme sami teda???????? já jsem tento týden pro !!!!!!
5. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jsem taky tento tyden pro :slight_smile: muzu vlastne kdykoliv.

Gabo ani na vylete u Vasich sis trochu neodfrkla? No na chalupe jsem se musela pomalu postavit do fronty abych si mohla Zuzanku pochovat :grinning:

Uz se na vas tesim, zensky :slight_smile:
5. srp 2008 v 15:37  • Odpověz
Zuzi, to jo, jasne, ze mi vozili v kočárku nebo tak,ale porad jsem stejne u vseho ostatního musela asistovat a hrát si s ní...ale ted tam pojedu v srpnu na týden, tak to hodlám změnit, chci aby byli s EMmi více a nebyla na mě tak závislá...takže očekávám teprve dovolenou...:slight_smile:

tak který den teda ten srazík ????????
5. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
Holky tak jsme to presunuly na pristi tyden na ctvrtek. Jeste tu byla oatzka kde a hanka navrhla zelenou ratolest na Husovce? Vite kde to je? Zatim se k tomu nikdo nevyjadril,ale koukala jsem a vypada to dobre http://www.zelenaratolest.cz/index.html
5. srp 2008 v 17:30  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem pro ten srazík! Doufám, že mi do toho něco nevleze, mám objednanou totiž na příští týden kadeřnici domů, jen se musím podřídit, jak se to bude hodit jí!

Jinak Zuzí, čáááááu, tak to jste si odfrkly, holky, cooo? :sunglasses:
5. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
Dobré ránko, tak co se sejít tento týden ????

Klidně zítra nebo už dneska...:slight_smile:

Kulli, kadeřnice domů??To mě pak musíš poreferovat, to zní dobře...:slight_smile:
6. srp 2008 v 07:21  • Odpověz
ja bych byla pro tento tyden, jelikoz ve stredu asi zmizime jeste na tyden na chatu. No dneska by to bylo fajn, ale asi trochu na rychlo, tak co zitra? Ja muzu kdykoliv behem dne :slight_smile:

Tak at se nekam pohneme navrhuju 13 hodin zitra takže ctvrtek 7.8. a misto no to nevim, me se libi v te pasazi
Daniela, naproti Prioru, ale tam je blbi ze se kouri :angry: tak bud to risknem, nebo budem kuraky posilat do haje :grinning: no nebo nekuracky je v Cesky Mlecny bar. Nebo nekdo vite o nejakym peknym sezeni nekde venku?
6. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.