• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jdem, ja dorazim snad i driv, ted dojidam obed, pak pujdu se psem a uz vyrazim, nez tak ze Suchace dolezu tak to bude mozna akorat.
No minule to koncilo az po 6, MM bude kazdopadne ve trictvrte na 6 mizet, jeste pak neco ma kde musi byt. A pojede tam rovnou z prace, takze prijde asi akorat na tu pul. Ja se uz tesim, doufam ze to bude lepsi!
5. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
Holky a to Vam admin napsala do IP at odejdete z regionu CB? To nechapu. Proc to pise.
5. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
cauky marti ne z regionu CB, ale meli jsme v "tehotenstvi" diskusi na tema "zkusenosti s porodnici cesky krumlov" nebo tak nejak :sweat_smile: proste jsme resili zda rodit v cb, nebo krumlove, kdo ma jaky zkusenosti, no je pravda ze se tam resilo i plno jinych veci, no ale chosili jsme tam pravidelne snad 4 nebo 5 holek a myslim zé to nikomu nevadilo, ze se trochu odklanime, vzdyt to cele spolu souvisi.
Jo a vystoural nas slovenskej admin, to me docela prekvapilo. No nevim co z toho maji, kdyz ted je vysledkem akorat to, ze je dalsi diskuse navic a tamta "chcipne"
5. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
jo a napsal nam primo do diskuse, ze jsme mimo tema at jdeme jinam a ze dalsi prispevky po tom co nam napsal bude mazat
5. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
dludli:trapnej,co je mu potom. Pokud to nikomu nevadilo. Ja myslela ze to musi nekdo nahlasit a pak admin jedna.
Je ja nejsem z krumlova,to me asi taky vyhodi. Prave mi odjelo dite v choditku,tak bezim.
5. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz
:grinning: no nevim me to docela prekvapilo. Prave jsme si delala srandu, aby hlavne Panterka nepsala o porodu nic sem, ale tam, aby nas zase bnevyhazovalo odtud. No ale nakonec je to uplne burt kde ten den prokrafem :grinning: :grinning: :grinning:

Ja taky mizim, ale se psem. Tak zatim
5. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
Panterko proc jsi rodila v CB. Rodila jsi driv. Nejsem v obraze a jeste jsem Vas nedocetla,tak se omlouvam
5. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz
Ahojík..
Panter tak to si měla super zážitek v Budějkách co??toho dr ti teda nezávidm,takový hovado.. :angry: :astonished: :frowning2:
Hlavně že ste zdravý...segra taky rodila jak ty a 2 hodiny a říkal nikdy víc,tenhle porod stačil..přivázaná,na monitoru,dole danou sondu,v ruce kaapčku a ona si rvala bolsetí vlasy :angry:
Jinak kdybych chytla Fialkoviče bylo by to fajn..ale člověk neví kdy to přijde a kdo tam bude.hmmm :unamused:
5. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz
spachmanko:proc chces Fialkovice? me prisel dost arogantni,manzovi nikdy neodpovedel na pozdrav
5. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Gabi, já ty nohy neměla přivázaný celou dobu, jen pak na to tlačení :wink: při tom monitoru jsem si pak na chvíli vynutila, abych si je mohla aspoň sundat dolu a nechat pokrčený :sweat_smile:

marti, já jsem rodila ve 33tt, převáželi mě narychlo z krumlova do budějc :confused: a Fialkovič a arogantní????????? no, to teda nevím, my si ho nemůžem vynachválit, přistup skvělej ke mně i k manžovi, s takovým fajn dorktorem jsem se ještě nesetkala :slight_smile: já mám zkušenost, že na pozdrav neodpovídá říman :sweat_smile: (jo a mimochodem dr. ježek, kterej mě teď v budějcích rodil, taky ne :grinning: )
5. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
Asi mel blbou naladu kdyz jsem tam byla. Vadilo mi ze jsem ho prosila aby me pustil ctvrty den,ze manzel den dalsi den musi do prace a nemam se jak dostat domu a on proste ne,i kdyz jsem byla v poradku a malej mel potvrzeno ze je v poradku a ze at si nekoho sezenu z rodiny a ja ze jsem z Moravy a on a co proboha delate tady. Pritom on sam neni ani Cech. Tak jsem podepsala revers a a sla jsem. Jako jinak jsem s nim nemluvila,takze nevim. Me rodila Rimanova a v pohode.
Ale urcito jako dr.je vybornej. myslim ze od doby co je tam novy primar,tak se nemocnice hodne zlepsila a ja jsem rada,ze jsem rodila tam.
5. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
vidíš, marti, tak je to vždycky, já jsem třeba nechtěla rodit v těch budějcích, protože jsem měla jednu blbou zkušenost z prvního porodu, ale furt jsem si říkala, že všichni říkají, že se to tam za těch necelých 5 let taky hodně změnilo, ale buch, jedu rodit do budějc a je to pomalu ještě horší než poprvý, kdyby tam nebyl se mnou MM, tak nevím, nevím. no a já na fialkoviče fakt nedám dopustit, protože mě třeba psychicky hrozně moc pomohl, když jsem ležela v nemocnici s krvácením a věřím mu i jako odborníkovi :wink: zrovna ve středu se k němu jdu přeregistrovat :wink: prostě každej má jinou zkušenost...
5. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska se myslim prednaska vyvedla, co Miso?

Kristy myslela jsem na tebe a dve rady na prdiky ktery jsme jeste neslysela: nahrivat brisko fenem a nebo "driblovat" na mici, polozit mimi na brisko na velky mic a pohupovat (s citem :grinning: )
5. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz
Jo jo jak rikam,me nastval tim ze me nepustil,ale to neni nic tak hroznyho a pak manza rikal ze mu neodpovedel na pozdrav a taky je mozny ze ho neslysel,nebo nad necim premyslel. Ja tam byla spokojena
5. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz
marti, já jsem si taky přála rodit v klídku v krumlově, někdy po 37tt a nejlíp s Fialkovičem :grinning: bohužel není to vždycky všechno tak, jak si člověk přeje :unamused:
5. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzi, dneska ta přednáška byla fakt dobrá! A taky na ty prdíky...masáže malým míčkem ve směru hodinových ručiček :slight_smile: A pak to cvičeníčko! To bylo super, jak to ukazovala na té plyšové žabičce, cooo? Nééé, je fakt, že jestli Kristý zkusila už fakt všechno, tak co když bude problém někde jinde?

Panter, je mi tě fakt líto, jak jsem si přečetla ty zkušenosti z tý porodky, no, to musel být magor, co jsi na něj natrefila, už ted mám z toho husí kůži...určitě je to tam fakt takový, jaký se říká... :frowning2:
5. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
kulli, já tu nechci strašit, určitě by se našlo spousta mamin, který mají z budějc jen a jen dobrý zkušenosti, já jsem asi holt prostě měla zase smůlu :rolling_eyes:
5. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
Holky je to jen o lidech, jsou maminy co budou nadavat i chvalit oboji, tak to proste je. Navic nejsou si vsichni lidi sympaticky, i kdyz zdravotnicky personal by meli byt profici, tak jsou to pres to porad jen lidi, no a nekdy maji taky spatny den a nemaji naladu. Myslim ze zaklad je se nebat. Kdyz je clovek prilis negativni tak tim spis to negativni privola (Panter hlavne nechci aby sis to nejak prebrala blbe, jako ze si snad myslim ze by sis za to mohla sama, tak to vubec nemyslim! Nektery veci clovek neovlivni at dela co dela)
KOlegyne co v krumlove rodila, tak mela stresy z nejaky sestry, ze kvuli ni malem ani nekojila, jak ji tim kojenim porad stresovali, no bratranek kdyby nerodili v budejcich, tak cert vi jak to se synkem ma (No Tuma je proste machr :wink: ) a koneckoncu kdyz jsme byla minule leto na revizi tak jsem se tam bala (jako do CB na zensky) a byla jsme prekvapena laskavou a skvelou peci.

Kazdopadne at to bude jak bude je to par dni, ktere vsechny prezijem, hlavne at jsou mima ok :dizzy_face: jeee ja se uz tesim :slight_smile:

Holky jdu na kute, zitra rano jednu s mamkou a malym brachou k DR, on jede na ockovani tak se chci domluvit zda berou dalsi pacienty :slight_smile: tak doufam ze bude zase o starost min!

JO Misko MM si to taky chvalil prednasku ze byla mnohem lepsi a ze je Mirka moc sympaticka, rikal ze z toho mel prijemny a dobry pocit :slight_smile: Tak parada
5. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Dludli jo díky, já to právě říkala manžovi, pořád toužíme po baráčku a on že je to nějaký levný jestli je to i s těma sítěma, tak jsem říkala, že se tě zeptám, ale stejně stavět asi nebudeme, to bychom museli vyhrát :grinning: Bydlení pořád stejný, teď nám konečně chtěji měnit okna a zateplovat!!!!!!!! Huráááááááááá vstříc bordelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem ráda konečně to bude!!! :dizzy_face: No tak jsem si říkala, že by byla dobrá příležitost si o tom promluvit, protože my chceme dělat žaluzky do celýho bytu a nechce se nám dělat je mámě, to bychom je mohli dělat znova až se odstěhuje :confounded:

Gábi já četla že se chodí v 3-6. týdnech a ve 3. měsících :wink: Dr. mě takhle objednal, mě je to jedno kdy půjdu :slight_smile: Hlavně aby to bylo v pořádku a vám držím taky palečky, určitě to bude OK :slight_smile: A jak se těšíte na naušničky, už zítra že? Tak držím palce aby byla Emmi hodná :slight_smile:

Jo Dludli taky jsme byli medvídkový z Tesca z porodky :grinning: A prohlídky jsou kdykoliv po telefonické domluvě, ještě mám asi někde číslo na porodní sál, tam si cinkneš a řeknou ti jestli maji volno nebo ne :slight_smile:

Marti kukni do té diskuze :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47883&vOffset=2790&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end

Jinak mě rodil Fialkovič a byl naprosto super, třeba ten váš pozdrav neslyšel :sweat_smile: Fakt byl prima, vtipkovali jsme když mě šíl atd. :sweat_smile:
Jo a Římanová do mě strčila pracky že se mi chtělo brečet, to byla bolest :frowning2: A byla tam se mnou pani co říkala že jí rodila Římanová a prý strašný :confused: Tak vidíte každej máme jiný zkušenosti :slight_smile:

Dludli díky za rady ohledně prdíků, aby se mi ale ta moje potvůrka nepoblila :grinning: Ona skoro pořád ublinkává :sweat_smile: No tím fénem jsem to jednou zkoušela, tak vyzkouším znova :slight_smile: Ona umí hezky prdět, ale někdy si pořve :sweat_smile: Ale je to lepší :dizzy_face:
Jo kojení je stres, ale mě v Krumlově max. pomohli, pořád ukazovali techniku a radili jak pečovat o prsa apod., takže já jsem nadšená :slight_smile:
6. kvě 2008 v 07:18  • Odpověz
autor
Panter moc mě mrzí ty tvoje dvě špatné zkušenosti z Budějovic :unamused: Hlavně že máte ale oba klučíky zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 07:18  • Odpověz
achooooj princezničky jdu na vás jen juknout :wink:

kristýnko jak se mááááte ? teda kromě prdíků ? :grinning: jsem ráda že se to lepší - střádám si všechny rady abych jednou taky věděla jak proti nim bojovat :wink:

jinak panter mooooooooooooooooc gratuluju k dalšímu hokejovýmu fandovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

koukala jsem na tu "vtipnost" v budějcích :frowning2: toho se bojim nejvíc, já jsem totiž držka plechová a tak se buď pohádám nebo je pošlu do paďous :frowning2:
jinak s Ježkem jsem měla teda taky tu čest - když jsem tam byla na začátku .. je fakt že je divokej :grinning: to vrabčí hnízdo co má na hlavě to se fakt nedá přehlídnout - neříkám že na mě byl nějakej drzej, to si netrouf - ale taky to zkoušel :grinning:

no a mluvila jsem tuhle s kamarádkou a ta shodou okolností byla s fialkovičovejma kdysi na dovče :grinning: takže vyprávěla jak super to jsou lidi :wink: tak jsem jí pak říkala že bych asi chtěla do krumlova když bude všechno v pořádku .. ta rodila právě v těch prachaticích a moc si to pochvalovala ale je to pravda už taky nějakej pátek :unamused:
6. kvě 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
Kousi ahojky, švagrová rodila taky v Prachaticích a ta to tam obrečela, ale je fakt, že ona je taková "divná" :sweat_smile:
Teda to jsou věci s Fialkovičem, já jsem o něm říkala Švecovi když se ptal kdo mě rodil, tak se zaradoval že ho zná :dizzy_face:
Prdíky už jsou lepší, sice pláče občas hodně, ale dá se to :slight_smile: Mě teda nezabrala na ně nic, takže já moc dobrej rádce nebudu :grinning:

A co ty jak se máš? Už víte co čekáte? :astonished: :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz
jééééé švícko ho zná ? :slight_smile:

koukala jsem na fotečky malá je princezna princeznovatá :dizzy_face: se na ní někdy musim podívat na živo :slight_smile:
6. kvě 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
Jj zná ho, prý se tady v jihočeským kraji znaji všichni :grinning:
To víš, přijď se podívat :slight_smile:

A co teda čekáte? :sweat_smile: :grinning: Nevíte, nepovíte? :grinning:
6. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz
ještě nevíme - v pondělí se dozvíme :wink: snad ... to jdeme k čutkovi .. jsem napjatá jak struna :sweat_smile: nejhorší je že už ani nevim co bych chtěla :grinning: tak mi všichní tvrdí že to bude kluk až jsem se na něj začala i těšit :grinning: :grinning:

vás budu muset odlapit někdy v kočárku :wink:
6. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
Kousi tak držím palečky :slight_smile:
A jaký máš chutě nebo příznaky na co spíš? Na kluka nebo holku? :grinning:
6. kvě 2008 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko :wink: tak jsem odvedla Hynečka do školky a teď snídám :grinning:
6. kvě 2008 v 08:54  • Odpověz
my jdeme za Fialkovičem zítra, slíbili jsme sestřičce, že se tam zastavíme, až nás pustí z porodky, takže se jdem pochlubit :grinning: jo a taky mě čeká ta přeregistrace, jsem docela ráda, že po šestinedělí už nebudu muset na prohlídku do budějc k míkovi (nic proti němu, fakt mu za hodně vděčím, ale bylo by to zbytečný cestování a to nemluvím o tom čekání)
6. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Panter a Fialkovič bude ten tvůj ošetřující gyn. teďka? No ty se máš, takovýho sekáče :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A co Jáchymek? :slight_smile: Spinká? A co vůbec Hyneček na něj? :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz
Terko, jj, už budu chodit k Fialkovičovi :wink: už je to domluvený a sestřička už má připravenou kartu :grinning:

Jáchymek spinká, v sedm se nadlábl a spí, za chvíli ho budu znovu budit na jídlo, v noci jsme to totiž nějak flákali :sweat_smile: tak aby měl těch 8 jídel denně, jak říkala dr. :confused: jinak zatím přibývá na váze, tak je to dobrý, ale je to furt chroustík, na porodní váhu se zatím nedostal :unamused:

a Hyneček je zlatej, hlavně chce pořád bráchu chovat, pomáhá i s koupáním :dizzy_face: jo a ten můj velkej chlap mi nechce půjčit kočár... tak si budu muset počkat za těch 14 dní, až půjde do práce :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.