• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
tak fajn, tak zítra, jsem taky pro...:slight_smile:

Bud bych dala tu Danielu u Prioru nebo jsem tu už psala že u námka v jedné uličce je přímo Baby café...:slight_smile: ale venku to nejde, tak je jen jeden pidi stolek, jeidně uvnitř....
6. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
jo tos vlastne psala a kde to tam je? To vubec nevim. ALe taky bych jinak byla pro tu Danielu, takze se sejdem zitra v 1 tam? Snad budou mit lidi ohledy, kdyz to bude samej kocarek ne?

Je ja uz se tesim :slight_smile:

Nemam ted vubec prostor na MK vysedavat. A desne mi to chybi :slight_smile: Zuzanka je zlaticko, kdyz spi tak mam ale tak akorat cas neco poklidit, nadobi, nebo zehlit nebo tak, nebo si dam v klidu sprchu. Spi v kocarku za domem, takze j eprima ze je venku a ja muzu neco delat, ale dost casto spi, jen kdyz s tim kocarkem jezdim, takze si pri tom ctu, no takovy relax :sunglasses:
6. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz
Jee holky vy mate srazik? Ja tu mam mamku takze nemuzu.
6. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
Holky, já taky nemůžu, zítra mi přijedou na návštěvu naši, takže opět KO!

Zuzíku, čááááu! Já když jezdím s kočárkem, tak si zase dám na uši MP3 a relaxuju hudbou! Paráda! To si vždycky odpočinu! Jinak Viktorka vstává v noci v půl druhé a pak v půl páté až půl šesté, takže si taky nestěžuju, ale teď už toho tolik nenaspí ve dne, když jsem ji dřív brávala na procházky s kočárkem, tak spinkala celou cestu a ještě doma dospala a teď? V kočárkou čumáčkuje a nespí, ale je hodňoučká, doma taky moc nespinká a vyžaduje si pozornost, takže ji mám v lehátku v kuchyni a povídáme si, já jí zpívám, říkám říkanky a povídám a ona si brouká a usmívá se! Je to sluníčko :slight_smile:
6. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
Jéé, to je Kulli škoda, že nadorazíš...:frowning2::frowning2:

tak půjdeme Dludli sólo ve dvou??? Já jsme pro...:slight_smile:
6. srp 2008 v 19:01  • Odpověz
Jo klido, sem taky pro :slight_smile: Takze v 1 v te Daniele ok?
6. srp 2008 v 19:23  • Odpověz
Miso my spime dobre pres den, ale vecery jsou nic moc. Od koupani kolem 7 tak do 11 to je pomalu v kuse kojeni, nebo place, nemuze usnout a tak. Ale pak kdyz uz se povede zabrat tak je to fajn, budi se vetsinou kolem pul 3 a pak pak tak pul 6 a pak zhruba 8 hodina. Takze parada, rozhodne si nestezuju. Ted chvilku spinka, ale od vcera ji boli brisko, pocitam ze ji to za chvilicku probudi. No uz se krouti :frowning2:

Takze zitra se uvidime jen s Gabi, no skoda, ale tak zas nekdy jindy :slight_smile:
6. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz
tak fakt se nikdo nepřidá??? :slight_smile:

počítám s 1 v Daniele, těším se, konečně okouknu Zuzanku live !!!! :wink: :wink: jsem zvědavá jak je už veliká....
7. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
Jééé, holky, mě to mrzí, že nemůžu taky! Kdyby nepřijeli naši, tak bych klidně vyrazila! Snad to vyjde příště! Chjo :rolling_eyes:

Dneska bude asi šílenej pařák...už teď je děsný horko! Viktorka dneska nějak mrzutí, asi taky z toho horka!
No, to bude den, kéž by večer přišla pořádná buřina a liják :sunglasses:
7. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
Jo, ještě jedna věc holky! Kdy jste nebo budete dávat píchat naušničky?

Já jsem se ptala u doktorky a ta mi řekla, že můžeme klidně hned, ale že je lepší po tom očkování ve třetím měsíci. No, jenže problém je v tom, že musíte mít naušnice, který nemají takový ten háček, ten zámeček. Jenže s tím se dělají skoro všechny dětské naušničky a já mám jenom ty nebo pak na pozdější věk maličký kroužky. Jenže doktorka mi řekla, že ani jedny být nemůžou, že se to píchá tak, že se píchne ucho, vzadu se jehlou vezme ta naušnice a protáhne se to uchem. No, tak prý si mám sehnat jiné, které v uchu budou tak 10 dní a pak si je můžu vyměnit za ty dětské s tím háčkem. No, měly jste taky takový problém?

Jo a prý ještě existuje možnost, že si je necháme nastřelit, že to je skoro bezbolestné, jenže nevím kde a to je ještě platit za další naušnice! :frowning2:
7. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
kulli, no s těma naušnicema to je boj..:-/ jak se nasazují naušnice nevím, bo jsem u toho srab nebyla...ale to nastřelování je určitě míň bolestivé...nevím kde to tu ale dělají..ale kamarádka která má 9 měsícní mimi se na to chystá a říkala že někde našla kosmetický salon kde to dělají...

a ty nemáš po sobě staré zlaté naušničky které by si ji dala pak za ty kroužky vyměnila???
7. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
Gabcos, já mám pro malou normální nové takové ty dětské naušničky s tím zámkem, takové ty kytičky, pak mám další naušničky - kroužečky a po sobě mám taky naušničky, ale to jsou taky ty kytičky s tím zámečkem, takže si nepomůžu! A jaké máte naušničky vy? A kdo vám je píchal?
7. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
Kulli,ale my máme taky ty typické naušnicky s háčkem !!!!!!

píchala námje Dr. na Máji, páč v té době na poliklinice sever předělávali 2 měsíce elektriku a nepíchali je a naše dokrotka taky nepíchá...byla dr. Matoušová mám dojem....
7. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
to je divné, známý všude kolem mají taky naušničky s tím háčkem/zámečkem....
7. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
Jo, Gabcos, já mám taky naušničky s tím háčkem! Ach jo! Tak nevím, u jaké doktorky je mám nechat píchnout! Nebo v nemocnici? Ale tam se mi nechce po zkušenostech, jak tam s těmi dětmi zacházejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2008 v 15:17  • Odpověz
Tak co srazik holciny,jake to bylo? Vedro silene,ze?
7. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz
Jo, holky, vyprávějte, jaký to bylo!
No, na dnešek hlásili pořádný ochlazení a mám takový pocit, že se jaksi nekoná :sunglasses:
8. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahojda holky,

no srazík byl moc fajn, sice velice komorní - jen já a Dludli :wink: - ale zase jsme si pořádně pokecaly, já jsem odcházela spokojená...tak snad i Dludli...:slight_smile:

Doufám, že příště budeme v plném počtu...:slight_smile:

kdy je teda nakonec ten srazík od holek z Budějic???
8. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Gabi ve ctvrtek
8. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
marti to jo, ale ten čas??? v 1 ?? :wink:
8. srp 2008 v 09:27  • Odpověz
Gabi holky se jeste nevyjadrily. Tobe by vyhovovala jaka hodina
8. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Holky, přidávám se k tomu čtvrtku, ta jedna hodina by byla fajn :wink:
8. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
Gabcos, ženská jedna, určitě jsem tě viděla s manžou a Emminkou dneska v Globusu, ale nechtěla jsem na tebe hulákat přes celej obchoďák, docela mě to mrzí, aspoň jsme mohly chvilku kecnout a mohla jsem ti ukázat našeho malýho Cipíska :slight_smile:

Jinak nevím holky, jestli znáte Kamču z diskuze Snažilky, těhulky a maminky z Českých Budějovic, ale dneska ve 13:23 hodin se jí narodila holčička Anetka, má 2,23kg, takže jsou to holky šikovné, narodila se ve 36+4TT :dizzy_face:
9. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
Kullli tak prijdes nechame to na 13h nebo pozdeji doraz,budeme tam.
Holky prijdete jeste nekdo?
Kami vim kdo je,kouknu do diskuze,diky
9. srp 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj,zdravím jak se máte?

Je něco nového? Celý týden jsem ani nenakoukla.
Jak se mají mrňouskové?

Jinak kdo chodí na kyčle do nemocnice na ortopedii, tak maj od ZÁŘÍ změnu.

Pondělí a čtvrtek od 13 - 14 hod. Né úterky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz
Kratoska:nechces prijit na srazik?
9. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj, a kdy je?
9. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
Ve ctvrtek kolem 13h V Zelene Ratolesti
9. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
Hm,tak to neklapne.

Já jdu s Vendulkou ve čtvrtek zas na ortopedii na kontrolu a mám tam bejt po 14 hod.
Nevím jak to zvládnem časově.
9. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz
kratoska,tak kdybyste byli rychle hotovy,tak se stavte,uvidite jak to vyjde
Kullli pocitame s tebou
A Gabi s Dludli? Co vy?
9. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.